Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Airsal Racing-XTREM 88ccm i 77ccm  (Posjeta: 2286 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Pupo

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2865
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG/Pž
  • Moj Skuter: Area 51
Airsal Racing-XTREM 88ccm i 77ccm
« : 02 Studeni, 2009, 15:49:28 »
Slučajno sam danas nabasao na SA na ovaj kit, neznam otkad je u ponudi no vidim da je cijena primamljiva.

tekst sa SA:
AIRSAL Racing cilindar 88ccm Xtrem, minarelli

Crveno-oslikani AIRSAL Racing Xtrem kit od 88 ccm, provrta od fi50 te hoda radilice od 45mm. Kao što se podrrazumjeva za jedan high-end cilindar, karike se nalaze uz samo tjeme klipa. Orginalnu 10mm radilicu je potrebno zamjeniti s 12 milimetarskom. Kao i MHR TEAM 2, i Airsal Xtreem je opremljen s tri boost porta, te ovalinim ispuhom poznatim sa Polini EVO-a. Kako bi poboljšali brtvljenje glave, glava je takvog oblika da ulazi 1,5mm u cilindar! Zadržana su dvije T6 komore za ispuh koje nude velike mogućnosti portanja. Zbog velikog provrta, rupa u bloku mora biti pripremljena da primi 55mm kit kako bi montiranje bilo moguće. Najmanji preporučeni karburator mora biti minimalno 19mm kako bi osigurao adekvatno hlađenje, te je potrebno monitrati ispuh namjenjen visokim okretajima, tipa Stage6 R1400 kako bi se iskoristio sav potencijal kita!






Jednu veliku ulogu u ovoj priči igra cijena jer na SA dođe 262.26€ što je ugrubo 1900kn, dok najbliža konkurencija tipa MHR TEAM BB 86ccm dođe 361.90€ odnosno 2600kn što baš i nije mala razlika u cijeni! Naravno, postalja se pitanje, koja je razina kvalitete i završne obrade, iako će svatko bar malo poturpijat takav cilindar i dotjerati ga u red.

Cilindar ima i manjeg brata: AIRSAL Racing cilindar 77ccm Xtrem



Opis je gotovo identičan 88ccm verziji! A i cijena je ista, odnosno 262.26€, tj. 1900kn!

Offline dino gp1

  • MS elite
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3596
  • Spol: Muški
  • Gdje god te život nosi, uvijek moraš znati tko si
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
Odg: Airsal Racing-XTREM 88ccm i 77ccm
« Odgovori #1 : 02 Studeni, 2009, 15:57:54 »
Slučajno sam danas nabasao na SA na ovaj kit, neznam otkad je u ponudi no vidim da je cijena primamljiva.

tekst sa SA:
AIRSAL Racing cilindar 88ccm Xtrem, minarelli

 monitrati ispuh namjenjen visokim okretajima, tipa Stage6 R1400 kako bi se iskoristio sav potencijal kita!



Čudno da baš taj spuh preporučuju :toothy12:

Offline giannelli

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 3272
  • Spol: Muški
  • Warn a brother (WB)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: DBK
  • Moj Skuter: SR50R
Odg: Airsal Racing-XTREM 88ccm i 77ccm
« Odgovori #2 : 02 Studeni, 2009, 17:21:04 »
h, nema modular glavu.. kod malossia je to standard kod high end cilindra. mogo bi na ljeto iduce to piknut.  :laughing7:
Serijski phva ima taj 209ha atomizer što mu je i mana ed ima 211fa atomizer koji je puno pogođeniji zanemarimo klipič 40 i a7 iglu,ler diznu 34

Offline dino gp1

  • MS elite
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3596
  • Spol: Muški
  • Gdje god te život nosi, uvijek moraš znati tko si
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
Odg: Airsal Racing-XTREM 88ccm i 77ccm
« Odgovori #3 : 04 Studeni, 2009, 15:32:15 »
h, nema modular glavu.. kod malossia je to standard kod high end cilindra. mogo bi na ljeto iduce to piknut.  :laughing7:

Da kod MHR teama, "obični" MHR nema :)

Offline aeroxtuning

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 2988
  • Spol: Muški
  • ..:::K T M:::..
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Dubrovnik
  • Moj Skuter: AEROX,KTM 660 SMC
  • Moja Kaciga: Shark RSI Lavilla
Odg: Airsal Racing-XTREM 88ccm i 77ccm
« Odgovori #4 : 04 Studeni, 2009, 23:27:50 »
Airsal radi kvalitetne cilindre,ali bolje pricekat nečije iskustvo pogotovo nekoga iz svabije jer ih imaju na scoot i prije nego je kit doso na tržište ;D čim nema modular glavu,nije to to,koliko god cijena primamljiva bila....

Offline giannelli

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 3272
  • Spol: Muški
  • Warn a brother (WB)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: DBK
  • Moj Skuter: SR50R
Odg: Airsal Racing-XTREM 88ccm i 77ccm
« Odgovori #5 : 05 Studeni, 2009, 02:04:26 »
mozda iz bace naknadno.  :laughing7:
Serijski phva ima taj 209ha atomizer što mu je i mana ed ima 211fa atomizer koji je puno pogođeniji zanemarimo klipič 40 i a7 iglu,ler diznu 34