Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: gay parada ponos beograda XD  (Posjeta: 10662 )

0 Članova i 9 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Marekvz1

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1666
  • Spol: Muški
  • ajmoooo..
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varaždin
  • Moj Skuter: Imao sam...
  • Moja Kaciga: Čupa na glavi...
  • MojSetup: Jedino silikonski s Peveca..
  • MojSpuh: Prodao sam...
Odg: gay parada ponos beograda XD
« Odgovori #20 : 22 Kolovoz, 2009, 10:19:05 »
a jesi se raspričal,znam kaj si mislil al ne ide mi ovaj svaka čast,bilo za pedere il kaj drugo.nije to nikakav nacionalizam nego branjenje ljudi koje bi svi vi frajeri ubili.i kaj misliš da taj lik nakon kaj dobi batina više ne bude peder?moš mislit.
Vrnul sam se...Tanji nego ikad.....j#bo te led.

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Odg: gay parada ponos beograda XD
« Odgovori #21 : 22 Kolovoz, 2009, 10:45:15 »
a jesi se raspričal,znam kaj si mislil al ne ide mi ovaj svaka čast,bilo za pedere il kaj drugo.nije to nikakav nacionalizam nego branjenje ljudi koje bi svi vi frajeri ubili.i kaj misliš da taj lik nakon kaj dobi batina više ne bude peder?moš mislit.
ti si spominjo neku drugu stvar ...a ne pedere ove ..i zato sam ovo se napiso jer mrzim takve price.....a sto se tice pedera ovih...treba ih udarat....pa bog im dao da su normalni,otac ,mati napravili ko normalne a oni bolesni ....pa treba gazit ...ma treba samo udarat do kosti....i to je moje misljenje ...
Valentino Rossi 46!!!!!

Offline Marekvz1

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1666
  • Spol: Muški
  • ajmoooo..
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varaždin
  • Moj Skuter: Imao sam...
  • Moja Kaciga: Čupa na glavi...
  • MojSetup: Jedino silikonski s Peveca..
  • MojSpuh: Prodao sam...
Odg: gay parada ponos beograda XD
« Odgovori #22 : 22 Kolovoz, 2009, 10:52:47 »
ti si spominjo neku drugu stvar ...a ne pedere ove ..i zato sam ovo se napiso jer mrzim takve price.....a sto se tice pedera ovih...treba ih udarat....pa bog im dao da su normalni,otac ,mati napravili ko normalne a oni bolesni ....pa treba gazit ...ma treba samo udarat do kosti....i to je moje misljenje ...

Valjda ti ne bude sin peder.. :laughing7: :laughing7: :laughing7:
Vrnul sam se...Tanji nego ikad.....j#bo te led.

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Odg: gay parada ponos beograda XD
« Odgovori #23 : 22 Kolovoz, 2009, 10:58:32 »
Valjda ti ne bude sin peder.. :laughing7: :laughing7: :laughing7:
nedo mu bog....odma bi se odreko preko novina,interneta i svih moguci stvari....ali naj ozbiljnije ....
Valentino Rossi 46!!!!!

Offline luna500rr

  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5526
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zmijavci
Odg: gay parada ponos beograda XD
« Odgovori #24 : 22 Kolovoz, 2009, 13:22:22 »
Bit peder je bolest ko bit prehlađen, u gipsu, manit... samo je to malo ozbiljnija bolest. Mislin da njima triba pruzit priliku da se normaliziraju na bilokakav nacin, ako neuspiju, ima jama i nije ih problem jos iskopat :hello:

Offline animatrix

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3829
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Vukovar
  • Moj Skuter: Luna Vision II
  • Moja Kaciga: Vemar TAI2K
  • MojSetup: DR Evo 70cc AC
  • MojSpuh: TT
Odg: gay parada ponos beograda XD
« Odgovori #25 : 22 Kolovoz, 2009, 15:06:22 »
u pocetku mi je bilo smjesno sto trce za njima i love ih, al kasnije jbt, pokolj. pedere nemozes iskorjeniti, nemozes ih natjerat da budu normalni, ali ni oni tako nemogu marsirati kroz grad i izazivati ljude. jbg, ako mene netko ne dira, ne diram ni ja njega, sta god on bio.. sto se tice nase proslosti i rata, dosta nam je podsjecanja na to. najvise bih volio kad bi se ljudi ponasali kao prije rata, kad nije bilo bitno sta si ni koje si vjere.
Built Not Bought // Preradjujem cilindre

Offline ProDriverGT(TGB)

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 668
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: R50X
  • MojSetup: Polini Sport
  • MojSpuh: Chrom
Odg: gay parada ponos beograda XD
« Odgovori #26 : 22 Kolovoz, 2009, 15:27:11 »
Tako tako samo nek udaraju...trebali su kalaše izvadit..a nisu se ni drotovi previse branili ove haha carevi  :drunken_smilie:

Offline 3alfa3

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15008
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: gay parada ponos beograda XD
« Odgovori #27 : 22 Kolovoz, 2009, 15:40:43 »
10% je priznati minimum sto se tice broja homoseksualaca u odnosu na broj stavnovnika.
Dakle, Od 10 ljudi, jedan/jedna je homoseksualac. Koliko prijatelja imate? Podijelite broj sa 10.  ;D

Meni ne smetaju - dapace. Najcesce su visokoobrazovani, inteligentni, skloni umjetnosti....
Kad bi ugrozavali neku moju slobodu, onda bi na to reagirao (mozda i nasilno), ali to se nikad nije desilo.

Do trena kad ce se to pocet desavat (a nece), mogu samo mrzit plitke, glupe, neobrazovane seljacine koji se ne znaju ponasat za stolom, koji ne znaju nabrojat 2  knjige, koji pljuju po cesti, kojima treste narodnjaci kroz otvoren prozor auta, koji mrze druge jer zbog svoje nesigurnosti imaju osjecaj ugrozenosti....
Mozda ih zapravo ne mrzim, nego samo zalim.
Ali, oni ce evolucijom izumrijeti jer je protok informacija sve brzi i informacije i znanje ce pobijediti predrasude. JEdino kaj treba jos jako dugo cekat da se to desi u ovoj nasoj balkanskoj prciji.

Offline ProDriverGT(TGB)

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 668
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: R50X
  • MojSetup: Polini Sport
  • MojSpuh: Chrom
Odg: gay parada ponos beograda XD
« Odgovori #28 : 22 Kolovoz, 2009, 15:44:22 »
10% je priznati minimum sto se tice broja homoseksualaca u odnosu na broj stavnovnika.
Dakle, Od 10 ljudi, jedan/jedna je homoseksualac. Koliko prijatelja imate? Podijelite broj sa 10.  ;D

Meni ne smetaju - dapace. Najcesce su visokoobrazovani, inteligentni, skloni umjetnosti....
Kad bi ugrozavali neku moju slobodu, onda bi na to reagirao (mozda i nasilno), ali to se nikad nije desilo.

Do trena kad ce se to pocet desavat (a nece), mogu samo mrzit plitke, glupe, neobrazovane seljacine koji se ne znaju ponasat za stolom, koji ne znaju nabrojat 2  knjige, koji pljuju po cesti, kojima treste narodnjaci kroz otvoren prozor auta, koji mrze druge jer zbog svoje nesigurnosti imaju osjecaj ugrozenosti....
Mozda ih zapravo ne mrzim, nego samo zalim.
Ali, oni ce evolucijom izumrijeti jer je protok informacija sve brzi i informacije i znanje ce pobijediti predrasude. JEdino kaj treba jos jako dugo cekat da se to desi u ovoj nasoj balkanskoj prciji.


Hahahah istina,al kad mi se idu po ti prajdovima..koji ce im to qrac?Sta se imaju muvat po okolo i pokazivat sta su, ako obicni ljudi to ne rade,pa normalno da ce ih ljudi polomit

Offline luna500rr

  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5526
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zmijavci
Odg: gay parada ponos beograda XD
« Odgovori #29 : 22 Kolovoz, 2009, 16:33:05 »
10% je priznati minimum sto se tice broja homoseksualaca u odnosu na broj stavnovnika.
Dakle, Od 10 ljudi, jedan/jedna je homoseksualac. Koliko prijatelja imate? Podijelite broj sa 10.  ;D

 :o ???

Offline sfreak

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1572
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Jadranovo
  • Moja Kaciga: Shark S800
Odg: gay parada ponos beograda XD
« Odgovori #30 : 22 Kolovoz, 2009, 19:48:03 »
sta fali lezbama?  :toothy9:

Offline Brla

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 824
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Sveti Ivan Ž
  • Moj Skuter: Runner VX
  • Moja Kaciga: HJC fg-15
  • MojSetup: 209, polini, vxr, itd.
  • MojSpuh: serijala
Odg: gay parada ponos beograda XD
« Odgovori #31 : 22 Kolovoz, 2009, 19:54:48 »
10% je priznati minimum sto se tice broja homoseksualaca u odnosu na broj stavnovnika.
Dakle, Od 10 ljudi, jedan/jedna je homoseksualac. Koliko prijatelja imate? Podijelite broj sa 10.  ;D

Meni ne smetaju - dapace. Najcesce su visokoobrazovani, inteligentni, skloni umjetnosti....
Kad bi ugrozavali neku moju slobodu, onda bi na to reagirao (mozda i nasilno), ali to se nikad nije desilo.

Do trena kad ce se to pocet desavat (a nece), mogu samo mrzit plitke, glupe, neobrazovane seljacine koji se ne znaju ponasat za stolom, koji ne znaju nabrojat 2  knjige, koji pljuju po cesti, kojima treste narodnjaci kroz otvoren prozor auta, koji mrze druge jer zbog svoje nesigurnosti imaju osjecaj ugrozenosti....
Mozda ih zapravo ne mrzim, nego samo zalim.
Ali, oni ce evolucijom izumrijeti jer je protok informacija sve brzi i informacije i znanje ce pobijediti predrasude. JEdino kaj treba jos jako dugo cekat da se to desi u ovoj nasoj balkanskoj prciji.


veliiiiiki potpis na sve ovo  :icon_thumright: :notworthy: homoseksualaca je uvijek kroz povijest bilo i to je bolest s kojom si se rodio kao npr. downow sindrom... nemojte sad mislit da sam ja peder  :icon_biggrin:

Offline luna500rr

  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5526
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zmijavci
Odg: gay parada ponos beograda XD
« Odgovori #32 : 23 Kolovoz, 2009, 09:18:16 »
sta fali lezbama?  :toothy9:

Kad vidis dvi celulitne starice lezbe...

Offline ProDriverGT(TGB)

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 668
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: R50X
  • MojSetup: Polini Sport
  • MojSpuh: Chrom
Odg: gay parada ponos beograda XD
« Odgovori #33 : 23 Kolovoz, 2009, 12:29:15 »
veliiiiiki potpis na sve ovo  :icon_thumright: :notworthy: homoseksualaca je uvijek kroz povijest bilo i to je bolest s kojom si se rodio kao npr. downow sindrom... nemojte sad mislit da sam ja peder  :icon_biggrin:

peder  :laughing7:

Offline zac183

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • *
  • Postova: 540
  • Spol: Muški
  • 0911619516
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZAGREB
  • Moj Skuter: Gilera runner sp180
Odg: gay parada ponos beograda XD
« Odgovori #34 : 23 Kolovoz, 2009, 14:26:39 »
Ovak da se odma razumijemo - da se neko nebi naljutil i krivo razumio, nemam protiv nikog ništa, al nepodnašam ni bosance, ni srbine ....a s jedne strane im se divim kak si oni ne dozvole gay pride , dajte pogledajte nas hrvate več se 3 godine održava gay pride i niko niš ne želi napraviti....nek im dozvoljavamo da se šeču po našem glavnom trgu....sramota...
Gilera Runner Sp180
Potrošnja 22l na 100km ....nije strašno...!!!

http://www.mojskuter.com/forum/index.php?topic=20782.msg323281#msg323281

Offline area mf

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 862
  • Spol: Muški
  • pusti nek selo priča...
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: vinkovci
Odg: gay parada ponos beograda XD
« Odgovori #35 : 24 Kolovoz, 2009, 14:27:41 »
UBI PEDERA!!!!!!!!!!!!!!! :violent1: :sign113:

Offline Bokygs

  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2090
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: GS
  • Moj Skuter: DT 125
Odg: gay parada ponos beograda XD
« Odgovori #36 : 24 Kolovoz, 2009, 15:09:37 »
Ako već žele biti prihvaćeni i ravnopravni u društvu,zašto imaju te svoje gay parade...tako se samo više ističu i privlače pozornost na sebe...
Moje osobno mišljenje o homoseksualcima je da nemam mišljenja,briga me za njih kad nemam nikakve veze s njima,al da bi ikad imao prijatelja,a da je gay NE...
Što su dalje od mene meni bolje...

Offline animatrix

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3829
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Vukovar
  • Moj Skuter: Luna Vision II
  • Moja Kaciga: Vemar TAI2K
  • MojSetup: DR Evo 70cc AC
  • MojSpuh: TT
Odg: gay parada ponos beograda XD
« Odgovori #37 : 24 Kolovoz, 2009, 23:54:55 »
kad bi dublje razmisljali, shvatili bismo zasto odrzavaju te parade... vjerujem da je jebeno tesko priznati starcima takvu stvar, prijateljima i svima oko sebe... treba imati veliku hrabrost, a kad ih se skupi dovoljan broj, uzet ce jedan dan u godini u kojoj ce slaviti tu svoju hrabrost pred normalnim pukom, biti ponosni... samo sto taj puk to ne razumije... jbg, opet je meni to glupo sto rade, nek se vesele negdje u zatvorenome...
Built Not Bought // Preradjujem cilindre

Offline luna500rr

  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5526
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zmijavci
Odg: gay parada ponos beograda XD
« Odgovori #38 : 25 Kolovoz, 2009, 12:22:48 »
kad bi dublje razmisljali, shvatili bismo zasto odrzavaju te parade... vjerujem da je jebeno tesko priznati starcima takvu stvar, prijateljima i svima oko sebe... treba imati veliku hrabrost, a kad ih se skupi dovoljan broj, uzet ce jedan dan u godini u kojoj ce slaviti tu svoju hrabrost pred normalnim pukom, biti ponosni... samo sto taj puk to ne razumije... jbg, opet je meni to glupo sto rade, nek se vesele negdje u zatvorenome...

I ti si malo sumnjiv :laughing1:
Pederi si ako su te zenske mlatile i sad ih nevolis pa ugurum volis muske :puke:
Peder je ako su ga (razmazene) zenske odgojile :munky2:
Peder je sve dok neutra kola u garazu, ako i onda bude peder, nije za ovaj svit :dontknow:
Isto vridi i za zenske, samo obrnuto...

Offline Ensiferum

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1033
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Runner SP
  • Moja Kaciga: Klapalossi Šljem
  • MojSetup: Malossi Sport
  • MojSpuh: Malossi Mhr Replica
Odg: gay parada ponos beograda XD
« Odgovori #39 : 25 Kolovoz, 2009, 12:24:55 »
go pederi go  :icon_tongue: