Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: užas  (Posjeta: 5393 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline igor.sb

  • igoriiinaaa
  • moderator
  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: Ja sam geek!!
  • Spol: Muški
  • Aj si nemoj zamislit... Nisi? OK!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: JEDE gorivo
  • MojSetup: VRAG U MOTORU
  • MojSpuh: golly k....
Odg: užas
« Odgovori #20 : 23 Veljača, 2008, 21:40:01 »
inace, ogranicenje u gradu je 50km/h!! blokada nema nista sa ovom nesrecom, nije ona dzabe postavljena na mesto gde jeste...zakon jeste glup, ali "ona" nema nista s tim! krivica je drugog

ne znam kako je u zg ali trebalo bi biti na onim dugackim cestama van centra grada di su po dvije trake ogranicenje 70

znam u osijeku da sam u pol bijela dana u gradu vidio ogranicenje 70...slikam tablu ako treba  :frajer:
It is time for the Beast... the MUSTANG...... Coming soon on your screens ...

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: užas
« Odgovori #21 : 23 Veljača, 2008, 21:46:19 »
Probao sam se ja voziti 50km/h po Zagrebu i iza tebe je kolona neznas tko ti sve ne trubi ili ti se nabije na rep. To mi se desi kada tek krecem pa ne forsiram u okretaje.

Offline igor.sb

  • igoriiinaaa
  • moderator
  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: Ja sam geek!!
  • Spol: Muški
  • Aj si nemoj zamislit... Nisi? OK!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: JEDE gorivo
  • MojSetup: VRAG U MOTORU
  • MojSpuh: golly k....
Odg: užas
« Odgovori #22 : 23 Veljača, 2008, 22:07:30 »
Probao sam se ja voziti 50km/h po Zagrebu i iza tebe je kolona neznas tko ti sve ne trubi ili ti se nabije na rep. To mi se desi kada tek krecem pa ne forsiram u okretaje.

a mi bi se po zakonu trebali s blokadama voziti uz desnu stranu i sta onda da ja gazim bicikliste mozda??  u brodu nema biciklistickih staza uz staze za pjesake pa zato ovo kazem

It is time for the Beast... the MUSTANG...... Coming soon on your screens ...

Offline MaLi_OdvALjivAc

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2602
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Grad koji je rekao "NE" spavanju
  • Moj Skuter: Gilera RuNNeR C36 50ccm
Odg: užas
« Odgovori #23 : 23 Veljača, 2008, 22:13:25 »
van grada da, ali ne i u gradu, to je bicikl sa motorom, nek trubi koliko voli, srednjak radi
DugA Je uLicA, NoSi kAciGu!! <MF (BS)>

2TOČKA 1ŽIVOT
 *´¨) ¸.·´¸.·*´¨) ¸.·*¨) (¸.·´ (¸.·

Offline igor.sb

  • igoriiinaaa
  • moderator
  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: Ja sam geek!!
  • Spol: Muški
  • Aj si nemoj zamislit... Nisi? OK!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: JEDE gorivo
  • MojSetup: VRAG U MOTORU
  • MojSpuh: golly k....
Odg: užas
« Odgovori #24 : 23 Veljača, 2008, 22:37:33 »
ajd bas me zanima kolika su ogranicenja u zg po raznima avenijama, slavonska npr.
It is time for the Beast... the MUSTANG...... Coming soon on your screens ...

Offline MaLi_OdvALjivAc

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2602
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Grad koji je rekao "NE" spavanju
  • Moj Skuter: Gilera RuNNeR C36 50ccm
Odg: užas
« Odgovori #25 : 23 Veljača, 2008, 22:39:48 »
ja ti to ne mogu rec, pogotovo odavde, raspitaj se, ali ako ta avenija pripada gradum nije van, onda je 50... kod mene ima ulica sa 3 trake sa obe strane, pa je o5 50
DugA Je uLicA, NoSi kAciGu!! <MF (BS)>

2TOČKA 1ŽIVOT
 *´¨) ¸.·´¸.·*´¨) ¸.·*¨) (¸.·´ (¸.·

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: užas
« Odgovori #26 : 23 Veljača, 2008, 23:54:05 »
Probao sam se ja voziti 50km/h po Zagrebu i iza tebe je kolona neznas tko ti sve ne trubi ili ti se nabije na rep. To mi se desi kada tek krecem pa ne forsiram u okretaje.

a mi bi se po zakonu trebali s blokadama voziti uz desnu stranu i sta onda da ja gazim bicikliste mozda??  u brodu nema biciklistickih staza uz staze za pjesake pa zato ovo kazem



E to uz desnu stranu, neda mi se pisati o tome... ali isao sam tako uz desnu stranu po onoj rimskoj cesti i idem idem i naletim na saht dubok 20cm najmanje i nista ja stanem dam desni zmigavac nemogu prec preko toga i stane auto iza i pocne trubiti i nista pop...im i gas po j. kamenim kockama drrrrrrrrr razvalise i mene i skuter

Zato dobro pamtim rute kojima idem, te rupe i dubine te u kojem zavoju ima i koliko kapi ulja koliko kamencica i tako to...

