Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Radim styling od Peugeot Speedfight 2  (Posjeta: 14874 )

0 Članova i 3 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline BlackNaranča

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1220
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Peugot SF2
  • MojSetup: Stage6 Pro Racing
  • MojSpuh: TP Nardo
Odg: LED Diode i Mjuza u planu ovu subotu
« Odgovori #20 : 14 Studeni, 2007, 19:18:30 »
ma ugradi ti to sebi,ugradivas sebi a ne drugima,i meni je bas fora to,ono picici se sa strane skupljaju. :toothy9:


hehe pa naravno da sebi ugradujem, za svoj gušta a boli me briga što ce mi okolo reci ovi što su ljubomorni.

Offline marko.p

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1858
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Karlovac,Zagreb
  • Moj Skuter: GP1, Sr50 Replica Alex de Angelis,Golf Plus sportline tdi, Polo 9N3 tdi
  • Moja Kaciga: HJC, IXS
Odg: LED Diode i Mjuza u planu ovu subotu
« Odgovori #21 : 14 Studeni, 2007, 19:27:59 »
dajte ljudi,pa koji vam je.....
ta muzika u skuteru je totalno seljačka.....sjeti se samo likova kako se voze u autima,ispod haube 55 KS,u prtljažniku sab koji nabija da cijeli grad ćuje a njemu u autu pucaju bubnjići i sad je on frajer...tak i ti na skuteru,zuji ti motorić od 50 ccm i nabija ti muzika....ko voli neka izvoli,samo se nemoj čudit kad ti se ljudi budu smijali.....

moj sf2 je bio za talijansko tržište pa je imao pozicije u farovima,za hrvatsko nemaju,jednostavno je to napravit,odi na auto otpad,skini grla,stavi ih u pozicije i povučeš brike sa svijetla....

nemoj ništa zamjerit zbog muzike...

Offline BlackNaranča

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1220
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Peugot SF2
  • MojSetup: Stage6 Pro Racing
  • MojSpuh: TP Nardo
Odg: LED Diode i Mjuza u planu ovu subotu
« Odgovori #22 : 14 Studeni, 2007, 19:33:44 »
dobro oni u autima, oni to stave da se kurče to svi znamo, no ja necu to ja cou da mogu slušat dok vozim

Offline vpucko

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2927
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Belisce
  • Moja Kaciga: Nolan N84
Odg: LED Diode i Mjuza u planu ovu subotu
« Odgovori #23 : 14 Studeni, 2007, 19:36:31 »
eo ja imam u skutu mjuzu, no ja sam napravio, provukao kabl i napravio da mogu iskopcat struju iz "police" sa zvucnicima i maknit policu znaci da imam prostor pod sicom, a to slusat i vozit! zaboravi, pogotovo ako imas malo glasniji spuh, jos kaciga i nist nes cut, promet oko tebe... bolje mp3 i sluske i pici! ovo mjuza kad stanes negdje pa dignes sic pa onda to ok!

Offline BlackNaranča

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1220
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Peugot SF2
  • MojSetup: Stage6 Pro Racing
  • MojSpuh: TP Nardo
Odg: LED Diode i Mjuza u planu ovu subotu
« Odgovori #24 : 14 Studeni, 2007, 19:42:09 »
haha, a seljacki ti je imat to u skuteru....a jesi lik, samo ne zelis da to drugi imaju, zna sam ja da oni koji mi govore da ne stavljam da su 90% ljubomorni


hehe stavit cu ja to jako dobro viruj mi, cak prekidac na volanu sve zivo, a vidit cu oce li mi se sto cuti dok budem vozio, testirat cu 1 tjedan a ako mi se ne svidi cu maknut

Offline vpucko

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2927
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Belisce
  • Moja Kaciga: Nolan N84
Odg: LED Diode i Mjuza u planu ovu subotu
« Odgovori #25 : 14 Studeni, 2007, 19:44:53 »
haha, a seljacki ti je imat to u skuteru....a jesi lik, samo ne zelis da to drugi imaju, zna sam ja da oni koji mi govore da ne stavljam da su 90% ljubomorni


hehe stavit cu ja to jako dobro viruj mi, cak prekidac na volanu sve zivo, a vidit cu oce li mi se sto cuti dok budem vozio, testirat cu 1 tjedan a ako mi se ne svidi cu maknut

sta pricas ti!!

kad sam ja reko da je to seljacki imat, pa jbt jos sam i stavio slike kako sam to smontiro?? si se zaje**** malo :) hehehehehe ???

