Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: pia zip, trokira i gubi ler gas, zmigavci ne rade  (Posjeta: 962 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline giannelli

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 3272
  • Spol: Muški
  • Warn a brother (WB)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: DBK
  • Moj Skuter: SR50R
pia zip, trokira i gubi ler gas, zmigavci ne rade
« : 10 Listopad, 2011, 20:07:03 »
uspio sam ono cudo od zipa slozit (tema u projektu sami pocetak) sad je na njemum slozen base setup lagani

malossi sport 70ccm
17,5 dell, dizna 80, igla na srednjem zarezu, saraf smjese na krug i klipic poturpijan po onoj crti sto je na njemu
serijski spuh sa katalizatorom

ugl, zip je vozio neko vrijeme ali bi ponekad tu i tamo trokirao toliko da bi se izgasio, ocistio bi svijecu i upalio bi, pa bi nakon cca pola sekunde ugasio se, vjerovatno se svijeca zamasti. pa ne upali dok opet ne ocistim svijecu.

takodjer mi zmigavci ne rade, (sva ostala svijetla rade) koji dio moram pogledat, regler (to je onaj srebreni rebrasti dio ili onaj manji kockasti koji se zasarafio za kostur na koji je spojen anlaser).

da li je moguce da zbog jedne ne spojene mase skuter trokira? jer ima jedna zica crne boje koja je potrgana.
Serijski phva ima taj 209ha atomizer što mu je i mana ed ima 211fa atomizer koji je puno pogođeniji zanemarimo klipič 40 i a7 iglu,ler diznu 34

Offline giannelli

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 3272
  • Spol: Muški
  • Warn a brother (WB)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: DBK
  • Moj Skuter: SR50R
Odg: pia zip, trokira i gubi ler gas, zmigavci ne rade
« Odgovori #1 : 11 Listopad, 2011, 11:05:27 »
problem je bio u svjecici, koja je nakon nekoliko desetaka km prdnula.

jel moze kakva pomoc oko zmigavaca? probat cu sutra regler promjenit, moze tko pojasnit kako cu na paljenju provjerit dal je otisao namotaj za zmige? vjerovatno ne moze namotaji otic ako nisu osteceni ?
Serijski phva ima taj 209ha atomizer što mu je i mana ed ima 211fa atomizer koji je puno pogođeniji zanemarimo klipič 40 i a7 iglu,ler diznu 34

Offline Miki-speedy

  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4570
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Nexus 250
Odg: pia zip, trokira i gubi ler gas, zmigavci ne rade
« Odgovori #2 : 11 Listopad, 2011, 12:14:55 »
problem je bio u svjecici, koja je nakon nekoliko desetaka km prdnula.

jel moze kakva pomoc oko zmigavaca? probat cu sutra regler promjenit, moze tko pojasnit kako cu na paljenju provjerit dal je otisao namotaj za zmige? vjerovatno ne moze namotaji otic ako nisu osteceni ?
Moze jednostavno pregorit :toothy3:
Zelena zica i masa moraju davat voltazu 50-80v
Pa provjeri

Offline giannelli

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 3272
  • Spol: Muški
  • Warn a brother (WB)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: DBK
  • Moj Skuter: SR50R
Odg: pia zip, trokira i gubi ler gas, zmigavci ne rade
« Odgovori #3 : 12 Listopad, 2011, 03:23:53 »
nadajmo se da je samo prekidac, nasao sam danas par prekidaca pa sam isprobao na stalkeru na kojem funkcionira prekidac i svi zmigavci, i od svih je samo jedan valjao.  :happy6:

sutra cu probat to na zipu da barem iskljucim tu opciju, jer ni na kraj pameti mi nije bilo odvajat lovu za nove namotaje.
Serijski phva ima taj 209ha atomizer što mu je i mana ed ima 211fa atomizer koji je puno pogođeniji zanemarimo klipič 40 i a7 iglu,ler diznu 34