Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: kašnjenje puštanja gasa  (Posjeta: 994 )

0 Članova i 5 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline cameosb

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-5)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 2707
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
kašnjenje puštanja gasa
« : 19 Rujan, 2009, 19:03:21 »
sad odem zagrijati skuter da mogu poštimati ler,i nakon 3 km stanem i krenem vrtit šaraf,odvrtio 10ak krugova on se nešt malo smanjio samo ???
gledam koji k**ra* ,dođem kući i skužim da u biti kad pustim gas on reagira na to nakon 5 sekundi,i nakon još pet smanji ler na normalu,to govorim kad stanem
znači on spusti gas da skuter ne kreće ali kao da još malo drzi da se čuje ono prduckanje
kako to riješit?

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Odg: kašnjenje puštanja gasa
« Odgovori #1 : 19 Rujan, 2009, 19:04:41 »
lovi negdje falsi zrak?
previse je t 10 krugova, zar uopce moze toliko ?
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta

Offline cameosb

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-5)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 2707
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: kašnjenje puštanja gasa
« Odgovori #2 : 19 Rujan, 2009, 19:05:47 »
pomislioi sam na falš,ali pojma nemam kako to riješiti

a ovo za 10 krugova,bilo je i 20,čudno mi to

Offline ..::IVKULJA::..

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 906
  • Spol: Muški
  • zdravka
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: žu-os
  • Moj Skuter: fixer
  • Moja Kaciga: morski pas
Odg: kašnjenje puštanja gasa
« Odgovori #3 : 19 Rujan, 2009, 19:10:17 »
pa ocito negdje vuce previse zraka,taj sarafic ide na krug ipo do dva,ako se nista ne desava dalje su u igri ler dizne... ili jos bolje daj nekom od deckiju iz broda da ti to ustela kak spada,a ne svaki dan novu temu otvorit nhf :icon_biggrin:
jel mogu s tom iskaznicom u grad da fatam žene i to, ulazim u poznate klubove i ponosno pijuckam kolu dok vani stoji bt49qt9

Offline cameosb

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-5)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 2707
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: kašnjenje puštanja gasa
« Odgovori #4 : 19 Rujan, 2009, 19:11:51 »
a jbg ,nikom se neda,bilo bi najbolje sve ustelat odjednom,al kad nema volje nitko
počastili bi se,bez daljnjega
kad ja ne znam ni kako rješiti to falšanje zraka :)

Offline kristijanSR70

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1558
  • Spol: Muški
  • I ti možeš pisati na MojSkuter.com portalu !!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: NG
  • Moj Skuter: RUNNER VXR 200
  • Moja Kaciga: N61
  • MojSetup: je jedini sisavac prilađođen životu u prirodi, imaju pluća i mogu disati zrak,množe se aktivnošću testisa.
  • MojSpuh: + cijev + 2 šarafa
Odg: kašnjenje puštanja gasa
« Odgovori #5 : 19 Rujan, 2009, 19:14:33 »
gle 4race je takav spuh, moj savjet je da ne smanjuješ ler gas upravo zato jer ce ti remen se derat po bloku, meni je bio takav ler i ja sam ga smanjio i stuko 2 remena u kratkom roku, remen platio 270kn i sj#bo ga za 3 dana zato najbolje ne dirat ler, ako ti bas toliko iritira to,nabavi samo top od zx-a

Offline J.U.R.C.A

  • MS Technical support
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1621
  • Spol: Muški
  • Mobitel: 091 9081 857
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Kawasaki Z1000,Zip 210 2T X Factory Team
  • MojSetup: Ported by X Factory Team
  • MojSpuh: Fabrizi 210
Odg: kašnjenje puštanja gasa
« Odgovori #6 : 20 Rujan, 2009, 12:34:26 »
gle 4race je takav spuh, moj savjet je da ne smanjuješ ler gas upravo zato jer ce ti remen se derat po bloku, meni je bio takav ler i ja sam ga smanjio i stuko 2 remena u kratkom roku, remen platio 270kn i sj#bo ga za 3 dana zato najbolje ne dirat ler, ako ti bas toliko iritira to,nabavi samo top od zx-a
?

kakve veze spuh ima sa time sto mu gas ne vrati normalno na ler?

negdje vuce fals zrak ili mozda lamelica ne zatvara najbolje ili semerinzi na radilici.

za pocetak ja bih probao s drugim karbom!

Offline dhorvat

  • forumski cruiser
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6892
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: YaAeMrAoHxA
  • MojSetup: serijala sa malim trikovima
  • MojSpuh: serijala
Odg: kašnjenje puštanja gasa
« Odgovori #7 : 20 Rujan, 2009, 21:39:51 »
?

kakve veze spuh ima sa time sto mu gas ne vrati normalno na ler?

negdje vuce fals zrak ili mozda lamelica ne zatvara najbolje ili semerinzi na radilici.

za pocetak ja bih probao s drugim karbom!

Ja sam imao dva različita slučaja kad mi nije htio vraćati gas. Prvi je bio da je sajla zafrkavala i to sam rješio jednostavnim podmazivanjem i od tada do danas dvije godine prošlo i s tim nema problema.  :icon_thumright:


S druge strane, nedugo mi se to desilo opet i nakon kaj sam vidio da je sajla još uvijek masna, još sam podmazao ali nije bilo spasa, da bi na kraju skužio da se radi o falš zraku kojeg su "proizveli" semerinzi izbijeni pola centimatra sa svake strane  :headbang: :frajer:
Base tuning minarellija... u slobodno vreme :zubo:

Offline marin

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 134
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Aerox R
  • MojSpuh: TP Nardo
Odg: kašnjenje puštanja gasa
« Odgovori #8 : 21 Rujan, 2009, 16:40:01 »
Evo, da se ne otvara nova tema imam i ja jedno pitanjce. Nedavno su mi otišle usisne lamelice i to su mi zamijenili u servisu. Sada mi se dešava da kad dođem na semafot tj stanem,da okretaji počnu lagano padat i onda stanu na 3000 okretaja i tamo se drže neko vrijeme i nikako da padnu na normalan ler koji mu je uvijek bio na 2000 okretaja,to traje 15-20 sekundi nakon što stanem ili kad mu ja 1-2 puta piknem gas,onda padnu na normalu.
Hell was full sa I came back !

Offline dhorvat

  • forumski cruiser
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6892
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: YaAeMrAoHxA
  • MojSetup: serijala sa malim trikovima
  • MojSpuh: serijala
Odg: kašnjenje puštanja gasa
« Odgovori #9 : 21 Rujan, 2009, 18:12:17 »
Evo, da se ne otvara nova tema imam i ja jedno pitanjce. Nedavno su mi otišle usisne lamelice i to su mi zamijenili u servisu. Sada mi se dešava da kad dođem na semafot tj stanem,da okretaji počnu lagano padat i onda stanu na 3000 okretaja i tamo se drže neko vrijeme i nikako da padnu na normalan ler koji mu je uvijek bio na 2000 okretaja,to traje 15-20 sekundi nakon što stanem ili kad mu ja 1-2 puta piknem gas,onda padnu na normalu.

To bi i ja volio znati, meni je tak već 3 godine  :laughing9: :laughing9: I na serijali i na kitu i na novom kitu i na svemu  :happy8: To je do frge, a neda mi se štelat nikad  :icon_thumright:
Base tuning minarellija... u slobodno vreme :zubo:

Offline 3alfa3

  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15008
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: kašnjenje puštanja gasa
« Odgovori #10 : 21 Rujan, 2009, 20:40:05 »
Evo, da se ne otvara nova tema imam i ja jedno pitanjce. Nedavno su mi otišle usisne lamelice i to su mi zamijenili u servisu. Sada mi se dešava da kad dođem na semafot tj stanem,da okretaji počnu lagano padat i onda stanu na 3000 okretaja i tamo se drže neko vrijeme i nikako da padnu na normalan ler koji mu je uvijek bio na 2000 okretaja,to traje 15-20 sekundi nakon što stanem ili kad mu ja 1-2 puta piknem gas,onda padnu na normalu.

Seraficem obogatit smjesu na leru. Pola kruga pa vidi jel dosta

Offline marin

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 134
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Aerox R
  • MojSpuh: TP Nardo
Odg: kašnjenje puštanja gasa
« Odgovori #11 : 22 Rujan, 2009, 07:36:44 »
Super,izgleda da ću ja morat malo u gote,jer mi je više dosta servisa i svega. A ovo kaj si spomenuo za serijalu,sad sam se i ja sjetio da mi je bilo tako isto neko vrijeme. Inače,kaj je najbolje,skuter ide ko blesav.
Hell was full sa I came back !

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: kašnjenje puštanja gasa
« Odgovori #12 : 22 Rujan, 2009, 08:03:09 »
To bi i ja volio znati, meni je tak već 3 godine  :laughing9: :laughing9: I na serijali i na kitu i na novom kitu i na svemu  :happy8: To je do frge, a neda mi se štelat nikad  :icon_thumright:

 ??? samo 1 serafic je odgovoran za to... rezultat je stabilniji ler gas, lakse pali, smjesa nije siromasna prilikom naglog pustanja gasa pri vecim brzinama...

Offline marin

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 134
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Aerox R
  • MojSpuh: TP Nardo
Odg: kašnjenje puštanja gasa
« Odgovori #13 : 22 Rujan, 2009, 09:41:54 »
Kaj onda da ga pustim tak kak je, ili da se ipak jedan dan zaletim do tebe sad kad žuta gnjida opet radi,pa da baciš oko,inače sad pali ko iz topa i velim jako dobro ide.
Hell was full sa I came back !