Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: pijeskarenje variai polutki  (Posjeta: 2616 )

0 Članova i 4 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline 2TDottore

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 5917
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Purejet
Odg: pijeskarenje variai polutki
« Odgovori #20 : 17 Studeni, 2011, 21:34:32 »
ljepo bi bilo da se opet nesto organizira tu kod nas, jbg staza nije bila ko zna sta :P ali nadam se da ste se dobro nasli tu kod nas heheheh

oni ce navijerovatnije vozit opet ako bude tu sta jer mislim da nece trcat kod vas gore ipak nisu to vozaci prvenstva vec samo amateri ali onaj plavo narancasti rox bude imao malo jacu preradu ako budete opet dosli tu imat cete sta vozit za njim hahahaha

staza kod vas je odlicna bar meni jer je tehnicki zatvorena i sama po sebi zbog toga zahtjevna i snaga motora ne dolazi do izrazaja uopce tak da jaci motor im nece nista pomoc samo stvara probleme na otvaranjima gasa....steta sta nece vozit cijelo prvenstvo jer svi smo mi amateri vise manje i nevozimo prvenstvo radi nekih nagrada nego iz gusta :D

mi smo tamo sigurno sljedece godine ako ce biti organizirana utrka  :)

Offline nrgmc2-tuning

  • Tržnica : (+10)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1064
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Malaguti Phantom F12
  • Moja Kaciga: Airoh Road Runner
  • MojSetup: gilardoni 180
  • MojSpuh: seriala
Odg: pijeskarenje variai polutki
« Odgovori #21 : 17 Studeni, 2011, 21:37:30 »
staza kod vas je odlicna bar meni jer je tehnicki zatvorena i sama po sebi zbog toga zahtjevna i snaga motora ne dolazi do izrazaja uopce tak da jaci motor im nece nista pomoc samo stvara probleme na otvaranjima gasa....steta sta nece vozit cijelo prvenstvo jer svi smo mi amateri vise manje i nevozimo prvenstvo radi nekih nagrada nego iz gusta :D

mi smo tamo sigurno sljedece godine ako ce biti organizirana utrka  :)
to sto kazes, po tome sto govoris BB masine su rodene za takvu stazu heheheh xD

steta da da ne voze cijelo prvenstvo ali sta ces, jedan radi na vucnu sluzbu a drugi pojma nemam pa znas, tako rec imao pametnijeg posla heheheh

Offline 2TDottore

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 5917
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Purejet
Odg: pijeskarenje variai polutki
« Odgovori #22 : 17 Studeni, 2011, 21:43:24 »
to sto kazes, po tome sto govoris BB masine su rodene za takvu stazu heheheh xD

steta da da ne voze cijelo prvenstvo ali sta ces, jedan radi na vucnu sluzbu a drugi pojma nemam pa znas, tako rec imao pametnijeg posla heheheh

nije tolko stvar u BB kolko je stvar u aeroxu koji nije skuter predvidjen za utrke jer je lose uravnotezen

Offline nrgmc2-tuning

  • Tržnica : (+10)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1064
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Malaguti Phantom F12
  • Moja Kaciga: Airoh Road Runner
  • MojSetup: gilardoni 180
  • MojSpuh: seriala
Odg: pijeskarenje variai polutki
« Odgovori #23 : 17 Studeni, 2011, 21:45:50 »
nije tolko stvar u BB kolko je stvar u aeroxu koji nije skuter predvidjen za utrke jer je lose uravnotezen
i to sto kazes ali ipak sve poslje ovisi o vozacu, i kazes da nasi domaci imaju dosta talenta ha??? :D

jer da j*bes tu kod nas vecina fura roxa pa kad ima das da nes drugo voze gotovo izgubljeni u mijestu i prostoru hahahaha

Offline 2TDottore

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 5917
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Purejet
Odg: pijeskarenje variai polutki
« Odgovori #24 : 17 Studeni, 2011, 21:49:00 »
i to sto kazes ali ipak sve poslje ovisi o vozacu, i kazes da nasi domaci imaju dosta talenta ha??? :D

jer da j*bes tu kod nas vecina fura roxa pa kad ima das da nes drugo voze gotovo izgubljeni u mijestu i prostoru hahahaha

neznam kolko su trenirali tu stazu prije nego smo mi dosli ali dobri su se pokazali...sad kakvi bi bili na drugim stazama i gradskim utrkama neznam ali bilo bi dobro kad bi se naslo njih troje i dolazili redovito na sve utrke jer putni troskovi su onda minimalni

