Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: fiat punto 1.8 16v hgt iskustva  (Posjeta: 40825 )

0 Članova i 4 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Faba

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1392
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: fiat punto 1.8 16v hgt iskustva
« Odgovori #120 : 17 Veljača, 2012, 21:56:03 »
svabe i ostali civilizirani ljudi ce kupit novi auto svakih 3-5 godina i boli ih dupe za trajnost.
Cesto takvi nece nikad ni ulje mijenjat jer racunaju da ce tih par godina auto prezivit. Posebno cest slucaj u Italiji
potpis da ne može bit veći!
Kupit će auto koji mu se sviđa i nakon max. 150 tkm prodat nekoj budali koja će dalje servisirat tu rupu bez dna jer samo je ______ auto.


Još me više ljuti šta će benjamin koji ne zna svoje ime i prezime napisat bez gramaticke greske vozit bolji auto od npr. Bolteka ili nekog drugog tko ipak ima nesto u glavi. Vjerojatno će nastavit obiteljski posao skidanja kilometraže na autima koje prodaje i živjet od toga ko bubreg u loju,ali to je već neka druga tema :omfg:

Offline mario_f15

  • Tržnica : (+11)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4285
  • Spol: Muški
  • 2T Power !
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ...sB...
  • Moj Skuter: ...derbi...
  • Moja Kaciga: ..uvex ps400s..
Odg: fiat punto 1.8 16v hgt iskustva
« Odgovori #121 : 17 Veljača, 2012, 21:58:07 »
de nek neko zakljuca temu ! ovo sve dalje vodi u rat "
brate mili ko djeca ste neka  :toothy3:

Offline BoLT3K

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1168
  • Spol: Muški
  • Ultimativno multiplatinasti kultni sultan Offa
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Goražde.
  • Moj Skuter: Keeway Matrix 150+
  • Moja Kaciga: Shoei XR800 TC4
  • MojSetup: Zaslijepljujući
  • MojSpuh: Protočni
Odg: fiat punto 1.8 16v hgt iskustva
« Odgovori #122 : 17 Veljača, 2012, 22:14:58 »
potpis da ne može bit veći!
Kupit će auto koji mu se sviđa i nakon max. 150 tkm prodat nekoj budali koja će dalje servisirat tu rupu bez dna jer samo je ______ auto.


Još me više ljuti šta će benjamin koji ne zna svoje ime i prezime napisat bez gramaticke greske vozit bolji auto od npr. Bolteka ili nekog drugog tko ipak ima nesto u glavi. Vjerojatno će nastavit obiteljski posao skidanja kilometraže na autima koje prodaje i živjet od toga ko bubreg u loju,ali to je već neka druga tema :omfg:
Hvala, hvala.  :toothy11:
Potpis na to sve ostalo.  :icon_thumright:

Offline stipe

  • Tržnica : (+6)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2023
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Piaggio Beverly 250
  • Moja Kaciga: Nolan N85
  • MojSpuh: 4road
Odg: fiat punto 1.8 16v hgt iskustva
« Odgovori #123 : 17 Veljača, 2012, 23:10:19 »
di je on? u bosni?

benjamin_hawk, daj mi molim te reci, koliko imas godina?

samo to, pa da znam kako cu se postaviti prema tebi...

