Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Pozdrav zanima me mišljenje o novim spuljama leovince ZXR i gianneli Rekord  (Posjeta: 11052 )

0 Članova i 4 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline aprilia area 51

  • Tržnica : (+15)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2129
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
meni ovaj giannelli izgleda prebolesno....dok mi zx-r izgleda ko neki cing cong spuh...hheeh

a sto se tice zvuka moze biti i do mobitela ili kamere kojom je snimano pa ovisi kakva je kvaliteta zvuka...

Offline smart bbb

  • Tržnica : (+2)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 691
  • Spol: Muški
  • big bore burnout
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: sesvete
  • Moj Skuter: aprilia sr 150
  • Moja Kaciga: nolan n62
  • MojSetup: polini speed control
  • MojSpuh: BB serijala
ovaj na malagutiu i na gileri nisu isti

Offline Iwo SR Tuono

  • moderator
  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6795
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Scooter Inside
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: NRG Power R2019
  • Moja Kaciga: Nolan
  • MojSetup: Athena Racing division modular 70cc,PWK 24
  • MojSpuh: Yasuni C20
e da, i ja sam se pitao koliko će im trebati da skuže  :icon_biggrin:
na malagutiju ima nešto preko pipka od prigušivača
preko tjedna smo klosari vikendom smo sminka

Offline aprilia area 51

  • Tržnica : (+15)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2129
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
a sta kazeete na to da je na ovom drugom ta zastita mozda skinuta... :toothy9: :toothy3:

Offline funkyzg26

  • Tržnica : (+5)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 740
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
je na runneru je frajer skinuo taj crni tuljak na vrhu ispuha isti su auspusi al na minareliovoj mašini ima prejeben onak duboki zvuk dok na piaggovoj je u banani , sad možda je do kamere na kojoj je snimano al čuje se da je zvuk totalno drukčinij nego na minareliju

Offline smart bbb

  • Tržnica : (+2)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 691
  • Spol: Muški
  • big bore burnout
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: sesvete
  • Moj Skuter: aprilia sr 150
  • Moja Kaciga: nolan n62
  • MojSetup: polini speed control
  • MojSpuh: BB serijala
kamera baš i nije neke kvalitete a i možda je loš zvuk zato kaj je to skinul

Offline funkyzg26

  • Tržnica : (+5)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 740
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
ma nije to zaštita niti za zvuk to je onak kao za sportskiji izgled bar tak kažu na gianeliovoj stranici taj crni tuljak sad sam opet u dilemi kaj da uzmem oču da mi je spuh dobar za serijalu i planiram uzer malossi repliku al to tek kad poderem ovu mašinu a pošto ima sam 1600 km to neče dugo bit ,al budem po malo kupovao dijelove pa ga složit od jedamput .Skoro sam kupio još jednog sr50ra sa 15000 km (sam 8000kn plastike ko nove)samo da mu mogu kit stavit i nabrijat ga do jaja hahaha al me stara odgovorila kaj ču motore skupljat pa sam sad novu klimu uzeo za 5 soma LG invertera 3.5kw al budem si ja uzeo još jednu srku da imam rezervne dijelove i za nabrijat to do jaja neču ga ni regat to ču držat u viksi za po zagorskim bregima vrištat lol
« Zadnja izmjena: 07 Srpanj, 2010, 20:10:36 funkyzg26 »

Offline ive_91

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1239
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: mjesto Luka
  • Moj Skuter: je dobar forum i por
  • Moja Kaciga: takachi tk170n
  • MojSetup: malo je 70
  • MojSpuh: zxulja
zxr=rr isti priguisvac i sve.. rr ima pun k. veci prigusivac od zx-a i puno je dublji zvuk... dok mi se zx. na runneru drecil ko kuja.. na max speed kad sam prolazil kroz ulicu u noci brijal sam da ce me neko jednog dana propucat
🙈

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
ne znam kakvi su ti novi dijelovi od malossija, ali recimo ovaj remen je 20mm sirok, odnosno 1.5mm siri od obicnog kevlara i jos ima rebra za bolje hladjenje.

http://www.scooter-center.com/scoweb/pages/productdetail.grid?product=288997147172592&target=productdetail&category1=A%3AA_PIAGGIO%3AA_PIAGGIO_NRG50POWERDDAC&category2=CAT%3ACAT_ANTRIEB%3ACAT_ANTRIEB_KEILRIEMEN

Offline funkyzg26

  • Tržnica : (+5)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 740
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
ok slow budem to uzeo isto jel ima taj remen na sipu  ,koji malossi multivar preporučaš sa sipa da uzmem za mog sr50ra ima 3 komada mi je izlistalo za moj motor obični,mhr i team mhr sad neznam kojeg da uzmem i koje kvačilo igor sb kaže stage 6 da je lakši za poštelat ja sam prvo mislio deltu+wingbell al vi recite tu znalci ja sam totalno nov sa prijenosima skutera :) ovo če bit setup za serijalu dok ne poderem ovu mašinu spulju budem uzel od giannellia i sa sipa bum naručl multivar neki i neko kvačilo+zvono i kevlar kaj mi vi predložite ,i slow  kaj ti veliš na ovog recorda  :toothy9:  sad sam bio u ami tradu u zg heinzlova da ga idem pogledat i ono imali dva i danas ih oba dva prodali lol budem sutra ga opet išo vidit pa ču onda odlučit reverse ili record   :dontknow:
« Zadnja izmjena: 08 Srpanj, 2010, 20:48:59 funkyzg26 »

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
sto se tice multivara uzmi koji hoces, mhr je mrvicu bolji od ovog 2000

Offline funkyzg26

  • Tržnica : (+5)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 740
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
ok multivar mhr piaggio onda nego jel iz ovog scooter centra dostavljaju u hrvatsku jel se da naručit iz tog shopa ,več sam ja htio naručit sa jednog shopa iz engleske al kao ono ne rade s državama koje nisu u eu ono dostavljaju u sloveniju ja im reko pa hrvatska je odma do slovenije i nema šanse neče mi prodat stvari ,nego slow jel bi mi mogo složit taj multivar i novo kvačilo ak naručim prek tebe sam da vidim prvi put kak to treba napravit bum p0latil čevape pivu + nekaj u đep  :icon_thumright: paranoja me prvi put sam to slagat treba mi sam neko da mi pokaže kaj kak i di onda si ja bez beda štelam sve imam brdo alata i radionu za popravljanje svega kaj radi na struju elektrotehničar sam tak da bum odma skužil sam me paranoja sam to dirat prvi put da ne sj**** neš  :toothy10:

Offline igor.sb

  • igoriiinaaa
  • moderator
  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: Ja sam geek!!
  • Spol: Muški
  • Aj si nemoj zamislit... Nisi? OK!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: JEDE gorivo
  • MojSetup: VRAG U MOTORU
  • MojSpuh: golly k....
sve narucuj prek slowridera sa sipa


nisam procito post kak spada, sve 5

It is time for the Beast... the MUSTANG...... Coming soon on your screens ...

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Slozim ti sve samo da vidim kako ide taj Rekord

Offline funkyzg26

  • Tržnica : (+5)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 740
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
ili mi preporuči nekog tu sa foruma da mi to složi i pokaže prvi put , trebam sam jedamput vidit kak to složit i poštelat da si ga ja mogu sam štelat  :toothy9: neda mi se jebat vozit ga na servis svako malo štelat kad imam alata brdo i znam da si ga mogu bez beda sam štelat

Offline funkyzg26

  • Tržnica : (+5)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 740
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Slozim ti sve samo da vidim kako ide taj Rekord


ok hvala  :) bumo se čuli za to sve ovaj mjesec auspuh uzimam a sljedeči multivar kevlar i kvačilo :notworthy:

Offline funkyzg26

  • Tržnica : (+5)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 740
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
evo sad sam se vratio iz ami trade u heinzlovoj dobiju se samo rolice uz recorda i samo su 4gr kaj to nije pre lagano uz reverse su tu svi preporučali oko 5 gr i koje oprugice da mu stavim u ami tradu imaju samo od polinija onaj kolmplet za serijsko kvačilo kaj da odem u skutermoto i uzmem 5gr malossi rolice i malossi oprugice komplet to bi bila najbolja solucija jel brijem da ču izgubit previše krajnje sa samo 4 gr rolicama. Al zato auspuh izgleda prejebeno!!! jedva čekam ponedjeljak kud mi tek sutra sjeda plača sad sam se nabrijo totalno hahahaha :toothy10: kaj vi kažete na 4 gr rolice uz recorda i neizgledaju mi neš kvalitetno

Offline funkyzg26

  • Tržnica : (+5)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 740
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
i jel zna neko snagu po bojama ili otpor tih polinijevih oprugica kvačila za serijsko kvačilo

Offline funkyzg26

  • Tržnica : (+5)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 740
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
i na kolko okretaja da im kažem da mi poštelaju kvačilo da hvata kak sam naveo prije ne kužim se u prijenos skutera tak da trebam pomoč  :dontknow: kolko sam ja čito po netu negdje od 4000-6000 somova je najbolje da kvačilo zagrize a pošto je serijala ja nemam pojma i na kolko če se vrtit motor sa recordom auspuh je jako sličan performansama reversu

Offline funkyzg26

  • Tržnica : (+5)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 740
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
a j#bo ih tek u četvrtak mi mogu recorda složit ,budem skinuo limič sa karba to je još jedina blokada na njemu i koju diznu da mu stavim ja sam mislio 64 i da mi izvade onu blokadu ili tuljak iz grane il ne ,nemam pojma ak ju ima opče neču da mi se dere previše pa da me murja ganja bez veze ,i koja dizna seriski dolazi na dellortu 17,5 id jel dosta ta 64 dizna il da mi više stave
« Zadnja izmjena: 12 Srpanj, 2010, 17:44:26 funkyzg26 »