Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Drag volan na SF  (Posjeta: 2155 )

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Emperor

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 106
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Drag volan na SF
« : 08 Listopad, 2007, 18:48:36 »
Imam pitanje,naime napravio sam drag volan na pezou i zanima me kako skinuti onu crnu plastiku ispod? znaci ima ona jedna gori di je na njoj brzinomjer i ta sranja i tu sam digao ali ispod nje ostaje jos ona crna ali nju nikako dignut,pa jel znati vi kako sto imate Sf ili da je izrezem napola pa onda iscupam??

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Drag volan na SF
« Odgovori #1 : 08 Listopad, 2007, 19:08:16 »
moraš skinut prednju plastiku s farovima i onu iza nje s podnicama, ili kako kažeš, jednostavno iščupat, izrezat..

Offline greenlite

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 682
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: čk
Odg: Drag volan na SF
« Odgovori #2 : 08 Listopad, 2007, 19:45:49 »
moraš skinut prednju plastiku s farovima i onu iza nje s podnicama, ili kako kažeš, jednostavno iščupat, izrezat..
Ma ne krivo, Moraš jednostavno odšarafit cijeli volan i skinuti ga dole da možeš tu plastiku skinuti

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Drag volan na SF
« Odgovori #3 : 08 Listopad, 2007, 19:53:36 »
ja sam tako skinuo, i nije to krivo, može se na drugačiji način ali eto ja sam tako, opet je bolje od rezanja, jel?

Offline greenlite

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 682
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: čk
Odg: Drag volan na SF
« Odgovori #4 : 08 Listopad, 2007, 20:01:03 »
tu se mi nešt ne razumijemo, Ona je pričvršćena sa 4 vijka za volan sa donje strane i da se skine mora se prvo skinuti volan i tad ta plastika. Sad sam baš išao se uvjeriti je imam sf u radioni

Offline speed

  • DJ gYzMo
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6859
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ogulin
Odg: Drag volan na SF
« Odgovori #5 : 08 Listopad, 2007, 21:35:22 »
ma ja sam skidao volan dole 5 puta najmanje i nemoze se skinut ta plastika bez skidanaj volana,jedino je mozes srezat

Offline Emperor

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 106
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Drag volan na SF
« Odgovori #6 : 09 Listopad, 2007, 09:41:31 »
Znaci treba se odrezati.....a nisam siguran bili je rezao jer ako slucajno poslije odlucim sve vratit nazad necu moci.

Offline speed

  • DJ gYzMo
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6859
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ogulin
Odg: Drag volan na SF
« Odgovori #7 : 09 Listopad, 2007, 14:38:28 »
Znaci treba se odrezati.....a nisam siguran bili je rezao jer ako slucajno poslije odlucim sve vratit nazad necu moci.
pa skini dolje volan,drzi ti ga obaj zlatni saraf,njega odmotaj i skines volan dolje dok ti stup vilice ostane normalno,skines plastiku i sve vratis natrag

Offline marko.p

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1858
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Karlovac,Zagreb
  • Moj Skuter: GP1, Sr50 Replica Alex de Angelis,Golf Plus sportline tdi, Polo 9N3 tdi
  • Moja Kaciga: HJC, IXS
Odg: Drag volan na SF
« Odgovori #8 : 09 Listopad, 2007, 19:45:12 »
Citat:
pa skini dolje volan,drzi ti ga obaj zlatni saraf,njega odmotaj i skines volan dolje dok ti stup vilice ostane normalno,skines plastiku i sve vratis natrag
tako sam ja to skinul

Offline speed

  • DJ gYzMo
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6859
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ogulin
Odg: Drag volan na SF
« Odgovori #9 : 09 Listopad, 2007, 20:12:02 »
Citat:
pa skini dolje volan,drzi ti ga obaj zlatni saraf,njega odmotaj i skines volan dolje dok ti stup vilice ostane normalno,skines plastiku i sve vratis natrag
tako sam ja to skinul
pa jedino j etako mozes skinut cijelu

Offline Emperor

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 106
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Drag volan na SF
« Odgovori #10 : 19 Listopad, 2007, 11:09:05 »
Evo skinuo sam onu crnu plastiku,nisam mogao naci kljuc pa sam prerezao prednju stranu di je saraf po savu tako da mogu nekako zaljepiti poslije ili ce je saraf stegnui nazad... i valjda je to to? samo sam u nekih primjetio da uopce nemaju onih zica i da imaju jos jednu malu polugu zavarenu gori na volanu...

Offline speed

  • DJ gYzMo
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6859
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ogulin
Odg: Drag volan na SF
« Odgovori #11 : 21 Listopad, 2007, 12:15:59 »
Evo skinuo sam onu crnu plastiku,nisam mogao naci kljuc pa sam prerezao prednju stranu di je saraf po savu tako da mogu nekako zaljepiti poslije ili ce je saraf stegnui nazad... i valjda je to to? samo sam u nekih primjetio da uopce nemaju onih zica i da imaju jos jednu malu polugu zavarenu gori na volanu...
ajde poslikaj da vidim o cemu uopce pricas