Offline benjamin_hawk

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 757
  • Spol: Muški
  • ulje i gorivo :D
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Brcko
  • Moj Skuter: peugeot sf2
  • Moja Kaciga: uvex
  • MojSetup: dr.evo
  • MojSpuh: tecnigas rs
Odg: fiat punto 1.8 16v hgt iskustva
« Odgovori #124 : 18 Veljača, 2012, 00:03:24 »
imam 17 godina 18 mi nastaje
neznam suvisni su komentari na sve vase mogu se raspravljati s vama domilje volje ali samo cu reci vi mislite da ste pametni i da ste cijlom svijetu inteligenciju popili.zato i jesmo balkanci tako nas i nazivaju sirom svijeta glupim ljudima zato sto jesmo sve mi bolje znamo.jedan pamatni ce reci nesto i cijela horda ce ici za njime i povijerovati to svi za jednim konjem.
faba,boltek,comeosb kak vec su stvarno toliko maloumni jer neznam kako drugacije reci faba cim je vidio post javio se bolteku na fb ej ej ajde idemo sjebavati jednog.misim kuda dalje.
poredite svijetsko auto koje je dokazano da je medju najizdrzljivim imaju gotov najbolje motore limarija ima je predobra i sve sto auto treba da ima.osim udobnosti i luxuznih stvari jer ko voli gledati lijepo auto u garazi koje nemoze maknuti centa.naravno ima i toga svako svoga konja hvali to ce uvijek i biti...
drnda ti si mi u jednom postu napisao da znam samo napadati kao nekim reci "dokazima" napad je najbolja odbrana samo cu reci na to
marko imat cu svoje auto nebrini se ti zato pobrini se za svoju bulju prije.
osnovni mi je cilj ljude podjebavati,nervirati... jer tek tada vidis kakva je osoba psihicki napad.gle ja se nikad ne nerviram uvjiek sam happy i nema toga koji mi moze raspolozenje pokvariti.npr s mikijem se ovdje svadjam i to sve stoji ali na fb u istoj minuti jedan drugome pisemo da idemo igrati kantera,na kafu ili tak jer forum nikad nije bio za ljude nemozes tu naci pametnog tu svi idu za jednim konjem koji je reko da je honda najbolja i naravno vi ste svi pametni i tako ce da bude.nista protiv nje.
vi se pobrinite za svoj zivot jer sa takvim stavom necete mnogo postici jedino ako niste tatin sin ali i to nicemu nesluzi ako si glup.ja imam njemacko drzavljanstvo tako da posle skolovanja znam gdje cu provoditi zivot i gdje cu sebi zaraditi pare. s ljudima koji su medju najsavremenim na svijetu naravno vi znate bolje od njih sta je auto,tehnika, vi jednostavno znate od svih sve bolje.kad bi vam bill gates nesto poceo pricati o windowsu smijem se kladiti da bi ovdje se neki nasao koji bi ga mogao poduciti neke stvari.  :angry7: jadno je na sta ste spali  :psihologija:
peugeot rullezz xD

Offline stipe

  • Tržnica : (+6)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2023
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Piaggio Beverly 250
  • Moja Kaciga: Nolan N85
  • MojSpuh: 4road
Odg: fiat punto 1.8 16v hgt iskustva
« Odgovori #125 : 18 Veljača, 2012, 00:18:46 »
pa ti si taj koji cilo vrime drzi predavanja o golfu, hondi, svijetu, zivotu, ljubavi, seksu, Bogu, duhovnosti, zvjezdama, pulsarima i ko zna cemu jos i pokusava druge uvjeriti da je u pravu, sa svojim zivotnim iskustvom, zdravog 17togisnjaka... pardon, skoro 18togodisnjak! (pri tom molim da se ne vrijedjaju drugi 18godisnjaci jer je ovo ipak jedan izoliran slucaj)

samo 17 godina... a cilu temu si zachatao sa glupostima...

daj idi tamo, uzmi djir u svom golfu i ohladi se malo... ufff, sorry, ne mozes, nemas vozacku...

i da, opet pisem gluposti i trabunjam bez veze, al jebi ga, tema je takva...

kad bi vam bill gates nesto poceo pricati o windowsu smijem se kladiti da bi ovdje se neki nasao koji bi ga mogao poduciti neke stvari.  :angry7: jadno je na sta ste spali  :psihologija:

neki? bas me zanima tko b bio prvi :D
« Zadnja izmjena: 18 Veljača, 2012, 00:20:53 stipe »

Offline benjamin_hawk

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 757
  • Spol: Muški
  • ulje i gorivo :D
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Brcko
  • Moj Skuter: peugeot sf2
  • Moja Kaciga: uvex
  • MojSetup: dr.evo
  • MojSpuh: tecnigas rs
Odg: fiat punto 1.8 16v hgt iskustva
« Odgovori #126 : 18 Veljača, 2012, 00:27:06 »
pa ti si taj koji cilo vrime drzi predavanja o golfu, hondi, svijetu, zivotu, ljubavi, seksu, Bogu, duhovnosti, zvjezdama, pulsarima i ko zna cemu jos i pokusava druge uvjeriti da je u pravu, sa svojim zivotnim iskustvom, zdravog 17togisnjaka... pardon, skoro 18togodisnjak! (pri tom molim da se ne vrijedjaju drugi 18godisnjaci jer je ovo ipak jedan izoliran slucaj)

samo 17 godina... a cilu temu si zachatao sa glupostima...

daj idi tamo, uzmi djir u svom golfu i ohladi se malo... ufff, sorry, ne mozes, nemas vozacku...

i da, opet pisem gluposti i trabunjam bez veze, al jebi ga, tema je takva...

neki? bas me zanima tko b bio prvi :D
nemam potrebe komentarisati jel tako? ako da procitaj moj post jos jednom
peugeot rullezz xD

Offline BoLT3K

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1168
  • Spol: Muški
  • Ultimativno multiplatinasti kultni sultan Offa
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Goražde.
  • Moj Skuter: Keeway Matrix 150+
  • Moja Kaciga: Shoei XR800 TC4
  • MojSetup: Zaslijepljujući
  • MojSpuh: Protočni
Odg: fiat punto 1.8 16v hgt iskustva
« Odgovori #127 : 18 Veljača, 2012, 00:28:55 »

Offline Grale

  • moderator
  • Tržnica : (+59)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8978
  • Spol: Muški
  • ja sam Brale
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Kc
  • Moj Skuter: Didrek
  • Moja Kaciga: Suomy Trek
  • MojSpuh: Zx
Odg: fiat punto 1.8 16v hgt iskustva
« Odgovori #128 : 18 Veljača, 2012, 00:39:17 »

ili tak jer forum nikad nije bio za ljude nemozes tu naci pametnog tu svi idu za jednim konjem koji je reko da je honda najbolja i naravno vi ste svi pametni i tako ce da bude.nista protiv nje.

pa šta si se onda ulogiro na forum??ako ti smatraš da si iznad nekoga,a to cijelo vrijeme pokušavaš dokazati?
Sestra je sestra, al' Yasuni je Yasuni!  :headbang:

Offline benjamin_hawk

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 757
  • Spol: Muški
  • ulje i gorivo :D
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Brcko
  • Moj Skuter: peugeot sf2
  • Moja Kaciga: uvex
  • MojSetup: dr.evo
  • MojSpuh: tecnigas rs
Odg: fiat punto 1.8 16v hgt iskustva
« Odgovori #129 : 18 Veljača, 2012, 00:45:30 »
nisam ja iznad nikoga niti zelim dokazati iznosim samo cinjenice.
ja sam biber glupi sa palvim pramenovima sta ja vec znam.
ja sam samo zatupljen neki ztvarima zar ja mogu nekome nesto od vas pametnih reci
vjeruj nije to moguce
peugeot rullezz xD

Offline Grale

  • moderator
  • Tržnica : (+59)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8978
  • Spol: Muški
  • ja sam Brale
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Kc
  • Moj Skuter: Didrek
  • Moja Kaciga: Suomy Trek
  • MojSpuh: Zx
Odg: fiat punto 1.8 16v hgt iskustva
« Odgovori #130 : 18 Veljača, 2012, 00:52:29 »
kao prvo,ti gledaš na druge s visoka,zbog toga jer si ti živio u njemačkoj,jer ti čale promjenio hrpu auta,jer imaš firmu ili šta već...
kao drugo,tupiš ljudima koji su promjenili tonu auta,raznim marki i modela, da oni nemaju pravo,već da si ti jedini pametan,a nisi još za volan sjeo...fino dok položiš i kupiš si auto(bio on vw,honda,fiat,zastava ili šta već),odvoziš par tkm,onda možeš nekome reć nešto o tom autu...a ne da ti nekome tupiš nešto šta si pročito na nekom forumu(uz to nisi vjerojatno niti cijeli post pročito),pa si krivo shvatio napisani post i sad tu iznosiš činjenice kojih ni sam nisi svjestan...svaka tema koju otvoriš postane glupa rasprava,koja nema veze s temom,a upravo zbog tvoje tvrdoglavosti i nepristojnosti prema drugim članovima...nije bitno kolko drugi član ima godina,ti bi se trebo prema njemu ponašat normalno,jer ste ipak na istom forumu,odnosno nekoj virutalnoj zajednici...i danas sutra ti njihova pomoć može zatrebat...a onda će ti određena osoba reć, da riješiš taj problem sam,ili uz pomoć svojeg vw-a...
Sestra je sestra, al' Yasuni je Yasuni!  :headbang:

Offline benjamin_hawk

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 757
  • Spol: Muški
  • ulje i gorivo :D
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Brcko
  • Moj Skuter: peugeot sf2
  • Moja Kaciga: uvex
  • MojSetup: dr.evo
  • MojSpuh: tecnigas rs
Odg: fiat punto 1.8 16v hgt iskustva
« Odgovori #131 : 18 Veljača, 2012, 01:13:37 »
kao prvo,ti gledaš na druge s visoka,zbog toga jer si ti živio u njemačkoj,jer ti čale promjenio hrpu auta,jer imaš firmu ili šta već...
kao drugo,tupiš ljudima koji su promjenili tonu auta,raznim marki i modela, da oni nemaju pravo,već da si ti jedini pametan,a nisi još za volan sjeo...fino dok položiš i kupiš si auto(bio on vw,honda,fiat,zastava ili šta već),odvoziš par tkm,onda možeš nekome reć nešto o tom autu...a ne da ti nekome tupiš nešto šta si pročito na nekom forumu(uz to nisi vjerojatno niti cijeli post pročito),pa si krivo shvatio napisani post i sad tu iznosiš činjenice kojih ni sam nisi svjestan...svaka tema koju otvoriš postane glupa rasprava,koja nema veze s temom,a upravo zbog tvoje tvrdoglavosti i nepristojnosti prema drugim članovima...nije bitno kolko drugi član ima godina,ti bi se trebo prema njemu ponašat normalno,jer ste ipak na istom forumu,odnosno nekoj virutalnoj zajednici...i danas sutra ti njihova pomoć može zatrebat...a onda će ti određena osoba reć, da riješiš taj problem sam,ili uz pomoć svojeg vw-a...
i oped kazem ja samo cinjenice iznosim sta se pise po sajtovima(naucnim) ne forumima
peugeot rullezz xD

Offline BoLT3K

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1168
  • Spol: Muški
  • Ultimativno multiplatinasti kultni sultan Offa
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Goražde.
  • Moj Skuter: Keeway Matrix 150+
  • Moja Kaciga: Shoei XR800 TC4
  • MojSetup: Zaslijepljujući
  • MojSpuh: Protočni
Odg: fiat punto 1.8 16v hgt iskustva
« Odgovori #132 : 18 Veljača, 2012, 01:29:22 »
i oped kazem ja samo cinjenice iznosim sta se pise po sajtovima(naucnim) ne forumima

Ja molim Roberta da dođe i banuje me  :angry7: :angry7: :angry7: :angry7: :angry7: :angry7: :angry7: :angry7:

Offline kiza-iz-kvarta

  • HERO MEMBER
  • Tržnica : (+44)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2270
  • Spol: Muški
  • I wish life could be swedish magazines
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ritopek
  • Moj Skuter: vozim šta užicam
  • Moja Kaciga: misliš kacika?
  • MojSetup: tuned by hac (al ne taj hac,ovaj je živ)
  • MojSpuh: ATD Srđan Mlađan
Odg: fiat punto 1.8 16v hgt iskustva
« Odgovori #133 : 18 Veljača, 2012, 02:45:58 »
U Hrvatskoj je najprodavanija cokolada neka jeftinjara iz Krasa. Pa ipak, ja vise volim onu koja je prodavanija milion puta manje, al je Belgijska  ;D


potpis

ja ignoriram kraš čokolade od kad su prestali sa proizvodnjom ovog old schoola





također im nisam oprostio ni nikad prežaljenu čokoladu  NADA   :angry9:  


uglavnom konzumiram ovu čokoladu od kad znam za sebe,nije ista ambalaža al šmek je ostao onaj izvorni  :headbang:

« Zadnja izmjena: 18 Veljača, 2012, 02:50:03 kiza-iz-kvarta »
a gde žuriš, a gde žuriš Goksi bre,a gde žuriš prebismo ti jangere!
RIP Goran Veličković "Goksi"

Offline BoLT3K

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1168
  • Spol: Muški
  • Ultimativno multiplatinasti kultni sultan Offa
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Goražde.
  • Moj Skuter: Keeway Matrix 150+
  • Moja Kaciga: Shoei XR800 TC4
  • MojSetup: Zaslijepljujući
  • MojSpuh: Protočni
Odg: fiat punto 1.8 16v hgt iskustva
« Odgovori #134 : 18 Veljača, 2012, 03:00:45 »

Offline kiza-iz-kvarta

  • HERO MEMBER
  • Tržnica : (+44)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2270
  • Spol: Muški
  • I wish life could be swedish magazines
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ritopek
  • Moj Skuter: vozim šta užicam
  • Moja Kaciga: misliš kacika?
  • MojSetup: tuned by hac (al ne taj hac,ovaj je živ)
  • MojSpuh: ATD Srđan Mlađan
Odg: fiat punto 1.8 16v hgt iskustva
« Odgovori #135 : 18 Veljača, 2012, 03:25:20 »
pazi sad old schoola  :icon_biggrin:





« Zadnja izmjena: 18 Veljača, 2012, 03:29:23 kiza-iz-kvarta »
a gde žuriš, a gde žuriš Goksi bre,a gde žuriš prebismo ti jangere!
RIP Goran Veličković "Goksi"

Offline wonderkid

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3756
  • Spol: Ženski
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moja Kaciga: !
Odg: fiat punto 1.8 16v hgt iskustva
« Odgovori #136 : 18 Veljača, 2012, 06:25:47 »
Benjamine,spomenuo si da imaš švapsko državljanstvo te da ćeš gore otić radit,kaj ti misliš,koji posao bi ti mogao radit sa svojojm inteligencijom?Možda pomočni bagerista(tamo gdje bager nemože,tad ti nastupaš sa lopatom).Kažeš da želiš kupit fiata,zašto ne vw koji je bog i batina za tebe,prenosiš činjenice drugih,jel ti imaš koju svoju činjenicu dokazanu na svojem iskustvu(jok nemaš jer nemaš niti vozaćku).Ja mislim da patiš od nedostatka pažnje u djetinjstvu,mora da ti mama nije cice dala ;D Kažeš da je tvoja namjera samo podjebavat i provocirat te da se tebe nemože isprovocirat a stranicu ranije si poćeo psovat i vrijeđat koliko si bio isprovociran,jezik ti je brži od mozga(a u mozgu slama).I na kraju svega  frende dont worry,be happy,prođi kroz neku curicu i ispuši se ili nategni kožicu,sve je to za ljude,nije to sramota ,zanima me kad kažeš da je tvoj stari radio i vw-u 20 godina,što je on točno radio,mnogi ljudi kažu da su radili u Njemačkoj kao nekakvi stručnjaci a na kraju ispalo da su bili ni više ni manje nego šegrti :)

Offline daRio

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 912
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: fiat punto 1.8 16v hgt iskustva
« Odgovori #137 : 18 Veljača, 2012, 08:28:04 »
Benjamine ili kako li se već zoveš,naprikladnije bi bilo da promijeniš nick u Guska od Wolfsburga jer zvuči plemenito  :toothy9: :toothy9: a inteligencija guske je otprilike slična tvojoj.
U startu,sa 17 godina još nisi okusio život punim plućima a već si pobrao sve ono što ti u životu neće trebati,nepoštovanje,bahatost i nekultura.
Kad malo bolje razmislim,od tamo od kuda dolaziš to su strani pojmovi i nemoj stalno pisati mi  i trpati Bosance i nas Hrvate u isti koš. Također si pokušaj nabaviti knjigu Hrvatski pravopis gdje se lijepo može pročitati sve o velikim i malim slovima,točki,zarezu i ostalim stvarima makar ti ta knjiga opet neće puno pomoći jer i ako ju pročitaš nečeš shvatiti o čemu se radi.
U toj knjizi ti piše i o imenicama,glagolima,pridjevima i ostalim stvarima pa možeš vidjeti da je auto imenica muškog roda i piše se ovaj auto a ne ovo auto.
Što se tebi voljenog VW-a tiče,auto kao svaki drugi,sa vrlinama i manama koji je svoj image trajnog i kvalitetnog vozila izgradio na Bubama i Golfu jedinici a kasnije je to polako padalo i sada su prosječni kao i svi drugi. Danas je tehnologija dostupna svima i svi mogu napraviti dobar auto tako da ovakve diskusije niosu potrebne a pogotovo ne od strane nekoga tko je neki dan bio korisnik Pampersa.
Učini nam svima usčlugu i prije pisanja uključi mozak koliko god malen bio,pomoći će ti.
Za kraj......kada sam ja bio dijete a ti se još nisi ni rodio u Zagrebu je bilo na jednom zidu napisano
Govno
Omotano
Limenom
Folijom

Moderatori,zatvorite ovu temu jer ovo ne koristi renomeu ovog foruma.

Offline stipe

  • Tržnica : (+6)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2023
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Piaggio Beverly 250
  • Moja Kaciga: Nolan N85
  • MojSpuh: 4road
Odg: fiat punto 1.8 16v hgt iskustva
« Odgovori #138 : 18 Veljača, 2012, 09:46:20 »
a da se mi vratimo na temu?

i, jel kupujes fiat punta? ili trazimo nesto dalje?

Offline BoLT3K

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1168
  • Spol: Muški
  • Ultimativno multiplatinasti kultni sultan Offa
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Goražde.
  • Moj Skuter: Keeway Matrix 150+
  • Moja Kaciga: Shoei XR800 TC4
  • MojSetup: Zaslijepljujući
  • MojSpuh: Protočni
Odg: fiat punto 1.8 16v hgt iskustva
« Odgovori #139 : 18 Veljača, 2012, 11:19:53 »
Benjamine ili kako li se već zoveš,naprikladnije bi bilo da promijeniš nick u Guska od Wolfsburga jer zvuči plemenito  :toothy9: :toothy9: a inteligencija guske je otprilike slična tvojoj.
U startu,sa 17 godina još nisi okusio život punim plućima a već si pobrao sve ono što ti u životu neće trebati,nepoštovanje,bahatost i nekultura.
Kad malo bolje razmislim,od tamo od kuda dolaziš to su strani pojmovi i nemoj stalno pisati mi i trpati Bosance i nas Hrvate u isti koš. Također si pokušaj nabaviti knjigu Hrvatski pravopis gdje se lijepo može pročitati sve o velikim i malim slovima,točki,zarezu i ostalim stvarima makar ti ta knjiga opet neće puno pomoći jer i ako ju pročitaš nečeš shvatiti o čemu se radi.
U toj knjizi ti piše i o imenicama,glagolima,pridjevima i ostalim stvarima pa možeš vidjeti da je auto imenica muškog roda i piše se ovaj auto a ne ovo auto.
Što se tebi voljenog VW-a tiče,auto kao svaki drugi,sa vrlinama i manama koji je svoj image trajnog i kvalitetnog vozila izgradio na Bubama i Golfu jedinici a kasnije je to polako padalo i sada su prosječni kao i svi drugi. Danas je tehnologija dostupna svima i svi mogu napraviti dobar auto tako da ovakve diskusije niosu potrebne a pogotovo ne od strane nekoga tko je neki dan bio korisnik Pampersa.
Učini nam svima usčlugu i prije pisanja uključi mozak koliko god malen bio,pomoći će ti.
Za kraj......kada sam ja bio dijete a ti se još nisi ni rodio u Zagrebu je bilo na jednom zidu napisano
Govno
Omotano
Limenom
Folijom

Moderatori,zatvorite ovu temu jer ovo ne koristi renomeu ovog foruma.
A što ne bi ?