Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: FireFox Midrace  (Posjeta: 56148 )

0 Članova i 3 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Odg: Mini FireFox project
« Odgovori #60 : 25 Studeni, 2009, 21:41:33 »
sta mi svi odma serete po mom projektu.. ako vam se ne sviđa reć ću moderatoru da mi pobriše temu i ko bog.. a ne da mi tu filozofiraju dal cu stavit 19 il 21.. vidjet cu kako ce bit pa cemo popravit.. a aprilia top sta onda ako si probao to.. probat cu i ja pa cu vidjet.. jer nisam ja neki sin od ministra kulture da imam para kako se sjetim.. ja i brat smo se teze navukli za taj novac.. i zato ne želim da mi tu filozofirate za neke karbove i da mi roost ne paše na to.. znam sta je, ljubomorni ste sta cu uzet roosta..
do sada se nisam ukljucivao u temu, a prvo, nisam ljubomoran jer imam dovoljno jak motor da te operem pa da stavis neznam sto... drugo, imas roost i polovni za mina kupiti ako mislis manje love potrositi jer se natezes za novac vidim, trece kopiraj kanale kao na duetu, stavi njegov klip i imas due+, a aprilia top ti je dao savjet, samo ne znas cijeniti, 19 i 21 mm dell karb isto kostaju i sve im je isto kao i vanjske dimenzije, jedino je razlika u venturiju, jer je 21 iznutra prosiren 2 mm vise u odnosu na 19, znaci moze pasati, nema utjecaj velicina karba na potrosnju nego ustelan karb, kako hacu na 28 karbu trosi od 5 do 7 litara zesci midrace, vpucku je sa karbom mislim oko 21 trosio i oko 3 litre sa stage 6 racing, i ako nemas dovoljno znanja nego bi samo poslagao dijelove i vozi , nemoj ni slagati, jer vidim da si rekao necu kao na sportu ful dok je hladan, da znas malo vise, nebi ga gazio dok je hladan....
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta

Offline klembic

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 291
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: pa da, mjesto mjesto
  • Moj Skuter: je i od mog brata..
  • Moja Kaciga: ispod sica
  • MojSetup: a
  • MojSpuh: sto je to?
Odg: Mini FireFox project
« Odgovori #61 : 25 Studeni, 2009, 21:50:13 »
do sada se nisam ukljucivao u temu, a prvo, nisam ljubomoran jer imam dovoljno jak motor da te operem pa da stavis neznam sto... drugo, imas roost i polovni za mina kupiti ako mislis manje love potrositi jer se natezes za novac vidim, trece kopiraj kanale kao na duetu, stavi njegov klip i imas due+, a aprilia top ti je dao savjet, samo ne znas cijeniti, 19 i 21 mm dell karb isto kostaju i sve im je isto kao i vanjske dimenzije, jedino je razlika u venturiju, jer je 21 iznutra prosiren 2 mm vise u odnosu na 19, znaci moze pasati, nema utjecaj velicina karba na potrosnju nego ustelan karb, kako hacu na 28 karbu trosi od 5 do 7 litara zesci midrace, vpucku je sa karbom mislim oko 21 trosio i oko 3 litre sa stage 6 racing, i ako nemas dovoljno znanja nego bi samo poslagao dijelove i vozi , nemoj ni slagati, jer vidim da si rekao necu kao na sportu ful dok je hladan, da znas malo vise, nebi ga gazio dok je hladan....
zelim stavit roosta napravljen bas za moj setup.. i ovo moje ima veći ispuh nego due+ a ja mislim i veće usise.. nisam uspoređivao.. jesam vam rekao vec po stoti put da cu stavit 21 ako mi se ne svidi 19.. a uzet cu 19 od frenda jer ga ide prodat a steta propustit.. i tko je da zelim samo slozit na motor i vozi.. nisam ja neki CFT da tako slažem.. kad složim naštelat pa nek troši kolko torši.. briga me.. da ajde jos reci da sam retardiran pa neznam da se motor opcenitno nesmije gazit dok je hladan.. pitaj malo moju ekipu kolko mi seru zato jer ga puno grijem, iako ja to jos smatram ubijanjem.. tako da ne pricaj nebuloze kad neznas sto se tu događa.. i znam o motorima sta znam.. ne hvalim se kao ti s nekim ubertuning mašinama i prdilicama da cu vas sad sve naprat.. odi tamo od kud jesi pa se španaj s bakicom u kolicima.. ja sam se dogovorio s frendom da cemo malo probat samo start kako nam ide i toe to.. a ostalo cu se vozit dok me ne prestane volja.. tako da me pustite na miru.. ako vam se ne sviđa tema ima jos puno drugih na koje komentirajte.. hvala

Offline Nero

  • Tržnica : (+2)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 398
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Fiume
  • Moj Skuter: Piaggio zip sp BT
  • MojSetup: S6r
  • MojSpuh: r1200
Odg: Mini FireFox project
« Odgovori #62 : 26 Studeni, 2009, 00:32:08 »
Jao jao, tek sad vidim da si stavio projekt ovdje...  ovo će bit zanimljivo.. Nema 4 stranice već su se svi poklali na mrtvo ime..

Offline sr-dream_vk

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 426
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ...KVART...
Odg: Mini FireFox project
« Odgovori #63 : 26 Studeni, 2009, 00:55:38 »
decko odi na selo sad te vrijedam ja sam pocel prije 5g ko ti sad trofy turpi i to al velim ti nema kruha svi ti klipovi specijale e buraz na isto ti dode neko ce ti doc s malo naturpijanim tpr-om ili cak seriskim s roostom ili yasunijem i odrat ce te ja sam se izvozo na trofiyima sad mi je gust jedamput tjedno upalit ewolutiona prodirat se i gotovo a ovo kaj ti mislis da ces se vozit svaki dan s tim slozenim trofijem pogle si moju staru temu trofi s tom kanalima ima ti tu motor se navrtava i sve ali nejjjjjjjdeeeeeeeeee


Decko da ti nest objasnim..ti si ih turpijao i stavljao na skuter...mi u Kvartu smo prije 5 god hranili kerove stime i bacali macicima umjesto klupka vune...tak da i ti neglumis gospodina...jer na forumu ima puno ljudi koji su imali skuter a ti vozao biciklic i role na 4 kotaca,neznamjel decko pocetnik il neki vrag al imaj malo razumijevanja svi smo mi imali novaca ali ne i znanja da bi nesto stvorili....naravno da ce napisat da ste ljubomorni...sta bi covjek drugo pomislio kad navaljujete da neuzme ovo..da neuzme ono..njegove pare-njegov odabir...stvarno smijesno....toliko od mene..pozz
« Zadnja izmjena: 26 Studeni, 2009, 01:02:31 sr-dream_vk »

Offline black-rox

  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3153
  • Spol: Muški
  • Black-Team Live your own rules
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • www.black-scooters.com
  • Mjesto: Grobnik
  • Moj Skuter: Black-Team garage
  • Moja Kaciga: Shark,Oneal
  • MojSetup: E da je samo kit =)
  • MojSpuh: Yasuni
Odg: Mini FireFox project
« Odgovori #64 : 26 Studeni, 2009, 02:57:33 »
A  onaj ko briše mi postove bolje da ga ne sretnem na cesti kada budem loše volje :laughing7: :laughing7:

Offline klembic

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 291
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: pa da, mjesto mjesto
  • Moj Skuter: je i od mog brata..
  • Moja Kaciga: ispod sica
  • MojSetup: a
  • MojSpuh: sto je to?
Odg: Mini FireFox project
« Odgovori #65 : 26 Studeni, 2009, 17:20:22 »
ako mi se javi jos jedan gerilac sa onakvim commovima kao sto su da cu te oprat ko djete.. to nece ic nista.. bacaj u smece.. ja sam to napravio prije 75 godina.. Onda cu rec adminu da mi obrise ovu temu pa cu otvorit na nekom forumu di nema takvih gerilaca kao sto ste vi.. te prekrasne commove zadrzite za sebe..

Offline seba

  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Banned!
  • Postova: 2886
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Vrbovsko
  • Moj Skuter: sr 150
  • Moja Kaciga: ktm
  • MojSpuh: sp 180
Odg: Mini FireFox project
« Odgovori #66 : 26 Studeni, 2009, 17:33:20 »
meni je to sve ok sta mislis napravit cijeli setup,samo bi stavio gore neki jaci midrace ili HE kit i malo ga samo obradio(tpr,mhr,evo2)
jer znam iz iskustva da to turpijanje je tako tako
ali i sam sam bio ko i ti sada,pa ti zelim svu srecu u tome da uspijes napravit to sta si si zamislio :icon_thumright:

Offline klembic

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 291
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: pa da, mjesto mjesto
  • Moj Skuter: je i od mog brata..
  • Moja Kaciga: ispod sica
  • MojSetup: a
  • MojSpuh: sto je to?
Odg: Mini FireFox project
« Odgovori #67 : 26 Studeni, 2009, 17:38:05 »
meni je to sve ok sta mislis napravit cijeli setup,samo bi stavio gore neki jaci midrace ili HE kit i malo ga samo obradio(tpr,mhr,evo2)
jer znam iz iskustva da to turpijanje je tako tako
ali i sam sam bio ko i ti sada,pa ti zelim svu srecu u tome da uspijes napravit to sta si si zamislio :icon_thumright:
e seba ovako.. ovo je sve pocelo jer je brat mislio samo pokazat cilindar frendu a on iso portat.. a kad vec imam super.. takav kit za nekih 100€ =PP ... klipnjaca ce bit 12mm.. tako da se kit lako novi ubaci.. nema nista price.. samo me brine onda spuh.. jer ovo ce bit bas za ovaj kit.. a volio bi stavit MHR replica ili motoforce.. jer ovi malossi i to je ful skupo.. a bas neam para tako na bacanje.. a i zelim da je motor neki slabiji mid race.. jer da se mogu vozit a ne da moram stalno na stolu to držat.. hihi.. i hvala sto me podrzavas

Offline gokiSP

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 11002
  • .
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri
  • Moj Skuter: NRG 180
Odg: Mini FireFox project
« Odgovori #68 : 26 Studeni, 2009, 17:42:10 »
pa onda razmisli sta bis stavio nakon tog trofija i uzmi neki spuh koji ce bit ok i za tog trofija i za taj kit koji bis uzeo nako njega  :dontknow:

Offline klembic

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 291
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: pa da, mjesto mjesto
  • Moj Skuter: je i od mog brata..
  • Moja Kaciga: ispod sica
  • MojSetup: a
  • MojSpuh: sto je to?
Odg: Mini FireFox project
« Odgovori #69 : 26 Studeni, 2009, 17:44:27 »
pa onda razmisli sta bis stavio nakon tog trofija i uzmi neki spuh koji ce bit ok i za tog trofija i za taj kit koji bis uzeo nako njega  :dontknow:
e pa to sam si i mislio.. ful mi se sviđa ovaj motoforce kao sto onaj ima na zipu.. al ima vremena jos do spuha.. jer treba prvo sve složit da izračunam prace tajminge i onda tek spuh naručit

Offline seba

  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Banned!
  • Postova: 2886
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Vrbovsko
  • Moj Skuter: sr 150
  • Moja Kaciga: ktm
  • MojSpuh: sp 180
Odg: Mini FireFox project
« Odgovori #70 : 26 Studeni, 2009, 18:12:50 »
ako mislis kasnije slabiji midrace,onda ti ne preporucam roost-a jer to nece nikako radit
gledaj tamo yasuni c16 onda da uzmes,sa njim bi to lijepo radilo,pa cak i ovaj trophy ja mislim

Offline klembic

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 291
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: pa da, mjesto mjesto
  • Moj Skuter: je i od mog brata..
  • Moja Kaciga: ispod sica
  • MojSetup: a
  • MojSpuh: sto je to?
Odg: Mini FireFox project
« Odgovori #71 : 26 Studeni, 2009, 18:33:02 »
ako mislis kasnije slabiji midrace,onda ti ne preporucam roost-a jer to nece nikako radit
gledaj tamo yasuni c16 onda da uzmes,sa njim bi to lijepo radilo,pa cak i ovaj trophy ja mislim
ma zaljubio sam se u Roosta.. neka ga.. bit ce po narudžbi tako da mora dobro radit s Topom.. a sta cemo poslije cemo videt.. rec cu neki S6 Racing ili tako nes.. Yasuni mi se nikad nije sviđao.. nista osobno

Offline seba

  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Banned!
  • Postova: 2886
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Vrbovsko
  • Moj Skuter: sr 150
  • Moja Kaciga: ktm
  • MojSpuh: sp 180
Odg: Mini FireFox project
« Odgovori #72 : 26 Studeni, 2009, 19:30:28 »
ma zaljubio sam se u Roosta.. neka ga.. bit ce po narudžbi tako da mora dobro radit s Topom.. a sta cemo poslije cemo videt.. rec cu neki S6 Racing ili tako nes.. Yasuni mi se nikad nije sviđao.. nista osobno
meni se isto roost najvise svidja(ipak je iz slovenije :icon_biggrin:)
tvoja lova tvoj odabir :icon_thumright:
bitno da se tjunira :toothy9:

Offline Nero

  • Tržnica : (+2)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 398
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Fiume
  • Moj Skuter: Piaggio zip sp BT
  • MojSetup: S6r
  • MojSpuh: r1200
Odg: Mini FireFox project
« Odgovori #73 : 26 Studeni, 2009, 19:47:37 »
ja sam bio doneavno u istoj dilemi kao i ti. Svidja mi se roost a opet je prejak za moj kit.. s druge strane nemam jos toliko love da uzmem neki high end kit..
zato sam narucio spuh koji ce radit i na midraceu a i na high endu ako ikad do toga dodje..radi se o s6 R1200. Ako uzmes taj roost po narudzbi bit ce ti dizajniran da radi na nakopanom topu, a onda kad uzmes vec neki s6 racing ili motoforce neces bit mozda toliko zadovoljan.. To je slian problem kao sto vidim po Rijeci ima tona skutera bez kita a voze sa mhr spuhovima i sl...

Offline klembic

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 291
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: pa da, mjesto mjesto
  • Moj Skuter: je i od mog brata..
  • Moja Kaciga: ispod sica
  • MojSetup: a
  • MojSpuh: sto je to?
Odg: Mini FireFox project
« Odgovori #74 : 27 Studeni, 2009, 16:35:44 »
vozaju se na tim spuhovima po Ri.. al to su najvjerovatnije base spuhovi kao moji.. meni neki govore ostavi ovaj.. al pogledaj moju granu.. a kad budem naručivao spuh rec cu mu da napravi za taj moj Top i za neki S6 Racing ili nes slicno.., jos cu videt.. ima jos do naruđbe spuha..

Offline Nero

  • Tržnica : (+2)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 398
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Fiume
  • Moj Skuter: Piaggio zip sp BT
  • MojSetup: S6r
  • MojSpuh: r1200
Odg: Mini FireFox project
« Odgovori #75 : 27 Studeni, 2009, 17:04:21 »
samo opušteno

Offline klembic

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 291
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: pa da, mjesto mjesto
  • Moj Skuter: je i od mog brata..
  • Moja Kaciga: ispod sica
  • MojSetup: a
  • MojSpuh: sto je to?
Odg: Mini FireFox project
« Odgovori #76 : 27 Studeni, 2009, 21:40:58 »
stari nadam se da ćemo se naći na crti jedan dan.. kada se ako bog da ti naši motori razrade..

Offline Nero

  • Tržnica : (+2)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 398
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Fiume
  • Moj Skuter: Piaggio zip sp BT
  • MojSetup: S6r
  • MojSpuh: r1200
Odg: Mini FireFox project
« Odgovori #77 : 27 Studeni, 2009, 21:51:54 »
već sam na dijeti..  :toothy10:

Offline black-rox

  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3153
  • Spol: Muški
  • Black-Team Live your own rules
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • www.black-scooters.com
  • Mjesto: Grobnik
  • Moj Skuter: Black-Team garage
  • Moja Kaciga: Shark,Oneal
  • MojSetup: E da je samo kit =)
  • MojSpuh: Yasuni
Odg: Mini FireFox project
« Odgovori #78 : 27 Studeni, 2009, 22:32:30 »
stari nadam se da ćemo se naći na crti jedan dan.. kada se ako bog da ti naši motori razrade..
Njegov je razrađen u jedno popodne :icon_thumright:

Offline klembic

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 291
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: pa da, mjesto mjesto
  • Moj Skuter: je i od mog brata..
  • Moja Kaciga: ispod sica
  • MojSetup: a
  • MojSpuh: sto je to?
Odg: Mini FireFox project
« Odgovori #79 : 27 Studeni, 2009, 23:00:21 »
već sam na dijeti..  :toothy10:
haha.. manje masnoća jesti..

Njegov je razrađen u jedno popodne :icon_thumright:
a sta mojih 300 km?? to napravim za par dana.. jer ja nisam zgoren kao neki ljudi (ne mislim na vas, vi ste posebna priča xD) da vrte 500 km dnevno.. to malo kroz grad na leru.. da se koja teta okrene, da pogleda koi k to drobi.. xD