Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: polini spuh - performanse ???  (Posjeta: 1600 )

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline sanatorium

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 671
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: vinica-macedonia
  • Moj Skuter: Kymco SUper 9
polini spuh - performanse ???
« : 02 Srpanj, 2009, 20:19:07 »
dali netko zna koj je ovaj spuh od polini i u koju klasi spada ( dali je dobar za serijala i za neki base kit ) evo i slika i kolika mu je cjena

http://www.linksengineer.com/Admin/NewsImages/afea56b5-14ca-44aa-8771-6375eb279437.JPG

Offline sanatorium

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 671
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: vinica-macedonia
  • Moj Skuter: Kymco SUper 9
Odg: polini spuh - performanse ???
« Odgovori #1 : 02 Srpanj, 2009, 20:35:03 »
i jos jedno pitaje : dali netko zna koj karb. ima peugeot ludix i kakve dizne ima taj karb ( dali pase od delorto ili neki drug )

Offline gokiSP

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 11002
  • .
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri
  • Moj Skuter: NRG 180
Odg: polini spuh - performanse ???
« Odgovori #2 : 02 Srpanj, 2009, 20:36:29 »
polini team booster, 175€ vani dode..a kakav je spuh pojma nemam..

Offline dino73n

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1854
  • Spol: Muški
  • Nije bed pasti,bed je ne ustati....
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Gračanica
  • Moj Skuter: Beverly 300HPE Sr50R
  • Moja Kaciga: LS2 Twister
  • MojSetup: FullSerijala
  • MojSpuh: SC08
Odg: polini spuh - performanse ???
« Odgovori #3 : 02 Srpanj, 2009, 20:50:59 »
i jos jedno pitaje : dali netko zna koj karb. ima peugeot ludix i kakve dizne ima taj karb ( dali pase od delorto ili neki drug )

Guntner kao i na speedfightu samo drugacije kopcanje a u sustini isti karb.Dizne budu 52 kod vodenog i 56 kod zracnog.Od della ne pasu osim ako ih izbrusis da glava dizne moze stat u leziste.
SCOOT NUMERO "2"
SF2 Yasuni R<>Stage6 HPC<>MHR replica LC<>Stage6 BigValve<>Dellorto 19 phbg from MHR pack<>red sponge<>Polini speedcontrol<>G2 EVO clutch<>Stage6/RT CNC bell<>extend gear<>2xME 7 Teen<>Xenon light<>KosoGpStyle

Offline sanatorium

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 671
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: vinica-macedonia
  • Moj Skuter: Kymco SUper 9
Odg: polini spuh - performanse ???
« Odgovori #4 : 02 Srpanj, 2009, 20:51:55 »
ej posto ovaj spuh je preskap ( polini ) sta bi rekli na sledeci setup ( treba mi za frend na peugeot ludix )

spuh tecnigas next-r ,rolne malossi 16x13 5.5g , male federe za kvaclu top racing 30% crvene ( sredne tvrdocu ) , centralni feder top racing 22% crven ( sredne tvrdocu )

Offline dino73n

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1854
  • Spol: Muški
  • Nije bed pasti,bed je ne ustati....
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Gračanica
  • Moj Skuter: Beverly 300HPE Sr50R
  • Moja Kaciga: LS2 Twister
  • MojSetup: FullSerijala
  • MojSpuh: SC08
Odg: polini spuh - performanse ???
« Odgovori #5 : 02 Srpanj, 2009, 21:31:15 »
Imam druga ima ludixa vodenog i stavio je leovinche ZX i sve sto dodje uz njeg,rolne 6.2g,zute federe kvacila i diznu smo stavili od zracnog 56 i motor ide kao san,kasnije smo stavili rolne 6,7 jer je momak bas mrsav i lagan pa mu ne treba toliko obrtaja.Za tehnigasa ne znam jer nisam ni probao ni vidio al ovaj setup sa ZX-om je bas za preporuku.
SCOOT NUMERO "2"
SF2 Yasuni R<>Stage6 HPC<>MHR replica LC<>Stage6 BigValve<>Dellorto 19 phbg from MHR pack<>red sponge<>Polini speedcontrol<>G2 EVO clutch<>Stage6/RT CNC bell<>extend gear<>2xME 7 Teen<>Xenon light<>KosoGpStyle

Offline sanatorium

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 671
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: vinica-macedonia
  • Moj Skuter: Kymco SUper 9
Odg: polini spuh - performanse ???
« Odgovori #6 : 02 Srpanj, 2009, 21:34:55 »
Imam druga ima ludixa vodenog i stavio je leovinche ZX i sve sto dodje uz njeg,rolne 6.2g,zute federe kvacila i diznu smo stavili od zracnog 56 i motor ide kao san,kasnije smo stavili rolne 6,7 jer je momak bas mrsav i lagan pa mu ne treba toliko obrtaja.Za tehnigasa ne znam jer nisam ni probao ni vidio al ovaj setup sa ZX-om je bas za preporuku.

pa next-r je malo jaci od ZX so sto na motor mu treba i lakse rolne da se bolje razvrti ( a federe mislim da bi bile OK )


ja mislim da taj setup bi bio dobar spuh tecnigas next-r ,rolne malossi 16x13 5.5g , male federe za kvaclu top racing 30% crvene ( sredne tvrdocu ) , centralni feder top racing 22% crven ( sredne tvrdocu )   


i da frendov ludix je zracno hladenje so sto je slabij od vodeno pa mu trebaju lakse rolne
« Zadnja izmjena: 02 Srpanj, 2009, 21:37:54 sanatorium »

Offline sanatorium

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 671
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: vinica-macedonia
  • Moj Skuter: Kymco SUper 9
Odg: polini spuh - performanse ???
« Odgovori #7 : 03 Srpanj, 2009, 09:46:48 »
neko drugo mislenje 

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: polini spuh - performanse ???
« Odgovori #8 : 03 Srpanj, 2009, 11:32:19 »
ludix LC je horizontalan blok i ima gurtner 17.5, i trebao bi raditi puno bolje od vertikale sa spuhom..

Offline sanatorium

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 671
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: vinica-macedonia
  • Moj Skuter: Kymco SUper 9
Odg: polini spuh - performanse ???
« Odgovori #9 : 03 Srpanj, 2009, 12:12:38 »
ludix LC je horizontalan blok i ima gurtner 17.5, i trebao bi raditi puno bolje od vertikale sa spuhom..


pa i ludix a/c je horizontalan blok a za karb neznam koj je

Offline Bidalot_C30

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 343
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: polini spuh - performanse ???
« Odgovori #10 : 03 Srpanj, 2009, 12:21:18 »
po meni onaj polini nije uopce skup..manje od 1300kn,za te pare u hr nemos kupit ni arrowa..