Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: STA SE DESILO ?? - situacija motori.hr  (Posjeta: 6537 )

0 Članova i 3 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline bmw m 5

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 25
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: piaggio nrg mc2 dd
  • Moja Kaciga: arai rx7 corsair
STA SE DESILO ?? - situacija motori.hr
« : 13 Prosinac, 2010, 15:18:57 »
Pozdrav svim forumasima....registrirao sam se ovdje prvenstveno iz razloga sto bih zelio da prestanete prepucavati "ciji je tata jaci" i "tko ima vecega".... :icon_biggrin:

Kao clan foruma "motori:hr" zelio bih da mi "mrcina" objasni ovdje...u cemu je problem i sta je bio razlog ovolikoj "frci" i panici...koja je maltene prerasla u rat...citam ovdje postove par vasih clanova...pljuju se i vrijedjaju ljudi..a niti ih ne poznajete....ja sam clan motri.hr skoro 5 godina...i imao sam prilike upoznati puno dobrih ljudi....koji su spremni uvijek pomoci....oni koji su bili losi....ti su sami otisli...ili su bili maknuti od strane admina. Nitko mrcinu nije banirao...nitko mrcinu nije osobno uvrijedio do te mjere da je moralo doci do ovoga....Pa nije ni mrcina od jucer  na motori.hr forumu....valjda zna kako ekipa funkcionira....i da je to cista bezazlena zahebancija.....postovi se brisu...nekima vise nekima manje....brisu se i meni....ali to nije razlog da sad pljujem po njima...i to na drugom forumu...Posto sam i ja moderator na istoimenom forumu mogu samno reci da je ponekad jako tesko biti objektivan....da taj posao zahtijeva puno strpljenja i zivaca...da svi mi imamo i svoj privatan zivot....i svoje svakodnevne probleme....te da nam forum nije sve u zivotu...stoga moderatori ponekad reagiraju drugacije....jer zive svoj zivot izvan foruma takodjer....stoga mi nije jasno zasto se mrcina toliko urotio protiv svih i svega na tom portalu... ???  Nitko nema pravo suditi druge ljude...a da ih ne poznaje...."tko je kakav" "tko sam popravlja svoj motor" a tko je "tatin sin".....ja mogu samo reci da je vecina ljudi koje ja poznajem na tom forumu istinski zaljubljenik u svoje motore...i da si sve odradjuju sami....da pomazemo jedni drugima koliko je god to moguce...Niti jedan forum na svijetu nije savrsen...pa tako nije ni ovaj....ali vjerujete mi da se ljudi zaduzeni za red na forumu svojski trude.....nekom to pase a nekome ne...ali nije razlog da se sad pocme vrijedjati....Daj...mrcina...smiri strasti i vrati se na forum....nitko te nije banirao....a decki se u birtiji zahebavaju na tvoj racun...kao sto bi i na moj....da im dam povoda...ne budi dijete.... :nono:  Ima mjesta za sve....ovo nije nacin....mogao si to i drugacije rijesiti....vjeruj mi...jer ovo ne vodi nicemu... :sad3:

Eto toliko.....pozdrav svima i NHF decki......
« Zadnja izmjena: 13 Prosinac, 2010, 15:42:47 eladio »

Offline eladio

  • We are the Borg
  • administrator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 9351
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Xciting 400i
  • Moja Kaciga: SMK Hybrid
  • MojSpuh: Yasuni black ed.
Odg: STA SE DESILO ??
« Odgovori #1 : 13 Prosinac, 2010, 15:41:48 »
Ne zelim ga braniti , niti braniti tamo admine,
samo mogu potvrditi da ovdje nikad nije bilo problema s mrcinom ,
dapace, ovdje je zaradio poseban status počasnog člana, jer je to jedan od rijetkih ljudi koje poznajem, a da znam da bi bili spremni uvjek pomoci..
njegov stil pisanja je osebujan, ali njegov duh je u prvom redu pozitivan..

I jos jedna stvar, bez obzira na "zajebanciju" vasih članova tamo , i naših članova ovdje, postoji granica koju sam ja kao admin ovdje ipak povukao. Jasno sam izrazio stav MSa na motori.hr , nadalje ovdje sam teme odmah lockao (http://www.mojskuter.com/forum/index.php/topic,43620.20.html), i prepucavanje kao takvo sam zaustavio.
Čudi me da je tamo na motori.hr tema još uvjek otvorena u birtiji ?!  :icon_scratch:

PS
to sto si se registrirao ovdje samo zbog ovog "slucaja", ne mora znaciti da se neces ovdje potpuno preseliti  :toothy3:
« Zadnja izmjena: 13 Prosinac, 2010, 15:49:32 eladio »
Mi ništa ne obećavamo, i to ispunjavamo!

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: STA SE DESILO ?? - situacija motori.hr
« Odgovori #2 : 13 Prosinac, 2010, 15:47:02 »
oduvijek postoji rat između malih i velikih... između skuteraša i motorista... i na meetema i na partyjima i online... netrpeljivost prema manjima od sebe dolazi iz primitivizma...
voziti skuter od 50ccm ne znači biti dijete, a velik motor odrastao čovjek... između pripadnika muškog roda uvijek će biti prepucavaanja i dokazivanja "čiji je veći" ...
veliki frajer vozi velik motor... auto, nebitno..

Offline fatal1ty

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 866
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bjelovar
  • MojSpuh: CRC tokar sebankovič tuned
Odg: STA SE DESILO ??
« Odgovori #3 : 13 Prosinac, 2010, 15:49:23 »
nate kaj...vi ste svi meni smiješni i s jednog i drugog foruma,neznaš tko je gori.Prepucavate se ko mala djeca, serete jedni po drugima, toliko se osjećate svuda prozvani i uvrijeđeni,a onda kažete imate život osim foruma ? pa se u kafiću sprdate oko članova na forumu  :laughing6: . Ja neznam ko je tu blesav,ali nekak mi to sve kontradiktorno zvuči.

odite svi na piće skupa i rješite to ko normalni ljudi..kad čitam ove vaše rasprave po forumu samo se dobro nasmijem i odem živit život,van foruma xD...a vi i dalje tipkate, jebeno.

 I moram napomenut,smiješno je i žalosno da kad bi nekog stvarno nešta trebao pitati oko motora/skutera šta nije u svakodnevnom điru, ( koje gume da stavim,koje ulje ljevate,koji sprej za lanac,koji auspuh jel kucelj ili akrap, i inih tema koje već i babe na placu znaju ) nitko nebi znao odgovor,i kao i obično nebi ga ni dobio jer nitko,pogodite,nezna,a to bi kao i trebala biti svrha,ajmo reći tako orijentiranog foruma....svaka čast nađe se tu i tamo neka iznimka pa neki zaljubljenik ili znalac zna reći.Dobije se u prosjeku jedan kvalitetan odgovor na 100 pitanja,svi ostali samo kokodaču gluposti šta su čuli od maminog tetka tatine strine pradjedovog kuma...Više puta sam se uvjerio da su strani forumi puno bolji i pouzdaniji izvor znanja. A i ljudi su, pa u najmanju ruku civiliziraniji i tolerantniji.










~ Cagiva Mito Evolution 94' ~

Offline bmw m 5

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 25
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: piaggio nrg mc2 dd
  • Moja Kaciga: arai rx7 corsair
Odg: STA SE DESILO ?? - situacija motori.hr
« Odgovori #4 : 13 Prosinac, 2010, 15:51:00 »
Pozdrav meštre....ne branim niti ja nikoga...ja takodjer nisam nikada imao problema sa mrcinom...a bogami niti itko drugi na motorima.hr....stovise...zato me i zacudila ta njegova reakcija i tolika doza bijesa i mrznje odjednom.... :( ja sam ga uvijek dozivljavao kao saljivdiju i covjeka spremnog pomoci...ali njegov specifican stil izrazavanja mnogi ne razumiju...(pa niti ja ponekad)....da sad ne ulazimo u detalje i bespotrebne rasprave....ja sam siguran da bi i mrcina zelio vratiti vrijeme unazad...siguran sam da bi drugacije postupio.... :icon_thumright:


Btw: hvala na ponudjenom gostoprimstvu....zanimljiv forum...ovo mi je prvi korak u MS forum....nadam se da nece biti i zadnji... :icon_biggrin:

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: STA SE DESILO ?? - situacija motori.hr
« Odgovori #5 : 13 Prosinac, 2010, 15:52:22 »
btw predstavi se u novim članovima :zubo:

Offline bmw m 5

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 25
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: piaggio nrg mc2 dd
  • Moja Kaciga: arai rx7 corsair
Odg: STA SE DESILO ??
« Odgovori #6 : 13 Prosinac, 2010, 15:52:50 »
nate kaj...vi ste svi meni smiješni i s jednog i drugog foruma,neznaš tko je gori.Prepucavate se ko mala djeca, serete jedni po drugima, toliko se osjećate svuda prozvani i uvrijeđeni,a onda kažete imate život osim foruma ? pa se u kafiću sprdate oko članova na forumu  :laughing6: . Ja neznam ko je tu blesav,ali nekak mi to sve kontradiktorno zvuči.

odite svi na piće skupa i rješite to ko normalni ljudi..kad čitam ove vaše rasprave po forumu samo se dobro nasmijem i odem živit život,van foruma xD...a vi i dalje tipkate, jebeno.

 I moram napomenut,smiješno je i žalosno da kad bi nekog stvarno nešta trebao pitati oko motora/skutera šta nije u svakodnevnom điru, ( koje gume da stavim,koje ulje ljevate,koji sprej za lanac,koji auspuh jel kucelj ili akrap, i inih tema koje već i babe na placu znaju ) nitko nebi znao odgovor,i kao i obično nebi ga ni dobio jer nitko,pogodite,nezna,a to bi kao i trebala biti svrha,ajmo reći tako orijentiranog foruma....svaka čast nađe se tu i tamo neka iznimka pa neki zaljubljenik ili znalac zna reći.Dobije se u prosjeku jedan kvalitetan odgovor na 100 pitanja,svi ostali samo kokodaču gluposti šta su čuli od maminog tetka tatine strine pradjedovog kuma...Više puta sam se uvjerio da su strani forumi puno bolji i pouzdaniji izvor znanja. A i ljudi su, pa u najmanju ruku civiliziraniji i tolerantniji.











ajde pitaj sta te zanima...da vidis koliko si u krivu... :icon_thumright:

Offline bmw m 5

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 25
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: piaggio nrg mc2 dd
  • Moja Kaciga: arai rx7 corsair
Odg: STA SE DESILO ?? - situacija motori.hr
« Odgovori #7 : 13 Prosinac, 2010, 15:53:42 »
btw predstavi se u novim članovima :zubo:
btw2: predstavio sam se  :icon_thumright:

Offline doritos

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (+6)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 3108
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: ZIP SP1
  • MojSetup: grinč mi fkral sve :/
Odg: STA SE DESILO ?? - situacija motori.hr
« Odgovori #8 : 13 Prosinac, 2010, 16:01:35 »
btw2: predstavio sam se  :icon_thumright:

Kolega svaka vam cast!  :icon_thumright:

Vi ste i mozda jos par njih pokusavali mi pomoc kada sam na motori.hr ispitivao u vezi servisiranja i popravljanja skutera a ovo ostalo sve neke sprdnje bile na moj racun jos prije godinu,dve i zato sam otiso na ovaj forum i tu je ekipa bila stvarno okej i savjetovala me i sve ostalo.

Znao sam ja da ste vi zbilja okej al vecina je tamo zbilja bzvz, samo kokodaću gluposti itd...

 :icon_thumright:


Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: STA SE DESILO ?? - situacija motori.hr
« Odgovori #9 : 13 Prosinac, 2010, 16:03:40 »
ja sam se tamo regao čak prije nego ovdje negdje 2005...
možda ovdje ponekad zavlada bezobrazluk klinčarije, ali objest primitivizma ne toleriramo..

Offline Doomsday

  • Doomsday
  • Doomsday
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3008
  • Spol: Muški
  • Doomsday
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Doomsday
  • Moj Skuter: Doomsday
  • Moja Kaciga: Doomsday
  • MojSetup: Doomsday
  • MojSpuh: Doomsday
Odg: STA SE DESILO ?? - situacija motori.hr
« Odgovori #10 : 13 Prosinac, 2010, 16:09:36 »


:zubo:
PERONOSPORA AD OPEL ASTRA... :zubo:

:laughing7:

Offline fatal1ty

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 866
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bjelovar
  • MojSpuh: CRC tokar sebankovič tuned
Odg: STA SE DESILO ??
« Odgovori #11 : 13 Prosinac, 2010, 16:12:30 »
ajde pitaj sta te zanima...da vidis koliko si u krivu... :icon_thumright:

rekoh ima iznimki naravno...  :icon_thumright:

Svašta me zanimalo dok sam mita slagao,a odgovora po našim forumima nisam previše pronašao...no nebitno sada,tu je riječ i o nekim drugim razlozima zašto je to tako,tipa nije to golf pa da već i ptičice na grani pjevaju barkodove od dijelova  :toothy10:

~ Cagiva Mito Evolution 94' ~

Offline eladio

  • We are the Borg
  • administrator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 9351
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Xciting 400i
  • Moja Kaciga: SMK Hybrid
  • MojSpuh: Yasuni black ed.
Odg: STA SE DESILO ?? - situacija motori.hr
« Odgovori #12 : 13 Prosinac, 2010, 16:38:33 »
evo, posto ekipa na motorima svako malo linka neki post, da i ja malo nih linkam :
http://www.motori.hr/forum/index.php/topic,198384.msg2965021.html#msg2965021

 :bang:

PS
onih milijun gdje pisaju po skuterima sam preskocio  :laughing7:
« Zadnja izmjena: 13 Prosinac, 2010, 16:41:55 eladio »
Mi ništa ne obećavamo, i to ispunjavamo!

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: STA SE DESILO ?? - situacija motori.hr
« Odgovori #13 : 13 Prosinac, 2010, 16:43:49 »
neki nemamo sto postova eladio..

Offline gokiSP

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 11002
  • .
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri
  • Moj Skuter: NRG 180
Odg: STA SE DESILO ?? - situacija motori.hr
« Odgovori #14 : 13 Prosinac, 2010, 16:47:12 »
Ovo su valjda među glupljim temama na forumu  ::)

Vozio sam i vozim skutere, imam i motor od 600 ccm pa sam i dalje tu zbog ekipe. Za neke bi i krvi dao, i naravno da ima gnjusova, al ono, boli me ona stvar z atakve. :zubo:

Offline eladio

  • We are the Borg
  • administrator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 9351
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Xciting 400i
  • Moja Kaciga: SMK Hybrid
  • MojSpuh: Yasuni black ed.
Odg: STA SE DESILO ?? - situacija motori.hr
« Odgovori #15 : 13 Prosinac, 2010, 16:50:10 »
neki nemamo sto postova eladio..

 :icon_biggrin:

a pljuju po skuterasima sve u 16 ..lijepo ih zamolim da lockaju temu i nista..
ma , mene vise nece vidjet tako skoro tamo..

2004 sam regan, znam ih veliku vecinu, ali sam zbog odredjenih stvari se povukao s tog foruma,
sad kad gledam ovakvo ponasanje moderatora i admina me takodjer cudi..

ivanem , da ti skratim cijelu pricu s linka : mrcini su mjenjali postove , i onda od toga rade zajebanciju..

bmw m 5 --> meni je sad jasno zasto mrcina se ljuti, zar ne vidis ?
Mi ništa ne obećavamo, i to ispunjavamo!

Offline eladio

  • We are the Borg
  • administrator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 9351
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Xciting 400i
  • Moja Kaciga: SMK Hybrid
  • MojSpuh: Yasuni black ed.
Odg: STA SE DESILO ?? - situacija motori.hr
« Odgovori #16 : 13 Prosinac, 2010, 16:53:05 »
Ovo su valjda među glupljim temama na forumu  ::)

Vozio sam i vozim skutere, imam i motor od 600 ccm pa sam i dalje tu zbog ekipe. Za neke bi i krvi dao, i naravno da ima gnjusova, al ono, boli me ona stvar z atakve. :zubo:

to tamo sto se desava je svakako njihova stvar...
pricekat cu jos mrcinu da nesto napise, posto je bmw m 5 pitanje njemu uputio,
a nakon toga cu i ovo lockat  :icon_thumright:

Mi ništa ne obećavamo, i to ispunjavamo!

Offline gokiSP

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 11002
  • .
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri
  • Moj Skuter: NRG 180
Odg: STA SE DESILO ?? - situacija motori.hr
« Odgovori #17 : 13 Prosinac, 2010, 16:54:38 »
Btw, zašto ići na motori.hr kad postoji MojMotor.com.  :laughing7:

Offline 3alfa3

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15008
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: STA SE DESILO ?? - situacija motori.hr
« Odgovori #18 : 13 Prosinac, 2010, 16:55:59 »
...mrcini su mjenjali postove , i onda od toga rade zajebanciju..


Mijenjali mu postove, ili ga citirali pa mijenjali citat? Ovo drugo je cesta pojava tamo (uz boldanje mijenjanog citata), ali u pravilu je usmjerena na zdravu zajebanciju

Offline eladio

  • We are the Borg
  • administrator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 9351
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Xciting 400i
  • Moja Kaciga: SMK Hybrid
  • MojSpuh: Yasuni black ed.
Odg: STA SE DESILO ?? - situacija motori.hr
« Odgovori #19 : 13 Prosinac, 2010, 16:56:44 »

Mijenjali mu postove, ili ga citirali pa mijenjali citat? Ovo drugo je cesta pojava tamo (uz boldanje mijenjanog citata), ali u pravilu je usmjerena na zdravu zajebanciju

namjerno su mu stavili postove na 99 da ne vidi birtiju , i onda od toga rade sprdnju..
Mi ništa ne obećavamo, i to ispunjavamo!