Offline nrgmc2-tuning

  • Tržnica : (+10)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1064
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Malaguti Phantom F12
  • Moja Kaciga: Airoh Road Runner
  • MojSetup: gilardoni 180
  • MojSpuh: seriala
Odg: pijeskarenje variai polutki
« Odgovori #25 : 17 Studeni, 2011, 21:52:42 »
neznam kolko su trenirali tu stazu prije nego smo mi dosli ali dobri su se pokazali...sad kakvi bi bili na drugim stazama i gradskim utrkama neznam ali bilo bi dobro kad bi se naslo njih troje i dolazili redovito na sve utrke jer putni troskovi su onda minimalni
fora bi bilo da daleko od toga, pa da se i nasi istrijani malo pokaze hahahhaha ali jbg znas ako bi zelili to sigurno bi dolazili, jer i onaj plavi rox vozio je sa masinom od mladeg brata od vozaca, znaci nije nastelano kako njemu odgovara itd itd i to znaci da nema niti svoju tuning masinu za vozat, a drugi rox mogo bi i dalje vozit jer kazem ti mislim da je prije nekoliko godina cak i vozio u prvenstvu, ime je Denis Starčić pa ako ti ime nes kaze boh  :dontknow:

Offline 2TDottore

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 5917
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Purejet
Odg: pijeskarenje variai polutki
« Odgovori #26 : 17 Studeni, 2011, 22:04:33 »
fora bi bilo da daleko od toga, pa da se i nasi istrijani malo pokaze hahahhaha ali jbg znas ako bi zelili to sigurno bi dolazili, jer i onaj plavi rox vozio je sa masinom od mladeg brata od vozaca, znaci nije nastelano kako njemu odgovara itd itd i to znaci da nema niti svoju tuning masinu za vozat, a drugi rox mogo bi i dalje vozit jer kazem ti mislim da je prije nekoliko godina cak i vozio u prvenstvu, ime je Denis Starčić pa ako ti ime nes kaze boh  :dontknow:

bitna je volja....vremena se uvijek nadje...a fala bogu za slozit svoj motor koji je konkurentan za prva tri mjesta netreba puno novaca u danasnje vrijeme di polovnih djelova ima na svakom cosku.

a sta se tice Denisa nije mi poznat po imenu ali sjecam se jednog crvenog aeroxa koji je vozio sad dal je to njegov neznam pretpostavljam da je

Offline nrgmc2-tuning

  • Tržnica : (+10)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1064
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Malaguti Phantom F12
  • Moja Kaciga: Airoh Road Runner
  • MojSetup: gilardoni 180
  • MojSpuh: seriala
Odg: pijeskarenje variai polutki
« Odgovori #27 : 17 Studeni, 2011, 22:10:15 »
bitna je volja....vremena se uvijek nadje...a fala bogu za slozit svoj motor koji je konkurentan za prva tri mjesta netreba puno novaca u danasnje vrijeme di polovnih djelova ima na svakom cosku.

a sta se tice Denisa nije mi poznat po imenu ali sjecam se jednog crvenog aeroxa koji je vozio sad dal je to njegov neznam pretpostavljam da je
moguce da je on, evolution prerada gore bila

Offline 2TDottore

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 5917
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Purejet
Odg: pijeskarenje variai polutki
« Odgovori #28 : 17 Studeni, 2011, 22:15:14 »
moguce da je on, evolution prerada gore bila

vidio sam da je evolution gore kad sam malo gledao oko aeroxa....u principu nebi smio s tim vozit open klasu al nema veze nije nista jaci nego serijski sp180

Offline nrgmc2-tuning

  • Tržnica : (+10)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1064
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Malaguti Phantom F12
  • Moja Kaciga: Airoh Road Runner
  • MojSetup: gilardoni 180
  • MojSpuh: seriala
Odg: pijeskarenje variai polutki
« Odgovori #29 : 17 Studeni, 2011, 22:17:14 »
vidio sam da je evolution gore kad sam malo gledao oko aeroxa....u principu nebi smio s tim vozit open klasu al nema veze nije nista jaci nego serijski sp180
kako idu te klase?? koji tip kita ili koj tip prerada moze vozit opet ili takok, moze malo obijasnit???

