Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: speedfight II za 13,2 K kn  (Posjeta: 7094 )

0 Članova i 5 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline filiplatinovicz

  • forumski djed
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3894
  • Spol: Muški
  • COITO ERGO SVM
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb, Centar
  • Moj Skuter: Vespu GT 200, Vespu PX 200E, Piaggio Skipper 125 4T, Peugeot X-fight (cvajo 50 ccm) i sve drugo što mu dosta ?esto do?e pod yay?eka
speedfight II za 13,2 K kn
« : 04 Svibanj, 2007, 17:50:40 »
danas bio u milom forticaru i vidim da je speedfight II 50, 13,2 K kn, 100 (2T) oko 17,5 K kn.
piše da je to popust od 20 posto... i ne čini mi se lose za tu kvaliutetu skutera... znam da će ga mnogi zdušno popljuvat, ali ipak!


www.MAGNETIX.hr
   www.MAGNETIX.hr
      www.MAGNETIX.hr
 ADVANCED TEHNOLOGY DESIGNED TO PROTECT

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: speedfight II za 13,2 K kn
« Odgovori #1 : 04 Svibanj, 2007, 18:11:17 »
da stvarno i ja se čudim kako je tak jeftin, bio je 16 000 prošle godine..
ima puno konkurencije, a piaggio NRG možeš nabavit za 1000 kn više..
nevjerujem da je lošiji od prethodnika u smislu kvalitete, makar je kolega hac primjetio da novi trekker ima neke kineske dijelove.. :icon_scratch:
ali dosta su ga ugušili, stavili dosta blokada, elektronika je zblokirana, jedan ležaj na radilici je manji od drugoga sto otežava bilokakav tuning..
ima dosta razloga zašto NEBI KUPIO novog pežoa..

Offline Punisher

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3649
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Piaggio X8 150
  • Moja Kaciga: Nolan N62
Odg: speedfight II za 13,2 K kn
« Odgovori #2 : 04 Svibanj, 2007, 18:26:18 »
da stvarno i ja se čudim kako je tak jeftin, bio je 16 000 prošle godine..
ima puno konkurencije, a piaggio NRG možeš nabavit za 1000 kn više..
nevjerujem da je lošiji od prethodnika u smislu kvalitete, makar je kolega hac primjetio da novi trekker ima neke kineske dijelove.. :icon_scratch:
ali dosta su ga ugušili, stavili dosta blokada, elektronika je zblokirana, jedan ležaj na radilici je manji od drugoga sto otežava bilokakav tuning..
ima dosta razloga zašto NEBI KUPIO novog pežoa..
Onda su zato i spustili cijene da bi poslije mogli još više zarađivati na tuning dijelovima... inače Speedfight je i više nego solidna gradska jurilica...
Who's looking for punishment ??

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: speedfight II za 13,2 K kn
« Odgovori #3 : 04 Svibanj, 2007, 18:30:29 »
spustili su oni zato jer im je pala prodaja zbog jeftinih kineza ali i zbog velike konkurencije piaggia..
i prije je bilo neisplativo tunirat pežoa, a sad bude pogotovo, nitko ga više nebude ni slagao..
mi smo rijetki izuzetci.. 
inače je solidan pežo ali se nemože s ničim mjeriti s talijanima, osim možda po udobnosti..
tu su negdje između kine i italije..

Offline filiplatinovicz

  • forumski djed
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3894
  • Spol: Muški
  • COITO ERGO SVM
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb, Centar
  • Moj Skuter: Vespu GT 200, Vespu PX 200E, Piaggio Skipper 125 4T, Peugeot X-fight (cvajo 50 ccm) i sve drugo što mu dosta ?esto do?e pod yay?eka
Odg: speedfight II za 13,2 K kn
« Odgovori #4 : 04 Svibanj, 2007, 19:03:38 »
ja sam sa svojim posve zadovoljan... a osim toga je i vrlo lijep!
no dobro, ja ne razmišljam o tuningu. meni je ok odblokana serijala... i mislim da bi meni bilo glupo tunirat. Imam A pa mogu vozit kaj hoću... ali za grad mi je peugeot vrlo praktičan. nadalje: prednosti su vodeno hlađenje, dva diska, dobra ciklistika, laka promjena guma...
www.MAGNETIX.hr
   www.MAGNETIX.hr
      www.MAGNETIX.hr
 ADVANCED TEHNOLOGY DESIGNED TO PROTECT

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: speedfight II za 13,2 K kn
« Odgovori #5 : 04 Svibanj, 2007, 19:43:32 »
Tko kaze da Speedfight nevalja?
Odlican skuter, jedina je mozda mana, da je skuplje odrzavanje u odnosu na talijane.

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: speedfight II za 13,2 K kn
« Odgovori #6 : 04 Svibanj, 2007, 19:47:47 »
ne kažem da ne valja, pa i sam ga imam, ali je malo zastario koncepcijski, nema novih rješenja, samo kompliciraju nepotrebno..

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: speedfight II za 13,2 K kn
« Odgovori #7 : 04 Svibanj, 2007, 19:51:46 »
ne kažem da ne valja, pa i sam ga imam, ali je malo zastario koncepcijski, nema novih rješenja, samo kompliciraju nepotrebno..

To je...

Ali, evo reci koliko imas km trenutno sa svojim SF.

Osobno razmisljam o SF...

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: speedfight II za 13,2 K kn
« Odgovori #8 : 04 Svibanj, 2007, 19:55:40 »
kupio sam ga sa 7000 km napravio još 4000 sa serijalom i sad imam 1500 km kit..
ukupno 12500 km..
na serijali su kvarovi bili,
žarulja, 55 kn!!
amortizeri 900 kn, a ostalo je bilo servisi..
potrošio sam i 2500 kn za tuning..
nije loše sve u svemu, ali ima dosta bolesti..

Offline speed

  • DJ gYzMo
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6859
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ogulin
Odg: speedfight II za 13,2 K kn
« Odgovori #9 : 04 Svibanj, 2007, 20:04:49 »
Novom Sf bi trebale dvostruke vile na prednjem kotacu,osobno sam vozio takvog i mogu rec da se bolje po zavojima drzi od piagia i gillere,a sta se tice tuninga na sf se da toga dosta napraviti,samo malo maste i znanja,primjer hac

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: speedfight II za 13,2 K kn
« Odgovori #10 : 04 Svibanj, 2007, 20:07:03 »
ovjes je priča za sebe a tuning je do volje, znanja i vremena, ali zato je takva cijena, za 13 000 kn skuter sa 12 cola kotačima i vodenim hlađenjem, toliko sigurno vrijedi, ali da kaska za talijanima, kaska..

Offline speed

  • DJ gYzMo
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6859
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ogulin
Odg: speedfight II za 13,2 K kn
« Odgovori #11 : 04 Svibanj, 2007, 20:09:35 »
to je da kaska za talijanima,al sta se tice Sf 50ccm ide sasvim solidno za svoju cijenu a k tomu je jos i lijep

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: speedfight II za 13,2 K kn
« Odgovori #12 : 04 Svibanj, 2007, 20:13:53 »
dobro nema smisla ova rasprava, lijep ili ne to je stvar ukusa..
zaključili smo da vrijedi 13200 kn, zato je i snižena cijena, eto, tako ja mislim, da mi nevalja već bi ga prodao..
znači valja i vrijedi, ali manje od talijana i više od kineza, zato je i cijena tu negdje..

Offline filiplatinovicz

  • forumski djed
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3894
  • Spol: Muški
  • COITO ERGO SVM
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb, Centar
  • Moj Skuter: Vespu GT 200, Vespu PX 200E, Piaggio Skipper 125 4T, Peugeot X-fight (cvajo 50 ccm) i sve drugo što mu dosta ?esto do?e pod yay?eka
Odg: speedfight II za 13,2 K kn
« Odgovori #13 : 05 Svibanj, 2007, 05:43:33 »
mislim da nije u redu da ga uspoređuješ s kinezima... ipak je mnogo kvalitetnije napravljen u mnogim detaljima. i plastike su izvrsne... sječam se kad sam pao, ja se razbio kao čkapi, a plastika se samo ostrugala!  :toothy9:
www.MAGNETIX.hr
   www.MAGNETIX.hr
      www.MAGNETIX.hr
 ADVANCED TEHNOLOGY DESIGNED TO PROTECT

