Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Anketa

Malossi ili Rms

kombinacija I -Malossi
8 (53.3%)
kombinacija II-Rms
7 (46.7%)

Ukupno Glasova: 15

Autor Tema: Malossi ili Rms ??  (Posjeta: 3859 )

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline dhorvat

  • forumski cruiser
  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6892
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: YaAeMrAoHxA
  • MojSetup: serijala sa malim trikovima
  • MojSpuh: serijala
Odg: Malossi ili Rms ??
« Odgovori #20 : 16 Kolovoz, 2009, 11:58:59 »

posto je malossi fus, kako bi se ovo nazvalo :
http://en.scooter-attack.com/index2.php?main=/shop/artikel.php%3Fs%3D%26artnr%3DMF19.17547%26modell%3D135%26l%3Dnavigation

mega fus?  :toothy3:

Brijem da im je završna obrada tu negdi sa Malossijem, ako ne i bolja  :laughing9: :laughing9:




druga stvar sto tebi rms nije IN kao malossi, znam da malossi bolje zvuci ali...  :toothy12: :toothy12:

Stavi RMS i kupi 2 seta rolica i federa od Malossija i ubio si dvije muhe jednim udarcem: Naštelao si prijenos i imaš Malossi naljepnice pa ih polijepi i svi će mislit da imaš Malossi  :laughing9: :laughing9:
Base tuning minarellija... u slobodno vreme :zubo:

Offline Iwo SR Tuono

  • moderator
  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6795
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Scooter Inside
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: NRG Power R2019
  • Moja Kaciga: Nolan
  • MojSetup: Athena Racing division modular 70cc,PWK 24
  • MojSpuh: Yasuni C20
Odg: Malossi ili Rms ??
« Odgovori #21 : 16 Kolovoz, 2009, 15:36:03 »
Zasto ne RMS? Jer se nije dokazao jos kao tvrtka,ja gdje god sam vidio RMS znak bila je neka fusna firma i to su roline RMS prodavali koje q nevaljaju.
E sad,kroz par godina ce se RMS afirmirat jer sve vise izlaze na trziste itd,ja sam narucio zvono od RMS-a jer nisam nasao nigdje neko drugo malossi/polini pa cu kvalitetu vidjet,za 120kn ne ocekujem iznenadenja al ako se ne pokrivi ko serijsko svaka cast.
Inace na skuteru su Malossi/Polini kombinacija dijelova jer jednostavno vise vjerujem Fly-u nego RMSovom kvacilu i sta ja znam,eto.
preko tjedna smo klosari vikendom smo sminka

Offline dhorvat

  • forumski cruiser
  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6892
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: YaAeMrAoHxA
  • MojSetup: serijala sa malim trikovima
  • MojSpuh: serijala
Odg: Malossi ili Rms ??
« Odgovori #22 : 16 Kolovoz, 2009, 15:40:47 »
Zasto ne RMS? Jer se nije dokazao jos kao tvrtka,ja gdje god sam vidio RMS znak bila je neka fusna firma i to su roline RMS prodavali koje q nevaljaju.
E sad,kroz par godina ce se RMS afirmirat jer sve vise izlaze na trziste itd,ja sam narucio zvono od RMS-a jer nisam nasao nigdje neko drugo malossi/polini pa cu kvalitetu vidjet,za 120kn ne ocekujem iznenadenja al ako se ne pokrivi ko serijsko svaka cast.
Inace na skuteru su Malossi/Polini kombinacija dijelova jer jednostavno vise vjerujem Fly-u nego RMSovom kvacilu i sta ja znam,eto.

Ja imam Hebo Racing R kuplung i RMS zvono. Sve radi fenomalno i kad dođe vrijeme (kad se na kupi kilometara) onda ću zvono komentirat. Jer zasad je ko novo nakon par tisuća  :icon_thumright:
Base tuning minarellija... u slobodno vreme :zubo:

Offline 3alfa3

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15008
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: Malossi ili Rms ??
« Odgovori #23 : 16 Kolovoz, 2009, 16:10:36 »
Ja imam Hebo Racing R kuplung i RMS zvono. Sve radi fenomalno i kad dođe vrijeme (kad se na kupi kilometara) onda ću zvono komentirat. Jer zasad je ko novo nakon par tisuća  :icon_thumright:

Zvonu ne smeta kilometraza - dapace, rotacijom se hladi, ali startevi...

Offline dhorvat

  • forumski cruiser
  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6892
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: YaAeMrAoHxA
  • MojSetup: serijala sa malim trikovima
  • MojSpuh: serijala
Odg: Malossi ili Rms ??
« Odgovori #24 : 16 Kolovoz, 2009, 16:30:44 »
Zvonu ne smeta kilometraza - dapace, rotacijom se hladi, ali startevi...

U mojoj kilometraži ima puno starteva. Ne kao u gradu ali ne ni puno manje. A da ne pričam da siroto zvono vrlo često mora potegnuti 270 kila s mjesta potpomognuto sa cca 7 konja pri 7000 okretaja  :toothy3:
Base tuning minarellija... u slobodno vreme :zubo:

Offline Luka 0101

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3304
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: na stolcu
  • Moj Skuter: nema ga... gone.. wushhh.... just like that
  • Moja Kaciga: prisutna
Odg: Malossi ili Rms ??
« Odgovori #25 : 16 Kolovoz, 2009, 16:38:23 »
svoj glas dajem RMS-u cisto zato sto malossi smatram velikim fuserajom
osim rolica
taj sam