Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: aerox žarulja hitno!  (Posjeta: 648 )

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline White

  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1429
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zg
  • Moj Skuter: kx 125
  • Moja Kaciga: Suomy exploler
aerox žarulja hitno!
« : 09 Listopad, 2009, 13:06:39 »
Evo imam problem sa hebenom zaruljon....Nece nikak da mi radi kratko/dugo.Samo oce kratko....Neznam kak spojiit pa molim pomoć!Danas bi ga odveo na regu samo da ovo sredim...





  :help: :help:

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: aerox žarulja hitno!
« Odgovori #1 : 09 Listopad, 2009, 13:15:29 »
Ovakav spoj zica radi kratki spoj...


Plavu zicu sa crvenom crtom ne spajas, jer ona je +12V za pozicije.

Tamo gdje si spojio zutu zicu, spajas crnu. A tamo gdje je plava sa crvenom crtom ide zuta.


Znaci u igri za dugo i kratko svijetlo su 3 zice, crna kao masa, zelena kao kratko i zuta kao dugo svjetlo.

Offline White

  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1429
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zg
  • Moj Skuter: kx 125
  • Moja Kaciga: Suomy exploler
Odg: aerox žarulja hitno!
« Odgovori #2 : 09 Listopad, 2009, 14:01:08 »
Ovakav spoj zica radi kratki spoj...


Plavu zicu sa crvenom crtom ne spajas, jer ona je +12V za pozicije.

Tamo gdje si spojio zutu zicu, spajas crnu. A tamo gdje je plava sa crvenom crtom ide zuta.


Znaci u igri za dugo i kratko svijetlo su 3 zice, crna kao masa, zelena kao kratko i zuta kao dugo svjetlo.

bez te plave mi prije nije htijelo raditi...,a crna je bila na zutoj te je radilo samo kratko...aj hvala icu sada to probat tako spojiti pa ti javim

Offline White

  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1429
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zg
  • Moj Skuter: kx 125
  • Moja Kaciga: Suomy exploler
Odg: aerox žarulja hitno!
« Odgovori #3 : 09 Listopad, 2009, 14:22:33 »
Evo spojio sam kako si ti reko ali sam moro plavo-crvenu spojiti jel mi bez toga nije htio raditi...hvala!

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: aerox žarulja hitno!
« Odgovori #4 : 09 Listopad, 2009, 21:43:22 »
Evo spojio sam kako si ti reko ali sam moro plavo-crvenu spojiti jel mi bez toga nije htio raditi...hvala!

mozes i na plavo crvenu jer ona ima uvijek 12V, ali onda neces imati pozicije... nesto ti ne stima  sa zicom od kratkog svjetla, vjerojatno prekidac ne radi dobro spoj, ili je zica u prekidu.