Offline speed

  • DJ gYzMo
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6859
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ogulin
Odg: speedfight II za 13,2 K kn
« Odgovori #14 : 05 Svibanj, 2007, 13:15:06 »
mislim da nije u redu da ga uspoređuješ s kinezima... ipak je mnogo kvalitetnije napravljen u mnogim detaljima. i plastike su izvrsne... sječam se kad sam pao, ja se razbio kao čkapi, a plastika se samo ostrugala!  :toothy9:
ja sam pao dosta puta al ni jedna plastika nije pukla,samo se izgrebala

Offline StreetRunner

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1504
  • Spol: Muški
  • HAJDUK ŽIVI VJE?NO
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: huligana
  • Moj Skuter: ludo
Odg: speedfight II za 13,2 K kn
« Odgovori #15 : 05 Svibanj, 2007, 13:21:46 »
mislim da nije u redu da ga uspoređuješ s kinezima... ipak je mnogo kvalitetnije napravljen u mnogim detaljima. i plastike su izvrsne... sječam se kad sam pao, ja se razbio kao čkapi, a plastika se samo ostrugala!  :toothy9:
ja sam pao dosta puta al ni jedna plastika nije pukla,samo se izgrebala
meni prijatelj isto,pao je dosta puta i nikad pukle plastike.Speedfight ako ga nesmiliš frizirat on je sasvim solidan skuter i jamči dugotrajnost.Malo su mu skuplji servisi ali zato servisi nisu baš česti.Mislin da troši dosta ulja što mu je mana
a proda ja trka?a i kupija Vespu,k**ra* me boli kad me narod voli!!!

Offline marko.p

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1858
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Karlovac,Zagreb
  • Moj Skuter: GP1, Sr50 Replica Alex de Angelis,Golf Plus sportline tdi, Polo 9N3 tdi
  • Moja Kaciga: HJC, IXS
Odg: speedfight II za 13,2 K kn
« Odgovori #16 : 05 Svibanj, 2007, 13:27:20 »
sf2 te novce vrijedi...ja imam na svom 22 000 km,a frend je na svome imao 40 000 km...izdržljiv je...

Offline StreetRunner

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1504
  • Spol: Muški
  • HAJDUK ŽIVI VJE?NO
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: huligana
  • Moj Skuter: ludo
Odg: speedfight II za 13,2 K kn
« Odgovori #17 : 05 Svibanj, 2007, 13:31:27 »
sf2 te novce vrijedi...ja imam na svom 22 000 km,a frend je na svome imao 40 000 km...izdržljiv je...
prijatelju mi je sf bloka tek na 53000 km.Dosta je izdržljiv bija ali trošio je ulja više nego benzine :laughing7: :laughing7: :laughing7:
a proda ja trka?a i kupija Vespu,k**ra* me boli kad me narod voli!!!

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: speedfight II za 13,2 K kn
« Odgovori #18 : 05 Svibanj, 2007, 13:39:00 »
npr serijske rolice su teška banana, trebalo bi ih odmah zamjeniti nekima tipa malossi iste gramaže jer ove pežoove imaju željezni uteg a plastika se brzo troši, pa hoće poderat kanale na variomatu, tak je kod mene bilo..
česta izmjena, svakih 4-5000, a na zipu sam bez beda imo 10 000 km...

Offline marko.p

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1858
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Karlovac,Zagreb
  • Moj Skuter: GP1, Sr50 Replica Alex de Angelis,Golf Plus sportline tdi, Polo 9N3 tdi
  • Moja Kaciga: HJC, IXS
Odg: speedfight II za 13,2 K kn
« Odgovori #19 : 05 Svibanj, 2007, 13:41:47 »
u karlovcu je jedna pizzerija imala sf2 i imao je 56 000 km,ali neznam di je završio...