Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Ducani u Rijeci i okolici  (Posjeta: 4752 )

0 Članova i 4 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Oklop

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 55
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Jurdani
  • Moj Skuter: Kymco xciting 250
Ducani u Rijeci i okolici
« : 01 Studeni, 2007, 21:27:58 »
ajmo rijecani, trgnite se malo...trazim jaknu i vec sam lagano lud...pa cu fino popisati ducane gdje sam bio (ili jos uvijek trebam skoknuti), pa ako sam koji ispustio nadodajte

moto matusic - matulji
đino motori - jusici
moto grand prix - diracje
honda - turnic
skuter centar (ili kako vec) - turnic
novi ducancic na krnjevu, dole na velikom raskrscu - neam pojma kako se zove :)
ave - piramida
mali moto - vezica i lovran
af motori - pehlin
marcel moto - kod njih jos nisam bio, kao ni u af-u

ima li jos koji ducan u rijeci? i ima li mozda sta pametno u trstu ili u sloveniji?

Offline master_o_fight

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1578
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ri
  • Moj Skuter: s2
Odg: Ducani u Rijeci i okolici
« Odgovori #1 : 02 Studeni, 2007, 12:25:41 »
uvex u ciottinovoj
vozi idiote vozi !!!!!

Offline Oklop

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 55
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Jurdani
  • Moj Skuter: Kymco xciting 250
Odg: Ducani u Rijeci i okolici
« Odgovori #2 : 02 Studeni, 2007, 14:21:20 »
uvex u ciottinovoj

bio i tamo ali bas nisma bio previshe impresioniran ponudom pa sam ga valjda i zbog toga i zaboravio upisati :) (zapravo nisu imali apsolutno nista u mojoj velicini/duzini :( )

Offline Genesis051

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1759
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: Hyosung Aquila 125 (prije: G. Runner 50 P.Jet)
Odg: Ducani u Rijeci i okolici
« Odgovori #3 : 02 Studeni, 2007, 22:28:34 »
Sloveniju ne poznam uopće, makar ne vjerujem, da se ne bi (baš) ništa "našlo" u Il. Bistrici... Oni, od Malog Mota, na Vežici, su mi izgledali kao da imaju "hrpu" jakni, gore na katu... onaj dućančić na Krnjevu, na samom raskrižju se zove "Diversus" moto-centar, ima nešto ponude na licu mjesta ("malo" je zaje.... nać parkiranje)... kod njih sam ja kupio svoju Aquilu)...
A u Trstu su 2 dućana blizu jedan drugom, od suda, (u smjeru Ponterossa) odmah ispod one široke ceste, i jedan, u bloku između suda i Stande (ako je Standa više uopće tamo-mislim da i nije)
Live to ride, ride to live

Offline Genesis051

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1759
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: Hyosung Aquila 125 (prije: G. Runner 50 P.Jet)
Odg: Ducani u Rijeci i okolici
« Odgovori #4 : 02 Studeni, 2007, 22:29:44 »
Kopar... sigurno bi i tamo bilo ponešto (ali kome se obratiti)...
Live to ride, ride to live

Offline eladio

  • We are the Borg
  • administrator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 9351
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Xciting 400i
  • Moja Kaciga: SMK Hybrid
  • MojSpuh: Yasuni black ed.
Odg: Ducani u Rijeci i okolici
« Odgovori #5 : 02 Studeni, 2007, 22:31:03 »
tomos na mlaci  :toothy9:
Mi ništa ne obećavamo, i to ispunjavamo!

Offline odin

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 254
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Krk
Odg: Ducani u Rijeci i okolici
« Odgovori #6 : 02 Studeni, 2007, 23:14:46 »
ajmo rijecani, trgnite se malo...trazim jaknu i vec sam lagano lud...

cuj, meni osobno je tucano urbano totalno chic roba! piknuo sam si jednu parku, moze se nositi i za van, zakon, a cijena je 1500kn, boli glava.
Ave.

Offline Oklop

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 55
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Jurdani
  • Moj Skuter: Kymco xciting 250
Odg: Ducani u Rijeci i okolici
« Odgovori #7 : 03 Studeni, 2007, 01:45:48 »
ajmo rijecani, trgnite se malo...trazim jaknu i vec sam lagano lud...

cuj, meni osobno je tucano urbano totalno chic roba! piknuo sam si jednu parku, moze se nositi i za van, zakon, a cijena je 1500kn, boli glava.
Ave.

nije lose (kupio curi zenski model), ali nema broja...pa dok ne dobije nisam ni siguran kako ce mi leci...morat cu pridavit hansa da mi to dovuce sto prije :)
samo daj reci, koliko su tople? jesu li za cijelu zimu, za ovu nasu buru, za temp ispod nule?

Offline odin

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 254
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Krk
Odg: Ducani u Rijeci i okolici
« Odgovori #8 : 04 Studeni, 2007, 22:15:49 »
nije lose (kupio curi zenski model), ali nema broja...pa dok ne dobije nisam ni siguran kako ce mi leci...morat cu pridavit hansa da mi to dovuce sto prije :)
samo daj reci, koliko su tople? jesu li za cijelu zimu, za ovu nasu buru, za temp ispod nule?

ja sam uzeo onu zelnkasto-smedju parcu (XXL velicina), topla, za zimu definitivno, ima podstavu na skidanje, pa vjerujem da ce biti dobra i za prijelazna razdoblja...
a cijena od 1500kn je totalno dobra, IMHO
Prosli tjedan dok je bila zimulja sve 5! Uzet cu sad i termoscud da pokrijem noge, i ode auto na parking cijelu zimu :)

Offline Oklop

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 55
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Jurdani
  • Moj Skuter: Kymco xciting 250
Odg: Ducani u Rijeci i okolici
« Odgovori #9 : 04 Studeni, 2007, 23:16:19 »
nije lose (kupio curi zenski model), ali nema broja...pa dok ne dobije nisam ni siguran kako ce mi leci...morat cu pridavit hansa da mi to dovuce sto prije :)
samo daj reci, koliko su tople? jesu li za cijelu zimu, za ovu nasu buru, za temp ispod nule?

ja sam uzeo onu zelnkasto-smedju parcu (XXL velicina), topla, za zimu definitivno, ima podstavu na skidanje, pa vjerujem da ce biti dobra i za prijelazna razdoblja...
a cijena od 1500kn je totalno dobra, IMHO
Prosli tjedan dok je bila zimulja sve 5! Uzet cu sad i termoscud da pokrijem noge, i ode auto na parking cijelu zimu :)

za koji skuter ces uzeti termoscud? ja za xcitinga vec uzeo...fino grije, jedino mi kukove ne pokriva jer nije dovoljno dugacak...mrvica mi fali da se cijeli ne pokrijem...

Offline zoki_NRG

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1140
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri-Kraljevic
  • Moj Skuter: Piaggio NRG power
  • MojSetup: Unique
Odg: Ducani u Rijeci i okolici
« Odgovori #10 : 07 Studeni, 2007, 21:27:02 »
u malom motu, ima pun k jakni, sta nis nisi naso, ako ti se da vozit odi do crikvenice si pogledaj u cvajko motori