Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: REMEN PROBLEM!!  (Posjeta: 1195 )

0 Članova i 3 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline josip2205

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 58
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: sachs speed force
REMEN PROBLEM!!
« : 02 Rujan, 2011, 22:12:56 »
ovako...kupio sma novi karburator i to sve stavio na skuter(sachs speed force) i nastimao ler gas,smjesu..i nakon pola sata krenio na voznju kak skuter slabo vuce do 20-30 km/h i jako tesko ide u brdo,,i prije toga mi je remen jako cvilio pa me zanima dali moze bit taj remen problem??skinio sam dekl jako je los remen..i kad sam ga opet htio upalit nakon nekih sat dva upalio je i dodao sma gas motor se ugasio i onda uopce nije htio upalit..nego onak vergla vergla kao da oce upalit a ne moze...dali moze remen bit problem??jer ne vjerujem da je karburator je je nov,svjecicu sam gledo smedje je boje zanci dobra smjesa...

Offline _r0bi_

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1396
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Valpovo
  • Moj Skuter: Nexus 500ie
  • Moja Kaciga: Scorpion
Odg: REMEN PROBLEM!!
« Odgovori #1 : 02 Rujan, 2011, 22:15:59 »
ovako...kupio sma novi karburator i to sve stavio na skuter(sachs speed force) i nastimao ler gas,smjesu..i nakon pola sata krenio na voznju kak skuter slabo vuce do 20-30 km/h i jako tesko ide u brdo,,i prije toga mi je remen jako cvilio pa me zanima dali moze bit taj remen problem??skinio sam dekl jako je los remen..i kad sam ga opet htio upalit nakon nekih sat dva upalio je i dodao sma gas motor se ugasio i onda uopce nije htio upalit..nego onak vergla vergla kao da oce upalit a ne moze...dali moze remen bit problem??jer ne vjerujem da je karburator je je nov,svjecicu sam gledo smedje je boje zanci dobra smjesa...

...pa remen ti prijatelju nema veze sa tim sto ti motor nece upalit....
...dali motor  vergla onak sa lakocom bez puno otpora ima kakog otpora na kurbli ak ju imas?
_M.r. Team Valpovo_

Offline josip2205

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 58
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: sachs speed force
Odg: REMEN PROBLEM!!
« Odgovori #2 : 02 Rujan, 2011, 22:19:33 »
palim ga na alnaser...i nema skoro nikakog otpora..pa nije mi jasno..vozio sma se sve pet..preso 12 km i kad sam isao u brdo jedva je isao...nastimao ler gas sve pet stima.i onda sam se jos vozikao i naravno tesko je iso do 20-30 km/h i u brdo..i ostavio sma motor i on upali ja dodam gas on se ugasi i otad nece vise

Offline Tadr3

  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1829
  • Spol: Muški
  • ŠIŠAJ MEŠAJ !
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZGB
Odg: REMEN PROBLEM!!
« Odgovori #3 : 02 Rujan, 2011, 22:20:59 »
palim ga na alnaser...i nema skoro nikakog otpora..pa nije mi jasno..vozio sma se sve pet..preso 12 km i kad sam isao u brdo jedva je isao...nastimao ler gas sve pet stima.i onda sam se jos vozikao i naravno tesko je iso do 20-30 km/h i u brdo..i ostavio sma motor i on upali ja dodam gas on se ugasi i otad nece vise

jesi gledo boju svjecice?

Offline josip2205

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 58
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: sachs speed force
Odg: REMEN PROBLEM!!
« Odgovori #4 : 02 Rujan, 2011, 22:21:53 »
jesam..smedja boja..boja bijele kave

Offline _r0bi_

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1396
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Valpovo
  • Moj Skuter: Nexus 500ie
  • Moja Kaciga: Scorpion
Odg: REMEN PROBLEM!!
« Odgovori #5 : 02 Rujan, 2011, 22:25:08 »
koliko skuter ima km...cini mi se kolega da je klip cilindar problem tj da nema kompresije  :confused5:
_M.r. Team Valpovo_

Offline josip2205

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 58
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: sachs speed force
Odg: REMEN PROBLEM!!
« Odgovori #6 : 02 Rujan, 2011, 22:29:52 »
13000 al klip i cilindar mjenjani...stavljeni su polovni al original su bili..al dok nisma stavio novi karburator nije tesko isao do 30 km/h i stvaim novi karburator novi el cok s tim karburatorm zajedno..kazem ti upalio sma ga sve nastimao..ler gas itd..odvezo se 12 km i tim putem mi isao tesko u brda itd...da je kli cilindar nebi nikako upalio..nego on je men upalio i kad sma htio krenit dao gas on se ugasio..a prije toga sma skinio dekl vidio da je remen jako los malo ga istisko prstiima i vratio dekl..i et onda ga upalim krenem i on se ugasi i nece vise da upali...

Offline _r0bi_

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1396
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Valpovo
  • Moj Skuter: Nexus 500ie
  • Moja Kaciga: Scorpion
Odg: REMEN PROBLEM!!
« Odgovori #7 : 02 Rujan, 2011, 22:59:56 »
13000 al klip i cilindar mjenjani...stavljeni su polovni al original su bili..al dok nisma stavio novi karburator nije tesko isao do 30 km/h i stvaim novi karburator novi el cok s tim karburatorm zajedno..kazem ti upalio sma ga sve nastimao..ler gas itd..odvezo se 12 km i tim putem mi isao tesko u brda itd...da je kli cilindar nebi nikako upalio..nego on je men upalio i kad sma htio krenit dao gas on se ugasio..a prije toga sma skinio dekl vidio da je remen jako los malo ga istisko prstiima i vratio dekl..i et onda ga upalim krenem i on se ugasi i nece vise da upali...

...nema veze sto je upalio malo sabije smijesu pa upali i ide usrano tj nikako imali smo tak neki dan na sarafanju jednog kimka super 8...znaci tesko je palio a kad upali i nije bas nes iso...hmmm mi skinili klip cilindar dole i imali smo sta vidit...tak da (ko zna kak si postelovo karb):hmh:
...a ovo ak se gasi kad das gas mozda vuce negdi zrak pregledaj spojeve
...kud izgleda motor nema kompresiju tu ga jos patis i sa pohabanim remenom zato i nece da ide jbga daj kupi novi nije remen za njeg 50€ ada
_M.r. Team Valpovo_

Offline josip2205

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 58
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: sachs speed force
Odg: REMEN PROBLEM!!
« Odgovori #8 : 02 Rujan, 2011, 23:04:53 »
ma rjeio sma remen to cu promjenit sutra...nezz za smjesu sam saraf okrenio za 1.5 krug a za ler gas sam po zvuku motora..to sam ga dobro ugrijao pa sma ond anamjestao ler gas..ako je svjecica boje kave nije mi jasno kako nije karburator doro nastelan??

Offline _r0bi_

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1396
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Valpovo
  • Moj Skuter: Nexus 500ie
  • Moja Kaciga: Scorpion
Odg: REMEN PROBLEM!!
« Odgovori #9 : 02 Rujan, 2011, 23:06:32 »
ma rjeio sma remen to cu promjenit sutra...nezz za smjesu sam saraf okrenio za 1.5 krug a za ler gas sam po zvuku motora..to sam ga dobro ugrijao pa sma ond anamjestao ler gas..ako je svjecica boje kave nije mi jasno kako nije karburator doro nastelan??


a di je tu dizna?? nije niko reko da nisi dobro nastelovo karb  :sad3:
_M.r. Team Valpovo_

Offline josip2205

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 58
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: sachs speed force
Odg: REMEN PROBLEM!!
« Odgovori #10 : 02 Rujan, 2011, 23:08:44 »
a jbg frende neznam ja..al mislim da je to isti karburator kao i na kimcu tom sto si reko da si radio...dvotakni je motor

Offline Zika

  • Tržnica : (+13)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 952
  • Spol: Muški
  • Minarelli
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Štitar city
  • Moj Skuter: Aerox 50
  • Moja Kaciga: Cross
  • MojSpuh: LeoVince ŽX
Odg: REMEN PROBLEM!!
« Odgovori #11 : 02 Rujan, 2011, 23:20:37 »
13000 al klip i cilindar mjenjani...stavljeni su polovni al original su bili..al dok nisma stavio novi karburator nije tesko isao do 30 km/h i stvaim novi karburator novi el cok s tim karburatorm zajedno..kazem ti upalio sma ga sve nastimao..ler gas itd..odvezo se 12 km i tim putem mi isao tesko u brda itd...da je kli cilindar nebi nikako upalio..nego on je men upalio i kad sma htio krenit dao gas on se ugasio..a prije toga sma skinio dekl vidio da je remen jako los malo ga istisko prstiima i vratio dekl..i et onda ga upalim krenem i on se ugasi i nece vise da upali...
a da ti se nije dizna mozda zacepila?
ko ce kome ako nece kome ako

Offline josip2205

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 58
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: sachs speed force
Odg: REMEN PROBLEM!!
« Odgovori #12 : 03 Rujan, 2011, 06:49:20 »
nov je karburator...kak ce se dizna zacepit na novom karburatoru...samo se nadam da nije najgore...da mi je opet otisao klip i cilindar..

Offline Zika

  • Tržnica : (+13)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 952
  • Spol: Muški
  • Minarelli
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Štitar city
  • Moj Skuter: Aerox 50
  • Moja Kaciga: Cross
  • MojSpuh: LeoVince ŽX
Odg: REMEN PROBLEM!!
« Odgovori #13 : 03 Rujan, 2011, 11:23:05 »
nema to veze sto je nov,pa skini glavu,cilindar,i vidi..al prvo kreni od manjih stvari,karb,svjecica i tako
ko ce kome ako nece kome ako