Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Setup za sc08 ?  (Posjeta: 806 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline alexm

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 86
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: NRG MC3
  • Moja Kaciga: Shark RSF2 Race
  • MojSetup: malossi sport
  • MojSpuh: sc08
Setup za sc08 ?
« : 08 Kolovoz, 2011, 20:46:22 »
Pozz,

zanima me da li ima netko složeno-gus kit +sc08 ? Koje rolice, centralni, dizna itd. Moj trenutni setup: 4,8 gr + ljubicasti centralni,zuti federi kvacila (sa replicom hvata na 4000), dizna 86 (karb 17,5 vijak za zrak 1,7kruga), red sponge.

Isti slučaj bi me zanimao ako je original cilindar od 50 ccm s time da original centralni feder i federe kvacila sam izgubio, neznam da li se mogu nove kupit ?


Offline massi

  • Tržnica : (+11)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 479
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rovinj
Odg: Setup za sc08 ?
« Odgovori #1 : 08 Kolovoz, 2011, 22:54:16 »
Pozz,

zanima me da li ima netko složeno-gus kit +sc08 ? Koje rolice, centralni, dizna itd. Moj trenutni setup: 4,8 gr + ljubicasti centralni,zuti federi kvacila (sa replicom hvata na 4000), dizna 86 (karb 17,5 vijak za zrak 1,7kruga), red sponge.

Isti slučaj bi me zanimao ako je original cilindar od 50 ccm s time da original centralni feder i federe kvacila sam izgubio, neznam da li se mogu nove kupit ?


centralni feder ostavi serijski ,a zuti federi kvacila su totalno nepotrebni na sc08,
stavi iz paketa malossi za serijsko kvacilo crne federe to su najslabije i bit ce ok rolice oko 5,3 do 5.7 novi svi serijski federi se mogu kupiti u svakom piaggio ducanu ako ih nema naruci ih i dođu im kroz par dana to govorim za serijalu a sta se tice kuplunga i centralnog federa također mozes isto ostaviti na kitu  a rolice mozda nesto lakse moras probati

Offline alexm

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 86
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: NRG MC3
  • Moja Kaciga: Shark RSF2 Race
  • MojSetup: malossi sport
  • MojSpuh: sc08
Odg: Setup za sc08 ?
« Odgovori #2 : 09 Kolovoz, 2011, 13:02:26 »
Ajmo ljudi sta nitko nema setup kit+sc08 da je provjereno da radi kako spada. Neda mi se probavati ovo ono ako netko ima to molim da napiše točno šta ima, najviše bi me zanimalo koju diznu ima na tom setupu