Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Fiat Bravo HGT,GT,1.6  (Posjeta: 12959 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline kristijanSR70

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1558
  • Spol: Muški
  • I ti možeš pisati na MojSkuter.com portalu !!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: NG
  • Moj Skuter: RUNNER VXR 200
  • Moja Kaciga: N61
  • MojSetup: je jedini sisavac prilađođen životu u prirodi, imaju pluća i mogu disati zrak,množe se aktivnošću testisa.
  • MojSpuh: + cijev + 2 šarafa
Fiat Bravo HGT,GT,1.6
« : 01 Srpanj, 2009, 23:29:25 »
Evo ovako zanima me malo vise,koji je izdrzljiviji,motor da je dobar,s manje kvarova,neki bravo iz npr 97,98god,tko ima iskustva s njima i koji mi preporucate,2.0hgt,1.8gt ili 1.6 16v,znam da ce neki rec da fiat nevalja al ja obozavam taj auto..pomoc..

Offline Marekvz1

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1666
  • Spol: Muški
  • ajmoooo..
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varaždin
  • Moj Skuter: Imao sam...
  • Moja Kaciga: Čupa na glavi...
  • MojSetup: Jedino silikonski s Peveca..
  • MojSpuh: Prodao sam...
Odg: Fiat Bravo HGT,GT,1.6
« Odgovori #1 : 01 Srpanj, 2009, 23:31:04 »
Fiat ne valja,haha.šalim se.znam da troši...
Vrnul sam se...Tanji nego ikad.....j#bo te led.

Offline R@kija

  • Tržnica : (+23)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7964
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Fiat Bravo HGT,GT,1.6
« Odgovori #2 : 01 Srpanj, 2009, 23:35:17 »
vozio sams e u onom hgtu to je 2,0 valjda 5 cilindara neams di gurnut ruku na masini..a auto jbt nejde s mjesta dere se je ima prebolestan zvuk nemrem rec al opet auto nejde s mjesta pa sa skuterom bi anpro ga do kojih 100-120 bez beda fakat nejde auto a na novo slozen jbt fiat zajebi to kupi si neki posteni auto

da cujemo sad frenda iveka

Offline Ive_MHR

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 736
  • Spol: Muški
  • SCHRANZ TRAUMA
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: PU
  • Moj Skuter: Gilera Runner 50
Odg: Fiat Bravo HGT,GT,1.6
« Odgovori #3 : 01 Srpanj, 2009, 23:38:40 »
ti vw panj ne seri puno, drz se ti gold DIZEL :toothy12: :toothy12:

1.6 dosta trosi ide ok, da se kvari bas i ne, svi koji fga imaju vecina, radi sve ok uz redovno odrtavanje, 1.8 je jos najbolje jer ide i kolko sam cuo trosi li la, HGT prijatelju to srce, imas verz 150 i 155 konja, jednu seriju je jebao 5 cilindar, ako se ne varam, 1,8 na plincugu i amen, ili HGT isto mos na plin, sa time da za promjenit nes pol motora van :toothy12:

Offline R@kija

  • Tržnica : (+23)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7964
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Fiat Bravo HGT,GT,1.6
« Odgovori #4 : 01 Srpanj, 2009, 23:42:27 »
kupite si mk3 vr6,gti16v ili civice 1,6 vti pa se drajvajte hahahhahahahahha

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Odg: Fiat Bravo HGT,GT,1.6
« Odgovori #5 : 01 Srpanj, 2009, 23:57:40 »
ti vw panj ne seri puno, drz se ti gold DIZEL :toothy12: :toothy12:

1.6 dosta trosi ide ok, da se kvari bas i ne, svi koji fga imaju vecina, radi sve ok uz redovno odrtavanje, 1.8 je jos najbolje jer ide i kolko sam cuo trosi li la, HGT prijatelju to srce, imas verz 150 i 155 konja, jednu seriju je jebao 5 cilindar, ako se ne varam, 1,8 na plincugu i amen, ili HGT isto mos na plin, sa time da za promjenit nes pol motora van :toothy12:
potpis...trosi bogami od 8 do jedno 14 litara ...sve zavisi kako ga vozis....ovo sto je neko reko da ne ide sa mjesta i dere se samo ..to su puste price  i necu da se trudim takvima ista objasnit...isto bi ti preporucio 1.8 mada i 2.0 je dobar..samo ocekuj potrosnju redovno 9 pa sve do nekih 15-16l....sto se tice kvalitete motora...to ti zavisi sve od toga kakvog nabavis i u kakvom stanju....mada ti savjetujem kojeg god da uzmes obavezno veliki servis uradit....i trajat ce ti auto dosta km,neces se razocarat.......jedan problem kod tog auta koliko znam je bio da mu je zadnji kraj lagan...pa pri velikim brzinama zna cesto zaplesat....ali ako se spusti malo i stave pristoje felge i gume sve bude ok ....
« Zadnja izmjena: 02 Srpanj, 2009, 00:02:14 Rossi »
Valentino Rossi 46!!!!!

