Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Beneli bolid  (Posjeta: 7167 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline igor.sb

  • igoriiinaaa
  • moderator
  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: Ja sam geek!!
  • Spol: Muški
  • Aj si nemoj zamislit... Nisi? OK!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: JEDE gorivo
  • MojSetup: VRAG U MOTORU
  • MojSpuh: golly k....
Odg: Beneli bolid
« Odgovori #20 : 09 Srpanj, 2007, 03:25:45 »
lol 17 i po godina..


ROOOFL

pa vidi se da su ti godine cak i vece od kvocijenta inteligencije... puses se tu ko vozim 125 ccm ovo ono a toliko si glup da neznas ni lagat kako treba  :laughing3: :laughing3: :laughing3:

sritni ti kilometri na prdekalu od 125 ccm  :icon_thumright:

P.S. @ dino.... daj pusti tipa nije vridan zivciranja haha :) u papirima mu pise malossi kvacilo ... lool... pa ovaj ne da nema KTM-a nego nema ni puha...  :toothy12:
prdekalo koje je jedno od najačih 125 crosera,a ovo za mallosi kvačilo...ne piše to u papirima nego sam vidio od tog frenda da piše u vezi skutera da je za trke napravljen
kako nemam KTM-a,imo sam ja i CBR ali sam ju sj#bo,KIT 175cc polini i blokao mi :( :(
imo sam i piaggio pucha kao mulac,i petku nabrijanu i snjom se mogu kladit da te operem,ja sa KITOM i ti sa KITOM,opro biš me u startu ali kasnije biš mi gledo šupak..
a ovo radim radi dosade i zato što mi idete nak**ra*! :toothy9: :toothy12: ništa osobno,ali mogo bi ja ovdje ostat,niste tolko ufurani! "neki".... :toothy10: :toothy10:

ajd pregledaj cijeli forum i reci mi tko se vamo ponasa slicno kao ti...nitko

vamo se nitko ne hvali, kao sto ti radis... moj motor ovo moj motor ono, moj kit ovo moj kit ono, ja najbrzi, ja sam glavni imam ktm i nitko mi nista ne moze...ovo je bas tipicno djecije i balavo, da ne moze biti balavije

i te svoje spike prodavaj tamo nekom drugom i hvalisaj se nekom drugom, jer vamo nikom nije do hvalisanja, isprdavanja i omalovazavanja

« Zadnja izmjena: 09 Srpanj, 2007, 03:30:12 igor.sb »
It is time for the Beast... the MUSTANG...... Coming soon on your screens ...

Offline 491power

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 24
  • Spol: Ženski
  • crossa
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Hulangrad
  • Moj Skuter: ništa
Odg: Beneli bolid
« Odgovori #21 : 09 Srpanj, 2007, 07:15:28 »
na ulici se tako ponašaju ne na forumu...
ispred moje škole dodju sa aeroxicamama nakitanim a ne idu ni kurca,stavio ZX leovince i grmi mu ko a ide ni 60...
 :cugaa: :cugaa: :zivili: :occasion14:
?okoladdaaaddda

Offline Punisher

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3649
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Piaggio X8 150
  • Moja Kaciga: Nolan N62
Odg: Beneli bolid
« Odgovori #22 : 09 Srpanj, 2007, 08:17:43 »
Stvarno si dite ako si došao na forum samo radi ne sprdancije (to je još super) nego radi zajebavanja, došao si na krivo mjeto, mislim da ti je većina ekipe na SS forumu pa im se tamo javi, mislim da ćeš odmah za dobrodošlicu dobiti lijepi veliki ban.

To što su tebi dopizdile nabrijane 50-ice i kitane skutere nije naš problem, nađi si posao pa si kupi nešto jače pa se ku**i, ali ti ovo sigurno nije mjesto za to...  :sad3: :sad3: :sad3:
Who's looking for punishment ??

Offline 491power

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 24
  • Spol: Ženski
  • crossa
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Hulangrad
  • Moj Skuter: ništa
Odg: Beneli bolid
« Odgovori #23 : 09 Srpanj, 2007, 11:04:21 »
došo sam ja i zajebancije i sprdancije!! :toothy12:
kakve veze ima što imam 17,5 god,šta je ilegalno bit djetinjast??? :toothy10: :toothy10: :happy3: 8)
ljudi možda vam se i pridružim,to je pravi razlog zašto sam tu...
stari oće kupit meni runnera za školu...jer sa KTM-om nemogu em zbog prenosa a i offroad je motor,pa ono...možda s runnerom idem,mislio sam sa 125-takom ić ali moram polagat,a ovako auto položim i vozim se do 50cc :glasses9:
mislio sam nabavit af1 od 50 pa ju malo sredit ali ono..nemogu nać neku u dobrom stanju,jedino što mi ostaje u izboru je usisavač :toothy9: :toothy12:
?okoladdaaaddda

Offline Dino

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 937
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: mc2
  • MojSpuh: sc08
Odg: Beneli bolid
« Odgovori #24 : 09 Srpanj, 2007, 13:41:28 »
došo sam ja i zajebancije i sprdancije!! :toothy12:
kakve veze ima što imam 17,5 god,šta je ilegalno bit djetinjast??? :toothy10: :toothy10: :happy3: 8)
ljudi možda vam se i pridružim,to je pravi razlog zašto sam tu...
stari oće kupit meni runnera za školu...jer sa KTM-om nemogu em zbog prenosa a i offroad je motor,pa ono...možda s runnerom idem,mislio sam sa 125-takom ić ali moram polagat,a ovako auto položim i vozim se do 50cc :glasses9:
mislio sam nabavit af1 od 50 pa ju malo sredit ali ono..nemogu nać neku u dobrom stanju,jedino što mi ostaje u izboru je usisavač :toothy9: :toothy12:
Uvati se ti tog usisavača,bit će ti bolje.Barem ćeš imati nekakvu zanimaciju u životu

Offline Punisher

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3649
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Piaggio X8 150
  • Moja Kaciga: Nolan N62
Odg: Beneli bolid
« Odgovori #25 : 09 Srpanj, 2007, 14:43:05 »
došo sam ja i zajebancije i sprdancije!! :toothy12:
kakve veze ima što imam 17,5 god,šta je ilegalno bit djetinjast??? :toothy10: :toothy10: :happy3: 8)
ljudi možda vam se i pridružim,to je pravi razlog zašto sam tu...
stari oće kupit meni runnera za školu...jer sa KTM-om nemogu em zbog prenosa a i offroad je motor,pa ono...možda s runnerom idem,mislio sam sa 125-takom ić ali moram polagat,a ovako auto položim i vozim se do 50cc :glasses9:
mislio sam nabavit af1 od 50 pa ju malo sredit ali ono..nemogu nać neku u dobrom stanju,jedino što mi ostaje u izboru je usisavač :toothy9: :toothy12:
Onda se sprdaj tamo di je misto za to - recimo na off topicu, a ne u normalnim temama i još da se izruguješ okolo ljudima...
Who's looking for punishment ??

Offline 491power

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 24
  • Spol: Ženski
  • crossa
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Hulangrad
  • Moj Skuter: ništa
Odg: Beneli bolid
« Odgovori #26 : 09 Srpanj, 2007, 16:03:30 »
došo sam ja i zajebancije i sprdancije!! :toothy12:
kakve veze ima što imam 17,5 god,šta je ilegalno bit djetinjast??? :toothy10: :toothy10: :happy3: 8)
ljudi možda vam se i pridružim,to je pravi razlog zašto sam tu...
stari oće kupit meni runnera za školu...jer sa KTM-om nemogu em zbog prenosa a i offroad je motor,pa ono...možda s runnerom idem,mislio sam sa 125-takom ić ali moram polagat,a ovako auto položim i vozim se do 50cc :glasses9:
mislio sam nabavit af1 od 50 pa ju malo sredit ali ono..nemogu nać neku u dobrom stanju,jedino što mi ostaje u izboru je usisavač :toothy9: :toothy12:
Uvati se ti tog usisavača,bit će ti bolje.Barem ćeš imati nekakvu zanimaciju u životu
pa ono imam zanimacija...drkam,tu i tamo poj**** curu,pošarafim vijke na KTM-u...

ovo je moj topic i ja ću off topičarit ovdje..boli me mlohava čuna :toothy12:
e da ništa od usisavača...ili kupujem zongshen 125 4t ili CTX-a
eh društvo bio sam tolko blizu usisavača a sad ... :sad3: :sad3:
pao mi je kamen sa srca...
jeste znali da vaši klipovi 39mm koji imaju manji hod se mogu stavit na tomosa i ić će odlično,ako ko ima kojeg...
e da i kad onaj TOP kit kolki on ima promjer i to??
jer znam da s time veš mašine ne idu ko druge brzo sa npr tim mallosi kitom
?okoladdaaaddda

Offline Mr J

  • Mudrost je vrijednija od brzine.
  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6214
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: HD V-Rod
  • Moja Kaciga: Schuberth R1
  • MojSetup: Uvijek spreman!
  • MojSpuh: Protočan :)
Odg: Beneli bolid
« Odgovori #27 : 09 Srpanj, 2007, 17:01:12 »

e da ništa od usisavača...ili kupujem zongshen 125 4t ili CTX-a


Radije ctx-a jer je zongshen manje kvalitetan a i za rezervne dijelove se ceka dosta dugo, prijatelju na 250 wannabe R motor otisla kilometar sajla i mora cekati oko mjesec dana na nju...
Motor ima top i dobro se cuje ali jede prasinu iza moga runnera...

P.S. Jako si se lose ponio prema svima nama (clanovima ovog foruma) i to je jako ruzna slika tebe, nitko ti nista nije napravio da bi tako reagirao i stoga malo preispitaj svoje ponasanje i odnos prema drugima...

Sada ako ja vozim BMW cu pljuvati po onima koji voze Golfa i nazivati ih luzerima i slicno???

Mlad si i jos se nisi formirao kao osoba ali si krenuo losim putem...  :nono:
Žena ti kaže "Idi k vragu!". Ti odeš, a ona te i tamo dočeka!

Offline Kristijan_R1 klasa

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 181
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZAGREBN
Odg: Beneli bolid
« Odgovori #28 : 09 Srpanj, 2007, 17:42:13 »
Ja stvarno nekuzim koji je tvoj problem??
prvo nes tu seres, pa sve popljujes,
pa bi sad opet na kraju htio da ti jos nes i pomognemo, ja neznam kaj ti jos uopce radis ovdje,
mislim pa imam i ja 17god, ali takva seljacina nisam...
Stvarno zalosno...  :angry7: :angry7: :angry7:

Offline roby44

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1500
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Beneli bolid
« Odgovori #29 : 09 Srpanj, 2007, 18:41:40 »
zanimljivo je to popljuvat sve skutere i onda rec da ipak "mora" kupit neki skuter.
al nekako mislim da ti nista ne vozis  :icon_thumright:

Offline 491power

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 24
  • Spol: Ženski
  • crossa
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Hulangrad
  • Moj Skuter: ništa
Odg: Beneli bolid
« Odgovori #30 : 09 Srpanj, 2007, 20:23:50 »
oš sliku moje krntije,evo ti
stari KTM-čina
http://img25.imagevenue.com/img.php?image=85351_6008_123_800lo.jpg
i 90. god je  :toothy12: :toothy9:
krenuo ga sređivat,skinuo prigušivač da cijelo selo čuje,obojo kostur i crno,sad još tražim poklopac kod struje i plastiku ovu šta fali
pa od frenda stari ima te djelove,jebeš mjesec dana čekanja,kupi pokaznu
a Cetu sam našo za 2000 kn očuvanu ko majka
ja razmišljam gore bacit 46L klip,malo širit kanale,polirat i spuh drugi,eto sigurno navuče 95
eto ljudi reć ću vam istinu
imam 15,5 god :laughing9: :laughing9: :laughing7: :laughing7: :laughing7:
kakvih 17,5..koj 17-šnjak bi se ovako ponašo  :laughing9: :laughing9: :laughing9: :laughing6: :toothy10:
vozim KTM-a tog na slici i nabrijanu petku(t15) a kostur je od BT-a i još jednu original petnajsticu
eto ispričavam se zbog zajebancije :binkybaby: :binkybaby:
btw ono je moj frend željko,ja neznam šta ima gore,kakav kit,kakvo kvačilo,neke djelove otprilike znam ali ono mutno(šta ima on na skuteru)
a KTM nisam oko mašine niš friziro,dellorto 34 je,pije ko deva
BT ima 39L klip,dellorto 20,leovince rezu a prigušivač od MF powera jer od skutera je prevelik pa bi mi nogu kresnuo :laughing6:
a t15 ima 38 klip,original,dellorto 19 i rezonanti spuh,ali skinuo sam ga jer ide na prodaju
tolko od mene,pusa!!
očekujem ovakvu izjavljenu ljubav i od VAS :laughing7: :laughing7: :laughing9: :laughing9: :3some: :3some:
?okoladdaaaddda

Offline Dino

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 937
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: mc2
  • MojSpuh: sc08
Odg: Beneli bolid
« Odgovori #31 : 10 Srpanj, 2007, 00:14:56 »
oš sliku moje krntije,evo ti
stari KTM-čina
http://img25.imagevenue.com/img.php?image=85351_6008_123_800lo.jpg
i 90. god je  :toothy12: :toothy9:
krenuo ga sređivat,skinuo prigušivač da cijelo selo čuje,obojo kostur i crno,sad još tražim poklopac kod struje i plastiku ovu šta fali
pa od frenda stari ima te djelove,jebeš mjesec dana čekanja,kupi pokaznu
a Cetu sam našo za 2000 kn očuvanu ko majka
ja razmišljam gore bacit 46L klip,malo širit kanale,polirat i spuh drugi,eto sigurno navuče 95
eto ljudi reć ću vam istinu
imam 15,5 god :laughing9: :laughing9: :laughing7: :laughing7: :laughing7:
kakvih 17,5..koj 17-šnjak bi se ovako ponašo  :laughing9: :laughing9: :laughing9: :laughing6: :toothy10:
vozim KTM-a tog na slici i nabrijanu petku(t15) a kostur je od BT-a i još jednu original petnajsticu
eto ispričavam se zbog zajebancije :binkybaby: :binkybaby:
btw ono je moj frend željko,ja neznam šta ima gore,kakav kit,kakvo kvačilo,neke djelove otprilike znam ali ono mutno(šta ima on na skuteru)
a KTM nisam oko mašine niš friziro,dellorto 34 je,pije ko deva
BT ima 39L klip,dellorto 20,leovince rezu a prigušivač od MF powera jer od skutera je prevelik pa bi mi nogu kresnuo :laughing6:
a t15 ima 38 klip,original,dellorto 19 i rezonanti spuh,ali skinuo sam ga jer ide na prodaju
tolko od mene,pusa!!
očekujem ovakvu izjavljenu ljubav i od VAS :laughing7: :laughing7: :laughing9: :laughing9: :3some: :3some:
Čekaj,ti sad očekuješ da ti neko poviruje sve ovo,kad si se predstavljao piše da imaš 16god,pa 17.5 i sad 15.5.Frende,sorry,ali samo ti budala još veća od tebe može sve ovo povirovati :sad3:

Offline Tommek

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1154
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: OS
  • Moj Skuter: VX
Odg: Beneli bolid
« Odgovori #32 : 10 Srpanj, 2007, 10:17:40 »
što ti sve vrijedi kad si seljačina teška...pucaj si u koljena možda nekog i usrećiš... ;D
ja nevjerujem očima svojim,ti si teški lažnjak,doro je ak ti i bicikla i rola imaš...
ajde da si frajer došao s nekom r1 r6 636 ili sl ,novo kupljeno(NEKI LOVAC NA BRZINE),a ne se tu kurčit s ničim ...
propao si kad si se rodio...

ovo je naš forum,mi volimo skutere ,ak ti se ne sviđa faqoffiraj...
« Zadnja izmjena: 10 Srpanj, 2007, 10:22:29 Tommek »

Offline 491power

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 24
  • Spol: Ženski
  • crossa
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Hulangrad
  • Moj Skuter: ništa
Odg: Beneli bolid
« Odgovori #33 : 10 Srpanj, 2007, 11:39:53 »
pa ne trebate mi povjerovat,ADRO 3 me sigurno poznaje jer poznaje ovog sa tim beneliem,ako ima ko msn od njega pitajte ga ako poznaje ovog željka na slici,i onda pitajte ako poznaje Nenota iz brseča pa ćete vidit
ja najozbiljnije govorim da imam ta 3 motora,tomosi sad idu ča,dolazi ili CTX ili neki kinez,ko nevjeruje ne mora :angry7: :laughing1:
ionak sam ovdje jer će željko kad tad riknut motor ili neš pa dijelovi mu trebaju,e treba ovo sa speedfightom reza neka jer je njegova sva u kur*u,neka tecnigas šta ja znam,ako ima ko neku dobru nek mi ponudi cijenu,neću one leoshit ZX jer samo grmi a ne ide ni kurca tako da..
ako ima ko nek mi javi,ajd pusa  :hello: :binkybaby: :binkybaby:
?okoladdaaaddda

Offline Tommek

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1154
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: OS
  • Moj Skuter: VX
Odg: Beneli bolid
« Odgovori #34 : 10 Srpanj, 2007, 12:30:56 »
u redu je vjerujem ja tebi,ali cemu vrjeđanje ljudi i kurchenje???
nema potrebe tomu :icon_thumright:

Offline 491power

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 24
  • Spol: Ženski
  • crossa
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Hulangrad
  • Moj Skuter: ništa
Odg: Beneli bolid
« Odgovori #35 : 11 Srpanj, 2007, 00:11:16 »
u redu je vjerujem ja tebi,ali cemu vrjeđanje ljudi i kurchenje???
nema potrebe tomu :icon_thumright:
pa neznam..dosada...
ma uglavnom...OK ste vi kolko vidim! :toothy12: :toothy9:
ja idem sutra u brseč pa vam javim šta njima treba...ajd pozz! :)
?okoladdaaaddda

Offline veliki

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 149
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Kaštela
  • Moj Skuter: Generic Xor 125
Odg: Beneli bolid
« Odgovori #36 : 15 Srpanj, 2007, 13:28:57 »
Tija san oce nesšto pametno napisat...... ali nema smisla

Offline ZG Hrc

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 210
  • Spol: Muški
  • MK Gajs team
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Sesvete - Sesvetski Kraljevec
  • Moj Skuter: LUNA Caper #2 & #89
  • MojSetup: ...netreba to meni... :)
Odg: Beneli bolid
« Odgovori #37 : 16 Srpanj, 2007, 14:21:23 »
Nemrem vjerovat za sve ovo...    :laughing11:
Vidim temu Benelli...pa reko da vidim kaj tu ima...  I tak čitam...čitam dalje...i dalje...I NEVJERUJEM...!!!

Inače nevolim ovo radit...ali...   :toothy10: ...meni moj benelli (50ccm) tak diže na zadnji na cim... :D
...i ima 50-ka da ide prek 100km/h (ne moj benelli, on još nejde tolko  :laughing9: ...)...

I da...slučajno sam 3. u PH... :D  ...Moto Puls br. 78...6. mjesec...  Ima moja šlikica... :D


Sad se radi na motoru punom parom...ima vremena do sljedeće trke...al vremena nikad dosta...


A tebi sinko...sretno s preseravanjem...!!!   :laughing9:  ...ja se na takve kakav si ti nemrem naživcirat...samo se jako nasmijat...   :laughing9:   :laughing11:   :laughing1:   :toothy10:    :toothy9:   :toothy12:   :icon_biggrin:
AKO NEMAŠ SRCA I "ONO NEŠTO"...nikad ne?eš bit najbolji....!!!!   :icon_thumright:

    . . . : : MK Gajs team : : . . .
 . . . : : Mavrek racing team : : . . . :icon_thumright:                                      H. Mavrek #89

Offline 491power

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 24
  • Spol: Ženski
  • crossa
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Hulangrad
  • Moj Skuter: ništa
Odg: Beneli bolid
« Odgovori #38 : 24 Srpanj, 2007, 01:59:04 »
idiote...ja neznam ni 5% o skuterima,tu sam valjo gluposti,neznam ni sam šta sam pričao a ti mi tu dođeš s tvojim beneliem i tvojim preseravanjem,ja se tebi mogu nasmijat :binkybaby: :binkybaby: :laughing9: :laughing6: :laughing7: :laughing9: :laughing9:
?okoladdaaaddda