Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: fiat bravo HGT  (Posjeta: 26475 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Kamba

  • moderator
  • Tržnica : (+27)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4588
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Valpovo
  • Moj Skuter: Derbi Gp1 250
  • Moja Kaciga: glavu čuva
  • MojSpuh: Shacal
Odg: fiat bravo HGT
« Odgovori #60 : 02 Prosinac, 2010, 17:20:19 »
bravo brzi od golf  :laughing7:
...zašto ne...ovisi koji je Bravo,a i naravno koji je Golf...

Offline sqt_driver

  • Tržnica : (+1)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 344
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: fiat bravo HGT
« Odgovori #61 : 02 Prosinac, 2010, 17:21:03 »
moguce da bravo ide 230,ne vidim sta je tu cudno i sta se svađate,fiat je zivcan,jer vecina ima krace klipnjace pa se i malo vise jos vrte...

al opet nevjerujem da nijedan hgt nemoze proc sta prođe jedan gti abf znaci 150ks albiji 115.

po vasem hgt se igra sa gti-om abf,al civic vti se igra s obojicom  :toothy10:

i to stoji ali Vti je jaca od obojice...

Offline Iwo SR Tuono

  • moderator
  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6795
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Scooter Inside
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: NRG Power R2019
  • Moja Kaciga: Nolan
  • MojSetup: Athena Racing division modular 70cc,PWK 24
  • MojSpuh: Yasuni C20
Odg: fiat bravo HGT
« Odgovori #62 : 02 Prosinac, 2010, 17:26:15 »
je bravo hgt najjači bravo?

pa brate ajmo uzet onda najjačeg golfa, klasa auta je ista al kad se već pokazuju mišići ajmo ih pokazat kako treba, uzmi GTI ili R32
preko tjedna smo klosari vikendom smo sminka

Offline sqt_driver

  • Tržnica : (+1)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 344
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: fiat bravo HGT
« Odgovori #63 : 02 Prosinac, 2010, 17:28:34 »
je bravo hgt najjači bravo?

pa brate ajmo uzet onda najjačeg golfa, klasa auta je ista al kad se već pokazuju mišići ajmo ih pokazat kako treba, uzmi GTI ili R32

R32 je tek od golfa 4 koji nije klasa bravo, klasa bravo je po snazi golf 3 GTI 150ks...

Offline R@kija

  • Tržnica : (+23)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7964
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: fiat bravo HGT
« Odgovori #64 : 02 Prosinac, 2010, 17:35:52 »
je bravo hgt najjači bravo?

pa brate ajmo uzet onda najjačeg golfa, klasa auta je ista al kad se već pokazuju mišići ajmo ih pokazat kako treba, uzmi GTI ili R32

ima 2.0 turbo bravo,mislim isto ima 150, nisam siguran

i to stoji ali Vti je jaca od obojice...

5ks,al koda ima 50ks vise...

Offline gokiSP

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 11002
  • .
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri
  • Moj Skuter: NRG 180
Odg: fiat bravo HGT
« Odgovori #65 : 02 Prosinac, 2010, 17:37:41 »
Stvar je u tome što ja fiat napravio brava sa 200 ks prije više od 10 godina, pa nema smisla uspoređivati ga s recimo golfom 5.

Neka mi netko pokaže švabu sa tliko serijskih konja da diže ovako kazaljku.  :toothy11:




ima 2.0 turbo bravo,mislim isto ima 150, nisam siguran

Turbo ima 200 ks

Offline sqt_driver

  • Tržnica : (+1)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 344
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: fiat bravo HGT
« Odgovori #66 : 02 Prosinac, 2010, 17:39:34 »
ima 2.0 turbo bravo,mislim isto ima 150, nisam siguran

5ks,al koda ima 50ks vise...


koliko ja znam 99% da nema serijskog, jedino neki stavljaju motor iz Fiat Coupea, a taj motor ima 220 ks...

a sto se tice honde, ovisi na koju mislis... B16A motor ima 158 ks, a B18C4 170 ks.
« Zadnja izmjena: 02 Prosinac, 2010, 17:41:16 sqt_driver »

Offline gokiSP

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 11002
  • .
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri
  • Moj Skuter: NRG 180
Odg: fiat bravo HGT
« Odgovori #67 : 02 Prosinac, 2010, 17:50:33 »
koliko ja znam 99% da nema serijskog, jedino neki stavljaju motor iz Fiat Coupea, a taj motor ima 220 ks...

a sto se tice honde, ovisi na koju mislis... B16A motor ima 158 ks, a B18C4 170 ks.

l4 turbo 190 ks, a l5 turbo 220 ks.