Offline X-Thug

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2314
  • Spol: Muški
  • Osobni Text?
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: BMW E91
Odg: užas
« Odgovori #27 : 25 Veljača, 2008, 00:40:43 »
ja bicikliste vidjan samo po trotoaru jer je ode pre opasno vozit bajk po cesti,jedino ako ides brze od 50 nije
...........1...........8...........7...........

Offline vpucko

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2927
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Belisce
  • Moja Kaciga: Nolan N84
Odg: užas
« Odgovori #28 : 25 Veljača, 2008, 01:16:57 »
strasno!

Offline neer

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 4468
  • Spol: Ženski
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • jizzhut
  • Mjesto: šmićanci
  • Moj Skuter: Tvojskuter
Odg: užas
« Odgovori #29 : 25 Veljača, 2008, 22:24:49 »
uffff jbte bar mu je kaciga ostala na glavi sva sreca :toothy3: :toothy3:

Offline PitBull Aerox

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 478
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Orašje, BiH
  • Moj Skuter: Yamaha Aerox
  • MojSetup: zaribao...
Odg: užas
« Odgovori #30 : 28 Veljača, 2008, 18:11:09 »
LOL ti nisi primjetio da je decko zavrsio u dva dijela??!  :-X

Offline trokut

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 22
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • štedi klik jer Google je ovdje
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Fuoco 500ie
Odg: užas
« Odgovori #31 : 28 Veljača, 2008, 19:34:27 »
Krivi su oboje.
Vidljivo je da je kamion prebrz ali i da je prvo krenuo obilaziti motoristu (znaci vidio ga je).
Motorista nije provjerio dali se moze prestrojiti na lijevi kraj svog traka nego je to napravio bas u trenutku kada je kamion vec bio preblizu.
Vidljivo je i da je kamion nakon toga pokusao zaobici motoristu sa desne strane ali to nije uspio jer je natovaren, tezak i prebrz.


cuvajte sebe i druge
i uzivajte
trokut

.:.

Offline svemirac

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 107
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Samobor
  • Moj Skuter: TGB R50X
Odg: užas
« Odgovori #32 : 01 Ožujak, 2008, 10:46:36 »
Mislim da ovdje vozač kamiona nije ništa kriv.Teško je iz ovog snimka reći da je vozio prebrzo ili da je pretovaren.
Evidentno je da ga je vidio i pokušao zaobići,dok se je vozač motora prekasno prestrojio u namjeri da skrene u ljevu traku.
U tom momentu vozač kamiona je pokušao vratit kamion natrag u svoju traku ali bilo je kasno,pošto je kamion pun i samim tim kočenje je u momentu nemoguče.
Osobno izbjegavam sa skuterom vožnju po jako prometnim i brzim prometnicama iz sigurnosti.

Offline trokut

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 22
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • štedi klik jer Google je ovdje
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Fuoco 500ie
Odg: užas
« Odgovori #33 : 01 Ožujak, 2008, 12:47:18 »
Ako cemo "po Zakonu" onda je i vozac kamiona kriv jer "nije prilagodio brzinu voznje uvjetima na cesti" - to znaci da je "prilagodio brzinu...bla bla"  mogao je dovoljno usporiti [povlaka] stati bar  u trenutku kada je pokusavao zaobici skuterasa sa desne strane pa bi time skuteras "pobjegao" i nesrece nebi niti bilo.

Da - ovoga je i mene strah. Motoristi su prakticki nevidljivi u prometu. Mozemo se sakriti "iza štoka" prednje šajbe bilo kojeg auta i zato moramo predviđati puno više nego dok sjedimo za volanom auta. Najbolje se SAMI cuvamo i ne vjerujte nikome na cesti bez rezerve.

sretno
.:.

Offline ChRiStIaN

  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4163
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bedekovčina
  • Moj Skuter: Aprilia Leonardo 250
  • Moja Kaciga: SMK Gullwing
  • MojSetup: Polini Hi-Speed control
  • MojSpuh: Serijala
Odg: užas
« Odgovori #34 : 01 Ožujak, 2008, 13:29:29 »
treba gledat u retrovizore kad si na skuteru! A vi ih samo skidajte ljudi dole...pa kad vas jednom neko pogodi, nedajBože ubije onda ce valjda neko skuzit da to ima svoju svrhu gore...

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Odg: užas
« Odgovori #35 : 01 Ožujak, 2008, 20:40:33 »
treba gledat u retrovizore kad si na skuteru! A vi ih samo skidajte ljudi dole...pa kad vas jednom neko pogodi, nedajBože ubije onda ce valjda neko skuzit da to ima svoju svrhu gore...
Potpis :icon_thumright:
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta