Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: MID RACE Piaggio  (Posjeta: 6584 )

0 Članova i 3 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline bakija

  • Tržnica : (+2)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 602
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: RUNNER
  • Moja Kaciga: bilo bi je dobro imati
  • MojSetup: tp trophy
  • MojSpuh: reverse
Odg: MID RACE Piaggio
« Odgovori #60 : 07 Prosinac, 2010, 12:05:52 »
da vas pitan za savjet ako mi motor runner da due+ karb 19 dellorto sa gljivon. motor ide bolje kad mu dam ćok ,a nebitno o dizni dali je to 80 ili 82 pa tako svaka dve broja do 100. dali je to do karba jeli neispravan ili jednostavno ga ne mogu naštelati. i kad ga stavin na nogaru i dam gas 50% on se razleti ok i ćim dam gas100% on se guši mmmoooooooooo. i što sad da radin ili da proban.

Offline CoK

  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5259
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: ...forum je prešel
Odg: MID RACE Piaggio
« Odgovori #61 : 07 Prosinac, 2010, 12:10:07 »
izgleda da nemas dovoljno benzina...

pitanje je koliku najvecu diznu mozes staviti a da je taj karb moze iskoristiti  :dontknow:

Kolicina gluposti na ovom forumu je nemjerljiva, postedite me i bannajte zauvjek!

Offline bakija

  • Tržnica : (+2)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 602
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: RUNNER
  • Moja Kaciga: bilo bi je dobro imati
  • MojSetup: tp trophy
  • MojSpuh: reverse
Odg: MID RACE Piaggio
« Odgovori #62 : 07 Prosinac, 2010, 12:21:01 »
to je 5mm navoj mislim da je najveća za njega 140 ali to nije potrebno.. i još nešto kad mu skinem filter(gljivu) i kad mu stavim ruku na karb i dam full gas i kad se poćne gušiti maknem ruku i on krene bolesno jedno 10m i onda opet mmmoooooooooooooo

Offline SRAD

  • moderator
  • Tržnica : (+2)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 678
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Trogir
  • Moj Skuter: SP 180, Supermoto
  • MojSetup: SabijatoR
  • MojSpuh: Malossi
Odg: MID RACE Piaggio
« Odgovori #63 : 07 Prosinac, 2010, 15:21:07 »
to je 5mm navoj mislim da je najveća za njega 140 ali to nije potrebno.. i još nešto kad mu skinem filter(gljivu) i kad mu stavim ruku na karb i dam full gas i kad se poćne gušiti maknem ruku i on krene bolesno jedno 10m i onda opet mmmoooooooooooooo


Očisti kompletni karburator, ispuši kompresorom sve kanale u njemu i provjeri razinu goriva u čašici, svakako ti treba dizna oko 90 ovisno o filteru zraka.
Servis skutera i motora, kompletni tuning

Offline bakija

  • Tržnica : (+2)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 602
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: RUNNER
  • Moja Kaciga: bilo bi je dobro imati
  • MojSetup: tp trophy
  • MojSpuh: reverse
Odg: MID RACE Piaggio
« Odgovori #64 : 07 Prosinac, 2010, 19:32:43 »
proba san isto je sa diznon npr.88 i 98 nebitno koja je i nebitno je koliko je šaref od smijese odvidan i isto se događa nebitno dali je gljiva ili seriski filter baš je nekakva igra se zrakon samo neznan što prirubnica je ok semerinzi isto jel ko ima ovakav problem i dali ga je uspija riješiti.

Offline Ekysha

  • Tržnica : (+7)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 436
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: MID RACE Piaggio
« Odgovori #65 : 07 Prosinac, 2010, 21:55:27 »
proba san isto je sa diznon npr.88 i 98 nebitno koja je i nebitno je koliko je šaref od smijese odvidan i isto se događa nebitno dali je gljiva ili seriski filter baš je nekakva igra se zrakon samo neznan što prirubnica je ok semerinzi isto jel ko ima ovakav problem i dali ga je uspija riješiti.

Ja sam imao identican problem, cak sam i prodao svoj prvi karb PHBG 21...jer sam mislio da je do njega, posudim od frenda PHBG 19, opet nista kupim svoj PHBG 19...i na kraju se ispostavi da je do cilindra  :toothy9:

Offline bakija

  • Tržnica : (+2)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 602
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: RUNNER
  • Moja Kaciga: bilo bi je dobro imati
  • MojSetup: tp trophy
  • MojSpuh: reverse
Odg: MID RACE Piaggio
« Odgovori #66 : 07 Prosinac, 2010, 22:48:51 »
kit je polovan ali je radija svega tjedan dana kod tog lika je vozija odlićno 135 bez beda. i kad san ga uzeja za svaki slućaj san mu stavija nov prsten i sve dihtunge, klip je nov nov cilindar također mislin što se može dogoditi za tjedan dana vožnje. proba ću još jednom sve oćistiti i ako ne bude dobro nosin ga kod meganićara pa da onda on viti ako ga taj lik ne napravi onda neznan ko će.još jednon van hvala i ako kome sine nekakva ideja neka se javi biti ću zahvalan i ako netko ima baš na runneru baš due+ bija bi zahvalan da mi napiše toćan setup koi ima i to do najmanjeg detalja puno bi mi pomoga.hvala