Offline BlackNaranča

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1220
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Peugot SF2
  • MojSetup: Stage6 Pro Racing
  • MojSpuh: TP Nardo
Odg: LED Diode i Mjuza u planu ovu subotu
« Odgovori #26 : 14 Studeni, 2007, 19:47:39 »
e ajd pls postaj ovdje slike da vidim kako izgleda ili daj link di si ti to postao..

Offline vpucko

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2927
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Belisce
  • Moja Kaciga: Nolan N84

Offline marko.p

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1858
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Karlovac,Zagreb
  • Moj Skuter: GP1, Sr50 Replica Alex de Angelis,Golf Plus sportline tdi, Polo 9N3 tdi
  • Moja Kaciga: HJC, IXS
Odg: LED Diode i Mjuza u planu ovu subotu
« Odgovori #28 : 14 Studeni, 2007, 19:52:07 »
 :o :icon_scratch: i lud bi se začudil.....kaj tebe kaj brika po glavi?? mogao si to napisat u jednom postu

bit ljubomoran na nekoga ko ima muziku u skuteru....alo dečko pa nemam ja 15 godina da me tako nešto može zadiviti...

Offline Yamaha_spy

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 211
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Novo ?i?e - Velika Gorica
  • Moj Skuter: Yamaha spy
Odg: LED Diode i Mjuza u planu ovu subotu
« Odgovori #29 : 14 Studeni, 2007, 19:53:06 »
Kao prvo: Ako mislis stavljat ispod sica nece se ama bas nista cut dok se vozis koliko god jake zvucnike mogao stavit na pojacalo koje radi max 12V jel je tolko akumulator. Moje je bilo 10V i radilo je. Cuti ce se samo bass ako ga mislis stavljat i zujanje skutera  ;D
Radi sto hoces, ali bzvze ce ti biti odmah. Nece se nist cuti  :icon_thumright:
Yamaha-Spy

Offline BlackNaranča

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1220
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Peugot SF2
  • MojSetup: Stage6 Pro Racing
  • MojSpuh: TP Nardo
Odg: LED Diode i Mjuza u planu ovu subotu
« Odgovori #30 : 14 Studeni, 2007, 20:28:25 »
a dobro vidit cu, uglavnom cu staviti...prvo tjedan dana da vidim kkao ide pa onda cu razmisliti dalje

Offline S.W.A.T.

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 658
  • Spol: Muški
  • *bFzd*Blacky
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: speed fight 2
Odg: LED Diode i Mjuza u planu ovu subotu
« Odgovori #31 : 14 Studeni, 2007, 20:43:59 »
a cujes...ovisi sta ti treba i sta volis...ja bi ti preporucio da ne stavljas mjuzu...al kako oces...necu se petljati da opet nebi bilo...
al eto...

sto se tice dioda...znas moje misljenje...

samo napred...sredi sto bolje skut...ali pazi da skut nije lip samo tebi vec i drugima da ne ispadnes budala... :frajer: :happy3: :icon_thumright: :hello:
RAĐA SE ZVEJR ;)

Offline Cole#2

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 575
  • Spol: Muški
  • Zadar je u srcu mome
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Gilera Runner 50 SP Race
Odg: LED Diode i Mjuza u planu ovu subotu
« Odgovori #32 : 14 Studeni, 2007, 20:57:21 »
Ma neznam baš za mjuzu, brate nemogu ni ja bez mjuze, ali ovo bi ti stvarno bio problem.... Za diode... Meni se na SWAT-ovom motoru ono sviđa samo za tebe preporučujem da ne stavljaš diode naprid jer znaš što je bilo....

Aj bumo vidili što češ napraviti
Dolje Droga, Živili ?evapi!!!!