Offline sqt_driver

  • Tržnica : (+1)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 344
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: fiat bravo HGT
« Odgovori #68 : 02 Prosinac, 2010, 17:57:37 »
l4 turbo 190 ks, a l5 turbo 220 ks.

al oba su iz Coupea, idu u Bravo ali nisu tvornicki unutra. u Coupeu su inace i obje verzije bez turbina, pa i 1.8 16v. ovisi o modelu.

Offline gokiSP

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 11002
  • .
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri
  • Moj Skuter: NRG 180
Odg: fiat bravo HGT
« Odgovori #69 : 02 Prosinac, 2010, 18:03:20 »
al oba su iz Coupea, idu u Bravo ali nisu tvornicki unutra. u Coupeu su inace i obje verzije bez turbina, pa i 1.8 16v. ovisi o modelu.

Bitno da mašina postoji, ostalo je sporedno.  :icon_biggrin: Istina, s tim da postoje dvije l5 bez turba. Jedna sa 154 ks, a druga sa 147 ks. I s obzirom da se auto proizvodio 8 godina, sve su to fine mašine.  :icon_biggrin:

Offline sqt_driver

  • Tržnica : (+1)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 344
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: fiat bravo HGT
« Odgovori #70 : 02 Prosinac, 2010, 18:13:43 »
Bitno da mašina postoji, ostalo je sporedno.  :icon_biggrin: Istina, s tim da postoje dvije l5 bez turba. Jedna sa 154 ks, a druga sa 147 ks. I s obzirom da se auto proizvodio 8 godina, sve su to fine mašine.  :icon_biggrin:

sve istina i poznavajuci talijane, ne idu slucajno svi ti motori i u Bravo.  :laughing9:

ti redni petaci su alergicni na stiskanje na hladno, pucaju i karike i lezajevi. ali kad ih se zagrije... brate udri bez brige. jos je malo problem sto motor mora van za zamijenit distribuciju.

Offline gokiSP

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 11002
  • .
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri
  • Moj Skuter: NRG 180
Odg: fiat bravo HGT
« Odgovori #71 : 02 Prosinac, 2010, 18:23:26 »
I glave se znaju "raspasti" ako ga ne paziš. Sjećam se dok sam bio na praksi, u dvije godine je bilo bar 5 glava na spašavanju/smeću.  :icon_biggrin:

Offline sfreak

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1572
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Jadranovo
  • Moja Kaciga: Shark S800
Odg: fiat bravo HGT
« Odgovori #72 : 02 Prosinac, 2010, 18:41:17 »
ovdje se sve samo prica i prica...treba stat na crtu i gledat ko ce dobit...

ja volim talijane vise od njemaca, ustvari najmanje volim njemce...i da reci cu da je hgt brzi od trojke gti-a...ali u slucaju da vidim oba serijska auta uzivo ko je brzi, i da golf dobije, nikad vise ne bi rekao da je golf sporiji...ali dok se to ne desi ostajem na strani fiata

btw Golf I napere Golfa IV...oba GTI serijska...to je smijesno

Offline brzi malossi

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 40
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: aprilija sr50
  • Moja Kaciga: nolan
Odg: fiat bravo HGT
« Odgovori #73 : 02 Prosinac, 2010, 18:48:26 »
bravo brzi od golf  :laughing7:
ž
je.... gollf to je narodno veselje kao yamaha svi kupuju ime te firme a ne kvalitetu

Offline Trinad

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 262
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: fiat bravo HGT
« Odgovori #74 : 02 Prosinac, 2010, 20:29:32 »
bravo HGT je hot hatch i napravljen je da ide brzo, od motora s pet cilindara pa do drag koeficijenta. kakve veze ima sto je fiat i sto su tebe naucili da fiat nije auto.
kad se prica o talijanskim autima, ja sam ih se navozio, mozete rec da nisu kvalitetni, da je plastika losa, da se kvare ali nemojte pricat da ne idu...
Kako sam alergičan na te teze talijanski, pa njemački auto, koji je bolji, tko ima većega  :BangHead:
Meni se VW ne sviđa po defaultu ali da su kvalitetni auti, šta je je. A to što VW ima raspon od traktora pa do jurilica je druga priča, nek kupi svatko ono što mu se sviđa  :icon_thumright:
Golf trojka GTi je dosta sporija od HGT-a jer je auto težak ko kamion i tu je kraj priče. Duja GTi je bila ful lagana i išla je ko mutava...

znam samo da je frend imao hgt, dok ga je vozio normalno isao je, čim ga je počeo čepat i gazit odma se razletio, ošla radilica , leteci lezaji itd....a sad neznam.. :dontknow:

Ovo je istina, auto ide lijepo, ima brutala zvuk i sve to, ali nije napravljen za divljanje, brzo se sve to razleti. Radilica i mjenjač su mu boljke, a zna mu i remen otići dosta prije vremena. Vrlo su rijetki oni koji do 150k km nisu otvarani. A dal je ili nije otvaran ne može tvrditi netko ko ga je kupio od druge ruke. Odlično auto i ima heben zvuk, ali nije za mu mast vaditi  :icon_thumright:

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Odg: fiat bravo HGT
« Odgovori #75 : 02 Prosinac, 2010, 22:47:55 »
imao sam 2 vw-a golfa, vozio ih hrpu, raznih motora, imam fiata stila 1.6 i reci cu samo da golf 4 1.6 benzin i fiat stilo 1.6 benzin su iste klase, ali fiat je puno zivcaniji i bolje ide, auta su po kilazi i snazi skoro u potpunosti ista, ali jednostavno talijani kao i japanci su zivcana auta... talijane jebe elektronika vecinom, motori su im super, njemci su puno skuplji , a za tu cijenu dobijes spartansku opremu, tj sve treba nadoplatiti i za npr 2 talijana sa super opremom, dobijes istu klasu auta njemca.. znaci njemci iste klase i iste opreme su skoro duplo skuplji.. za mene netreba dalje pricati, prijatelj mi ima fiata tipo, 1 vlasnik ima 200 000 km, nije radjena generalka, kompresija je u 3 cyl 10.5, a u jednome 10, ako to nesto ne govori onda neznam, a auto je gazen dobrih 70 tisuca od ukupne kilometraze...
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: fiat bravo HGT
« Odgovori #76 : 02 Prosinac, 2010, 23:08:50 »
ako neki auto dobro ide, a cesto se kvari i veselje je kratkog vijeka... onda treba onog koji traje, a slabije ide naturpijat i mogo bi ic bolje uz jednaku ucestalost kvarenja  :toothy3:
« Zadnja izmjena: 02 Prosinac, 2010, 23:10:41 SlowRider »

Offline wonderkid

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3756
  • Spol: Ženski
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moja Kaciga: !
Odg: fiat bravo HGT
« Odgovori #77 : 02 Prosinac, 2010, 23:38:12 »
na prijasnjim stranicama se govorilo o nemoralnim brzinama :icon_biggrin: :icon_biggrin: pa jel istina da polo 1.9 tdi 100ks moze ici serijski 210kmh sa prijedenih 25000km,ja sam se to uvjerio pa pitam koliko bi mogla biti realna brzina

Offline _r0bi_

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1396
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Valpovo
  • Moj Skuter: Nexus 500ie
  • Moja Kaciga: Scorpion
Odg: fiat bravo HGT
« Odgovori #78 : 02 Prosinac, 2010, 23:41:47 »
na prijasnjim stranicama se govorilo o nemoralnim brzinama :icon_biggrin: :icon_biggrin: pa jel istina da polo 1.9 tdi 100ks moze ici serijski 210kmh sa prijedenih 25000km,ja sam se to uvjerio pa pitam koliko bi mogla biti realna brzina

...hmmm ja mislim 190 max 195km/h al ko ce ga znat....al sat laze 10-15km/h garant pri toj brzini ak ne i vise  :laughing7:
_M.r. Team Valpovo_

Offline Lugburz

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1523
  • Spol: Muški
  • Rukovodioc-pijanac
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Mjesto:
  • Moj Skuter: MojSkuter:
  • Moja Kaciga: Moja Kaciga:
  • MojSetup: MojSetup:
  • MojSpuh: MojSpuh:
Odg: fiat bravo HGT
« Odgovori #79 : 03 Prosinac, 2010, 02:54:19 »
@goki evo koliko punto 60ks ide: jedva 163 po gps-u nizbrdo na rezervi :toothy12: :toothy12: :toothy12:
a fiat je bia auto u doba 125,128,131,132,a sad je golo g#vn%...al da su zivcani jesu,ima san 125 1.6 8v dvi bregaste,s 6 ljudi u autu u drugoj je po makadamu plesa zadnji kraj ko po ledu...
Rock out till your life is at an end