Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: RX7 je ipak RX7...  (Posjeta: 11177 )

0 Članova i 13 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline mrcina

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5929
  • Spol: Muški
  • čuvajte se policajca. jebu svakog koga stignu.
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Piaggio X9 250 / Plava Vektra 1,6 16V
  • MojSetup: polini kuplung i plava centrala.
  • MojSpuh: Gianneli
Odg: RX7 je ipak RX7...
« Odgovori #20 : 04 Siječanj, 2010, 19:42:33 »
mislim da nečeš jer buš zginuo tj. zginula bu ti vozačka. do 24 si mladi vozač i 100ks ti je max.
Piaggio X9 250  Black Box

Offline White

  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1429
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zg
  • Moj Skuter: kx 125
  • Moja Kaciga: Suomy exploler
Odg: RX7 je ipak RX7...
« Odgovori #21 : 04 Siječanj, 2010, 19:54:21 »
al nisu svi bas takvi potrosaci.... al ovaj hahha ko kamion, kupis ga i cjeli zivot radis za benzin :toothy3:

slažem se..Ne kužim zašto ljudi kupuju ovdje takve aute...1. nemamo ceste za te aute,2. dodaš gas prvi kanal je tvoj,3. ako daš gasa drotovi te oderu da godiinu dana radiš za kaznu :)
Kod njih je najgore kad god ideš negdje moraš stajat da natankaš gorivo  :BangHead:

Offline 3alfa3

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15008
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: RX7 je ipak RX7...
« Odgovori #22 : 04 Siječanj, 2010, 19:58:48 »
mislim da nečeš jer buš zginuo tj. zginula bu ti vozačka. do 24 si mladi vozač i 100ks ti je max.

Zginut ce neko sa strane i to je ono najgore

Offline psycho

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • forumski biciklist
  • *
  • Postova: 357
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bjelovar
  • Moj Skuter: nrg mc2
  • MojSetup: stage6 sport pro
  • MojSpuh: zx
Odg: RX7 je ipak RX7...
« Odgovori #23 : 04 Siječanj, 2010, 20:45:18 »
natankas i nakon 200 km op na benzisku pa 400 kn iz đepa pljuni (skupa voznja) ali stoji ono tko ima za takav auto ima i za benzin :icon_thumright:

primjer m3 v6 300 i nesto sitno konja od bjelovara do braca potrosi benzina za 600 kn
PRODAJEM kit stage 6 sport pro 500 kn i malossi multivar 200 kn za piaggio gilera masine

Offline GhostRider

  • Tržnica : (+4)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 331
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: RX7 je ipak RX7...
« Odgovori #24 : 04 Siječanj, 2010, 21:00:03 »
natankas i nakon 200 km op na benzisku pa 400 kn iz đepa pljuni (skupa voznja) ali stoji ono tko ima za takav auto ima i za benzin :icon_thumright:

primjer m3 v6 300 i nesto sitno konja od bjelovara do braca potrosi benzina za 600 kn
ako mislis na m3 e46 nije v6 nego redni šestak 343ks :frajer:
« Zadnja izmjena: 04 Siječanj, 2010, 21:06:57 GhostRider »

Offline 3alfa3

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15008
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: RX7 je ipak RX7...
« Odgovori #25 : 04 Siječanj, 2010, 21:27:03 »
natankas i nakon 200 km op na benzisku pa 400 kn iz đepa pljuni (skupa voznja) ali stoji ono tko ima za takav auto ima i za benzin :icon_thumright:

primjer m3 v6 300 i nesto sitno konja od bjelovara do braca potrosi benzina za 600 kn

dodaj i 300-400kn autoceste i trajekt.
Znaci, 2000kn za doci na Brac i vratit se nazad bez da se tamo vozis

Offline Giz

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1455
  • Spol: Muški
  • Kotrljam se...
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • GT Računala
  • Mjesto: Zaprešić
Odg: RX7 je ipak RX7...
« Odgovori #26 : 05 Siječanj, 2010, 00:25:24 »
Joj... da sam ja tak razmišljao nikad gušta vidio nebi... Ccc... Pustite one koji imaju da se voze a ovi koji nemaju nek se tješe.

Tko nije probao vrhunski auto provozati od Zg do mora po staroj cesti.... nek se tješi u sexu.  :laughing7:
Nisu se svi rodili savrseni, neki nemaju sluha, neki se rode invalidi, neki slovenci.

