Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: u izradi  (Posjeta: 106650 )

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline fatal1ty

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 866
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bjelovar
  • MojSpuh: CRC tokar sebankovič tuned
Odg: u izradi
« Odgovori #380 : 23 Travanj, 2009, 17:06:53 »
vec sam reko sve..šrejebenooooooo izgleda..samo airbox jebe macki mater....stavi onu polini gljivu kak ima jandro i to je to...

Jandro nema više gljivu,vidjet ćete di je sad uskoro =D
 
neer kak si spojio bravicu,jel si ti rezo instalacije šta ti netreba ? Ja nabavih bravicu od rox-a 98g ta će mi biti dobra ima više žica nego ovi novi aeroxi.

Moram i ja neki up baciti na svoj projekt,nadam se da će mi volan biti gotov ovaj weekend.

E aj mi napiši setup karba,koje dize su ti gore ?
~ Cagiva Mito Evolution 94' ~

Offline black-rox

  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3153
  • Spol: Muški
  • Black-Team Live your own rules
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • www.black-scooters.com
  • Mjesto: Grobnik
  • Moj Skuter: Black-Team garage
  • Moja Kaciga: Shark,Oneal
  • MojSetup: E da je samo kit =)
  • MojSpuh: Yasuni
Odg: u izradi
« Odgovori #381 : 23 Travanj, 2009, 17:22:49 »
pricas gluposti, Fatac zna znanje ... na ovakvom scootu ti naprijed 9829309234mm ne znaci nista,  straznjih 240mm znaci apsolutno sve!  :headbang: :headbang:

napominjem da sam imao 260mm + celjust od 150 i da nije valjalo!  :sad1: :sad1:

@fatality : jel onaj wawe 240mm za 100€ ?  ali taj je najobicniji, nije ni flaoting, ...o semi necemo ni sanjat  :sad1:, tak da je po meni to fina lova
E pa sad ako ćemo o tome ne treba ti uopće disk moreš kočiti i nogama,koči i ovaj dobro ali izgleda socijalno,sa jednim 280mm bi izgledao predobro,a kombinacija 285mm i četvero klipna radijalna kliješta koči ajme meni prema serijskom dan i noć razlika :hello:

Offline Hrga

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1283
  • Spol: Muški
  • 50ccm in memory...
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Jarmina
  • Moj Skuter: Nije
  • Moja Kaciga: Nije
  • MojSetup: Nije
  • MojSpuh: Nije
Odg: u izradi
« Odgovori #382 : 23 Travanj, 2009, 17:27:57 »
to jos nije upalilo, uglavnom glavna dizna je 105, a od instalacije samo cdi i bobina ;) sta ce mu vise :)

Offline mhr-team

  • Tržnica : (+20)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3030
  • Spol: Muški
  • zlato, srebro, DUCATI <3
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: MINKEN
  • Moj Skuter: KOSAČICA
  • Moja Kaciga: koliko?
  • MojSetup: polini evolušn prerađen na 1098 ccm
Odg: u izradi
« Odgovori #383 : 23 Travanj, 2009, 17:39:14 »
ma sve pohvale za neerov projekt...
extra mi se sviđa sve, pogotovo kako je mašina sjela... sve 5 :icon_thumright:
to ti je nas anto stazic ( mhr-team)
on je minken boy a mi smo njegovi :icon_biggrin: :toothy12:
.. bosancu njemačka u srcu !! :)

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Odg: u izradi
« Odgovori #384 : 23 Travanj, 2009, 20:34:52 »
drzim fige da sto prije upali...
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta

Offline fatal1ty

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 866
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bjelovar
  • MojSpuh: CRC tokar sebankovič tuned
Odg: u izradi
« Odgovori #385 : 23 Travanj, 2009, 20:54:39 »
to jos nije upalilo, uglavnom glavna dizna je 105, a od instalacije samo cdi i bobina ;) sta ce mu vise :)


Isus sveti pa i ja mislim sve pocvikat ali mi trebaju žice za svijetla i tako neku razonodu da po mraku nebudem pomična meta.

Ja imam 95 dizu od mikunca original,ne od dellorta,ali na gljivi.Zato pitam,šta ti nije 105 malo prevelika ? meni je i ovako malo jača smeša ali reko nek bude bit će vruće ljeto.
~ Cagiva Mito Evolution 94' ~

Offline hac

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1407
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Nova Gradiška
Odg: u izradi
« Odgovori #386 : 23 Travanj, 2009, 21:00:39 »
Citat:
sa jednim 280mm bi izgledao predobro,a kombinacija 285mm i četvero klipna radijalna kliješta koči ajme meni prema serijskom dan i noć razlika

mislim da se neer planira vozit a ne držat scoot u garaži za slikanje.........ti 280 i 285 mm discovi su teška koma za vozit se ozbiljnije po krivinama,žiroskopski efekt.....na kočenju u krivini prednjom ispravlja motor i muka je vozit brzo

@neer ....vilice od SR su odlična kombinacija........sf stup je nešto tanji od SR stupa pa treba radit piksu.ja sam složio bolcnu da pojača i zavario SF stup nekih 10tak cm iznad mosta......inače ugodno sam iznenađek kak je iznenada projekt poprimio oblik ........ :icon_thumright:
The fastest peugeot scooter in Croatia                                                http://www.youtube.com/user/hacTKR

Offline black-rox

  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3153
  • Spol: Muški
  • Black-Team Live your own rules
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • www.black-scooters.com
  • Mjesto: Grobnik
  • Moj Skuter: Black-Team garage
  • Moja Kaciga: Shark,Oneal
  • MojSetup: E da je samo kit =)
  • MojSpuh: Yasuni
Odg: u izradi
« Odgovori #387 : 23 Travanj, 2009, 21:18:13 »
Pa čuješ najbitnije su kočnice,onaj ko je vozio moj motor zna kako to koči s jednim prstom stisneš i diže na prednji,inače svaki kod kočenja u krivini ispravlja motor koji god sam motor do sada vozio bila je takva situacija da ga ravna kada kočiš s prednjom to je sasvim normalno uostalom šta imaš kočiti u krivini samo gas :laughing9:

Offline [SB]Replica 180

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1444
  • Spol: Muški
  • iphone guru
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: SL.Brod
  • Moj Skuter: big bore blok
  • Moja Kaciga: hjc fg-15
  • MojSetup: 172ac
  • MojSpuh: x-tech 59
Odg: u izradi
« Odgovori #388 : 23 Travanj, 2009, 21:23:38 »
E pa sad ako ćemo o tome ne treba ti uopće disk moreš kočiti i nogama,koči i ovaj dobro ali izgleda socijalno,sa jednim 280mm bi izgledao predobro,a kombinacija 285mm i četvero klipna radijalna kliješta koči ajme meni prema serijskom dan i noć razlika :hello:

izgleda socijalno ?? sa 280mm bi izgledao predobro ?? WAHAHAHAHHAA
kakve koristi da izgleda naprijed dobro?  naprijed ce bil lagan kao perce , a otraga ce se zadnji kraj vuc kao krmača!
i onda zgazis taj 280 mm, nemas nikakav feeling , a zadnji kraj koji sa tankovima,tekucinama i debelim blokom ne koci nikak ( bar bubanj! )  i tu ti pomaze ljepota 280mm ? give me a break  :nono: :nono: lego, visual tjuner
 potpisujem haca, jer se ziroskopski efekt debelo pokaze zube i na 260mm  :angry7:
Replico  DIJAMANTUUUUUUUUUUU!!!!!!

Offline [SB]Replica 180

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1444
  • Spol: Muški
  • iphone guru
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: SL.Brod
  • Moj Skuter: big bore blok
  • Moja Kaciga: hjc fg-15
  • MojSetup: 172ac
  • MojSpuh: x-tech 59
Odg: u izradi
« Odgovori #389 : 23 Travanj, 2009, 21:56:18 »
Blekic, nema ljubomore, ja odgovorno tvrdim da je tvoj roxic vizualno najjaci projekt u Hr!
Sve svoje navode temeljim na isprobavanju ;moj sr150 (prvo bubanj, pa disk otraga, pa naprijed 260mm i sl..)!

i daj da se odsad ne prepucavamo imamo obojica malo previse god!  Kako bih ja poslusao bilo koji tvoj savjet vezan za hajmidrejs ili roxa, tak bi i ti trebao poslusat neke sitnice vezane za bigbore i sr.... toliko respekt po defaultu trebamo imati!  :headbang: pozz
Replico  DIJAMANTUUUUUUUUUUU!!!!!!

Offline Hrga

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1283
  • Spol: Muški
  • 50ccm in memory...
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Jarmina
  • Moj Skuter: Nije
  • Moja Kaciga: Nije
  • MojSetup: Nije
  • MojSpuh: Nije
Odg: u izradi
« Odgovori #390 : 23 Travanj, 2009, 22:03:08 »
ja koji god slucaj znam da je bio znaci disk 260mm pa na dalje, ko god nije imo USD vilu nego uljnu mu je kod kocenja jedan tub vise ulazio nego drugi  :laughing6: strasno nes... tako da podrzavam gorana :)

Offline black-rox

  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3153
  • Spol: Muški
  • Black-Team Live your own rules
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • www.black-scooters.com
  • Mjesto: Grobnik
  • Moj Skuter: Black-Team garage
  • Moja Kaciga: Shark,Oneal
  • MojSetup: E da je samo kit =)
  • MojSpuh: Yasuni
Odg: u izradi
« Odgovori #391 : 23 Travanj, 2009, 22:04:43 »
Vozio sam a sr 150 znam kako koči kako ide šta se tiče doboša ne sviđa mi se,prednja koči bolje neo dva diska na gp1 250,ali ja sam mu predložio to jer bi na pogled diglo motor,a koči super,jer oako ono motor pila,a diskić nema ga šta vidjet to mi malo socijalno izgleda,i koliko sam vidio ono su ajp kliješta sada gore to je najveći šit od kočionog sistema koji je na scooterima koristi ga šit od peugeota,italjet,derbi to su kočnice ako stane hvala ti bože ako ne ili si u bolnici ili na groblju to je prvo šta treba mjenjat na tim scooterima........ :hello:

Offline Hrga

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1283
  • Spol: Muški
  • 50ccm in memory...
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Jarmina
  • Moj Skuter: Nije
  • Moja Kaciga: Nije
  • MojSetup: Nije
  • MojSpuh: Nije
Odg: u izradi
« Odgovori #392 : 23 Travanj, 2009, 22:08:15 »
opet krivo :) speedfight npr. kao i vivacity ima prejebene kocnice, pogotovo npr DD viva, ili DD treker sa normalnom vilom naprijed, onaj hacov setup od prosle godine a i ovaj nije trebo bolji setup kocnica nego serijski tako da ono... mozemo do sutra ovako..

Offline Hrga

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1283
  • Spol: Muški
  • 50ccm in memory...
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Jarmina
  • Moj Skuter: Nije
  • Moja Kaciga: Nije
  • MojSetup: Nije
  • MojSpuh: Nije
Odg: u izradi
« Odgovori #393 : 23 Travanj, 2009, 22:09:31 »
i da ako sam se ja mogo vozit na ajp celjustima sa 180mm diskom mjesec dana skoro samo prednja kocnica... ;) ful gas stalno ;)

Offline black-rox

  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3153
  • Spol: Muški
  • Black-Team Live your own rules
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • www.black-scooters.com
  • Mjesto: Grobnik
  • Moj Skuter: Black-Team garage
  • Moja Kaciga: Shark,Oneal
  • MojSetup: E da je samo kit =)
  • MojSpuh: Yasuni
Odg: u izradi
« Odgovori #394 : 23 Travanj, 2009, 22:15:14 »
i da ako sam se ja mogo vozit na ajp celjustima sa 180mm diskom mjesec dana skoro samo prednja kocnica... ;) ful gas stalno ;)
Čuješ vozio sam italjet i imao sam samo problema s tim kočnicama kočnice su bile ko žvaka,na šitfajtu ista stvar,derbi neću ni pričat ono kad treba kočiti samo gledam oće neće stat a onaj cilindar gore je ko žvaka koliko mi se puta dogodilo da je gore propišalo ulje milijon puta čak i na derbiu je frendu propišalo i trebalo je mjenjat cilindar,jedine kočnice koje valjaju na tim scooterima su grimeca i brembo čuješ kakav motor takve kočnice..........

Offline [SB]Replica 180

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1444
  • Spol: Muški
  • iphone guru
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: SL.Brod
  • Moj Skuter: big bore blok
  • Moja Kaciga: hjc fg-15
  • MojSetup: 172ac
  • MojSpuh: x-tech 59
Odg: u izradi
« Odgovori #395 : 23 Travanj, 2009, 22:17:20 »
ovo za derbi 250, citam veci neki puta od black roxa, i ne znam kak da si to objasnim, tj. ne mogu mu povjerovati u to!
jedan od boljih frendova ima 25otku, vozio sam taj motor nebrojeno mogo puta, i apsolutno nemogu naci manu prednjem
kocionom sustavu! ako ga rastavimo na sastavne djelove i krenemo :
prednja M vila
dupli diskovi
14cola kotac
ajp klijesta
pleteni lajtunzi
velika tezina prednjeg kraja
sama lista djelova meni osobno govori da je to dijamant od prednjeg stela, i svaki put kad ga taknem odusevljava!
savrseno se dozira, nemoguce da se pregrije, ma aspolutno je savrsen!

e sad koje zamjerke mu ti imas, ne znam! Osobno  za serisjki motor kocioni je nesta predivno ( od kocionih koji su rijetki , a ja sam ih imao su 250mm semi floating na spu i 260mm floating na sru  i nisu mu ni sjena! )
« Zadnja izmjena: 23 Travanj, 2009, 22:22:05 [SB]Replica 180 »
Replico  DIJAMANTUUUUUUUUUUU!!!!!!

Offline black-rox

  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3153
  • Spol: Muški
  • Black-Team Live your own rules
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • www.black-scooters.com
  • Mjesto: Grobnik
  • Moj Skuter: Black-Team garage
  • Moja Kaciga: Shark,Oneal
  • MojSetup: E da je samo kit =)
  • MojSpuh: Yasuni
Odg: u izradi
« Odgovori #396 : 23 Travanj, 2009, 22:27:42 »
ovo za derbi 250, citam veci neki puta od black roxa, i ne znam kak da si to objasnim, tj. ne mogu mu povjerovati u to!
jedan od boljih frendova ima 25otku, vozio sam taj motor nebrojeno mogo puta, i apsolutno nemogu naci manu prednjem
kocionom sustavu! ako ga rastavimo na sastavne djelove i krenemo :
prednja M vila
dupli diskovi
14cola kotac
ajp klijesta
pleteni lajtunzi
velika tezina prednjeg kraja
sama lista djelova meni osobno govori da je to dijamant od prednjeg stela, i svaki put kad ga taknem odusevljava!
savrseno se dozira, nemoguce da se pregrije, ma aspolutno je savrsen!

e sad koje zamjerke mu ti imas, ne znam! Osobno  za serisjki motor kocioni je nesta predivno ( od kocionih koji su rijetki , a ja sam ih imao su 250mm semi floating na spu i 260mm floating na sru  i nisu mu ni sjena! )
Ja sam do sada vozio 4 gp1 250 i sa svima je bila ista stvar škripanje i loše kočenje,na jednome je čak propala kočnica jer se raspao cilindar i taj je nažalost završio u smeću jer mu nije bilo spasa,dok mi sp180 koči milijon puta bolje prezadovoljan sam,a sve serijala isto,a i ona m vila lijepo izgleda ali ništa posebno škart uješ se je to koliko para toliko muzike za onu cijenu koju košta više ne možemo očekivat :hello:
« Zadnja izmjena: 23 Travanj, 2009, 22:29:29 black-rox »

Offline speed

  • DJ gYzMo
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6859
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ogulin
Odg: u izradi
« Odgovori #397 : 23 Travanj, 2009, 22:33:15 »
Ono ti se odnosi na svo troje peugeot,italjet,derbi.......... :hello:
kolko ja vidim samo u rijeci nevaljaju pezo,italjet,derbi....naj je rox,sr moze proc,sve ostalo je srot,nije da hvalim pezoa i ostale skutere,ali meni moje koce bolje nego icje,jos su orginal plocice na njima,ne stedim kocnice ni skut,i nikad me nije ostavio sta se tice pouzdanosti...najbolje je da posaljem svog SF na tuning BT i mozda bi bio brzi za 10 km/h,ali bi bio naj u HR jer je BT tunning.... :icon_tongue:

Offline fatal1ty

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 866
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bjelovar
  • MojSpuh: CRC tokar sebankovič tuned
Odg: u izradi
« Odgovori #398 : 23 Travanj, 2009, 22:51:56 »
mislim ljudi vi ne kuzite da se tu radi o određenim primjercima...jel je odzračeno pravilno,u kakvom su stanju pločice,dali su klipovi topli,hladni,veličina diska...sve to utječe na kočione sposobnosti...

a velika istina je da staviš 5 aeroxa, 5 speed fighta i 5 SRki novih iz dučana kladim se da će svaki od 5 svakih drukčije ići i drukčije kočiti,nisu skuteri klonovi i nerade se u kontroliranim vakuumskim uvjetima ko nissan gtr ljudi to morate shvatit postoje neke tolerancije +/- na neke  i dva naizgled ista skutera s nula kilometara iskusnom vozaču mogu se činiti različita,a da nepričam da se aerox radi i u španjolskoj,francuskoj,japanu itd...a pogotovo ako se radi o rabljenim i već voženim skuterima zato nepričajte bedastoće,nijedan nemože biti apsolutno isti...ima malo lošijih,prosječnih i najboljih primjeraka a to su oni najbliži specifikacijama.

Svako svog konja hvali,zato ću ja hvalit sve moj skut je najveći mutant,malo SR-a,malo SP-a,malo više aeroxa i eto ja mislim da je moj ipak najbolji ima sve najbolje kvalitete  :toothy12:




~ Cagiva Mito Evolution 94' ~

Offline Hrga

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1283
  • Spol: Muški
  • 50ccm in memory...
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Jarmina
  • Moj Skuter: Nije
  • Moja Kaciga: Nije
  • MojSetup: Nije
  • MojSpuh: Nije
Odg: u izradi
« Odgovori #399 : 23 Travanj, 2009, 23:02:41 »
a moj mutant :D rama pezo, vile malaguti, felga neos, blokovi fxr, osovina sr :D plastike malo speedfight, malo vivacity :)  :laughing6: