Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Rezanje auspuha - Peugeot Speedfight 100ccm  (Posjeta: 806 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline vktr

  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2426
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Rezanje auspuha - Peugeot Speedfight 100ccm
« : 02 Srpanj, 2009, 13:34:31 »
Nešto mi u auspuhu ronda, kad ga okrećem onda se nutra nešto izvrće i ronda. Nešto se unutra raspalo, ispadaju komadići mreže rupičaste. I sad mi je odjednom počelo slabije ići, imam dojam ko da je nešto se okrenulo i začepilo tamo nešto u auspuhu. Zna li netko di treba rezati da se izvadi to što rošta (inače auspuh ima katalizator pa je možda to)
Evo slike pa ako bi neko mogao nacrtati gdje da režem
Samo da napomenem, to se unutra raspalo puno prije nego što mi je otpao auspuh(puko posred grane)

Offline gokiSP

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 11002
  • .
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri
  • Moj Skuter: NRG 180
Odg: Rezanje auspuha - Peugeot Speedfight 100ccm
« Odgovori #1 : 02 Srpanj, 2009, 13:38:19 »
ako ti ispadaju komadici mrezice iznutra onda ti se auspuh raspo totalno..lonac je s nutarnje strane oblozen tom rupicastom mrezicom radi tiseg zvuka..i ta mrezica je po vecem dijelu lonca a sad ti znaj di rezat..najbolje bi bilo po varu tvornicokm na pola i otvorit ga skroz..

Offline vktr

  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2426
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Rezanje auspuha - Peugeot Speedfight 100ccm
« Odgovori #2 : 02 Srpanj, 2009, 13:44:14 »
ako ti ispadaju komadici mrezice iznutra onda ti se auspuh raspo totalno..lonac je s nutarnje strane oblozen tom rupicastom mrezicom radi tiseg zvuka..i ta mrezica je po vecem dijelu lonca a sad ti znaj di rezat..najbolje bi bilo po varu tvornicokm na pola i otvorit ga skroz..
tako sam i ja mislio idem kod stričeka "majstora" pa ću mu reć da reže po varovima tvorničkim

Znači tako, i onda kad izreže šta sve vadit?
I može li se nešto obnovit nutra?

Offline gokiSP

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 11002
  • .
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri
  • Moj Skuter: NRG 180
Odg: Rezanje auspuha - Peugeot Speedfight 100ccm
« Odgovori #3 : 02 Srpanj, 2009, 13:53:43 »
da, tako rezi..izvadi katalizator kad vec otvaras i mozes izrezat taj dio te mreze unutra i malo ga popikat na tom mjestu da se ne raspada dalje tu..bilo bi najbolje da slikas kad ga otvoris pa ti se onda moze tocno rec sta da radis jer ovako neznamo kakva je situacija unutra..