Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: nova mazda 3  (Posjeta: 3667 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Keky.sb

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 544
  • Spol: Muški
  • vx u garaži, kawa u srcu...
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Slav. Brod
  • Moj Skuter: vx 200
  • Moja Kaciga: Nolan N-Com 103
  • MojSpuh: Deak
Odg: nova mazda 3
« Odgovori #20 : 02 Rujan, 2009, 19:48:12 »
evo i ja sam sada pogledao na stranici i ne piše za 1,4. onda ni ovi papci u mazdi nemaju pojma šta prodaju. ispričavam se zbog netočne informacije, ali tako mi je rečeno u mazdi.
Slavite Boga
jer znate da je imao viziju.
Stavio je Arthura Asha na glinu,
Jackiea Robinsona na dijamant, Muhameda Alija u ring, a mog čovjeka, igor.sb, na dva kotača! Stoga nemojte mucati i vrtiti se okolo. Kleknite i poklonite se!

Offline ..::IVKULJA::..

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 906
  • Spol: Muški
  • zdravka
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: žu-os
  • Moj Skuter: fixer
  • Moja Kaciga: morski pas
Odg: nova mazda 3
« Odgovori #21 : 03 Rujan, 2009, 13:02:12 »
e da,frend mi je takodjer reko da mi obavezno pokazu neki papir da je proizveden u japanu.. jer se i u taiwanu proizvode pa da nekupim macka u vreci
jel mogu s tom iskaznicom u grad da fatam žene i to, ulazim u poznate klubove i ponosno pijuckam kolu dok vani stoji bt49qt9

Offline Keky.sb

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 544
  • Spol: Muški
  • vx u garaži, kawa u srcu...
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Slav. Brod
  • Moj Skuter: vx 200
  • Moja Kaciga: Nolan N-Com 103
  • MojSpuh: Deak
Odg: nova mazda 3
« Odgovori #22 : 03 Rujan, 2009, 14:45:37 »
nemam pojma gdje se sada sve proizvode, ali činjenica je da ako je proizveden u japanu da je kvaliteta puuuno veća.
recimo, imam mazdu već godinama koja je kupljena u austriji i uvežena u hrvatsku i nikada nikakvih problema s njom, ni najmanji kvar, a sve što je proizvedeno pitaj boga gdje i za čije tržište je šrot. sve što je za zapadna tržišta je kvalitetnije. to je dokazano.
Slavite Boga
jer znate da je imao viziju.
Stavio je Arthura Asha na glinu,
Jackiea Robinsona na dijamant, Muhameda Alija u ring, a mog čovjeka, igor.sb, na dva kotača! Stoga nemojte mucati i vrtiti se okolo. Kleknite i poklonite se!