Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Semerinzi radilice i usisne lamele  (Posjeta: 1221 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline dubrava1

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 99
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: zagreb-dubrava
  • Moj Skuter: gilera runner sp 50
  • Moja Kaciga: vemar
  • MojSpuh: gianelli reverse
Semerinzi radilice i usisne lamele
« : 02 Travanj, 2012, 16:06:24 »
Evo ovako gilera 2008.god prijedenih 5000 km otisli semerinzi radilice i usisne lamelice...sad neznam jel to pre malo kilometara pređenih da bi to otislo...sad me zanima zbog cega to najcesce odlazi i koje usisne lamelice da uzmem...na motoru je inace giannelli reverse i polinijev variomat sa 9 rolica ako to ima ikakve veze

Offline 3alfa3

  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15008
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: Semerinzi radilice i usisne lamele
« Odgovori #1 : 02 Travanj, 2012, 16:12:22 »
Semerinzi nisu smjeli otic
Lamelice (limene originalne) isto nisu smjele otic. Kad one puknu, obicno zacvika termo grupa jer ih ne moze sazvakat.



Lamelice nabavi Malossi karbonske (ne karbonitne). Dobit ces u paketu 3 debljine, a ti stavi srednje, a ostale spremi i stavi kad bude potrebe.


Semeringe Corteco smedje nabavi i stavi.

Offline Tomi_ZG

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8072
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Gilera Runner 50 SP
Odg: Semerinzi radilice i usisne lamele
« Odgovori #2 : 02 Travanj, 2012, 17:31:30 »
Evo ovako gilera 2008.god prijedenih 5000 km otisli semerinzi radilice i usisne lamelice...sad neznam jel to pre malo kilometara pređenih da bi to otislo...sad me zanima zbog cega to najcesce odlazi i koje usisne lamelice da uzmem...na motoru je inace giannelli reverse i polinijev variomat sa 9 rolica ako to ima ikakve veze

Semerinzi nisu smjeli otic
Lamelice (limene originalne) isto nisu smjele otic. Kad one puknu, obicno zacvika termo grupa jer ih ne moze sazvakat.



Lamelice nabavi Malossi karbonske (ne karbonitne). Dobit ces u paketu 3 debljine, a ti stavi srednje, a ostale spremi i stavi kad bude potrebe.


Semeringe Corteco smedje nabavi i stavi.

Da,nebi smjeli otić al nažalost ima jako puno takvih slučajeva,znam za par njih a i nije slučajnost jel je i meni na toj kilometraži semering na strani variomata bil slinav i vukel je falš.Nema ti druge nego ih promjeni a i provjeri si usput da nema lufta na radilici jel me nebi ni to čudilo.