Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: FIAT GRANDE PUNTO  (Posjeta: 19037 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline ..::Alf::..

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 558
  • Spol: Muški
  • Flegma
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ogulin
  • Moj Skuter: NRG Power
  • Moja Kaciga: Arai
Odg: FIAT GRANDE PUNTO
« Odgovori #80 : 03 Lipanj, 2008, 23:09:54 »
takvog audija ja imam i iznutra mi dan danas ljepsi nego neki drugi novi.te su masine zakon....
ima ga i moja stara isto, 2.0i 115 ks, mašina iz 3-ce gti,to šta kažeš, izunutra je preljep
Da VW 2.0 115KS, a Alfa 1.6 pa 120KS  :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright:
Čuj, to su različiti strojevi, taj 2,0 je 8v, postojao je i 2,0 16v, 143 ks,4,2i 315 ks,...to  govorim za audi, a šta se vw-a tiče, ima on i 1,4 motor od 170 ks,2,0 200ks,2,0 230ks, uostalom passat r36 ima 300 ks,3,2, to nijedna alfa nema. nije da serem po alfi al meni su to auti za šminku, ne za vozne osobine
Majstore onda sigurnoi nisi čuo za alfu 8C koja u sebi ima Maseratijev motor, odnosno Ferariev. Kaj se tiće voznih osobina i osjećaja u vožnji, Alfa se mora probat. Svaka alfa je kruta i tvrda, sportska, pa je i takav osječaj u vožnji. A ak je vama jeben osječaj u vožnji koda se brodom vozite, onda vozite VW i audi.
nepada mi napamet svađat se sa tobom,skrenuli smo s teme uostalom, al obrati pažnju na audi r8,420 ks, ili r8 tdi 500 ks
Ma meni je Audi zakon auto, stvarno protiv njega nemam ništa. Ima i audi sportskog štiha, to se vidi iznutra i izvana , ali VW nemogu smislit. a većina ljudi hvali samo VW i Golf i to me užasno živcira. i poćeo sam srat jer je neko reko da je golf bolji od punta i tak...........  :nono: :nono:
...svojim dahom zamaglila je vizir moje kacige...

Offline marko.p

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1858
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Karlovac,Zagreb
  • Moj Skuter: GP1, Sr50 Replica Alex de Angelis,Golf Plus sportline tdi, Polo 9N3 tdi
  • Moja Kaciga: HJC, IXS
Odg: FIAT GRANDE PUNTO
« Odgovori #81 : 03 Lipanj, 2008, 23:14:39 »
nabijem vam sve te aute alfe,citroene i sl kad ga kasnije nemožeš prodat jer ga niko neće..imal sam stila i hrpa problema sad imam golfa sa više km i nema baš nikakvih problema,pa moram reć da je golf bolji..mama imala alfu 156 i isto hrpa problema i sad vozi golfa i nema problema,jbg

Offline ..::Alf::..

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 558
  • Spol: Muški
  • Flegma
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ogulin
  • Moj Skuter: NRG Power
  • Moja Kaciga: Arai
Odg: FIAT GRANDE PUNTO
« Odgovori #82 : 04 Lipanj, 2008, 10:24:29 »
To je istina da Golf drži cjenu luđački, a da je Alfu skoro nemoguće prodat...  :dontknow: :dontknow: Al ne gledaju svi ljudi na to :icon_thumright: :icon_thumright:
...svojim dahom zamaglila je vizir moje kacige...

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: FIAT GRANDE PUNTO
« Odgovori #83 : 04 Lipanj, 2008, 10:43:54 »
prodajni auti su u startu malo skuplji, fiat, opel, vw, škoda..
ali su jako popularni, dosta se voze, gaze pa je teško nać očuvan primjerak..
često nađeš citroena ili alfu u super stanju za male pare..

Offline marko.p

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1858
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Karlovac,Zagreb
  • Moj Skuter: GP1, Sr50 Replica Alex de Angelis,Golf Plus sportline tdi, Polo 9N3 tdi
  • Moja Kaciga: HJC, IXS
Odg: FIAT GRANDE PUNTO
« Odgovori #84 : 04 Lipanj, 2008, 11:14:04 »
stila sam od prve na jakuševcu prodal,a pričli su mi da ga nikad neću moć prodat,svaki auto ima kupca...samo s tim autom sam imal hrpu problema,ima i stari bravu,auto odličan,ni kapi ulja ne troši,mogu reć da je dobar...mama imala alfu 156,hrpa problema,imala i a3 2003 god,prodan sa 75 000 km jer nije ništa valjal....vw se pokazal najbolji kaj se tiće kvarova,u mom slučaju

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: FIAT GRANDE PUNTO
« Odgovori #85 : 04 Lipanj, 2008, 14:10:23 »
Ja neznam kakve su to price, al vama se kvare auti cesce negoli nadr... 2-t skuter  ::)

vw je best buy, kada nadjete amortizer za 100kn kompletan i mjenjate ga nakon 8 godina onda mi se javite :thefinger: s tim da auto koristite kao teretno prijevozno sredstvo.

jbg, meni auto ne predstavlja nikakav status tako da gledam best buy...

Offline DAMIR-RUNNER

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 801
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • http://www.facebook.com/home.php?#!/profile.php?ref=profile&id=1757490121
  • Mjesto: zagreb,tresnjevka
  • Moj Skuter: bio nekad
  • Moja Kaciga: n1640vn
Odg: FIAT GRANDE PUNTO
« Odgovori #86 : 04 Lipanj, 2008, 14:19:39 »
neznam ni ja kave price al imam doma audija 97 godina,masina 2.6 V6niti jedan kvar samo servisi filteri ulje i to znaci redovito sve kada treba i nista drugo...
Znas da Zagreb ima ludi ugled mrze te di god dodes ako velis da si purger
al' mislim da samo briju na ljubomoru digni ruke ako volis metropolu

Offline ryder on the storm

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 524
  • badtothebone
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • click here
  • Mjesto: pula
  • Moj Skuter: Gilera Runner 70sp, Audi A6
Odg: FIAT GRANDE PUNTO
« Odgovori #87 : 04 Lipanj, 2008, 22:26:33 »
takvog audija ja imam i iznutra mi dan danas ljepsi nego neki drugi novi.te su masine zakon....
ima ga i moja stara isto, 2.0i 115 ks, mašina iz 3-ce gti,to šta kažeš, izunutra je preljep
Da VW 2.0 115KS, a Alfa 1.6 pa 120KS  :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright:
Čuj, to su različiti strojevi, taj 2,0 je 8v, postojao je i 2,0 16v, 143 ks,4,2i 315 ks,...to  govorim za audi, a šta se vw-a tiče, ima on i 1,4 motor od 170 ks,2,0 200ks,2,0 230ks, uostalom passat r36 ima 300 ks,3,2, to nijedna alfa nema. nije da serem po alfi al meni su to auti za šminku, ne za vozne osobine
A , gle objektivno, punto je klasa sa polom, nemoš uspoređivat s golfom, bravo je klasa sa golfom
Majstore onda sigurnoi nisi čuo za alfu 8C koja u sebi ima Maseratijev motor, odnosno Ferariev. Kaj se tiće voznih osobina i osjećaja u vožnji, Alfa se mora probat. Svaka alfa je kruta i tvrda, sportska, pa je i takav osječaj u vožnji. A ak je vama jeben osječaj u vožnji koda se brodom vozite, onda vozite VW i audi.
nepada mi napamet svađat se sa tobom,skrenuli smo s teme uostalom, al obrati pažnju na audi r8,420 ks, ili r8 tdi 500 ks
Ma meni je Audi zakon auto, stvarno protiv njega nemam ništa. Ima i audi sportskog štiha, to se vidi iznutra i izvana , ali VW nemogu smislit. a većina ljudi hvali samo VW i Golf i to me užasno živcira. i poćeo sam srat jer je neko reko da je golf bolji od punta i tak...........  :nono: :nono:
kit:Malossi mhr replica
auspuh:Malossi mhr replica
vario:malossi multivar
red sponge,... radilica i dell 21 comming soon

Offline Ive_MHR

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 736
  • Spol: Muški
  • SCHRANZ TRAUMA
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: PU
  • Moj Skuter: Gilera Runner 50
Odg: FIAT GRANDE PUNTO
« Odgovori #88 : 18 Lipanj, 2008, 00:35:42 »
golf je tvrd i bok i to se zna a mi hrvati smo zatucani sa tim svabama neznano za nis drugo dok ne probano SVAKI SELJO SVOG KONJA HVALI

Offline pocetnik

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 103
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: TGB R50X
  • MojSetup: -------
Odg: FIAT GRANDE PUNTO
« Odgovori #89 : 19 Studeni, 2008, 21:58:45 »
ma o cemu vi pricate??!
evo,samo jecno cu rec:polo 9n nije ni sjena puntu mk2a! to je samo jedna usporedba-imo sam oba dva pa znam!!

Offline matheus

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 67
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Pula
  • Moj Skuter: Yamaha X City 250
Odg: FIAT GRANDE PUNTO
« Odgovori #90 : 19 Studeni, 2008, 22:15:23 »
Imao sam prilike voziti grande punto ali s onim fus motorom 1.4 koji je prilicno slabasan, do 80 ok ali poslije nikako, nedaj boze da moras nekog pretec...
Ako ga mislis kupiti nikako tu osnovnu verziju  :nono: , inace auto je sminka. Malo je nepregledan od naprijed zbog one masivne table