Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: KF bigbore rox  (Posjeta: 115807 )

0 Članova i 18 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline aeroxtuning

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 2988
  • Spol: Muški
  • ..:::K T M:::..
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Dubrovnik
  • Moj Skuter: AEROX,KTM 660 SMC
  • Moja Kaciga: Shark RSI Lavilla
Odg: KF bigbore rox
« Odgovori #880 : 10 Rujan, 2009, 12:04:37 »
evo i gumy sa sp180 makinom skoro pa svako malo sarafa  :toothy12:

Offline gumy

  • Tržnica : (+38)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4362
  • Spol: Muški
  • www.sco.hr
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
Odg: KF bigbore rox
« Odgovori #881 : 10 Rujan, 2009, 12:21:22 »
laki - dobro si ga natjuniro zato mi i pucaju lamelice :D :D :D

luka - ovo je bilo prvo veće šarafanje u zadnja 3 mjeseca, napravio sam već nekih 3000km nisam svječicu promjenio... :)
www.sco.hr

Najpovoljniji i najbrži servis za skutere i motore u Osijeku!

Offline gokiSP

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 11002
  • .
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri
  • Moj Skuter: NRG 180
Odg: KF bigbore rox
« Odgovori #882 : 10 Rujan, 2009, 12:43:39 »
hahaha znao sam ja laki da di god ti imas svoje prste da to ne valja... :laughing7: 

jel to ova prirubnica 45 home made :D

Offline gumy

  • Tržnica : (+38)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4362
  • Spol: Muški
  • www.sco.hr
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
Odg: KF bigbore rox
« Odgovori #883 : 10 Rujan, 2009, 14:55:37 »
ma zezam se, dobar je usis sam smo maknili graničnike pa mi je jednom komplet lamela otpala :)

prirubnica je homemade, danas sam se mal provozo i trebo bi par brojeva manju diznu, oće zatrokirat tu i tamo..
www.sco.hr

Najpovoljniji i najbrži servis za skutere i motore u Osijeku!

Offline aeroxtuning

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 2988
  • Spol: Muški
  • ..:::K T M:::..
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Dubrovnik
  • Moj Skuter: AEROX,KTM 660 SMC
  • Moja Kaciga: Shark RSI Lavilla
Odg: KF bigbore rox
« Odgovori #884 : 11 Rujan, 2009, 01:14:22 »
laki - dobro si ga natjuniro zato mi i pucaju lamelice :D :D :D

luka - ovo je bilo prvo veće šarafanje u zadnja 3 mjeseca, napravio sam već nekih 3000km nisam svječicu promjenio... :)
salio sam se ja to :) a reci mi oces pituravat roxa ili?

Offline gumy

  • Tržnica : (+38)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4362
  • Spol: Muški
  • www.sco.hr
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
Odg: KF bigbore rox
« Odgovori #885 : 30 Rujan, 2009, 01:52:25 »
eto nakon malo duže vremena, malo apdejt.. eto skutiša je bio prvi na dragu u vinkovcima, najviše hvala lakiju na pomoći oko šarafanja i uštelavanja, i na posudbi auspuha(nisam imo tvrđih oprugica od bjelih pa je start bio malo banana).. trenutno ide malo na hlađenje jer sam prošli tjedan dobio po nosu od murije nakon što mi je otpala krvava bobina i ugasio se.. skuter je rastavljen, maske idu na farbanje, rade se slideri, dovršava se zadnji kraj nakon pol godine stajanja, plan ga je regat tak da moram rješit svu signalizaciju, o tom po tom.. što je malo zanimljivije je plan koji imam budući da će sada biti za vikend vožnju skuter.. (pm 59 auspuh ili jolly, 28 karb (vhst najvjerojatnije), usis od mita125 sa kolektorom, delta, pm glava) no o tome ću još dobrano razmisliti, dosta novaca je u igri.. eto jedan filmić, finale draga, na jubitubi nema zvuka pa sam ovak uploado.

http://www.megaupload.com/?d=RGHY8ELL

www.sco.hr

Najpovoljniji i najbrži servis za skutere i motore u Osijeku!

Offline neer

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 4468
  • Spol: Ženski
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • jizzhut
  • Mjesto: šmićanci
  • Moj Skuter: Tvojskuter
Odg: KF bigbore rox
« Odgovori #886 : 30 Rujan, 2009, 07:17:13 »
cemu pripasavat u gromadu od usisa od mita da se naci tassinari za pia i mirna bosna ,,

Offline sven_vx

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 3661
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zg
  • Moj Skuter: vx250
Odg: KF bigbore rox
« Odgovori #887 : 31 Listopad, 2009, 22:06:29 »
jel se radi sta ili si zabusavas? :icon_biggrin:
btw motor je prejeben... :headbang:

Offline Laki

  • Tržnica : (+25)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2257
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
  • Moj Skuter: SR186 Lc ....
  • Moja Kaciga: Arai Chaser
Odg: KF bigbore rox
« Odgovori #888 : 31 Listopad, 2009, 22:29:20 »
jel se radi sta ili si zabusavas? :icon_biggrin:
btw motor je prejeben... :headbang:
ma samo zabusava, moram ga silit da nesto radi ili ja moram uzet i  napravit ;D, sala mala, radi se naveliko, bolesni dijelovi se narucuju, prepravljaju i prave novi unikatni. Detalje neka gumeni kaze

Offline sven_vx

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 3661
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zg
  • Moj Skuter: vx250
Odg: KF bigbore rox
« Odgovori #889 : 01 Studeni, 2009, 01:44:29 »
ma samo zabusava, moram ga silit da nesto radi ili ja moram uzet i  napravit ;D, sala mala, radi se naveliko, bolesni dijelovi se narucuju, prepravljaju i prave novi unikatni. Detalje neka gumeni kaze
ajde super onda ako se radi...jer sve me vise i vise zanima ovaj projekt...moram jednom vidjet tog roxa uzivo...na sljedeci meet koji ce bi tamo kod vas dolazim 100%... :icon_thumright: :headbang:

Offline CoK

  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5259
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: ...forum je prešel
Odg: KF bigbore rox
« Odgovori #890 : 01 Studeni, 2009, 02:32:02 »
2 H SAM OVO SVE CITAO!!!! Imas ti volje na pretek,pogotovo dok si mjenjo klipove i cilindre ko carape...Mora da je jako puno novca otislo na to sve...Koliko? Jel si piso igdje,stavljao na papir...Aerox je predobar i ide! Sta je sa onom poprecnom stangom? Kad ce to na red?
SVAKA CAST!!
Kolicina gluposti na ovom forumu je nemjerljiva, postedite me i bannajte zauvjek!

Offline gumy

  • Tržnica : (+38)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4362
  • Spol: Muški
  • www.sco.hr
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
Odg: KF bigbore rox
« Odgovori #891 : 01 Studeni, 2009, 03:53:30 »
presto sam brojati davnih dana, ak te ovako nešto zanima nepitaš kolko košta.

trenutno je mala pauza, karboš sam sada štelao i imam jednu sliku od sviječice, malo je mutno al eto šta je tu je. otprilike troši oko 8l, boja je kak treba biti, slika je malo mutna pa se neće vidit najbolje.

 


laki nemoj da kenjaš.  sredio sam vile, oliti ga laki bio glavni inicijator da ispuštam ulje. usipo nekih 1.0 dl i bile previše.. pa ajd da probamo malo ispustit. 0.8 dl u svaki štap 15w motul ulje i mogu reći da sam zadovoljan, ne bottomira vila i radi kak spada.




www.sco.hr

Najpovoljniji i najbrži servis za skutere i motore u Osijeku!

Offline Laki

  • Tržnica : (+25)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2257
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
  • Moj Skuter: SR186 Lc ....
  • Moja Kaciga: Arai Chaser
Odg: KF bigbore rox
« Odgovori #892 : 01 Studeni, 2009, 04:05:02 »
hehhehe, ma koji dio sam slago  :toothy12: :toothy12: :toothy12:

Offline CoK

  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5259
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: ...forum je prešel
Odg: KF bigbore rox
« Odgovori #893 : 01 Studeni, 2009, 10:46:56 »
Pojacanje rame o kojem se pricalo?
Kolicina gluposti na ovom forumu je nemjerljiva, postedite me i bannajte zauvjek!

Offline gumy

  • Tržnica : (+38)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4362
  • Spol: Muški
  • www.sco.hr
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
Odg: KF bigbore rox
« Odgovori #894 : 01 Studeni, 2009, 14:03:29 »
ajoj što sam sinoć bio namazan  :toothy12: :toothy12: :toothy12:

sven- ma zeza se laki, planiram uzet 28icu i sredit taj usis, s lakijem izmjerit kompresiju pa malo još dotjerat serijsku glavu jer nedam 1000 kn za glavu. što se tiče auspuha ići će ako uleti nešto povoljno, ako ne ostaje serijala. pm59 je malo preskup a znam da ću pasti kad tad i baš na njega i onda ću ga moći baciti u smeće.

cok-kad prešmirglam sve maske ću odfurat skut kod lege koji ima co2 aparat za varenje pa ćemo nešto iskemijati, planiram i slidere napraviti da se ne izgrebu maske kad okinem. e da moram i napraviti kvalitetan nosač za bobinu  :toothy12:
www.sco.hr

Najpovoljniji i najbrži servis za skutere i motore u Osijeku!

Offline CoK

  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5259
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: ...forum je prešel
Odg: KF bigbore rox
« Odgovori #895 : 01 Studeni, 2009, 14:15:02 »
Odlicno! Znaci bit ce stant edišn!!! lajk lajk
Stavit ces naravno slike slidera i pojacanje? Ma ne sumnjam opce  :notworthy:
Kolicina gluposti na ovom forumu je nemjerljiva, postedite me i bannajte zauvjek!

Offline sven_vx

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 3661
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zg
  • Moj Skuter: vx250
Odg: KF bigbore rox
« Odgovori #896 : 01 Studeni, 2009, 14:40:25 »
ajoj što sam sinoć bio namazan  :toothy12: :toothy12: :toothy12:

sven- ma zeza se laki, planiram uzet 28icu i sredit taj usis, s lakijem izmjerit kompresiju pa malo još dotjerat serijsku glavu jer nedam 1000 kn za glavu. što se tiče auspuha ići će ako uleti nešto povoljno, ako ne ostaje serijala. pm59 je malo preskup a znam da ću pasti kad tad i baš na njega i onda ću ga moći baciti u smeće.

aha...vidio sam da si u vk-u na meetu imao neki spuh,ali nisam preko filmica uspio uhvatit koji tocno...ajde glavno da se nesto radi... :icon_thumright:

Offline gumy

  • Tržnica : (+38)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4362
  • Spol: Muški
  • www.sco.hr
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
Odg: KF bigbore rox
« Odgovori #897 : 01 Studeni, 2009, 17:06:30 »
to sam posudio od lakija bio malossi sa silencerom od neke 125ice, start je bio loš jer sam imao samo bijele federe za kvačilo koji mrvicu možda tvrđi od serijskih, žute i crvene sam izgubio po jedan :)

slidere stavljam jer sad ga farbam u metalik boju i potrudit ću se oko toga, a kakve sam sreće past će mi skuter odma drugi dan kak je bilo kad sam prošli put farbo pa da mu nemože ništa biti. ma ima sad dosta varenja po rami, treba napravit kvalitetan nosač za bobinu, regler i cdi, za hladnjak i posudicu i tako.
www.sco.hr

Najpovoljniji i najbrži servis za skutere i motore u Osijeku!

Offline gumy

  • Tržnica : (+38)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4362
  • Spol: Muški
  • www.sco.hr
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
Odg: KF bigbore rox
« Odgovori #898 : 03 Prosinac, 2009, 13:25:46 »
evo malo se radilo na maskama, bačen je filer na većinu, sad još treba malo popravit fuševe pa sljedi farbanje...
ko pogodi ko je ova fušerčina na slici dobiva pivo :D (ekipa iz osijeka se ne računa) :D
e da, evo stigla glava danas... nabavio sam i mikuni tm24 al fali par sitnica, planiram i tokom mjeseca naručiti dell vhst28 (karburatora nikad dosta-riječi jednog filozofa :))
moram sad skupit pare za materijal pa vozim skuter kod frenda da povarimo slidere, nosač za hladnjak, bobinu, cdi regler, itd itd..




www.sco.hr

Najpovoljniji i najbrži servis za skutere i motore u Osijeku!

Offline gokiSP

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 11002
  • .
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri
  • Moj Skuter: NRG 180
Odg: KF bigbore rox
« Odgovori #899 : 03 Prosinac, 2009, 13:32:05 »
laki  :toothy12: