Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Setup runnera ,podesavanje?!  (Posjeta: 3032 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Setup runnera ,podesavanje?!
« : 23 Ožujak, 2010, 11:25:53 »
Ovako Tpr ,c16,21Ds,S6 Vforce,45 prirubnica,Stage 6 double layer gljiva,....stavio sam diznu 97 najvecu koju imam i kad idem npr preko 100kmh ako pustim gas i dam gas..bas se osjeti da skuter na full gasu ide slabije ...znaci bolje vuce sa 80% gasa nego sa 100% ali samo u ovom slucaju ako idem preko 100kmh i pustim gas pa dam ..znaci jednostavno nece da povuce...mala glavna dizna ?? koja bi otprilike trebala na ovaj setup ?? ostalo je sve ok ....i na min otvorima i na srednjim .....jos nesto...sa 4.3 rolnicama se vrti na nekih 12800 kroz ubrzanje ....trebalo bi tu malo lakse rolne oko 4 grama...trebo bi se on vrtit oko 13-13200?? jesam upravu ili ??

Eh onda pitanje koliko po satu od runnera bi trebala bit max brzina sa ovim setupom ?? prenos duzi 21% .....ja sam ga vozio 125 po satu ...meni se cini da bi po satu mogo doc do 130,135 ...govorim o brzini po satu ...i da da se malo pohvalim ...beverly 250 ,nexus 300..svi ostanu iza :) od starta pa do kraja trke..trka bude na nekih 600 m mozda i vise ....
« Zadnja izmjena: 23 Ožujak, 2010, 11:27:31 Rossi »
Valentino Rossi 46!!!!!

Offline Ceki21

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1414
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Setup runnera ,podesavanje?!
« Odgovori #1 : 23 Ožujak, 2010, 11:33:38 »
a boja svjecice ?
Trgo - Prijevoz RT

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Odg: Setup runnera ,podesavanje?!
« Odgovori #2 : 23 Ožujak, 2010, 11:35:29 »
a boja svjecice ?
boja svjecice se meni cini ok ...znaci nisam sliko ali onako ne izgleda presiromasno sto je najgore..to me zbunjuje ...
Valentino Rossi 46!!!!!

Offline Ceki21

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1414
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Setup runnera ,podesavanje?!
« Odgovori #3 : 23 Ožujak, 2010, 11:38:06 »
vozis 500 m ful gas, ugasis motor, guras ga doma, skines svjecicu i onda vidis kakva je boja ;)
Trgo - Prijevoz RT

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Odg: Setup runnera ,podesavanje?!
« Odgovori #4 : 23 Ožujak, 2010, 11:40:44 »
vozis 500 m ful gas, ugasis motor, guras ga doma, skines svjecicu i onda vidis kakva je boja ;)
radio sam tako ..na svim otvorima gasa ...i na asvim mi izgleda ok ...nije bila dobra na srednjim prvo pa sam ustimo ....morat cu probat nac diznu kakvu oko 100 102 pa da vidim hocel snjom bit bolje sta......uglavnom snacu se za diznu i to ...na koliko rpm bi se trebo vrtit ovakv setup ?
Valentino Rossi 46!!!!!

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Odg: Setup runnera ,podesavanje?!
« Odgovori #5 : 28 Ožujak, 2010, 19:46:05 »
pitanje u vezi Tp kajle ...za pomjeranje paljenje....ona pomjera paljenje prije ili ?? ja sam je stavio danas tako da magnet bude 3 stupnja u obrnutom smjeru kazaljke od sata i skuter nece da krene sa mjesta ...ocito sam pogrijesio ili ??
Valentino Rossi 46!!!!!

Offline R@kija

  • Tržnica : (+23)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7964
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Setup runnera ,podesavanje?!
« Odgovori #6 : 28 Ožujak, 2010, 19:56:55 »
pitanje u vezi Tp kajle ...za pomjeranje paljenje....ona pomjera paljenje prije ili ?? ja sam je stavio danas tako da magnet bude 3 stupnja u obrnutom smjeru kazaljke od sata i skuter nece da krene sa mjesta ...ocito sam pogrijesio ili ??

krivo si ju stavio,ide u smjeru kazaljke na satu...

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Odg: Setup runnera ,podesavanje?!
« Odgovori #7 : 28 Ožujak, 2010, 20:06:00 »
krivo si ju stavio,ide u smjeru kazaljke na satu...
ccc...:D mozak ba :D sreca pa sam smao probo vidio nece da ide i ugasio skut ....ajde dobro je pa je do toga...bas sam se bio prepo da nije sta drugo...sta znam...
Valentino Rossi 46!!!!!

Offline R@kija

  • Tržnica : (+23)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7964
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Setup runnera ,podesavanje?!
« Odgovori #8 : 28 Ožujak, 2010, 20:16:06 »
odi ba okreni je i odi se vozi...sta ces doma dok je ljepo vrijeme...  :toothy3:

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Odg: Setup runnera ,podesavanje?!
« Odgovori #9 : 29 Ožujak, 2010, 09:20:10 »
odi ba okreni je i odi se vozi...sta ces doma dok je ljepo vrijeme...  :toothy3:
juce ja izaso napolje u 15 min kisa poce ...zima...ma nema...vratio se kuci....istusiro...gledam kroz prozor ..sunce sija ...ma nema savrsen dan...opet izadjem napolje kisa pocne....eh reko hvala ti boze sto me tako volis :D
Valentino Rossi 46!!!!!

Offline Luka 0101

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3304
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: na stolcu
  • Moj Skuter: nema ga... gone.. wushhh.... just like that
  • Moja Kaciga: prisutna
Odg: Setup runnera ,podesavanje?!
« Odgovori #10 : 29 Ožujak, 2010, 14:10:59 »
 :toothy12: :toothy12:
taj sam

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Odg: Setup runnera ,podesavanje?!
« Odgovori #11 : 29 Ožujak, 2010, 19:05:29 »
Tpr,C16 ,S6 Usis...prirubnica 45 ....gljiva S6 double layer...karb 21 ds .......koju diznu da probam ?? ja imam max 97 i stavio sam je ..provozo skuter na max gasu 1 km ..ugasio odma i stao skino svjecicu...ona je sive boje jbt...znaci fali goriva i to dosta....zar je moguce da ce mi trebat dizna oko 105-110 za ovaj setup?? ...jer onako kakva je boja svjecice fali goriva dosta ....jbt i ovako trosi ko avion ..mogu mislit sad ovolikom diznom...
Valentino Rossi 46!!!!!

Offline doritos

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (+6)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 3108
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: ZIP SP1
  • MojSetup: grinč mi fkral sve :/
Odg: Setup runnera ,podesavanje?!
« Odgovori #12 : 29 Ožujak, 2010, 19:45:30 »
dizna ti ide oko 105-110 stari moj :)

Offline vanjossi

  • Tržnica : (+12)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2379
  • Spol: Muški
  • 2T 098 593 105
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Pula
  • Moj Skuter: Gilera Runner SP 180
  • Moja Kaciga: airoh
Odg: Setup runnera ,podesavanje?!
« Odgovori #13 : 29 Ožujak, 2010, 22:26:10 »
imaš gljivu, ide najmanje 20 brojeva veca dizna da to radi lijepo, a mislim da je original 85. nemoj se igrat sa siromasnom smjesom  :icon_thumright:
Cuje se ovako "tok tok tok tok toktok tok tok tok toktok tok tok tok",naravno,ako je auspuh sa katalizatorom,ako je bez katalizatora onda se cuje "tak tak tak taktak tak tak

Offline Faba

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1392
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Setup runnera ,podesavanje?!
« Odgovori #14 : 29 Ožujak, 2010, 23:02:04 »
imaš gljivu, ide najmanje 20 brojeva veca dizna da to radi lijepo, a mislim da je original 85. nemoj se igrat sa siromasnom smjesom  :icon_thumright:

Siromasna smjesa i prerano paljenje,nebu dobro  :confused5: