Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Trophy 50ccm dizna odprilike?  (Posjeta: 1096 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline giannelli

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 3272
  • Spol: Muški
  • Warn a brother (WB)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: DBK
  • Moj Skuter: SR50R
Trophy 50ccm dizna odprilike?
« : 15 Srpanj, 2009, 21:04:51 »
Na trophy 50ccm, 17,5 dellorto phva serijski, stage 6 pro replica, red sponge i dignuta lulica u airboxu.
Trenuto je 85dizna od 70trophya, sto je preveliko, ja mislim da bi 72 bila ok, ali zelim cut jos tuda misljenja...
Serijski phva ima taj 209ha atomizer što mu je i mana ed ima 211fa atomizer koji je puno pogođeniji zanemarimo klipič 40 i a7 iglu,ler diznu 34

Offline PitBull Aerox

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 478
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Orašje, BiH
  • Moj Skuter: Yamaha Aerox
  • MojSetup: zaribao...
Odg: Trophy 50ccm dizna odprilike?
« Odgovori #1 : 15 Srpanj, 2009, 23:35:27 »
Kao sto sam vec reko, nazalost forum nema ni jednu gataru, tako da ces i ti, kako vidim-teske muke, ipak morati napisati kako ti se ponasa skuter, pa da ti se tek onda pokusa pomoc... Morat cu predlozit eladiju da uposli kakvu gataru...

Offline radomir.g

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1791
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Peugeot Vivacity
  • MojSetup: Malossi MHR Replica LC 70cc
  • MojSpuh: Yasuni R
Odg: Trophy 50ccm dizna odprilike?
« Odgovori #2 : 16 Srpanj, 2009, 00:37:27 »
Oko 70-72 bi trebalo biti sasvim ok...

Offline dino gp1

  • MS elite
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3596
  • Spol: Muški
  • Gdje god te život nosi, uvijek moraš znati tko si
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
Odg: Trophy 50ccm dizna odprilike?
« Odgovori #3 : 16 Srpanj, 2009, 00:41:46 »
Gle to ti nitko točno ne može reći ali mislim da bi 74 ili 76 trebala biti ok
« Zadnja izmjena: 16 Srpanj, 2009, 00:45:01 dino gp1 »

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Trophy 50ccm dizna odprilike?
« Odgovori #4 : 16 Srpanj, 2009, 09:01:52 »
ovisi o boji svječice, ako je pretamna manji broj, ako je presvjetla, stavi veću...

Offline X-Spirit

  • Tržnica : (+2)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 384
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Hostel Sunce
  • Mjesto: Slav.Brod
  • Moj Skuter: VX125 2k2
  • Moja Kaciga: HJC FG-15 Draco
Odg: Trophy 50ccm dizna odprilike?
« Odgovori #5 : 16 Srpanj, 2009, 13:36:00 »
taj serijski 17.5 je tesko ustelat, ja sam imao na DR kitu, koji je skoro indentican trophyu, diznu oko 88-90, probavao sam i s manjom no nije sljakalo, imao sam i onaj drugi 17.5, cini mi se iz malossi pakiranja, dizna je bila 72 i radio je odlicno, dok s ovim zivi uzas....

Offline giannelli

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 3272
  • Spol: Muški
  • Warn a brother (WB)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: DBK
  • Moj Skuter: SR50R
Odg: Trophy 50ccm dizna odprilike?
« Odgovori #6 : 17 Srpanj, 2009, 00:36:28 »
Nisam trazio tocan broj dizne, nego cisto neki odprilike broj od kojeg mogu pocet. Bio danas u servisu i imali samo 75najmanju. Tek sam ga danas poceo sastavljat pa neam jos nikakva ponasanja skuta. Budem probao sutra, ako nista odnjet cu im 53 diznu da mi zbuse.

Jos jedno pitanje, u trophya, siva i crna karika, koja od njih je uljna?
Znam da ima trazilica bla bla al preko mobitela sam i neam trenutno pristup kompu pa nemogu pretrazit, znam da ima negdje tema o tome.
Serijski phva ima taj 209ha atomizer što mu je i mana ed ima 211fa atomizer koji je puno pogođeniji zanemarimo klipič 40 i a7 iglu,ler diznu 34

Offline J.U.R.C.A

  • MS Technical support
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1621
  • Spol: Muški
  • Mobitel: 091 9081 857
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Kawasaki Z1000,Zip 210 2T X Factory Team
  • MojSetup: Ported by X Factory Team
  • MojSpuh: Fabrizi 210
Odg: Trophy 50ccm dizna odprilike?
« Odgovori #7 : 17 Srpanj, 2009, 01:03:58 »
Nisam trazio tocan broj dizne, nego cisto neki odprilike broj od kojeg mogu pocet. Bio danas u servisu i imali samo 75najmanju. Tek sam ga danas poceo sastavljat pa neam jos nikakva ponasanja skuta. Budem probao sutra, ako nista odnjet cu im 53 diznu da mi zbuse.

Jos jedno pitanje, u trophya, siva i crna karika, koja od njih je uljna?
Znam da ima trazilica bla bla al preko mobitela sam i neam trenutno pristup kompu pa nemogu pretrazit, znam da ima negdje tema o tome.
na 2 t ne postoji uljna karika!!!

crna ti ide dole a siva gore!

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Trophy 50ccm dizna odprilike?
« Odgovori #8 : 17 Srpanj, 2009, 13:46:09 »
na 17.5 phva treba poturpijati klipić sa 30 na 40, ima čak i označeno na klipiću crta...

Offline giannelli

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 3272
  • Spol: Muški
  • Warn a brother (WB)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: DBK
  • Moj Skuter: SR50R
Odg: Trophy 50ccm dizna odprilike?
« Odgovori #9 : 17 Srpanj, 2009, 22:09:06 »
kako s manje na vece? :S

ma blah, danas slozio sve, upalim kad ono opet cujem onaj grzi zvuk struganja metala.. izgleda se oprostio lezaj od radilice, primjecivao sam kad ama stezo vario da mi nesto lufta ima.. i onda kad sam upalio taj zvuk kako melje.. moram vidit sta cu s tim..

takoder kad uhvatim za zvono i povucem gore dolje ljevo desno isto ima lufta.. znaci cijela ta osovina na kojoj je zvono kuplung polutke.. sve se to skupa mice.. nisam primjecivao dal je to normalno... jel moze bit da je poso lezaj u getribi?
Serijski phva ima taj 209ha atomizer što mu je i mana ed ima 211fa atomizer koji je puno pogođeniji zanemarimo klipič 40 i a7 iglu,ler diznu 34

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: Trophy 50ccm dizna odprilike?
« Odgovori #10 : 17 Srpanj, 2009, 22:24:21 »
takoder kad uhvatim za zvono i povucem gore dolje ljevo desno isto ima lufta.. znaci cijela ta osovina na kojoj je zvono kuplung polutke.. sve se to skupa mice.. nisam primjecivao dal je to normalno... jel moze bit da je poso lezaj u getribi?

to je normalno