Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Ima neko gumu za udjelit, 12 cola?  (Posjeta: 4450 )

0 Članova i 8 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline doritos

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (+6)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 3108
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: ZIP SP1
  • MojSetup: grinč mi fkral sve :/
Odg: Ima neko gumu za udjelit, 12 cola?
« Odgovori #20 : 01 Veljača, 2010, 16:06:10 »
Ako ima neko gumu 120/130 70 R12
da nije probušena ispucala plastična, da je u voznom stanju
pa ako bi mi neko mogao posuditi na 2-3 tjedna, pokloniti ili čak prodati do 50kn,
fala unaprijed , na području zagreba
...e moj viktore, ti bi se ebo a da ti ne udje, uzmi bilokoju i budi sretan da ti u ovo vreme oce netko dat gumu... :icon_biggrin:

Offline vktr

  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2426
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Ima neko gumu za udjelit, 12 cola?
« Odgovori #21 : 01 Veljača, 2010, 16:16:03 »
...e moj viktore, ti bi se ebo a da ti ne udje, uzmi bilokoju i budi sretan da ti u ovo vreme oce netko dat gumu... :icon_biggrin:
pa uzet ću, al nije u redu da uzmem sve 4 ponuđene  :toothy12:  uzet ću od gokija monsunku, ko nova guma, :icon_biggrin: slat će mi ju ovih dana

Offline doritos

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (+6)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 3108
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: ZIP SP1
  • MojSetup: grinč mi fkral sve :/
Odg: Ima neko gumu za udjelit, 12 cola?
« Odgovori #22 : 01 Veljača, 2010, 16:21:05 »
pa uzet ću, al nije u redu da uzmem sve 4 ponuđene  :toothy12:  uzet ću od gokija monsunku, ko nova guma, :icon_biggrin: slat će mi ju ovih dana
:icon_thumright:...cuti i budi sretan :laughing7:

Offline vktr

  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2426
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Ima neko gumu za udjelit, 12 cola?
« Odgovori #23 : 01 Veljača, 2010, 16:34:36 »
:icon_thumright:...cuti i budi sretan :laughing7:
budi ti sretan kaj sam našo tvoj top... btw di je to sad :toothy12:

Offline doritos

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (+6)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 3108
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: ZIP SP1
  • MojSetup: grinč mi fkral sve :/
Odg: Ima neko gumu za udjelit, 12 cola?
« Odgovori #24 : 01 Veljača, 2010, 16:39:06 »
budi ti sretan kaj sam našo tvoj top... btw di je to sad :toothy12:
...taj top i spuh je kod naseg drgog frenda zagorca PUPIJA... :)...fala ti koljega hehe :laughing7:

Offline vktr

  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2426
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Ima neko gumu za udjelit, 12 cola?
« Odgovori #25 : 01 Veljača, 2010, 16:47:27 »
...taj top i spuh je kod naseg drgog frenda zagorca PUPIJA... :)...fala ti koljega hehe :laughing7:
kome, meni jer sam našo il njemu jer te rješio tog smeća  :toothy12:
al meni još nije jasno kak ti nisi uspio skužit da je to otpalo , tek kad si došo tam negdje kam si išo :toothy9: :toothy9: :toothy9:

Offline doritos

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (+6)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 3108
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: ZIP SP1
  • MojSetup: grinč mi fkral sve :/
Odg: Ima neko gumu za udjelit, 12 cola?
« Odgovori #26 : 01 Veljača, 2010, 17:16:12 »
kome, meni jer sam našo il njemu jer te rješio tog smeća  :toothy12:
al meni još nije jasno kak ti nisi uspio skužit da je to otpalo , tek kad si došo tam negdje kam si išo :toothy9: :toothy9: :toothy9:
...isao sam do aprilije top-a s foruma do njega na poslu gore na ribnjak, molydon i tek sam tam skuzio jbt...ima isti zvuk sa topom il bez njega skoro tad nisam akuzio i i cijelo vrijeme sam jurio ljubljanskom 90-100kmh posto sam imamo novi kit gore i valjda od vibracija je puko...ma bitno da je to sad proslost :)...fala tebi sta si ga nasao bas ti i vratio mi ga onatoc sto mi bas nisi vjerovao a ja sam bio na putu, morao sam hitno ici sa starim...

Offline vktr

  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2426
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Ima neko gumu za udjelit, 12 cola?
« Odgovori #27 : 01 Veljača, 2010, 17:32:46 »
...isao sam do aprilije top-a s foruma do njega na poslu gore na ribnjak, molydon i tek sam tam skuzio jbt...ima isti zvuk sa topom il bez njega skoro tad nisam akuzio i i cijelo vrijeme sam jurio ljubljanskom 90-100kmh posto sam imamo novi kit gore i valjda od vibracija je puko...ma bitno da je to sad proslost :)...fala tebi sta si ga nasao bas ti i vratio mi ga onatoc sto mi bas nisi vjerovao a ja sam bio na putu, morao sam hitno ici sa starim...
ko bi ti vjerovo kad si crn :toothy12:
moram te malo zezat aj biće sve u redu :toothy12: :toothy12: :toothy12: :toothy12:

Offline doritos

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (+6)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 3108
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: ZIP SP1
  • MojSetup: grinč mi fkral sve :/
Odg: Ima neko gumu za udjelit, 12 cola?
« Odgovori #28 : 01 Veljača, 2010, 17:34:45 »
ko bi ti vjerovo kad si crn :toothy12:
moram te malo zezat aj biće sve u redu :toothy12: :toothy12: :toothy12: :toothy12:
:supak:

Offline vktr

  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2426
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Ima neko gumu za udjelit, 12 cola?
« Odgovori #29 : 16 Veljača, 2010, 17:50:03 »
pa uzet ću, al nije u redu da uzmem sve 4 ponuđene  :toothy12:  uzet ću od gokija monsunku, ko nova guma, :icon_biggrin: slat će mi ju ovih dana
s obzirom da je ovo propalo, i dalje tražim gumu ako neko ima za udjelit?

Offline R@kija

  • Tržnica : (+23)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7964
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Ima neko gumu za udjelit, 12 cola?
« Odgovori #30 : 16 Veljača, 2010, 18:10:34 »
ajd viktorija na msn!