Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: 27.2.2010. RIJEKA Otvaranje sezone, slike updated =D  (Posjeta: 58489 )

0 Članova i 3 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Sauron

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 145
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
Odg: 27.2.2010. RIJEKA- SAD IL NIKAD - VAKULA JE LEVAT! www.meteo.hr xD
« Odgovori #320 : 25 Veljača, 2010, 21:49:29 »
pendeho oš snama za labin malo utrke gledat jer mi cemo isto kada dodemo u brseč produžit za labin pa onda doma :icon_thumright:
ček su to samo ti atvi i quadi ili imaš baš crossera i slično ? neda mi se ić gledat ta kolica,bliže mi je otić u konzum pa ih gledat... ::)  :icon_biggrin:
e sutra ima prometna škola...stari moj ja bi na to htio ić ali jbg čuvam se za subotu,gimnazijalke :laughing7: :laughing7:
mada ću bit zavaren pa neću ni jednu vidjet samo drugi dan na slikama nekim hahahha xD :laughing9:

Offline benelli

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1485
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Novigrad
  • Moj Skuter: benelli 491 i gilera runner vx125
  • Moja Kaciga: na laktu
  • MojSetup: malo(s)si spor(t)
  • MojSpuh: serjalović sa db kilerom
Odg: 27.2.2010. RIJEKA- SAD IL NIKAD - VAKULA JE LEVAT! www.meteo.hr xD
« Odgovori #321 : 25 Veljača, 2010, 21:56:03 »
ček su to samo ti atvi i quadi ili imaš baš crossera i slično ? neda mi se ić gledat ta kolica,bliže mi je otić u konzum pa ih gledat... ::)  :icon_biggrin:
e sutra ima prometna škola...stari moj ja bi na to htio ić ali jbg čuvam se za subotu,gimnazijalke :laughing7: :laughing7:
mada ću bit zavaren pa neću ni jednu vidjet samo drugi dan na slikama nekim hahahha xD :laughing9:
atv je ovaj vikend,sljedeci vikend se voze cross i enduro utrke,e sljedeci vikend cemo mi bit tamo cijeli vjerojatno jer cemo vozit pa prođi

Offline Sauron

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 145
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
Odg: 27.2.2010. RIJEKA- SAD IL NIKAD - VAKULA JE LEVAT! www.meteo.hr xD
« Odgovori #322 : 25 Veljača, 2010, 21:58:51 »
atv je ovaj vikend,sljedeci vikend se voze cross i enduro utrke,e sljedeci vikend cemo mi bit tamo cijeli vjerojatno jer cemo vozit pa prođi
e enduro/cross obožavam,to ću ić gledat onda vjerovatno ali ovo mi se neda totalno,ne volim te "četverocikle"...
jbt na kraju će nas 6-7 tamo bit kod te crkve + vi...ovih par odustalo,ovaj ide tamo,ovaj ono bla bla,jedu g#vn# ::)

Offline SPecial

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2193
  • Spol: Muški
  • NE VOZI BRZE NEGO STO IDE
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: RI
  • Moj Skuter: SP
  • Moja Kaciga: suomi vandal
  • MojSetup: biturbo
  • MojSpuh: original
Odg: 27.2.2010. RIJEKA- SAD IL NIKAD - VAKULA JE LEVAT! www.meteo.hr xD
« Odgovori #323 : 25 Veljača, 2010, 22:21:37 »
U petak su medicinarke      :laughing9: :laughing9: :laughing9: :laughing9: :laughing9: :laughing9:   hehe
hahahahhaahhah,jao
A ja izbijen iz koze sprdam se s frendom i ne *ebem ih 5/9.
Citat @Igor    "jeb.. tebe i tvoju logiku"  hahaahhah

tko se nije vozio bez vozačke nek prvi baci feder kontrasta  :laughing7:

Offline Sauron

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 145
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
Odg: 27.2.2010. RIJEKA- SAD IL NIKAD - VAKULA JE LEVAT! www.meteo.hr xD
« Odgovori #324 : 25 Veljača, 2010, 22:23:22 »
U petak su medicinarke      :laughing9: :laughing9: :laughing9: :laughing9: :laughing9: :laughing9:   hehe
hahahahhaahhah,jao
A ja izbijen iz koze sprdam se s frendom i ne *ebem ih 5/9.
ti i onaj ilenko ili kako već hahah :laughing7:
ček malo koje medicinarke ? baš sestre ili ? zubotehničaru su imali prošli pet. ili subotu ako se ne varam :icon_scratch:
znaš kad imaju veterinari možda ?? ;D ;D ;D

Offline SPecial

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2193
  • Spol: Muški
  • NE VOZI BRZE NEGO STO IDE
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: RI
  • Moj Skuter: SP
  • Moja Kaciga: suomi vandal
  • MojSetup: biturbo
  • MojSpuh: original
Odg: 27.2.2010. RIJEKA- SAD IL NIKAD - VAKULA JE LEVAT! www.meteo.hr xD
« Odgovori #325 : 25 Veljača, 2010, 22:28:58 »
Ilinko.  Da. Za ovo ne znam.   Mozda se sretnemo na afteru,ali ne znam hocemo li se prepoznati.  :laughing9: :laughing9: :laughing9: :laughing9: :laughing9: :laughing9: :laughing9: :laughing9:
Citat @Igor    "jeb.. tebe i tvoju logiku"  hahaahhah

tko se nije vozio bez vozačke nek prvi baci feder kontrasta  :laughing7:

Offline Sauron

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 145
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
Odg: 27.2.2010. RIJEKA- SAD IL NIKAD - VAKULA JE LEVAT! www.meteo.hr xD
« Odgovori #326 : 25 Veljača, 2010, 22:47:26 »
Ilinko.  Da. Za ovo ne znam.   Mozda se sretnemo na afteru,ali ne znam hocemo li se prepoznati.  :laughing9: :laughing9: :laughing9: :laughing9: :laughing9: :laughing9: :laughing9: :laughing9:
a mislim ja na te maturalne i idem samo na aftere,daj frende lud si gledat one ceremonije i pi*darije tamo,počne mi se rigat od toga,jedanput sam bio od ekonomske u kvarneru i tamo ta ceremonija a ja i frend na šanku ločemo xD :toothy12:
šta misliš na after u subotu da ćeš doć ? ćeš doć do sevena u opatiju ?
moramo i mi napravit maturalnu stari moj,mi niš ne organiziramo,putovanje nam je za uskrs u prag a ovo još nismo niš,ni pričali o tome...baš ću se malo sutra dogovorit sa ovim mojim pendehosima u školi pa vidjet :duckie:

Offline Ive_MHR

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 736
  • Spol: Muški
  • SCHRANZ TRAUMA
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: PU
  • Moj Skuter: Gilera Runner 50
Odg: 27.2.2010. RIJEKA- SAD IL NIKAD - VAKULA JE LEVAT! www.meteo.hr xD
« Odgovori #327 : 25 Veljača, 2010, 23:24:41 »
mi onda idemo poslije brseca za nazad opet???

ma cek sta onda mi se ni ne isplati ici majkemi ili se negdje drugdje pogubit =) jer ovo nema smisla

Offline Sauron

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 145
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
Odg: 27.2.2010. RIJEKA- SAD IL NIKAD - VAKULA JE LEVAT! www.meteo.hr xD
« Odgovori #328 : 25 Veljača, 2010, 23:29:20 »
mi onda idemo poslije brseca za nazad opet???

ma cek sta onda mi se ni ne isplati ici majkemi ili se negdje drugdje pogubit =) jer ovo nema smisla
pa da..u brseču se bude sat vremena i nazad do rijeke tj. prije do arčija stat pa kako je iwo napiso do towera i slično :icon_thumright:
šetaj se ti po rijeci sa tvojom ekipom pa kad dođu ostali odi snjima do towera i dalje ako nećeš do brseča :icon_tongue:

Offline Marino1907

  • Tržnica : (+12)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 590
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Malinska
  • Moj Skuter: Honda Hornet
Odg: 27.2.2010. RIJEKA- SAD IL NIKAD - VAKULA JE LEVAT! www.meteo.hr xD
« Odgovori #329 : 25 Veljača, 2010, 23:57:23 »
Ako smijem primjetit totalna neorganizacija,ustvari Ivo je to sve ljepo organizirao i objasnio i sada čitam ovo pa meni nije jasno di je problem????
Ako je rečeno da s nađemo u 12 ispred Meka i da se ide do Brseča i tamo se stoji sat vremena i onda nazad ne vidim u čemu je problem????
Ovakvi skupovi su zamišljeni da se ljudi iz raznih krajeva nađu na jednom mjestu,popričaju,razmjene iskustva,podruže......
Već sam prije pisao da sam prije puno više hodao po skupovima,dok sam vozio motor i uvjek je zabavno srest ljude,istomišljenike i razmjenit iskustva,pa tako i sada kada sam već u godinama i imam dijete opet idem ali sa skuterom i poštujem organizatora i njegov plan dana.
Eto neznam zašto neki kompliciraju šta se tiče te vožnje,pa to je jedno ljepo druženje i ljepo proveden dan.Ako se nekome ne vozi onda nemora ni doć neka sjedi doma ili se vozi po kvartu sam i onako kako njemu paše a tu mislim da bi se trebali pridržavat pravila i plana organizatora.
Vidimo se u subotu.
Pozdrav.
Marino

Offline Sauron

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 145
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
Odg: 27.2.2010. RIJEKA- SAD IL NIKAD - VAKULA JE LEVAT! www.meteo.hr xD
« Odgovori #330 : 26 Veljača, 2010, 00:09:44 »
Ako smijem primjetit totalna neorganizacija,ustvari Ivo je to sve ljepo organizirao i objasnio i sada čitam ovo pa meni nije jasno di je problem????
Ako je rečeno da s nađemo u 12 ispred Meka i da se ide do Brseča i tamo se stoji sat vremena i onda nazad ne vidim u čemu je problem????
Ovakvi skupovi su zamišljeni da se ljudi iz raznih krajeva nađu na jednom mjestu,popričaju,razmjene iskustva,podruže......
Već sam prije pisao da sam prije puno više hodao po skupovima,dok sam vozio motor i uvjek je zabavno srest ljude,istomišljenike i razmjenit iskustva,pa tako i sada kada sam već u godinama i imam dijete opet idem ali sa skuterom i poštujem organizatora i njegov plan dana.
Eto neznam zašto neki kompliciraju šta se tiče te vožnje,pa to je jedno ljepo druženje i ljepo proveden dan.Ako se nekome ne vozi onda nemora ni doć neka sjedi doma ili se vozi po kvartu sam i onako kako njemu paše a tu mislim da bi se trebali pridržavat pravila i plana organizatora.
Vidimo se u subotu
Pozdrav.
tako je,sve ljepo objašnjeno i to je to :) :icon_thumright:
see ya u subotu,bit će sigurno ljepo vrijeme samo neka cesta bude suha i to je to :zivili:

Offline Iwo SR Tuono

  • moderator
  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6795
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Scooter Inside
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: NRG Power R2019
  • Moja Kaciga: Nolan
  • MojSetup: Athena Racing division modular 70cc,PWK 24
  • MojSpuh: Yasuni C20
Odg: 27.2.2010. RIJEKA- SAD IL NIKAD - VAKULA JE LEVAT! www.meteo.hr xD
« Odgovori #331 : 26 Veljača, 2010, 10:07:29 »
Problem je sto je ive šteker i on nebi dosao ni da mu platis benzin,hranu idnevnicu pa tu prodaje price,a doma krade naftu iz centralnog grijanja da bi se mogao vozit u mrtvom tipu  :laughing6: :laughing6:
mislim naspemija nekad iz kanticce za kosilicu al tolki šteker ko on nisam  :dontknow: :toothy12:
preko tjedna smo klosari vikendom smo sminka

Offline Sauron

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 145
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
Odg: 27.2.2010. RIJEKA- SAD IL NIKAD - VAKULA JE LEVAT! www.meteo.hr xD
« Odgovori #332 : 26 Veljača, 2010, 11:02:01 »
Problem je sto je ive šteker i on nebi dosao ni da mu platis benzin,hranu idnevnicu pa tu prodaje price,a doma krade naftu iz centralnog grijanja da bi se mogao vozit u mrtvom tipu  :laughing6: :laughing6:
mislim naspemija nekad iz kanticce za kosilicu al tolki šteker ko on nisam  :dontknow: :toothy12:
hahhahahaahah to care xD :laughing9: :laughing9:
znam ja dobro kad je kriza,stari moj po garaži sve late pretražujem,iz motorke izvadim neš malo i sva sreća da imam 2t agregat mali,iz njega uspijem još par dcl izvadit samo je sranje motorka 4% unutra pa onda ujutro krenut sa skuterom je smrt,još ga ja grijem tj. na mjestu 2min radi i onda kad krećem treba 10 sek jer trokira ko :laughing7:
ali sad kakvo je vrijeme vani...stari moj ja sam cijeli mokar došo doma,bio na onoj regrutaciji,ja i stiky idemo u marince hahahah xD :laughing9:
samo da sutra bude ljepo i neka se cesta malo osuši :)

Offline Marino1907

  • Tržnica : (+12)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 590
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Malinska
  • Moj Skuter: Honda Hornet
Odg: 27.2.2010. RIJEKA- SAD IL NIKAD - VAKULA JE LEVAT! www.meteo.hr xD
« Odgovori #333 : 26 Veljača, 2010, 12:05:10 »
Uf koje loše vrijeme :'( :'( :'( :'( :'(
Marino

Offline Iwo SR Tuono

  • moderator
  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6795
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Scooter Inside
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: NRG Power R2019
  • Moja Kaciga: Nolan
  • MojSetup: Athena Racing division modular 70cc,PWK 24
  • MojSpuh: Yasuni C20
Odg: 27.2.2010. RIJEKA- SAD IL NIKAD - VAKULA JE LEVAT! www.meteo.hr xD
« Odgovori #334 : 26 Veljača, 2010, 12:24:48 »
sutra je sunce cijeli dan od jutra,sad su rekli na telki a i na netu je tako isto

preko tjedna smo klosari vikendom smo sminka

Offline Marino1907

  • Tržnica : (+12)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 590
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Malinska
  • Moj Skuter: Honda Hornet
Odg: 27.2.2010. RIJEKA- SAD IL NIKAD - VAKULA JE LEVAT! www.meteo.hr xD
« Odgovori #335 : 26 Veljača, 2010, 13:07:13 »
Tako je baš sam gledao,tu kod mene na Krku čak i sada lagano provirilo ali brzo nestalo :o :o
Bitno da sutra bude Ok.
Marino

Offline Ive_MHR

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 736
  • Spol: Muški
  • SCHRANZ TRAUMA
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: PU
  • Moj Skuter: Gilera Runner 50
Odg: 27.2.2010. RIJEKA- SAD IL NIKAD - VAKULA JE LEVAT! www.meteo.hr xD
« Odgovori #336 : 26 Veljača, 2010, 15:39:42 »
Problem je sto je ive šteker i on nebi dosao ni da mu platis benzin,hranu idnevnicu pa tu prodaje price,a doma krade naftu iz centralnog grijanja da bi se mogao vozit u mrtvom tipu  :laughing6: :laughing6:
mislim naspemija nekad iz kanticce za kosilicu al tolki šteker ko on nisam  :dontknow: :toothy12:

nije ive steker nego mu se neda radit 2x istu cestu =) to je a ti ovako i onako mi placas a jest :icon_biggrin:

Offline pajo

  • ilegalac team
  • moderator
  • Tržnica : (+6)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3956
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: 27.2.2010. RIJEKA- SAD IL NIKAD - VAKULA JE LEVAT! www.meteo.hr xD
« Odgovori #337 : 26 Veljača, 2010, 15:41:40 »
nije ive steker nego mu se neda radit 2x istu cestu =) to je a ti ovako i onako mi placas a jest :icon_biggrin:
ma idemo ive drugi put kad se vrijeme smiri 4-5mij i kad bude neki meet na grobniku...
lovac u mutnom team

Offline Ive_MHR

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 736
  • Spol: Muški
  • SCHRANZ TRAUMA
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: PU
  • Moj Skuter: Gilera Runner 50
Odg: 27.2.2010. RIJEKA- SAD IL NIKAD - VAKULA JE LEVAT! www.meteo.hr xD
« Odgovori #338 : 26 Veljača, 2010, 16:09:29 »
ne govorim ni da ni ne kraj ;D

Offline Iwo SR Tuono

  • moderator
  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6795
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Scooter Inside
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: NRG Power R2019
  • Moja Kaciga: Nolan
  • MojSetup: Athena Racing division modular 70cc,PWK 24
  • MojSpuh: Yasuni C20
Odg: 27.2.2010. RIJEKA- SAD IL NIKAD - VAKULA JE LEVAT! www.meteo.hr xD
« Odgovori #339 : 26 Veljača, 2010, 17:06:38 »
16:45 Sunce se pojavilo u Rijeci

Završna Riječ "organizatora"  :icon_biggrin:

Meeting point: Trg Republike Hrvatske (Mc'D) ili 111. brigade (dmaho preko puta jer je neki seljak kod meka sa štandom od kokakole, zgazit ću ga sa skuterom ako se ne makne xD)
Vrijeme: 12:00h (do 13:30 najkasnije)
Ruta: Rijeka-->Brseč-->Ika-->Rijeka (TWR)
Brzina: 60km/h minimalno - 75 kmh max.
Ostalo: Vožnja u koloni po dva ili jedan iza drugog, ovisi koliko će bit ljudi.
Pretjecanja i špananja nema, ko se izdvoji iz kolone i krene glupirat dobit će nogom u deklo

Na ravnici kod 3 Maja će stajat policija s radarom garant jer uvijek stoje subotom oko podne znači tuda se vozimo 50km/h jer neželimo da krenu za nama.
Kraj meeta je oko 20:00 ili još kasnije, ovisi koliko kod tawera budemo.

OSTALE UPUTE:
NA MEET TKO DOLAZI NEK RAZMIŠLJA O TOME DA ĆE SE VOZIT KULTURNO, SUKLADNO M_O_J_I_M UPUTAMA.

SVATKO TKO DOLAZI ___MORA___ IMATI OPREMU (KACIGU), VOZAČKU I OSIGURANO VOZILO I ZA SBEE I ZA PUTNIKA (AKO VOZI).

TKO DOĐE BEZ DA IMA VOZAČKU, OSIGURANJE ILI KACIGU IMAT ĆE PROBLEMA S POLICIJOM JER ĆE VJEROVATNO POLICIJA NEKOG ZAUSTAVIT KAO I SVAKI PUT.

OČEKUJE SE KULTURNA I KOREKTNA VOŽNJA OD SVIH SUDIONIKA, POČEVŠI OD ONIH S NAJSPORIJIM SKUTERIMA DO ONIH SA R1 ILI NINJAMA  :hello:
TKO SE MISLI DRUGAČIJE PONAŠAT NEKA NI NE DOLAZI  :binkybaby:

TO JE TO OTPRILIKE, VIDIMO SE SUTRA KOD MEKA, SVIMA KOJI DOLAZE IZDALEKA (KRK,ISTRA,ZAGREB) ŽELIM SRETAN PUT I DOBAR PROVOD U RIJECI.

I DA, OPERITE MOTORE JER NOVINARI VAS SLIKAJU SVAKI PUT PA DA U NEDJELJU NE BUDE VAŠ SKUTER U NOVINAMA IL NA NETU A PRST BLATA IMA  :toothy3:

LIJEP POZDRAV!! I LOCK, ZA SVA PITANJA NA PM!!
preko tjedna smo klosari vikendom smo sminka