Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Magistrala i tgb sa blokadom + vozac koji se ne da u kraj = kolona 3,4,5km  (Posjeta: 3799 )

0 Članova i 15 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline marin-w

  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1961
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: RIJEKA
  • Moj Skuter: SPEEDFIGHT 2 X-FIGHT
  • Moja Kaciga: LAZER VERTIGO ZEBRA
  • MojSetup: /
  • MojSpuh: ARROW EXTREME
a di bi se trebao vozit, po rubu ili desne mozda? pa da me ovi ko ti kaj neznaju prestizat (ili namjerno) po volanu opale, il jos gore poruci pa flis... voznja po pol trake, il malo vise ljevo, pa ko oce nek prestize...

Mopedi se voze di i bicikli .....uz desnu bijelu liniju ...
Ja se vozim po sredini kad nema nikoga ili kad drzim ritam auta ipred. Kad vidim da neide vozim po desnoj crti.
Sto znaci kad se vozim po magistrali da vecinu vremena gledam u retrovizore i pratim situaciju te omogucavam ovom iza da prodje.

Offline mrcina

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5929
  • Spol: Muški
  • čuvajte se policajca. jebu svakog koga stignu.
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Piaggio X9 250 / Plava Vektra 1,6 16V
  • MojSetup: polini kuplung i plava centrala.
  • MojSpuh: Gianneli
na ovoj cesti vožnja uz desnu traku je opasno po vozača skutera jer nema kuda pobječi kad kuronje koje pretječu nedrže dovoljan razmak.

inače po zakonu je uz desnu traku do sredine trake tako da se ovaj vozi dosta uredno za razliku od nekih koji se voze po sredini i uz lijevu traku.
Piaggio X9 250  Black Box

Offline speed

  • DJ gYzMo
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6859
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ogulin
kaj ovaj ima i zimsku jaknu na sebi :laughing6:

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
ja najvise vozim po sredini, jer sam brzi od ostatka prometa, ali inace ako sam na 50 ccm a netko je brzi, vozim po sredini dok ne uocim u retricu nekoga, dam se skroz u desno i rukom mu dam znak da me prestize, da sam ga skuzio.. svatko trubne i nastavi dalje...
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta

Offline Santa_Kloz

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 213
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
ja najvise vozim po sredini, jer sam brzi od ostatka prometa, ali inace ako sam na 50 ccm a netko je brzi, vozim po sredini dok ne uocim u retricu nekoga, dam se skroz u desno i rukom mu dam znak da me prestize, da sam ga skuzio.. svatko trubne i nastavi dalje...
tako i ja vozim. po takvoj cesti nebi vozio ispod 80  :)
[author=Pulss]   pukla radilica, zabia se klip u cilindar, karike pukle par puta, osiguraci izgorili 300tinjak puta, nedavno se zapalia, izgoria regler, trosi ko trajekt al opet ga nebi minja za nista ...2T u srcu  :toothy9:

Offline edo haker

  • Tržnica : (+5)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 475
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zgb Bronx
  • Moj Skuter: Yamaha Neos LC
  • Moja Kaciga: ixs hx224
  • MojSetup: Malossi Sport Lc
  • MojSpuh: Techngas RS II
glete ljudi... ipak kako god lik je u pravu i vozi po zakonu ako cemo iskreno... nas zakon ogranicava 50 on se vozi tak i sta sad :-D a sad sto se nije stao sa strane da ostali prodju to je karakter covjeka... treba takvih vise pa nek maknu taj glupi zakon jer da je isao 70-80 bila bi realna brzina za ostatak kolone...

:-P jebe se mene

Offline Tadr3

  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1829
  • Spol: Muški
  • ŠIŠAJ MEŠAJ !
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZGB
jel mozemo pisat kakvu peticiju za to? da ukinu 50kmh

Offline ziloryder

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1122
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: Baotian
  • Moja Kaciga: Ixs
  • MojSetup: 72cc, Malossi 5.1g,
I ja se vozim po sredini ono ako je ipred mene auto udaljeno 500-600m a isto tako iza mene i dok meni dode brijega i smanji na oko 60-65 taman s autom dode iza mene i tada se sklonim sastrane i mahnem rukom i kao sta je rekao jedan clan tu trubne i nastavi dalje, jbga treba malo tolerancije u prometu a ne svadjati se kao gurno bi ga s ceste i to... svako vozi svojim tempom i ako ti se nesvidja jbg kad dode prilika predjes ga, nekom se nesvidja ni kako ti vozis isto je  :icon_thumright: .. neznam kako drugi ali ja sam smiren u prometu dosta nezuri mi se nigdje i uzivam u voznji ko god bio ispred i iza mene samo nevolim nekad vozit desnom stranom kad je guzva jer on bude mozda desnom stranom auta 50-80cm od mog zadnjeg kraja i nek se ja dam malo u desno taknit cemo se  !!
Ne brže od života!!

Offline Ive_MHR

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 736
  • Spol: Muški
  • SCHRANZ TRAUMA
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: PU
  • Moj Skuter: Gilera Runner 50
ti se vozio min ja nebi bia zad njega ni 5 sek jer bi vec zgorio na zivce ili mu poceo jebat mater :toothy12:

Offline wonderkid

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3756
  • Spol: Ženski
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moja Kaciga: !
glete ljudi... ipak kako god lik je u pravu i vozi po zakonu ako cemo iskreno... nas zakon ogranicava 50 on se vozi tak i sta sad :-D a sad sto se nije stao sa strane da ostali prodju to je karakter covjeka... treba takvih vise pa nek maknu taj glupi zakon jer da je isao 70-80 bila bi realna brzina za ostatak kolone...


ja mislim da ne vozi po zakonu

Offline 3alfa3

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15008
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
radje bi se vozio 50 km/h posred trake nego uz rub. PA sa tak malim kotacima je svaki saht rizik za pad.


Uostalom, po zakonu se ovaj lik vozi kako treba. On smije skuterom na tu cestu, a zakon mu ne dozvoljava da vozi brze od 50 km/h. Gdje je problem? Na krivog ste se postavili. DA se njega pita, i on bi tu vozio barem 70-80, al eto - ne smije.

Offline Reponja

  • moderator
  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1227
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: Aprilia Rally,
  • Moja Kaciga: Held
  • MojSetup: je specijalan Sport!
  • MojSpuh: Tecnigas Trek
U U U U u u u ... Je može ideja?
Ajmo se početi na svim skupovima strateški raspoređivati na ključne točke u gradovima i voziti po 40ak km/h...
Mislim da bi nakon tjedan dana takvih vožnji ukinuli 50 km/h ograničenje..
Ali ne voziti 40 uz desni rub, ne ne ne. Voziti po sredini trake, širiti se kao paunovi.. :toothy9:  :toothy9:  :toothy9:
"I would berry my dick so far inside her ass, who ever could pull it out would be crowned king Arthur!"

Offline 3alfa3

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15008
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
U U U U u u u ... Je može ideja?
Ajmo se početi na svim skupovima strateški raspoređivati na ključne točke u gradovima i voziti po 40ak km/h...
Mislim da bi nakon tjedan dana takvih vožnji ukinuli 50 km/h ograničenje..
Ali ne voziti 40 uz desni rub, ne ne ne. Voziti po sredini trake, širiti se kao paunovi.. :toothy9:  :toothy9:  :toothy9:

Pa u ZG nebi mogao po sredini trake vozit tako brzo jer se auti voze bitno sporije i smetali bi ti  ;D

Offline Reponja

  • moderator
  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1227
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: Aprilia Rally,
  • Moja Kaciga: Held
  • MojSetup: je specijalan Sport!
  • MojSpuh: Tecnigas Trek
Jbg, u Rijeci ako napraviš čep na 3 ceste (bez zaobilaznice), paralizirao si cijeli grad...
Jest da su spori kada je "špica", ali ako ih dodatno izretardiraš neidu nigdje.. A ti po zakonu...  :toothy9:
"I would berry my dick so far inside her ass, who ever could pull it out would be crowned king Arthur!"

Offline Robi_PU

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 150
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 125
  • Moja Kaciga: Suomy
mogao si ga 7 puta proc  :dontknow:
izgleda da ti se svidjalo voziti iza njega cim si stigao i snimati  :laughing6:

Offline marin-w

  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1961
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: RIJEKA
  • Moj Skuter: SPEEDFIGHT 2 X-FIGHT
  • Moja Kaciga: LAZER VERTIGO ZEBRA
  • MojSetup: /
  • MojSpuh: ARROW EXTREME
mogao si ga 7 puta proc  :dontknow:
izgleda da ti se svidjalo voziti iza njega cim si stigao i snimati  :laughing6:

Da mogao sam jer mi auto ima 175ks a ne 75ks i 1200kg na 205x55x16  :icon_thumright:
Mogao sam .....o,da !!
I,ovako sam ga preko pune linije.....

Offline Tadr3

  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1829
  • Spol: Muški
  • ŠIŠAJ MEŠAJ !
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZGB
Jbg, u Rijeci ako napraviš čep na 3 ceste (bez zaobilaznice), paralizirao si cijeli grad...
Jest da su spori kada je "špica", ali ako ih dodatno izretardiraš neidu nigdje.. A ti po zakonu...  :toothy9:

ma spica il ne, meni auti smetaju i na slavonskoj... mozda me 2-3 auta tjedno prestignu na cesti s 2 prometne trake u zg

Offline danc00

  • Tržnica : (+19)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3028
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Krapinske T.
  • Moj Skuter: ZX-6R
  • Moja Kaciga: Airoh Pit-OneX
  • MojSetup: XD
  • MojSpuh: Akrapović
ma spica il ne, meni auti smetaju i na slavonskoj... mozda me 2-3 auta tjedno prestignu na cesti s 2 prometne trake u zg

ehehe, legenda!! :icon_thumright:
2006.-2012.Yamaha Aerox 46, by danc00
2012.-2013 Gilera Runner VXR
2013- Kawasaki 636

Offline mhr-team

  • Tržnica : (+20)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3030
  • Spol: Muški
  • zlato, srebro, DUCATI <3
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: MINKEN
  • Moj Skuter: KOSAČICA
  • Moja Kaciga: koliko?
  • MojSetup: polini evolušn prerađen na 1098 ccm
Ma lik je kamikaza. Pa jedini tamo vozi full gasom  :toothy12:

 :icon_thumright:

 :laughing7: :laughing7: :laughing7: :laughing7: :laughing7: :laughing7: :laughing7: :laughing7: :laughing7: :laughing7:
to ti je nas anto stazic ( mhr-team)
on je minken boy a mi smo njegovi :icon_biggrin: :toothy12:
.. bosancu njemačka u srcu !! :)