Offline kristijanSR70

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1558
  • Spol: Muški
  • I ti možeš pisati na MojSkuter.com portalu !!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: NG
  • Moj Skuter: RUNNER VXR 200
  • Moja Kaciga: N61
  • MojSetup: je jedini sisavac prilađođen životu u prirodi, imaju pluća i mogu disati zrak,množe se aktivnošću testisa.
  • MojSpuh: + cijev + 2 šarafa
Odg: Fiat Bravo HGT,GT,1.6
« Odgovori #6 : 02 Srpanj, 2009, 00:03:34 »
Nesta do 3000-3500evra

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Odg: Fiat Bravo HGT,GT,1.6
« Odgovori #7 : 02 Srpanj, 2009, 00:17:12 »
Nesta do 3000-3500evra
mogo bi se on nac za te novce...mada tesko kod nas ovdje stvarno....jer i sam znas zasto uzimas takav auto...ne sigurno da ga vozis 20....nego da ga cijepas do crvenog....tako da je kod nas skoro svaki u losem stanju...ako budes uzimo kod nas...obavezno,kod nekog dobrog servisera...ja ti preporucujem da odvuces auto prije kupnje kod Seb-a ...auto kuca bertol automobili ZG...znam lika preko rodjaka i najmanje 50 ljudi su mi rekli da je on za alfe ,fiate i ta italijanska vozila najbolji...mada nebi bilo lose da se raspitas na fiat forumu ...pitas njih...jel ok on ili da ti nekog drugog preporuce....i kakvo to on misljenje da tako i odluci hoces kupit ili ne.....ali posto se to auto uzima da se gazi..vjerovatno ce ti rec da treba sto sta promjenit...tako da mislim da bez 500-1000 eura cak neces proc sto se tice velikog servisa.....to ti govorim ako hoces da ti auto ide i da traje.....jer jbg moze tebi prijasnji vlasnik rec ja mjenjo ovo ono..napravit listu a nista nije uradio....i  ti sjedes predjes 5 k km ...ono rikne po auta....zato se ode u servis pregleda i kad kaze sta nevalja ..lijepo kazes koliko za veliki servis ..da mi auto bude u extra stanju....ocekuj cifru izmedju 500-1000 eura sigurno...naravno trazis sve djelove stare koje je zamjenio da ti da ..reci skupljas treba ti :D ....
« Zadnja izmjena: 02 Srpanj, 2009, 00:19:22 Rossi »
Valentino Rossi 46!!!!!

Offline exfreerider

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 660
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Divlja po metropoli
  • Moj Skuter: ex.VXR 200, ex. Zip 125 4T LC RR sada Polo TDI RR
  • MojSetup: najja?i kit - konj za volanom
  • MojSpuh: Samo najglasniji
Odg: Fiat Bravo HGT,GT,1.6
« Odgovori #8 : 02 Srpanj, 2009, 10:43:38 »
Gledaj 1.6 i 1.8 jer je hgt bolesno skup za voziti i održavati :frajer:
No drift no fun

Na ravnom se vide konji a po zavojima majmuni ja sam ipak ve?i majmun lol

Offline neno20

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 370
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Mali Lošinj
  • Moj Skuter: Aprilia sr50 ditech nekad vozio, piaggio typhoon,piaggio nrg trenutni...
Odg: Fiat Bravo HGT,GT,1.6
« Odgovori #9 : 02 Srpanj, 2009, 11:27:06 »
imao sam 1.8 GT 3 godine. ide solidno,potrošnja ti je od 8-12 litara ovisi o tvojoj vožnji.i naravno ako nemaš novaca za popravke ne kupuj... :icon_thumright:

Offline cone4u

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 185
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: RAB
  • Moj Skuter: sp 180+ ,nrg mc 3
  • Moja Kaciga: shark shuriken
  • MojSetup: ..
  • MojSpuh: ..
Odg: Fiat Bravo HGT,GT,1.6
« Odgovori #10 : 03 Srpanj, 2009, 00:27:44 »
1,6 16v s metalnom usisnom granom, majka. jedan od najboljih fiatovih motora.. :icon_biggrin: .. 1,8 ima 115ks i dobar 1,6 ga pojede, a 2,0 20 v neću niti spominjati, jer to ima zvuka i .... zvuka... :toothy12:
RAB

Offline Ive_MHR

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 736
  • Spol: Muški
  • SCHRANZ TRAUMA
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: PU
  • Moj Skuter: Gilera Runner 50
Odg: Fiat Bravo HGT,GT,1.6
« Odgovori #11 : 03 Srpanj, 2009, 00:33:48 »
zvukkkkk i zvukkk i zvukkk oko benziske :toothy9:

Offline exfreerider

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 660
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Divlja po metropoli
  • Moj Skuter: ex.VXR 200, ex. Zip 125 4T LC RR sada Polo TDI RR
  • MojSetup: najja?i kit - konj za volanom
  • MojSpuh: Samo najglasniji
Odg: Fiat Bravo HGT,GT,1.6
« Odgovori #12 : 03 Srpanj, 2009, 10:57:45 »
Preskup je taj zvuk ali svaki gušt se plaća :frajer:
No drift no fun

Na ravnom se vide konji a po zavojima majmuni ja sam ipak ve?i majmun lol

Offline neno20

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 370
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Mali Lošinj
  • Moj Skuter: Aprilia sr50 ditech nekad vozio, piaggio typhoon,piaggio nrg trenutni...
Odg: Fiat Bravo HGT,GT,1.6
« Odgovori #13 : 03 Srpanj, 2009, 13:38:01 »
1,6 16v s metalnom usisnom granom, majka. jedan od najboljih fiatovih motora.. :icon_biggrin: .. 1,8 ima 115ks i dobar 1,6 ga pojede, a 2,0 20 v neću niti spominjati, jer to ima zvuka i .... zvuka... :toothy12:
pa neznam baš da 1.6 pojede 1.8 jer 1.8 ima 50 kg više a zato i 15 ks...i puno mi je življi 1.8 nego 1.6...

Offline veka84sb

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1272
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Slavonski Brod
  • Moj Skuter: - bez skutera
  • Moja Kaciga: HJC Phoenix FG-14
  • MojSetup: -
  • MojSpuh: -
Odg: Fiat Bravo HGT,GT,1.6
« Odgovori #14 : 03 Srpanj, 2009, 14:39:13 »
pa neznam baš da 1.6 pojede 1.8 jer 1.8 ima 50 kg više a zato i 15 ks...i puno mi je življi 1.8 nego 1.6...

Ovisi od auta do auta i vozaca , ja perem poznanika opel 1,6 (105ks) protiv 1.8 (115ks) ,zamjenimo se za aute i opet sam brzi.

Moj savjet uzmi onaj koji je u boljem stanju ,novije godiste i jeftinija rega. Za ganjanje kupi motor  :headbang:

Offline ivan007

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1110
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Gilera ST 200
  • Moja Kaciga: HJC IS-17ARMADA
Odg: Fiat Bravo HGT,GT,1.6
« Odgovori #15 : 03 Srpanj, 2009, 15:19:22 »
trosi a neide aj kad auto trosi 10 pa ide nije mi zao al potrosnja 10 a neznam cemu onda sam  :'(
đaba se kurčiš i bacas mrki pogled kad upali se zeleno trebat ce ti dvogled .......XD

Offline gokiSP

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 11002
  • .
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri
  • Moj Skuter: NRG 180
Odg: Fiat Bravo HGT,GT,1.6
« Odgovori #16 : 03 Srpanj, 2009, 15:33:28 »
neide...jel vama kojima to neide ide veyron ???

Offline sfreak

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1572
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Jadranovo
  • Moja Kaciga: Shark S800
Odg: Fiat Bravo HGT,GT,1.6
« Odgovori #17 : 03 Srpanj, 2009, 15:54:49 »
prijatelj ima bravu 1.8 115ks...kolega sa bmw-om (ne znam kojim, znam samo da imao oko 150ks) ga jedva stize...stigne on njega, al ne bas tako lako...za 115ks kaze da ide predobro, ali i da pije  :toothy12:

Offline gokiSP

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 11002
  • .
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri
  • Moj Skuter: NRG 180
Odg: Fiat Bravo HGT,GT,1.6
« Odgovori #18 : 03 Srpanj, 2009, 16:25:18 »
skroz normalno..fiat 1.8 115ks i bmw 2.0 150ks...isto tako i honda 2.0 115ks dere bmw-a 2.0 150ks.. i njima to neide a da im reces bmw 150ks onda bi rekla to ide... :dontknow:

Offline ivan007

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1110
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Gilera ST 200
  • Moja Kaciga: HJC IS-17ARMADA
Odg: Fiat Bravo HGT,GT,1.6
« Odgovori #19 : 03 Srpanj, 2009, 16:30:33 »
neide...jel vama kojima to neide ide veyron ???
ide......ali cemu te usporedbe naspram ultimat ajra ssc neide npr :frajer:
đaba se kurčiš i bacas mrki pogled kad upali se zeleno trebat ce ti dvogled .......XD