Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: pitanje-dva u vezi akumulatora  (Posjeta: 3967 )

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline cona_rab

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 688
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rab
  • Moj Skuter: Aprilia SR 150
  • Moja Kaciga: UVEX PS430
pitanje-dva u vezi akumulatora
« : 12 Travanj, 2012, 18:39:21 »
namjeravam kupit u preko ms webshopa ciak akumulator pa me zanima jesu oni čemu,jeftiniji su tu na ms webshopu nego kod mene za 50 kn,zaboravio marku koja je ali uglavnom su jeftiniji
i što znači ova oznaka L +
http://www.mojskuter.com/index.php?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=113&category_id=91&option=com_virtuemart&Itemid=142
ili ova D +
http://www.mojskuter.com/index.php?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=114&category_id=91&option=com_virtuemart&Itemid=142
i negdje sam čitao tu na forumu nakon što ulijem kiselinu u njega i formiran ga da ga trebam stavit punit dva tri sata,pa me zanima koliko je ta informacija točna!?jer prije bih samo ulio kiselinu i ostavio da ostoji,montirao i gas....
svaki savjet više-manje dobrodošao  :dontknow:
molim bez padobranaca  :toothy12:

Offline robert

  • Mr.GESTAPO
  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8105
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Zippo Friends Croatia
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: LINIĆTRANS/CIPELCUG
Odg: pitanje-dva u vezi akumulatora
« Odgovori #1 : 12 Travanj, 2012, 19:02:56 »
L+ LIJEVO +
D+ DESNO +

Offline cona_rab

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 688
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rab
  • Moj Skuter: Aprilia SR 150
  • Moja Kaciga: UVEX PS430
Odg: pitanje-dva u vezi akumulatora
« Odgovori #2 : 12 Travanj, 2012, 19:16:48 »
L+ LIJEVO +
D+ DESNO +
a prepostavljao sam da je to,ali bolje pitati  pa da budem siguran  :icon_thumright:

Offline robert

  • Mr.GESTAPO
  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8105
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Zippo Friends Croatia
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: LINIĆTRANS/CIPELCUG
Odg: pitanje-dva u vezi akumulatora
« Odgovori #3 : 12 Travanj, 2012, 19:21:02 »
a prepostavljao sam da je to,ali bolje pitati  pa da budem siguran  :icon_thumright:
pajdo moj koliko sam ja imao pitanja oko VXRa kad sam ga kupio! :drunken_smilie:
tu smo da si pomognemo ako možemo

Offline cona_rab

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 688
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rab
  • Moj Skuter: Aprilia SR 150
  • Moja Kaciga: UVEX PS430
Odg: pitanje-dva u vezi akumulatora
« Odgovori #4 : 12 Travanj, 2012, 21:26:25 »
namjeravam kupit u preko ms webshopa ciak akumulator pa me zanima jesu oni čemukvaloteta me zanima!jeftiniji su tu na ms webshopu nego kod mene za 50 kn,zaboravio marku koja je ali uglavnom su jeftiniji

i negdje sam čitao tu na forumu nakon što ulijem kiselinu u njega i formiran ga da ga trebam stavit punit dva tri sata,pa me zanima koliko je ta informacija točna!?jer prije bih samo ulio kiselinu i ostavio da ostoji,montirao i gas....

ima još netko kakav savjet   :icon_scratch:

Offline efz

  • administrator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2623
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zabok
  • Moj Skuter: Versulja 650
  • Moja Kaciga: SchuberthS1 PRO
Odg: pitanje-dva u vezi akumulatora
« Odgovori #5 : 12 Travanj, 2012, 21:32:11 »
6 mjeseci garancija, do sada nikakvih problema  :icon_thumright:

netreba novi aku punit..............nakon ulijevanja kiseline ostaviti ga pola sata na sobnoj temperaturi, staviti u skut upaliti ga ostaviti da radi (provozati) do pola sata vremenski cca i to je to  :hello:
Sve za skuter/vespu - MStrgovina.hr
- tuning & styling dijelovi
 - gume
  - akumulatori
   - ulja

Offline cona_rab

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 688
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rab
  • Moj Skuter: Aprilia SR 150
  • Moja Kaciga: UVEX PS430
Odg: pitanje-dva u vezi akumulatora
« Odgovori #6 : 12 Travanj, 2012, 21:44:59 »
6 mjeseci garancija, do sada nikakvih problema  :icon_thumright:

netreba novi aku punit..............nakon ulijevanja kiseline ostaviti ga pola sata na sobnoj temperaturi, staviti u skut upaliti ga ostaviti da radi (provozati) do pola sata vremenski cca i to je to  :hello:
ok,potvrdio si mi samo ono što sam i znao,tako sam i do sada radio sa prijašnjim akumulatorima,znači da jog from yamaha širi dezinformacije po forumu  ;D
sve dileme su riješene i tako da ću vjerojatno naručit taj aku
hvala  :hello:

Offline 3alfa3

  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15008
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: pitanje-dva u vezi akumulatora
« Odgovori #7 : 12 Travanj, 2012, 21:51:24 »
6 mjeseci garancija, do sada nikakvih problema  :icon_thumright:

netreba novi aku punit..............nakon ulijevanja kiseline ostaviti ga pola sata na sobnoj temperaturi, staviti u skut upaliti ga ostaviti da radi (provozati) do pola sata vremenski cca i to je to  :hello:

Moj savjet je da se nakon toga odma provoza. Jer tada ce ga alternator/regler napunit. Ili ga stavit na pametni punjac pa nek on puni i prestane kad ovaj bude skroz pun.


Inace, ta firma je srednaj zalost. Ali, sve aftermarket je tako, pa cak i razvikana imena poput Yuase.
to ce bit moj slijedeci aku kad ovaj krepa kojeg imam jer cijena je OK, a sad koliko ce trajat - manje bitno

Offline efz

  • administrator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2623
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zabok
  • Moj Skuter: Versulja 650
  • Moja Kaciga: SchuberthS1 PRO
Odg: pitanje-dva u vezi akumulatora
« Odgovori #8 : 12 Travanj, 2012, 21:54:21 »
ok,potvrdio si mi samo ono što sam i znao,tako sam i do sada radio sa prijašnjim akumulatorima,znači da jog from yamaha širi dezinformacije po forumu  ;D
sve dileme su riješene i tako da ću vjerojatno naručit taj aku
hvala  :hello:

necu reci dali su dezinformacije ili ne, ovo gore napisano je rekao covjek koji se razumije u akumulatore i koji je u tome strucnjak, jer i mene kao prodavaca je zanimao naravno ispravni postupak prilikom pustanja u rad novog akumulatora.............znaci svi akumulatori se napune i testiraju, kiselina dolazi odvojeno radi skladistenja jer da je unutra nebi mogli toliko dugo stajati i ostati ispravni
Sve za skuter/vespu - MStrgovina.hr
- tuning & styling dijelovi
 - gume
  - akumulatori
   - ulja

Offline efz

  • administrator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2623
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zabok
  • Moj Skuter: Versulja 650
  • Moja Kaciga: SchuberthS1 PRO
Odg: pitanje-dva u vezi akumulatora
« Odgovori #9 : 12 Travanj, 2012, 21:56:41 »
Moj savjet je da se nakon toga odma provoza. Jer tada ce ga alternator/regler napunit. Ili ga stavit na pametni punjac pa nek on puni i prestane kad ovaj bude skroz pun.

najbolje provozat


Inace, ta firma je srednaj zalost. Ali, sve aftermarket je tako, pa cak i razvikana imena poput Yuase.
to ce bit moj slijedeci aku kad ovaj krepa kojeg imam jer cijena je OK, a sad koliko ce trajat - manje bitno

slazem se s ovim kaj si napisao, sve je to tu negde..........sto se tice Yuase, Yuasa nekad (kao npr. standardni u mojoj bivsoj SRki) i danas kaj se moze kupit je nebo i zemlja...........previse para a premalo muzike :)
Sve za skuter/vespu - MStrgovina.hr
- tuning & styling dijelovi
 - gume
  - akumulatori
   - ulja