Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: dali ste ikada mrzili auto?  (Posjeta: 26908 )

0 Članova i 4 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline JogFromYamaha

  • moderator
  • Tržnica : (+10)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17033
  • Spol: Muški
  • how you ride not what you ride
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varazdin
  • Moj Skuter: XEvo 400
  • Moja Kaciga: schuberth sr1
  • MojSpuh: original inox
Odg: dali ste ikada mrzili auto?
« Odgovori #40 : 19 Srpanj, 2011, 10:26:38 »
pa ja sam imao slucaj vidjeti kable na meganu classsic limuzinu i to orginal
pise enker tešanj
ja neznam koji renault ima bosansku struju

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Odg: dali ste ikada mrzili auto?
« Odgovori #41 : 19 Srpanj, 2011, 11:41:59 »
pa ja sam imao slucaj vidjeti kable na meganu classsic limuzinu i to orginal
pise enker tešanj
ja neznam koji renault ima bosansku struju
BOSANSKI  :toothy12: :toothy12: :toothy12: :toothy12:
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta

Offline sfreak

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1572
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Jadranovo
  • Moja Kaciga: Shark S800
Odg: dali ste ikada mrzili auto?
« Odgovori #42 : 19 Srpanj, 2011, 12:35:06 »
nije bitno ko šta voli nego šta je bolje za tvoj džep

neku čuku morate u glavi imati, auto mora bit kvalitetan utoliko da svaki dio koji je na njemu izdrži svoj cijeli radni vijek, u tvornici sve ima svoj propisan radni vijek, ako vodena pumpa je propisana da radi 200tkm onda ona mora proć toliko ili čak i više, to je ono što VW,Audi,BMW i ostale švabe uspjele je to da su napravili auto koji nikad neće krepat a to je Golf 1 i kad bi se svi proizvođači ugledali samo na taj jebeni golf svijet bi bio puno ljepši, može pričat tko šta hoće al golf ili kako bi neki rekli bosansko auto za seljačine je auto srednje klase izrađen toliko kvalitetno i robusno da ga nijedan talijan, korejac ni francuz nemože prestić, to je tome tako i nemože se ništa

možeš ti voljet i alfu i fiat i sve al kad dođeš u 30te gdje je bitno da je auto pouzdan za posao i obitelj i di nemaš po cijele dane slobodno šarafat shvatit ćeš zašto ti ovo pričam

u tim godinama ko voli alfu kupuje 156, 166...mislis da su na susretima alfista sve klinci do 20 godina, sa 145 ili 146 di se hidropodizaci cuju vise od zvuka boxera...onda prijatelju grdno se varas...ima jako dosta starijih ljudi koji uzivaju u voznji alfi (starijih mislim od 30)...

a sad, neka netko meni da nekog golfa dizela da ga ja uvjerim da nece bas beskonacno trajat...sa voznjom ko sto vecina danasnjih klinaca koji kupuje alfu vozi uz odrzavanje koju ide s tim...

Offline moto

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 247
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: SARAJEVO
  • Moj Skuter: nemam jos
  • Moja Kaciga: nemam jos
  • MojSetup: POTPIS NA OVO GORE
  • MojSpuh: POTPIS NA OVO GORE
Odg: dali ste ikada mrzili auto?
« Odgovori #43 : 19 Srpanj, 2011, 12:42:38 »

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Odg: dali ste ikada mrzili auto?
« Odgovori #44 : 19 Srpanj, 2011, 12:47:58 »
u tim godinama ko voli alfu kupuje 156, 166...mislis da su na susretima alfista sve klinci do 20 godina, sa 145 ili 146 di se hidropodizaci cuju vise od zvuka boxera...onda prijatelju grdno se varas...ima jako dosta starijih ljudi koji uzivaju u voznji alfi (starijih mislim od 30)...

a sad, neka netko meni da nekog golfa dizela da ga ja uvjerim da nece bas beskonacno trajat...sa voznjom ko sto vecina danasnjih klinaca koji kupuje alfu vozi uz odrzavanje koju ide s tim...
potpis na ovo.. vjerujem da bi vw motori puuuno prije krepali nego hondini i fiatovi, jer slabo podnose velike okretaje, a talijani i japanci jedino to i poznaju  :laughing7: :laughing7:
primjer skoda oktavia 1.6 benzin, slabija je iznad 3 tisuce okretaja nego ispod 3, a i tu se vuce , potrosnja u usporedbi s mojim fiatom koji ima isto kilograma i konja te isti obujam je za litar do litar i pol veca, a vozi se dosta slabije, rijetko kada preko 3 i pol tisuce, jer auto neide... nek se tjedan dana vrti onoliko koliko velika vecina japanaca i talijana pa nek mi digne haubu da vidimo kakvo mu je ulje(na glavi i bloku motora)
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta

Offline luna500rr

  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5526
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zmijavci
Odg: dali ste ikada mrzili auto?
« Odgovori #45 : 19 Srpanj, 2011, 12:56:50 »
a sad, neka netko meni da nekog golfa dizela da ga ja uvjerim da nece bas beskonacno trajat...sa voznjom ko sto vecina danasnjih klinaca koji kupuje alfu vozi uz odrzavanje koju ide s tim...

Dizlo se nevozi ko benzin, uz to di alfa di golf, veze s vezom nema usporedba :dontknow:

Offline sfreak

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1572
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Jadranovo
  • Moja Kaciga: Shark S800
Odg: dali ste ikada mrzili auto?
« Odgovori #46 : 19 Srpanj, 2011, 13:03:10 »
Dizlo se nevozi ko benzin, uz to di alfa di golf, veze s vezom nema usporedba :dontknow:


ja sam vise aludirao na odzavanje istog a ne na nacin voznje...nema veze, neka netko da benzinca...

usporedba je tu jer 99% ovog foruma misli d aje alfa sranje a golf jedini auto na svijetu...uostalom sta joj fali, ja cu rec da je alfa bolja, 99% ovog foruma ce me gledat koji k**ra* ja pricam

Offline Cobra

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 304
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka (Fakultetlija)
  • Moj Skuter: KYMCO Super 8 2t (PRODAN)
Odg: dali ste ikada mrzili auto?
« Odgovori #47 : 19 Srpanj, 2011, 13:52:23 »
Danas tko ima malo noviji auto 2010 godiste i dalje prisiljen je ici u servis da mu se promjeni obicna zarulja u faru  :icon_scratch: i kad ti stane auto mozes izac iz njega i zvat slep sluzbu jer kad otvoris haubu vidis samo hrpu plastike.

Pricao nam je profesor iz strojnih sustava da je prije 30god njemu stao Trabant 601 De Luxe covjek ga s dva viljuskasta kljuca osposobio i vozi dalje.Ajd to danas napravi  :jerk:

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Odg: dali ste ikada mrzili auto?
« Odgovori #48 : 19 Srpanj, 2011, 14:01:52 »
ako danas netko zna oko mehanike, uradi bez ikakvih sranja servis... al vecina su oni "majstori" koji sve znaju pa sjebu....
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta

Offline Shiltac

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2112
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varaždin
Odg: dali ste ikada mrzili auto?
« Odgovori #49 : 19 Srpanj, 2011, 14:02:42 »

usporedba je tu jer 99% ovog foruma misli d aje alfa sranje a golf jedini auto na svijetu...uostalom sta joj fali, ja cu rec da je alfa bolja, 99% ovog foruma ce me gledat koji k**ra* ja pricam

Takvi kao ti mi idu na k**ra*!!! Pa kaj misliš da VW ima samo Golfa??????

Ja sam imao Pasata i na njemu se pokvarilo pun k**ra* toga pa sam ga prodao i uzeo A4! Kad sam uzeo Audija bio je servis VELIKLI napravljen! Sad su mi se počele spone čut, to zamjenim i idemo dalje. A kukam da puno troši, a i sam sam znao da kupujem turbo benzinca od 150 konja, ali kolko da puno troši ja ga MORAM tankirat, da nebi mogao već bi ga prodao..

Offline sfreak

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1572
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Jadranovo
  • Moja Kaciga: Shark S800
Odg: dali ste ikada mrzili auto?
« Odgovori #50 : 19 Srpanj, 2011, 14:14:57 »
Takvi kao ti mi idu na k**ra*!!! Pa kaj misliš da VW ima samo Golfa??????

Ja sam imao Pasata i na njemu se pokvarilo pun k**ra* toga pa sam ga prodao i uzeo A4! Kad sam uzeo Audija bio je servis VELIKLI napravljen! Sad su mi se počele spone čut, to zamjenim i idemo dalje. A kukam da puno troši, a i sam sam znao da kupujem turbo benzinca od 150 konja, ali kolko da puno troši ja ga MORAM tankirat, da nebi mogao već bi ga prodao..

a takvi kao ti i vecina ovog foruma meni idu na k**ra*...j#bote jel ti citas temu ili koji k**ra* radis...tu se spominjao golf dizel, nije se spominjao passat niti ista druga...iako svaki vw je za mene k**ra*, ne bitno o modelu...samo zasto jer se spomenuo golf sam dodao golf...

ne jebe mene niti malo sta si vozio i sta vozis, a bome ne koliko ga puta moras tankat jer si ga ti kupio a ne ja...ovdje se povukla tema o pouzdanosti, a vecina vas misli kako je to nepoderivo, dok ja to ne mislim...vrijedi za bilo koji auto ne samo za golfa...

ono sto i dalje mislim je da je vecini ovdje golf (da bas golf) sveti auto, sto mi je presmijesno

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Odg: dali ste ikada mrzili auto?
« Odgovori #51 : 19 Srpanj, 2011, 14:19:03 »
Takvi kao ti mi idu na k**ra*!!! Pa kaj misliš da VW ima samo Golfa??????

vw nema samo golfa, ali ono.. jedini motor koji je stvarno dobar kod njih je 1.9 tdi, drugi su smece po meni.. izuzev 1.8 benzinca i 1.8t , eto jedan benzin i jedan dizel, ne nude nikakvu opremu, ne opravdavaju ni malo svoju cijenu, i uvijek neki bog po njima ima za raditi....mjenjaci su im kruti nekako, kao da vozim ferguson jbt, slicno kao i peugeotovi mjenjaci, tj nikakvi, opel isti...
fiat, mazda, honda, toyota mi imaju super mjenjace (rucne)
a to da ti se passat kvario... reci cu ti da si iznimka , ne zato jer se drugi kvare ili ne kvare, nego zato jer si rekao da se stalno nesto kvarilo , svi koje znam kad god im se nesto pokvari, dati ce 12000 kuna za popravak, ali nece ni u snu reci da se kvari nesto, dok kod susjeda na talijanu ode zarulja, reci ce da je to smece od auta i te stvari.... ono proljev dobijem od tih tipicnih zatucanih balkanaca, gdje je vw sveta krava, ne kazem da neki modeli su super, ali nisu idealni.. a pogotovo ne najbolji
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta

Offline Iwo SR Tuono

  • moderator
  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6795
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Scooter Inside
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: NRG Power R2019
  • Moja Kaciga: Nolan
  • MojSetup: Athena Racing division modular 70cc,PWK 24
  • MojSpuh: Yasuni C20
Odg: dali ste ikada mrzili auto?
« Odgovori #52 : 19 Srpanj, 2011, 14:20:22 »
not again  ::)

kakve veze ima plastika ispoh haube, skineš pa vidiš di šta i kako, šta misliš kako na servisu rade
preko tjedna smo klosari vikendom smo sminka

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Odg: dali ste ikada mrzili auto?
« Odgovori #53 : 19 Srpanj, 2011, 14:22:29 »
not again  ::)

kakve veze ima plastika ispoh haube, skineš pa vidiš di šta i kako, šta misliš kako na servisu rade
pa da.... ::) :headbang:
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta

Offline Shiltac

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2112
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varaždin
Odg: dali ste ikada mrzili auto?
« Odgovori #54 : 19 Srpanj, 2011, 14:30:55 »
a takvi kao ti i vecina ovog foruma meni idu na k**ra*...j#bote jel ti citas temu ili koji k**ra* radis...tu se spominjao golf dizel, nije se spominjao passat niti ista druga...iako svaki vw je za mene k**ra*, ne bitno o modelu...samo zasto jer se spomenuo golf sam dodao golf...

ne jebe mene niti malo sta si vozio i sta vozis, a bome ne koliko ga puta moras tankat jer si ga ti kupio a ne ja...ovdje se povukla tema o pouzdanosti, a vecina vas misli kako je to nepoderivo, dok ja to ne mislim...vrijedi za bilo koji auto ne samo za golfa...

ono sto i dalje mislim je da je vecini ovdje golf (da bas golf) sveti auto, sto mi je presmijesno

not again  ::)



 :headbang: :headbang:


I ja budala se idem raspravljat na forumu di sve znaju...  :BangHead:  To je skuter forumu a ne neki automobilistički.. Tolko od mene! Pozzz

Offline JogFromYamaha

  • moderator
  • Tržnica : (+10)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17033
  • Spol: Muški
  • how you ride not what you ride
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varazdin
  • Moj Skuter: XEvo 400
  • Moja Kaciga: schuberth sr1
  • MojSpuh: original inox
Odg: dali ste ikada mrzili auto?
« Odgovori #55 : 19 Srpanj, 2011, 15:11:08 »
ah slavkec kaj da ti velim
os mjenjat mikru za minija?

Offline sule

  • Tržnica : (+2)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 528
  • Spol: Muški
  • Vedrane, jel se tako nosi kazan ?
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Find Sexy Girls in your city for night
  • Mjesto: Zbidelj
  • Moj Skuter: Charlessquax
  • Moja Kaciga: Charlessquax
  • MojSetup: Charlessquax
  • MojSpuh: Charlessquax
Odg: dali ste ikada mrzili auto?
« Odgovori #56 : 19 Srpanj, 2011, 15:14:25 »

 :headbang: :headbang:


I ja budala se idem raspravljat na forumu di sve znaju...  :BangHead:  To je skuter forumu a ne neki automobilistički.. Tolko od mene! Pozzz

 :icon_thumright: :headbang: :notworthy:

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Odg: dali ste ikada mrzili auto?
« Odgovori #57 : 19 Srpanj, 2011, 15:15:31 »
ja na svome fiatu nemam kvarova, ali mrzim sto jebeni pticji izmet mi voli progrist lak.. ima mi na krovu 10 rupica gdje je progrizlo lak.. to je kad par dana stoji dok se ne opere...
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta

Offline Niksy

  • Tržnica : (+1)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 281
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: split
  • Moj Skuter: Beta Ark
  • Moja Kaciga: GIVI
  • MojSetup: Bio nekad :(
  • MojSpuh: puhalica
Odg: dali ste ikada mrzili auto?
« Odgovori #58 : 19 Srpanj, 2011, 18:26:07 »
a takvi kao ti i vecina ovog foruma meni idu na k**ra*...j#bote jel ti citas temu ili koji k**ra* radis...tu se spominjao golf dizel, nije se spominjao passat niti ista druga...iako svaki vw je za mene k**ra*, ne bitno o modelu...samo zasto jer se spomenuo golf sam dodao golf...

ne jebe mene niti malo sta si vozio i sta vozis, a bome ne koliko ga puta moras tankat jer si ga ti kupio a ne ja...ovdje se povukla tema o pouzdanosti, a vecina vas misli kako je to nepoderivo, dok ja to ne mislim...vrijedi za bilo koji auto ne samo za golfa...

ono sto i dalje mislim je da je vecini ovdje golf (da bas golf) sveti auto, sto mi je presmijesno

meni nije! meni je mercedes123 !!! hahahahahah ;D ;D
Zakurblam tri puta i upali iz prve :)

Offline Cobra

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 304
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka (Fakultetlija)
  • Moj Skuter: KYMCO Super 8 2t (PRODAN)
Odg: dali ste ikada mrzili auto?
« Odgovori #59 : 19 Srpanj, 2011, 19:24:20 »
Na ovom forumu svi magistri strojarstva i mehanike  :notworthy: