Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Vx 125 by pralas (swap 30. str - IZUVAČ_180)  (Posjeta: 181948 )

0 Članova i 11 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Tomi_ZG

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8072
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Gilera Runner 50 SP
Odg: Moj "novi" vx :)
« Odgovori #500 : 10 Lipanj, 2012, 00:38:13 »
s obzirom da je ovo radeno u 12 u noci i u prostoriji na kojoj nema bas dobrog svijetla i sa takvom vrhunskom pripremom ovo je ispalo SAVRŠENO
Najjače je šarafit po noći,pogotovo ak nemoraš idući dan radit nikaj,pa se probudiš i odma na đir umjesto da čmrljiš u garaži dok je vani lijepo vrijeme,to mislim samo dok je ljeto,po zimi nebi fala u pol noći bil u garaži

Offline pralas

  • Tržnica : (+17)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5982
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
Odg: Moj "novi" vx :)
« Odgovori #501 : 10 Lipanj, 2012, 00:38:50 »
Na onim slikama mi je drugcije izgledalo.
struze centralna nogara u ljevom zavoju?
meni je mozda mm vise i nogara mi dobro dode jer onda znam da je dosta.  :icon_tongue:
ja sam skinuo sa 120,ovo sa 400mi  dobro izgleda,vise netreba.

meni jos nije strugala,tko zna mozda stvarno fali 1 mm a mozda je i do nogare  :dontknow:
ja vec znam otprilike koliko sam se nagnuo,kada mi fali tako 4 mm ko na ovoj slici do kraja gume tu vec znam da je dosta,jer te moze sekunda dijeliti da poljubis pod a i to su vecinom gradske ceste koje nisu bas u najboljem stanju..

pda ja sam samo sa 400,jedino sam taj smirgl i nasao ostalo su sve pokupovali  :laughing7:

Offline pralas

  • Tržnica : (+17)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5982
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
Odg: Moj "novi" vx :)
« Odgovori #502 : 10 Lipanj, 2012, 00:40:30 »
Najjače je šarafit po noći,pogotovo ak nemoraš idući dan radit nikaj,pa se probudiš i odma na đir umjesto da čmrljiš u garaži dok je vani lijepo vrijeme,to mislim samo dok je ljeto,po zimi nebi fala u pol noći bil u garaži
bas je tako i bilo  ;D

Offline pralas

  • Tržnica : (+17)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5982
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
Odg: Moj "novi" vx :)
« Odgovori #503 : 16 Lipanj, 2012, 20:43:24 »
evo ovako prije 2 dana sam napravi mali servis,1.1 l agip ulja i malossi filter ulja...

ovako danas smo se zaputili u Orahovicu(75 km u jednom smjeru),malo na kupnje na jezeru druzenje ovo ono,zajebancija na prvom mjestu i neizostavni rostilj  :laughing7:
lega walkay ce staviti slike kasnije...

mjerio sam potrosnju,prije nego sto sam krenio u orahovicu sam napravio 50 km agresivnije voznje po Osijeku+150 km do orahovice i nazad konstantnom brzinom 90/100km i full gas nekada...i dobio sam potrosnju 3.8l/100 km,a gore je jos i malossi red sponge filter ;)

ugl ja zadovoljan,skuter nije ni zastuco,iduce tjedan ili za 2 tjedna idem sa kolegom u Bosnu,moglo bi biti dobro  ;D
mušice su me izubijale  :laughing7:




čao,pusa,bok!

Offline danc00

  • Tržnica : (+19)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3028
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Krapinske T.
  • Moj Skuter: ZX-6R
  • Moja Kaciga: Airoh Pit-OneX
  • MojSetup: XD
  • MojSpuh: Akrapović
Odg: Moj "novi" vx :)
« Odgovori #504 : 17 Lipanj, 2012, 14:59:54 »


E Pralas, daj mi reci si vozil ti VXR 200? Kakva je razlika naspram tvog VX-a? Mislim na VXR-a 2007.godište pa na dalje. I kolko te košta registracija za VX-a? I koliko realno vrijedi novca VX a kolko VXR, od 06godišta na +... Ti dosta pratiš te Runnere sad  :icon_thumright:
2006.-2012.Yamaha Aerox 46, by danc00
2012.-2013 Gilera Runner VXR
2013- Kawasaki 636

Offline pralas

  • Tržnica : (+17)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5982
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
Odg: Moj "novi" vx :)
« Odgovori #505 : 17 Lipanj, 2012, 21:12:56 »
Danas se probudim,lega mi se javi i ugl da ne duljim sada previse kaze da je utrka kartinga u Virovitici na onoj stazi di je bio happenig.i ni manje ni vise opizdimo pravac za Viroviticu  :laughing7:
skuter je u ova 2 dana okrenio 500 km,sad se moram malo smiriti do iduceg tjedna,recesija je u novčaniku  :laughing7:
lega inače vozi utrke kartiga pa je to glavni razlog zasto smo isli,inace on vozi vxr-a iako se ovo svakako trebalo doci pogledati,kartinzi sa rotax masinom 125,2 t,potrose oko 35l/100 km,oko 50 ks,bolesno nesto,IZUVAJU!!!

evo i dokazni materijali,da ne ispadne da je pralas baba lajava i lažljva:












[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/52/picture247y.jpg/]



Offline pralas

  • Tržnica : (+17)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5982
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
Odg: Moj "novi" vx :)
« Odgovori #506 : 17 Lipanj, 2012, 21:25:22 »

E Pralas, daj mi reci si vozil ti VXR 200? Kakva je razlika naspram tvog VX-a? Mislim na VXR-a 2007.godište pa na dalje. I kolko te košta registracija za VX-a? I koliko realno vrijedi novca VX a kolko VXR, od 06godišta na +... Ti dosta pratiš te Runnere sad  :icon_thumright:
vozio sam jos prije,ukratko uzmi vxr-a i ne razmisljaj puno,kakav vx i pi*darije da imam položenu vecu kategoriju ne bi ga nikad kupio!
danas sam bas napravio oko 250 km,ja na svom vx-u sa multivarom a lega na svom vxr-u serijskom samo sa Deakom(imas na slikama gore) i nemam sanse nikakve,pojede me ko za doručak,ispada da je vxr jaci samo 4ks,ali u praksi to ispada malten ne da je duplo jaci...
i kod obilaženja on samo po gasu a ja bas i ne,moram dobro procjeniti prostor i sve jer sam danas u skare uletio jer skuter nije imo jebene snage,poslije 80 kmh treba paziti kod obilazenja...
dobar je vx i ide fino,ali kad se vozis sa vxr-om onda vidis da ne ide bas,iako za po gradu i to stvarno on fino vuce i sve ali nije to to...
za regu nezz tocno,900-1000 kn tak nes...
a sto se tice cijene,pa ajmo reci vx 2007.g se u odličnom stanju moze naci za 12 000 kn,iako bi na tvom mjestu uzeo onog vx-a za 10 000kn jer to ne da se isplati nego je jebena prilika,slozis masinu 200 i opet si u plusu,registracija manja i sve a taj skuter je sigurno ko nov!

Offline EdoSP

  • Tržnica : (+10)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 547
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Sarajevo
  • Moj Skuter: Gilera runner SP 180
  • Moja Kaciga: Shoei Mankato
  • MojSetup: bit ce turpija
  • MojSpuh: kein katalizator
Odg: Moj "novi" vx :)
« Odgovori #507 : 17 Lipanj, 2012, 21:47:55 »
dobre su vam ove 4t kante  :toothy12:

Offline R@kija

  • Tržnica : (+23)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7964
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Moj "novi" vx :)
« Odgovori #508 : 17 Lipanj, 2012, 21:49:07 »
danc vxr gledaj samo,vx je slab,al meni je vxr slab,na 90-100 ak se vozis iza nekog tesko ces ga proc...

al nakon roxa ce ti bit jeben  :icon_thumright:

Offline danc00

  • Tržnica : (+19)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3028
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Krapinske T.
  • Moj Skuter: ZX-6R
  • Moja Kaciga: Airoh Pit-OneX
  • MojSetup: XD
  • MojSpuh: Akrapović
Odg: Moj "novi" vx :)
« Odgovori #509 : 17 Lipanj, 2012, 21:58:18 »
danc vxr gledaj samo,vx je slab,al meni je vxr slab,na 90-100 ak se vozis iza nekog tesko ces ga proc...

al nakon roxa ce ti bit jeben  :icon_thumright:

Fala momci, i Štef mi je malo pojasnil  ;D ! Jebiga ak vi ne znate ko zna :icon_thumright:

Nego, kaj sam htel reći, ja bi drage volje nekaj na šaltanje ali nemam više od 14 000kn, a stare kante ispod 2000.g ne želim ni gledat! Tak da u tu cijenu najbolje kaj mogu je VXR 200, a stara verzija mi se ne sviđa...tak da nemam izbor uopće!
2006.-2012.Yamaha Aerox 46, by danc00
2012.-2013 Gilera Runner VXR
2013- Kawasaki 636

Offline pralas

  • Tržnica : (+17)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5982
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
Odg: Moj "novi" vx :)
« Odgovori #510 : 17 Lipanj, 2012, 22:01:58 »
istina je sto rakija kaze,ali ja ti kazem da ti ne treba nista jace od vxr-a,osim ako ne planiras zaobilaziti nekog po autoputu...
vxr-a ladno vozis putno brzinom 110 kmh,mi smo cijelo vrijeme vozili 95-100 kmh al bas konstantno jer je meni na vx-u ajmo reci to neka puno brzina,al opet vx dok uspravno sjedis i ako imas 90 kg tesko da ces preci 108-110 po satu osim ako nije vjetar u leda i idealni uvjeti a ako zalegnes maksimalno ces navuci 120kmh i to rijetko kada,obicno bude 115-118kmh po satu dok vxr uspravno sa serijskim spuhom ide 130kmh a kad zalegnes i 140 kmh po satu tako da je vec i tu velika razlika,a u ubrzanju i startu isto tako...
vxr je taman u najgorem slucaju stavis variomat i letis

Offline R@kija

  • Tržnica : (+23)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7964
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Moj "novi" vx :)
« Odgovori #511 : 17 Lipanj, 2012, 22:21:12 »
Fala momci, i Štef mi je malo pojasnil  ;D ! Jebiga ak vi ne znate ko zna :icon_thumright:

Nego, kaj sam htel reći, ja bi drage volje nekaj na šaltanje ali nemam više od 14 000kn, a stare kante ispod 2000.g ne želim ni gledat! Tak da u tu cijenu najbolje kaj mogu je VXR 200, a stara verzija mi se ne sviđa...tak da nemam izbor uopće!

nemoj niti pomisljat na starog,imo sam oba i nebi novog dao nikad za starog,nisu bezveze napravili novog,pa novi je po svemu bolji,jedina steta sto nema 180 masinu hh

Offline Tomi_ZG

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8072
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Gilera Runner 50 SP
Odg: Moj "novi" vx :)
« Odgovori #512 : 17 Lipanj, 2012, 22:27:55 »
Danc kak to da kupuješ vxr-a pošto si utuko dosta para u roxa na zimu,i jel imaš A ili moraš polagat još?
I ja si gledam nove vxr-ove jer bi ga rado u garaži,al nemam toliko para,možda da štedim do idućeg ljeta tek  :(

Offline danc00

  • Tržnica : (+19)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3028
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Krapinske T.
  • Moj Skuter: ZX-6R
  • Moja Kaciga: Airoh Pit-OneX
  • MojSetup: XD
  • MojSpuh: Akrapović
Odg: Moj "novi" vx :)
« Odgovori #513 : 17 Lipanj, 2012, 22:43:54 »
A kak se kreće potoršnja VX/VXR, Pralas kolko napraviš km sa 4l? Rakija a ti sa VXR-om?

@ Tomi, eto vidiš, najrađe si bi pucal u glavu, zbilja volim svog Aeroxa, ajde pogledajte ubrzanje u mojoj temi, tj projektu, stavim na Yubito za koji čas :icon_thumright:


P.S - Pralas, aj pogledaj i ti pa reci jel puno brže nabire tvoj VX?
2006.-2012.Yamaha Aerox 46, by danc00
2012.-2013 Gilera Runner VXR
2013- Kawasaki 636

Offline R@kija

  • Tržnica : (+23)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7964
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Moj "novi" vx :)
« Odgovori #514 : 17 Lipanj, 2012, 22:50:54 »
A kak se kreće potoršnja VX/VXR, Pralas kolko napraviš km sa 4l? Rakija a ti sa VXR-om?

@ Tomi, eto vidiš, najrađe si bi pucal u glavu, zbilja volim svog Aeroxa, ajde pogledajte ubrzanje u mojoj temi, tj projektu, stavim na Yubito za koji čas :icon_thumright:


P.S - Pralas, aj pogledaj i ti pa reci jel puno brže nabire tvoj VX?

a oko 3,5 -4 trosi,meni 4  :toothy12:

Offline pralas

  • Tržnica : (+17)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5982
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
Odg: Moj "novi" vx :)
« Odgovori #515 : 17 Lipanj, 2012, 22:51:46 »
A kak se kreće potoršnja VX/VXR, Pralas kolko napraviš km sa 4l? Rakija a ti sa VXR-om?

@ Tomi, eto vidiš, najrađe si bi pucal u glavu, zbilja volim svog Aeroxa, ajde pogledajte ubrzanje u mojoj temi, tj projektu, stavim na Yubito za koji čas :icon_thumright:


P.S - Pralas, aj pogledaj i ti pa reci jel puno brže nabire tvoj VX?
šteta,ja sam ti odma govorio da je sve preko base setupa bacanje para ali me nisi htio slusati i stalno si ulagao sve vise i vise,a sve sam i sam prosao i to je rupa bez dna koja se nikad nece isplatiti pogotovo u na malim tablicama a murijaka na svakom koraku,a o puzdanost i ostalim stvarima da i ne govorimo...

moj vx ti trosi 4l/100km kada ga teras sto znaci da ga ladno mozes spustiti na 3.5l normalnom voznjom...
aj stavi video pa cu vidjeti,ali svakako MORA ici aerox bolje,bilo bi zalosno da midrejs setup na minarelli makini ide ko vx sa multivarom,to svakako mora ici dosta bolje

Offline danc00

  • Tržnica : (+19)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3028
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Krapinske T.
  • Moj Skuter: ZX-6R
  • Moja Kaciga: Airoh Pit-OneX
  • MojSetup: XD
  • MojSpuh: Akrapović
Odg: Moj "novi" vx :)
« Odgovori #516 : 17 Lipanj, 2012, 23:34:27 »
Znaš da mi nije žao, žao bi mi bilo da sam do sad vozio na serijali, jebiga takvi smo mi ljudi...nemreš biti zadovoljan s ovim kaj imaš, uvjek ti dosadi pa ideš na bolje više jače ;D

Evo ti već počinješ sa VX-om....ko zna di ti bude kraj :icon_thumright:
2006.-2012.Yamaha Aerox 46, by danc00
2012.-2013 Gilera Runner VXR
2013- Kawasaki 636

Offline pralas

  • Tržnica : (+17)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5982
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
Odg: Moj "novi" vx :)
« Odgovori #517 : 17 Lipanj, 2012, 23:41:53 »
Znaš da mi nije žao, žao bi mi bilo da sam do sad vozio na serijali, jebiga takvi smo mi ljudi...nemreš biti zadovoljan s ovim kaj imaš, uvjek ti dosadi pa ideš na bolje više jače ;D

Evo ti već počinješ sa VX-om....ko zna di ti bude kraj :icon_thumright:
istina
ha kraj na vx-u je jedino swap na 200,nema tu bratic sarafanja i drkanja,to je velika tabla zato sam ga kupio jer sam znao da na njemu necu imati sta raditi sto se tice masine i drkanja,stavis 200 i to je kraj,nemas tu kaj vise prčkati,sjednes i vozis se ko čovjek

Offline Josip

  • moderator
  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1342
  • Spol: Muški
  • nikad ništa ne dovršim... ali radim na tome
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Seget D.
  • Moj Skuter: aerox nrg zip srr sp
  • Moja Kaciga: OGK FF3
  • MojSetup: dr evo, MF racing, due, s6r, mhr replica, mhr, team1
  • MojSpuh: c21,nardo,pro replica,tea
Odg: Moj "novi" vx :)
« Odgovori #518 : 18 Lipanj, 2012, 16:34:14 »
A kak se kreće potoršnja VX/VXR, Pralas kolko napraviš km sa 4l? Rakija a ti sa VXR-om?

@ Tomi, eto vidiš, najrađe si bi pucal u glavu, zbilja volim svog Aeroxa, ajde pogledajte ubrzanje u mojoj temi, tj projektu, stavim na Yubito za koji čas :icon_thumright:


P.S - Pralas, aj pogledaj i ti pa reci jel puno brže nabire tvoj VX?

sta je sa ubrzanjem?

Offline igor.sb

  • igoriiinaaa
  • moderator
  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: Ja sam geek!!
  • Spol: Muški
  • Aj si nemoj zamislit... Nisi? OK!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: JEDE gorivo
  • MojSetup: VRAG U MOTORU
  • MojSpuh: golly k....
Odg: Moj "novi" vx :)
« Odgovori #519 : 18 Lipanj, 2012, 16:56:15 »
vjerovatno nije nist, nego nije svjestan koliko vx/st ne mrdaju s mjesta, i da ga obicni base setup drzi do 80  :dontknow:


2 pralas, stid te bilo, zakasnio si 2 tjedna sa slikama, bolje da si sutio da si isao  :dontknow: :dontknow:
« Zadnja izmjena: 18 Lipanj, 2012, 17:00:13 igor.sb »
It is time for the Beast... the MUSTANG...... Coming soon on your screens ...