Dežurni forumski Gargamel. :D
 Dobriša Cesarić u recesiji... "Gle malu plaću poslije kiše, platiš račune i nema je više"

Offline ProDriverGT(TGB)

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 668
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: R50X
  • MojSetup: Polini Sport
  • MojSpuh: Chrom
Odg: RX7 je ipak RX7...
« Odgovori #27 : 05 Siječanj, 2010, 14:14:23 »
Ko kaze da nema u hrvatskoj cesta za takve aute,oces vecu brzinu imas a1,oces zavoje,stara cesta do mora i vozi..
Ima mi stari 3-icu novu 330d M-paket 231ks,jos planira stavit chip,tj. softverski neki k**ra*..to leti..prva,druga cak i treca nekad proklizava..
Ide preko 260 po satu..ja sam svjedok  :)

Offline Aerox007

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1031
  • Spol: Muški
  • Dajte nemojte tu iznad pisat gluposti molim vas
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Samobor kraj Savrscak city-a
  • Moj Skuter: Aerox
  • Moja Kaciga: Na motoru tak kad padnem da ne izgrebem plastike
  • MojSetup: DR Evo
  • MojSpuh: Zx
Odg: RX7 je ipak RX7...
« Odgovori #28 : 05 Siječanj, 2010, 14:31:31 »
Ko kaze da nema u hrvatskoj cesta za takve aute,oces vecu brzinu imas a1,oces zavoje,stara cesta do mora i vozi..
Ima mi stari 3-icu novu 330d M-paket 231ks,jos planira stavit chip,tj. softverski neki k**ra*..to leti..prva,druga cak i treca nekad proklizava..
Ide preko 260 po satu..ja sam svjedok  :)


nemoj to stavljat jer sam sranja dobijes s tim...ima to moj tata 1. kaj mu se dogodilo otiso mu je kumplung a 2. stalno ti odlazi EGR ventil zbog luftmengemesera (ne pise se tako ali se izgovara)

Bio sam ovdje 11.11.11. i jos sam tu

Offline Giz

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1455
  • Spol: Muški
  • Kotrljam se...
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • GT Računala
  • Mjesto: Zaprešić
Odg: RX7 je ipak RX7...
« Odgovori #29 : 05 Siječanj, 2010, 14:44:30 »
Ajoj... Ajoj... Nemoj se petljati u nešto što se ne razumiješ...

Lefmengemeser je seljačka riječ za protokomjer koji je zapravo MAP senzor na Mu i nema nikakve veze sa software reprogramom centrale tj. populano nazvanim chipanjem. EGR ventil se štopa jer je točno to što kaže, ventil povrata što znači da vrača dio ispuha u usis i samim time radi sranja po cijelom usisu i po svim senzorima jer taloži čađu.

Dakle, za osudu je potrebno ipak malo više znanja.


PS
Ja vozim čipanog dizla koji je prošao več 110k km i nikad nikakvih problema. Dakle, problem nije u chipu več u vozaču.
Nisu se svi rodili savrseni, neki nemaju sluha, neki se rode invalidi, neki slovenci.

Dežurni forumski Gargamel. :D
 Dobriša Cesarić u recesiji... "Gle malu plaću poslije kiše, platiš račune i nema je više"

Offline 3alfa3

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15008
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: RX7 je ipak RX7...
« Odgovori #30 : 05 Siječanj, 2010, 14:48:10 »
Joj... da sam ja tak razmišljao nikad gušta vidio nebi... Ccc... Pustite one koji imaju da se voze a ovi koji nemaju nek se tješe.

Tko nije probao vrhunski auto provozati od Zg do mora po staroj cesti.... nek se tješi u sexu.  :laughing7:

Nis ja ne velim, uostalom, kak onda komentirat potrosnju Veyrona na full gasu (115l/100km)?  ;D
Samo sam to financijski uoblicio

Offline Aerox007

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1031
  • Spol: Muški
  • Dajte nemojte tu iznad pisat gluposti molim vas
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Samobor kraj Savrscak city-a
  • Moj Skuter: Aerox
  • Moja Kaciga: Na motoru tak kad padnem da ne izgrebem plastike
  • MojSetup: DR Evo
  • MojSpuh: Zx
Odg: RX7 je ipak RX7...
« Odgovori #31 : 05 Siječanj, 2010, 14:49:59 »
Ajoj... Ajoj... Nemoj se petljati u nešto što se ne razumiješ...

Lefmengemeser je seljačka riječ za protokomjer koji je zapravo MAP senzor na Mu i nema nikakve veze sa software reprogramom centrale tj. populano nazvanim chipanjem. EGR ventil se štopa jer je točno to što kaže, ventil povrata što znači da vrača dio ispuha u usis i samim time radi sranja po cijelom usisu i po svim senzorima jer taloži čađu.

Dakle, za osudu je potrebno ipak malo više znanja.


PS
Ja vozim čipanog dizla koji je prošao več 110k km i nikad nikakvih problema. Dakle, problem nije u chipu več u vozaču.


gle moj tata ovo kaj ti kazes bavi se tim 30 godina i kuzi se u to...golf 4 TDI 131ks chipirano na 200 od sharana softver pa je to bilo malo previse pa je smanjeno na 160 jer je to bilo sam za probu i on je to dobil besplatno a sad se to placa po 200€...tak da nije u njemu problem...ko zna mozda si i ti bio kod nas doma :icon_thumright:
Bio sam ovdje 11.11.11. i jos sam tu

Offline Giz

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1455
  • Spol: Muški
  • Kotrljam se...
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • GT Računala
  • Mjesto: Zaprešić
Odg: RX7 je ipak RX7...
« Odgovori #32 : 05 Siječanj, 2010, 14:55:56 »
Ovo je takva glupost... Po ovome tvoj tata sad šnicle po vrbinom drvetu jer NEMA ISUS I KRISTA dignuti PD130 na 200ks pa ni sa 62chipa.

Samo par sitnica da ti nabrojim.... Dizne su premale, pumpa goriva je premala, turbina nema volumetrijski protok niti blizu dovoljan.
Dakle, trubina sa bmw 330d ili merca 320Cdi, nova grana, nova bregasta, injektori, pumpa, protokomjer za 3bar i hrpa hrpa hrpa sitnica.


Dakle, drže se ti šnicli a tuning prepusti nekome tko zna što govori.  :icon_thumright:
Nisu se svi rodili savrseni, neki nemaju sluha, neki se rode invalidi, neki slovenci.

Dežurni forumski Gargamel. :D
 Dobriša Cesarić u recesiji... "Gle malu plaću poslije kiše, platiš račune i nema je više"

Offline Aerox007

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1031
  • Spol: Muški
  • Dajte nemojte tu iznad pisat gluposti molim vas
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Samobor kraj Savrscak city-a
  • Moj Skuter: Aerox
  • Moja Kaciga: Na motoru tak kad padnem da ne izgrebem plastike
  • MojSetup: DR Evo
  • MojSpuh: Zx
Odg: RX7 je ipak RX7...
« Odgovori #33 : 05 Siječanj, 2010, 14:58:03 »
Ovo je takva glupost... Po ovome tvoj tata sad šnicle po vrbinom drvetu jer NEMA ISUS I KRISTA dignuti PD130 na 200ks pa ni sa 62chipa.

Samo par sitnica da ti nabrojim.... Dizne su premale, pumpa goriva je premala, turbina nema volumetrijski protok niti blizu dovoljan.
Dakle, trubina sa bmw 330d ili merca 320Cdi, nova grana, nova bregasta, injektori, pumpa, protokomjer za 3bar i hrpa hrpa hrpa sitnica.


Dakle, drže se ti šnicli a tuning prepusti nekome tko zna što govori.  :icon_thumright:


ja pricam kaj mi je majstor objasnjaval koji nam je to radil jest da sam izostavil mozda neke stvari ali sam siguran da je reko da je softver od sharana
Bio sam ovdje 11.11.11. i jos sam tu

Offline ProDriverGT(TGB)

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 668
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: R50X
  • MojSetup: Polini Sport
  • MojSpuh: Chrom
Odg: RX7 je ipak RX7...
« Odgovori #34 : 05 Siječanj, 2010, 15:13:34 »
Ovo je takva glupost... Po ovome tvoj tata sad šnicle po vrbinom drvetu jer NEMA ISUS I KRISTA dignuti PD130 na 200ks pa ni sa 62chipa.

Samo par sitnica da ti nabrojim.... Dizne su premale, pumpa goriva je premala, turbina nema volumetrijski protok niti blizu dovoljan.
Dakle, trubina sa bmw 330d ili merca 320Cdi, nova grana, nova bregasta, injektori, pumpa, protokomjer za 3bar i hrpa hrpa hrpa sitnica.


Dakle, drže se ti šnicli a tuning prepusti nekome tko zna što govori.  :icon_thumright:

Giz je u pravu,pa ove stvari znam ja sa 16g...da se tolko sa ghipom dobiva onda bi svi kupovali slabije motore i za parsto eura chipali..
Kak ce sa 130 ic na 200,kad nama covjek iz Hartgea(Iz njemacke,tjuneri bmw-a) kaze da na moj 3.0 231ks ide na 272ks...i to je puno a kamoli ove gluposti...prije mi je stari imao i A3-icu,90ks chipiranu na nekih 110ks,mozda sitno vise...ostalo su bajke

Offline Aerox007

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1031
  • Spol: Muški
  • Dajte nemojte tu iznad pisat gluposti molim vas
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Samobor kraj Savrscak city-a
  • Moj Skuter: Aerox
  • Moja Kaciga: Na motoru tak kad padnem da ne izgrebem plastike
  • MojSetup: DR Evo
  • MojSpuh: Zx
Odg: RX7 je ipak RX7...
« Odgovori #35 : 05 Siječanj, 2010, 15:15:31 »
kak ne kuziteeeee to je bilo previseeeeeeeee pa je smanjeno...btw chipovi su se u 18stoljecu ugrađivali
Bio sam ovdje 11.11.11. i jos sam tu

Offline dhorvat

  • forumski cruiser
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6892
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: YaAeMrAoHxA
  • MojSetup: serijala sa malim trikovima
  • MojSpuh: serijala
Odg: RX7 je ipak RX7...
« Odgovori #36 : 05 Siječanj, 2010, 15:23:20 »
kak ne kuziteeeee to je bilo previseeeeeeeee pa je smanjeno...btw chipovi su se u 18stoljecu ugrađivali

I meni je čudna ta priča sa 200 konja na 1.9 motoru. Pa nemre kompjuter izvuč iz mašine više, ako mu mašina nema potencijala dati. To ti je ko da kažeš da race kit koji ima klip 47,6 ideš brusiti na fi 52. Nemože jer nemaš "krilca" onda  :toothy11:
Base tuning minarellija... u slobodno vreme :zubo:

Offline Aerox007

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1031
  • Spol: Muški
  • Dajte nemojte tu iznad pisat gluposti molim vas
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Samobor kraj Savrscak city-a
  • Moj Skuter: Aerox
  • Moja Kaciga: Na motoru tak kad padnem da ne izgrebem plastike
  • MojSetup: DR Evo
  • MojSpuh: Zx
Odg: RX7 je ipak RX7...
« Odgovori #37 : 05 Siječanj, 2010, 15:25:26 »
I meni je čudna ta priča sa 200 konja na 1.9 motoru. Pa nemre kompjuter izvuč iz mašine više, ako mu mašina nema potencijala dati. To ti je ko da kažeš da race kit koji ima klip 47,6 ideš brusiti na fi 52. Nemože jer nemaš "krilca" onda  :toothy11:


opet ponavljam smanjivano je jer taj kaj je to stavljal se ipak vise kuzi u te softvere neg moj tata...pa je valjda lik pretpostavil da je to previse :dontknow:
Bio sam ovdje 11.11.11. i jos sam tu

Offline dhorvat

  • forumski cruiser
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6892
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: YaAeMrAoHxA
  • MojSetup: serijala sa malim trikovima
  • MojSpuh: serijala
Odg: RX7 je ipak RX7...
« Odgovori #38 : 05 Siječanj, 2010, 15:28:53 »

opet ponavljam smanjivano je jer taj kaj je to stavljal se ipak vise kuzi u te softvere neg moj tata...pa je valjda lik pretpostavil da je to previse :dontknow:

Ti izgleda hoćeš reć da je stavio softver koji na nekoj drugoj mašini ima 200 konja. Na tvojoj sigurno nije dao 200 konja. Čujem da je 168 konja imo na valjcima od tvog tate golf  :headbang: To je puno!  :o
Base tuning minarellija... u slobodno vreme :zubo:

Offline Aerox007

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1031
  • Spol: Muški
  • Dajte nemojte tu iznad pisat gluposti molim vas
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Samobor kraj Savrscak city-a
  • Moj Skuter: Aerox
  • Moja Kaciga: Na motoru tak kad padnem da ne izgrebem plastike
  • MojSetup: DR Evo
  • MojSpuh: Zx
Odg: RX7 je ipak RX7...
« Odgovori #39 : 05 Siječanj, 2010, 15:37:11 »
Ti izgleda hoćeš reć da je stavio softver koji na nekoj drugoj mašini ima 200 konja. Na tvojoj sigurno nije dao 200 konja. Čujem da je 168 konja imo na valjcima od tvog tate golf  :headbang: To je puno!  :o

Zavisi kolko gasa das :toothy12:

ajmo rec da u danasnjim autima kompjuter (mikroproces mikrocip kak god ocete) on upravlja svime od ubrizgavanja goriva do bara pritiska u injektoru...

kad njega ubacis taj softver znaci reprogramiras ga i on ce davat vise goriva i tak...jel sad jasnije...ak stavis previse npr. goriva da daje, mozes smanjit to po tom principu brijem radi taj softver po mom misljenju :icon_biggrin:
Bio sam ovdje 11.11.11. i jos sam tu