Offline BlackNaranča

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1220
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Peugot SF2
  • MojSetup: Stage6 Pro Racing
  • MojSpuh: TP Nardo
Odg: LED Diode i Mjuza u planu ovu subotu
« Odgovori #33 : 14 Studeni, 2007, 21:10:32 »
U planu ovaj mjesec da kompletno sredim skuter (50% ovu subotu)

LED Diode: 2 plave sprijeda, 2 crvene izad, 2 bijele s prijeda, 4 plave u pod (možda narancaste, ako ima za kupiti)  ukupno 10 komada
Glazba:      320W Subwoofer u kutiju (možda ispilam i napravim policu tako da imam mjesta za kacigu kao ovdje: http://aycu20.webshots.com/image/23539/2002426307399501885_rs.jpg)  2 zvucnika s prijeda u one mrezice.
Bočna nogara
Farbanje auspuha
Obrve
Karbnoski retrovizori
Dashboard
Undertail (kada nadem nekog tko zna to raditi za SF2 u zadru ili kada ja skuzim kako se to radi lol)
Izmjena ručki: narančaste
Metalne podnice
Metalno ono ispod sica onaj poklopac sa unutarnje strane metalni
vjerovatno neonka unutar sica gdje stoji subwoofer =D

maximum 1000kn


volia bi kada bi mi netko ovdi napisa cijene bočne nogare, spreja za visoku temperaturu, materijal za obrve, undertail, ručke, metalne podnice, metalno ono ispod sica, neonka
« Zadnja izmjena: 14 Studeni, 2007, 21:22:30 BlackNaranča »

Offline marko.p

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1858
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Karlovac,Zagreb
  • Moj Skuter: GP1, Sr50 Replica Alex de Angelis,Golf Plus sportline tdi, Polo 9N3 tdi
  • Moja Kaciga: HJC, IXS
Odg: LED Diode i Mjuza u planu ovu subotu
« Odgovori #34 : 14 Studeni, 2007, 21:34:05 »
bočna nogara 260 kn
sprej za 600 stupnjeva 50 kn
ručke 100 kn
alu podnice 200 kn
neonska 100 kn

okvirno

Offline BlackNaranča

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1220
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Peugot SF2
  • MojSetup: Stage6 Pro Racing
  • MojSpuh: TP Nardo
Odg: LED Diode i Mjuza u planu ovu subotu
« Odgovori #35 : 14 Studeni, 2007, 21:36:38 »
super thanks

Offline BlackNaranča

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1220
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Peugot SF2
  • MojSetup: Stage6 Pro Racing
  • MojSpuh: TP Nardo
Odg: Radim styling od Peugeot Speedfight 2
« Odgovori #36 : 14 Studeni, 2007, 21:49:30 »
e da editirao sam svoj prvi post, pa ko tko zna cijene onoga neka mi kaže...a uostalom ako tko joskakve ideje ima neka napiše (dakle u vezi stylinga a da nije pre skupo)

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: Radim styling od Peugeot Speedfight 2
« Odgovori #37 : 14 Studeni, 2007, 22:44:48 »
Samo da kazem svoje misljenje u vezi ovog stylinga sto vec je. :drunken_smilie:

Koliko stavljas razlicitih LED-ica to ce biti bozicno drvce, al dobro, dolaze blagdani...
Muzika od 320W, toliko nemam ni u autu, biti ces kao onaj kamioncic sa megafonom sto reklamira i promovira politicke stranke...

Bocna nogara je dobra investicija.
Farbanje auspuha, obrve, karbnoski retrovizori, dashboard, undertail, izmjena rucki, podnice to je OK i ja bih tako mozda postupio.


Offline BlackNaranča

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1220
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Peugot SF2
  • MojSetup: Stage6 Pro Racing
  • MojSpuh: TP Nardo
Odg: Radim styling od Peugeot Speedfight 2
« Odgovori #38 : 14 Studeni, 2007, 23:20:28 »
hehe, kada vec kompletno sredujem cijeli style svog skutera onda cu i glazbu ugraditi pa da to bude to

Offline Lav

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 684
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZAGREB
  • Moj Skuter: Cagiva mito 125 -Crvendac .,,.......
Odg: Radim styling od Peugeot Speedfight 2
« Odgovori #39 : 15 Studeni, 2007, 14:13:17 »
hehe, kada vec kompletno sredujem cijeli style svog skutera onda cu i glazbu ugraditi pa da to bude to
Po meni totalno glupo i bespotrebno , no dobro kak oces.
http://lrt-passion.forumotion.net/   Regajte se  forum za zezanciju i uživanje !!! 
LRT
Cagiva mito 125...-Crvendac