Offline 3alfa3

  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15008
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: pijeskarenje variai polutki
« Odgovori #30 : 17 Studeni, 2011, 22:20:19 »
sa malossi polutkama sam neku tubu maščobe dobio za podmazivati vario di dolaze rolice radi sto manjeg trenja i rolice mi vise traju.


Ta mast koju si dobio se stavlja u polutke kako nebi bilo trenja kad se sire i skupljaju

Offline 2TDottore

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 5917
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Purejet
Odg: pijeskarenje variai polutki
« Odgovori #31 : 17 Studeni, 2011, 22:23:15 »
kako idu te klase?? koji tip kita ili koj tip prerada moze vozit opet ili takok, moze malo obijasnit???

u open klasu spadaju znaci serijski sp180 i recimo 70 do nekog jaceg midrace kita i naravno 4T skuteri do 200 kubika....a u no limit spada sve i svasta mozes slozit sta oces znaci nema ogranicenja

Offline nrgmc2-tuning

  • Tržnica : (+10)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1064
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Malaguti Phantom F12
  • Moja Kaciga: Airoh Road Runner
  • MojSetup: gilardoni 180
  • MojSpuh: seriala
Odg: pijeskarenje variai polutki
« Odgovori #32 : 17 Studeni, 2011, 22:26:27 »
u open klasu spadaju znaci serijski sp180 i recimo 70 do nekog jaceg midrace kita i naravno 4T skuteri do 200 kubika....a u no limit spada sve i svasta mozes slozit sta oces znaci nema ogranicenja
znaci teoriski, ja sad slazem metrkakit sp2 i kad bi ja poceo vozit vozio bi u opet ako sam dobro skuzio?? i recimo za tu open klasu, vidio sam taljan da oni moraju vozit sa tim nardkanim  70 sa 19 karb to vazi i kod nas ili ako neko zeli moze nabacit 21 ili cak do 24???

Offline 2TDottore

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 5917
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Purejet
Odg: pijeskarenje variai polutki
« Odgovori #33 : 17 Studeni, 2011, 22:31:38 »
znaci teoriski, ja sad slazem metrkakit sp2 i kad bi ja poceo vozit vozio bi u opet ako sam dobro skuzio?? i recimo za tu open klasu, vidio sam taljan da oni moraju vozit sa tim nardkanim  70 sa 19 karb to vazi i kod nas ili ako neko zeli moze nabacit 21 ili cak do 24???

kod nas se nemora to se prije moralo kad su posebno vozili 70 sp klasa tamo je bio 19 karb obavezan i open(danasnji no limit)....ti sa metrakitom ako nebi imao malossi ili neku drugu struju vozio bi znaci open klasu kak su i vozili ova dva aeroxa i mozes imat bilo koji karb.

Offline nrgmc2-tuning

  • Tržnica : (+10)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1064
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Malaguti Phantom F12
  • Moja Kaciga: Airoh Road Runner
  • MojSetup: gilardoni 180
  • MojSpuh: seriala
Odg: pijeskarenje variai polutki
« Odgovori #34 : 17 Studeni, 2011, 22:33:50 »
kod nas se nemora to se prije moralo kad su posebno vozili 70 sp klasa tamo je bio 19 karb obavezan i open(danasnji no limit)....ti sa metrakitom ako nebi imao malossi ili neku drugu struju vozio bi znaci open klasu kak su i vozili ova dva aeroxa i mozes imat bilo koji karb.
aha tako znaci, ljepo ljepo, a ko zna mozda koji dan cemo se nac na staazu hahahahaha

Offline DeLUX

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1213
  • Spol: Muški
  • Volim Luxa
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Piaggio zip SP
  • Moja Kaciga: premier
  • MojSetup: ma sve serijsko
  • MojSpuh: Roost
Odg: pijeskarenje variai polutki
« Odgovori #35 : 18 Studeni, 2011, 14:08:52 »
u open klasu spadaju znaci serijski sp180 i recimo 70 do nekog jaceg midrace kita i naravno 4T skuteri do 200 kubika....a u no limit spada sve i svasta mozes slozit sta oces znaci nema ogranicenja

mali ispravak.. open klasa je bilo koji kit ali mora ostat serijska struja tj. trebo bi imat svjetla, govorim naravno za 70cc tak da su dečki smjeli vozit open  :icon_thumright: