Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: zasluzeno ili ne?  (Posjeta: 3869 )

0 Članova i 4 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline pitaNS

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2154
  • Spol: Muški
  • samo gas
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Novi Sad
  • Moj Skuter: JeTfOrCe,ApRiLiA SR
  • MojSetup: kako ono - high end?!
  • MojSpuh: prdekalica neka Roost
Odg: zasluzeno ili ne?
« Odgovori #20 : 01 Ožujak, 2008, 11:51:51 »
si pogledao filmic? koliko su ga samo puta udarili po ruci (prvo jedan noz pa onda jos i drugi) dok ih je pustio  :angry7: (ja bi mu pucao i u ruku) , nije vrijedan tip jos nekog rizika i nedaj boze ozljede  :angry7:

apsolutno se slažem...
Šta biste rekli da je ubo nekog od pandura (koji kući ima ženu i decu) ili nešto gore...šta biste onda rekli da li je zaslužio batine? ? ?
MHR 70..MHR radlica...Roost Sprint...PWK 21mm...Malossi Selletra...MHR OR prenos...itd itd

Offline Cole#2

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 575
  • Spol: Muški
  • Zadar je u srcu mome
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Gilera Runner 50 SP Race
Odg: zasluzeno ili ne?
« Odgovori #21 : 01 Ožujak, 2008, 12:20:09 »
A što bi ste rekli da taj lik ima doma ženu i dicu, koji ga vole ma kakav bio... nisam reka da su ga tribali moliti da spusti nož... malo sile, ali puno manje nego ovo što su mu napravili...
Dolje Droga, Živili ?evapi!!!!

Offline anton34

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 98
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: RoVinj
  • Moj Skuter: Derbi GP1 Open
Odg: zasluzeno ili ne?
« Odgovori #22 : 01 Ožujak, 2008, 13:00:56 »
Nasi policajci bi to definitivno drugacije rijesili.

Dobio bi on batine, ali ne toliko.

Ovo nije zasluzio!
I promise that when we're old we're gonna be best friends - chasing each other around nursing homes with our motor scooters

Offline Tomma

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1208
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb!
  • Moj Skuter: Runner PureJet
  • Moja Kaciga: Mat
  • MojSpuh: Serijala
Odg: zasluzeno ili ne?
« Odgovori #23 : 01 Ožujak, 2008, 13:03:00 »
Brutala!!

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Odg: zasluzeno ili ne?
« Odgovori #24 : 01 Ožujak, 2008, 13:03:21 »
.....ljudi otvorite oci malo i pogledajte filmic ...oni su lika izgazili doslovno....ovakvi ce i nekog drugog radi nekakve bezveze stvari isto unakazit i udarat pola sata .....znam par slucajeva ,neko poslo policiju u pm ..ili mu opsovo nesto ...ovaj ga poslo u bolnicu radi teskih tjelesni povreda i par preloma ,ruke ,noge,lobanje ,i slicno.....ovakva bruatalnost je previse....pogldajte u Usa policiju...Tazer gun u ledja ...ili u krajnjem slucaju rane ga u nogu ,ruku i odma ga svezu i gotovo ...ne udaraju ga pola sata .....ako ima vatreno oruzije i zapuca ,dobit ce metak normalno....

evo jedan clip ...mogli su ga ubit ...uradit mu sta hoce ...a pogledajte kako su to rijesili ...svaka im cast...
« Zadnja izmjena: 01 Ožujak, 2008, 13:06:12 Rossi »
Valentino Rossi 46!!!!!

Offline C.L.

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 303
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: Yamaha Aerox
  • MojSpuh: Leo Vince TT
Odg: zasluzeno ili ne?
« Odgovori #25 : 01 Ožujak, 2008, 13:09:56 »
Žalosno....... policija koma,a luđak na dijelu  :angry7:

Offline Shiltac

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2112
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varaždin
Odg: zasluzeno ili ne?
« Odgovori #26 : 01 Ožujak, 2008, 13:14:16 »
Policijski kreteni!!

Mrzim drotove u mp3!

Offline C.L.

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 303
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: Yamaha Aerox
  • MojSpuh: Leo Vince TT
Odg: zasluzeno ili ne?
« Odgovori #27 : 01 Ožujak, 2008, 13:16:10 »
.....ljudi otvorite oci malo i pogledajte filmic ...oni su lika izgazili doslovno....ovakvi ce i nekog drugog radi nekakve bezveze stvari isto unakazit i udarat pola sata .....znam par slucajeva ,neko poslo policiju u pm ..ili mu opsovo nesto ...ovaj ga poslo u bolnicu radi teskih tjelesni povreda i par preloma ,ruke ,noge,lobanje ,i slicno.....ovakva bruatalnost je previse....pogldajte u Usa policiju...Tazer gun u ledja ...ili u krajnjem slucaju rane ga u nogu ,ruku i odma ga svezu i gotovo ...ne udaraju ga pola sata .....ako ima vatreno oruzije i zapuca ,dobit ce metak normalno....

evo jedan clip ...mogli su ga ubit ...uradit mu sta hoce ...a pogledajte kako su to rijesili ...svaka im cast...


Pa to su ipak svemogući Amerikanci :laughing11: :laughing11:

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Odg: zasluzeno ili ne?
« Odgovori #28 : 01 Ožujak, 2008, 13:22:09 »
.....ljudi otvorite oci malo i pogledajte filmic ...oni su lika izgazili doslovno....ovakvi ce i nekog drugog radi nekakve bezveze stvari isto unakazit i udarat pola sata .....znam par slucajeva ,neko poslo policiju u pm ..ili mu opsovo nesto ...ovaj ga poslo u bolnicu radi teskih tjelesni povreda i par preloma ,ruke ,noge,lobanje ,i slicno.....ovakva bruatalnost je previse....pogldajte u Usa policiju...Tazer gun u ledja ...ili u krajnjem slucaju rane ga u nogu ,ruku i odma ga svezu i gotovo ...ne udaraju ga pola sata .....ako ima vatreno oruzije i zapuca ,dobit ce metak normalno....

evo jedan clip ...mogli su ga ubit ...uradit mu sta hoce ...a pogledajte kako su to rijesili ...svaka im cast...


Pa to su ipak svemogući Amerikanci :laughing11: :laughing11:
da su svemoguci,nisu :D ....ali policija bolje radi svoj poso nego ova ...iz bjelorusije ili odakle je vec :D
Valentino Rossi 46!!!!!

Offline C.L.

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 303
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: Yamaha Aerox
  • MojSpuh: Leo Vince TT
Odg: zasluzeno ili ne?
« Odgovori #29 : 01 Ožujak, 2008, 13:23:53 »
Znam da nisu svemogući.......to sam rekao s jednom određenom dozom sarkazma :laughing7:

Offline trokut

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 22
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • štedi klik jer Google je ovdje
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Fuoco 500ie
Odg: zasluzeno ili ne?
« Odgovori #30 : 01 Ožujak, 2008, 13:27:30 »
hebote rossi pricas k'o da ih tip gadjo cvijecem pa ga oni, jos i nestrucno i traljavo, zgazili.

sta da je tvoje djete zgazio divljanjem na cesti? ti bi ga cvijecem? sudom? cim?
kada se ovoga sjetim i kad vidim lika-balavca da mi divlja po kvartu bilo cim - i to gdje mi je dijete u pjescaniku na pet metara od njegovog zavoja - dodje mi da rusim, gazim, palim.
zato bolje da ga gazi murja nego ja - kuzis? jer ga onda necu ja odrobijat.

nek' svatko odgovara za svoje postupke - do kraja.
ja sam za batinu - i mislim da je iz raja izasla.
i da - kad ga vec gazis - zgazi ga do kraja i nemoj zaboravit zasto si ga gazio.

zato - policiju - dobro obuciti, dobro ih platit', ovlasti im dat ogromne ali i u slucaju grijeske - opako ih sankcionirat'.

btw. probaj pljunut pred murjaka u SADu - pa ces vidjet zastitu ljudskih prava

uzivajte
.:.

Offline eladio

  • We are the Borg
  • administrator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 9351
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Xciting 400i
  • Moja Kaciga: SMK Hybrid
  • MojSpuh: Yasuni black ed.
Odg: zasluzeno ili ne?
« Odgovori #31 : 01 Ožujak, 2008, 13:30:20 »
hebote rossi pricas k'o da ih tip gadjo cvijecem pa ga oni, jos i nestrucno i traljavo, zgazili.

sta da je tvoje djete zgazio divljanjem na cesti? ti bi ga cvijecem? sudom? cim?
kada se ovoga sjetim i kad vidim lika-balavca da mi divlja po kvartu bilo cim - i to gdje mi je dijete u pjescaniku na pet metara od njegovog zavoja - dodje mi da rusim, gazim, palim.
zato bolje da ga gazi murja nego ja - kuzis? jer ga onda necu ja odrobijat.

nek' svatko odgovara za svoje postupke - do kraja.
ja sam za batinu - i mislim da je iz raja izasla.
i da - kad ga vec gazis - zgazi ga do kraja i nemoj zaboravit zasto si ga gazio.

zato - policiju - dobro obuciti, dobro ih platit', ovlasti im dat ogromne ali i u slucaju grijeske - opako ih sankcionirat'.

btw. probaj pljunut pred murjaka u SADu - pa ces vidjet zastitu ljudskih prava

uzivajte

ma tocno to i ja kazem  :icon_thumright:
Mi ništa ne obećavamo, i to ispunjavamo!

Offline Cole#2

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 575
  • Spol: Muški
  • Zadar je u srcu mome
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Gilera Runner 50 SP Race
Odg: zasluzeno ili ne?
« Odgovori #32 : 01 Ožujak, 2008, 13:39:44 »
Ovako... Panduri njih 87% koji rade u marici ili nešto slično su seljaci... Nemaju pameti u glavi i glupi su ko cok... Zašto država ne može nekoga ko je završija neku vrstu dobre akademije di je naučio sve neke kvake kako što i to... zašto njih ne stave da budu panduri... ja to ne razumin, ali ajde neka...

UGL ja živim na Bokanjcu u predjelu grada Zadra... I jedan lik ima maog twinga natuniranog i svake večeri on pići po malenim ulicama unutar sela... i jednu sam ja večer tamo bija i odjenom svi ovi koji su bili oko mene se dižu počeli psovati i sve živo jer je taj lik proša punim gasom... svi se zaletili za njim da će mu auto provailiti i sve to drugo....

Trukut - dobro si reka bolje da panduri uvate tog lika nego ovi ljudi tu jer će mu oni napraviti 100000% više štete nego panduri

Piss
Dolje Droga, Živili ?evapi!!!!

Offline vpucko

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2927
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Belisce
  • Moja Kaciga: Nolan N84
Odg: zasluzeno ili ne?
« Odgovori #33 : 01 Ožujak, 2008, 13:51:20 »
ma gle ajd da su ga ono sredili ali ovo nije zasluzio, sta su ga prvo upucali u nogu pa je pokleko, a onda na podu ma daaaaj!

NIJE zasluzio!

Offline trokut

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 22
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • štedi klik jer Google je ovdje
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Fuoco 500ie
Odg: zasluzeno ili ne?
« Odgovori #34 : 01 Ožujak, 2008, 14:01:24 »
pa tip im nije dao drugu ruku na lisicu i u njoj je drzao noz koji nije htio pustiti.

da si ti pandur - ti bi tako tri dana na njemu lezao i molio ga da ti da ruku i pusti noz? da Vam donesem kavicu?


ali i da su im murjaci traljavi - jesu. ipak je to mlada drzava [ako je Ukrajina kao sto netko tu rece]

.:.

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Odg: zasluzeno ili ne?
« Odgovori #35 : 01 Ožujak, 2008, 15:15:24 »
kada bi svijet razmisljao kao neke osobe ovdje ...gdje bi mi stigli ...bilo bi izadjes na ulicu ..kazes jeb..... i zavrsis u bolinici sav unakazen ,polomljen i vise nikad nemozes imat normalan zivot.....necu da se prepirem...ja sam reko po meni nije zasluzio da ga ovoliko gaze i nije ovo normalno da ovako nesto urade liku...nije drzo atomsku u ruci ,nego noz jebeni ....koji i ja znam iz ruke izbit,otet jednim potezom....a ima 10 nacina najmanje kojih znam da koristim kad god bi mi zatrebalo a niti sam policajac niti sta ........imam par frendova specijalaca ....napadni ga nozem pa ces vidit kako ce da ti slomi ruku na par mjesta ...dobit ces jos samar i na podu zavrsit u roku od 5 sek...lisice na ruke i stanica....a ne pucat tu u lika i udarat ga pola sata ...radi 2 noza....ebes takvu policiju...to nije policija kad njih 30 treba da jednog covjeka sa 2 noza ,onesposobe i svezu,a oni uzeli trce i bjeze od lika koda igraju ganje snjim ....wow...stvarno su strucni....toliko od mene i u ovoj temi....
Valentino Rossi 46!!!!!

Offline master_o_fight

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1578
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ri
  • Moj Skuter: s2
Odg: zasluzeno ili ne?
« Odgovori #36 : 01 Ožujak, 2008, 15:24:17 »
ovo je prestrašno koliko su tipa razbili radi dva noža koje je imao napočetk se igraju s njim lovice i onda mu pucaju u nogu pa ga zavežu i dalje tuču pendrecima na poduovo definitivno nije zaslužio
vozi idiote vozi !!!!!

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Odg: zasluzeno ili ne?
« Odgovori #37 : 01 Ožujak, 2008, 15:35:42 »
ovo je prestrašno koliko su tipa razbili radi dva noža koje je imao napočetk se igraju s njim lovice i onda mu pucaju u nogu pa ga zavežu i dalje tuču pendrecima na poduovo definitivno nije zaslužio
upravo to sam pokusao da objasnim postom prije tvog.....
Valentino Rossi 46!!!!!

Offline trokut

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 22
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • štedi klik jer Google je ovdje
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Fuoco 500ie
Odg: zasluzeno ili ne?
« Odgovori #38 : 01 Ožujak, 2008, 15:40:36 »
Rosso,

slobodno imenuj "neke ljude...".

ja pricam o konkretnom slucaju - i da, vec rekoh, traljavi su do neba.
a ti pricas o verbalnom deliktu "...kazes jeb... i zavrsis u bolnici..."

istu pricu mogu ispricati i ja u spiglu : "kada bi svijet razmisljao kao neki ljudi na ovom forumu onda bi svi morali pratiti svoju djecu do ducana na 50metara jer bi mu debeli papak (kao ovaj iz videa) oteo novac zbog krivog pogleda nakon 20 metara. i nitko mu  nebi mogao nista i svi bi ga se bojali."

Onako kako bi stvari trebale biti postavljene "na ovom svijetu" su negdje izmedju tvoje interpretacije mog razmisljanja (necu rec mog razmisljanja jer ga nisi razumio) i tvog "pis na nož" razmisljanja.

e, i da
EOS
.:.

Offline MaLi_OdvALjivAc

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2602
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Grad koji je rekao "NE" spavanju
  • Moj Skuter: Gilera RuNNeR C36 50ccm
Odg: zasluzeno ili ne?
« Odgovori #39 : 01 Ožujak, 2008, 15:43:50 »
kladim se da nijedan od ovih "policajaca" ne moze 10 sklekova da uradi, jaki su samo kad je zrtva na zemlji, + sa oruzjem u ruci... kako li su samo prosli testove i vezbe dok nisu postali ovo sto u stvari NISU
DugA Je uLicA, NoSi kAciGu!! <MF (BS)>

2TOČKA 1ŽIVOT
 *´¨) ¸.·´¸.·*´¨) ¸.·*¨) (¸.·´ (¸.·