Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: ¨kompin pad ¨  (Posjeta: 19169 )

0 Članova i 11 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline gokiSP

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 11002
  • .
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri
  • Moj Skuter: NRG 180
Odg: ¨kompin pad ¨
« Odgovori #40 : 17 Lipanj, 2009, 13:28:06 »
sve je tocno ali stvar je u tome sta su oni isli brzo...znaci covjek je pogledao dal ima koga, nema i krenuo je a oni su onda doletili u sekundi od nikud i bam u njega...znaci opet da je brzina bila prilagodena uvjetima toga nebi bilo jer da su isli 60 uspjeli bi ga vidit na vrijeme i stat...i dam se kladit da prije zavoja ima ogranicenje i znak da je tu skretanje...znaci ako ti vidis taj znak prije zavoja mozes ocekivati da ti neko moze prelazit preko tvoje trake i ti moras usporiti...

ilica dvosmjerna ulica je ili nije to je pitanje.

mislis da je ovo jednosmjerna?

Offline ivan007

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1110
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Gilera ST 200
  • Moja Kaciga: HJC IS-17ARMADA
Odg: ¨kompin pad ¨
« Odgovori #41 : 17 Lipanj, 2009, 13:29:20 »
kako moze bit oduzimanje prednosti ako je tamo linija isprekidana bas zbog toga da bi ljudi po propisima i bez krsenja zakona mogli uc u dvoriste...
ma sve ti je mrcina objasnio ma di ces jbt rec da su ovi na skuteru krivi ako su i dalje bili u svojoj traci i nisu mjenjali pravac kretanja a traktoris je.....nego sta je napravio nego oduzeo mu prednost
đaba se kurčiš i bacas mrki pogled kad upali se zeleno trebat ce ti dvogled .......XD

Offline charnel

  • Tržnica : (+11)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2292
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Šibenik
  • Moj Skuter: Ukraden
  • Moja Kaciga: nolan n84
  • MojSpuh: sp 180
Odg: ¨kompin pad ¨
« Odgovori #42 : 17 Lipanj, 2009, 13:35:38 »
pa ovaj je vec poceo skretat, ovi jos nisu ni izasli iz zavoja, kako je on njima oduzeo prednost kad je poceo skretat dok jos nije ni mogao vidit.
problem je taj sto su vozili prebrzo...

Offline gokiSP

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 11002
  • .
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri
  • Moj Skuter: NRG 180
Odg: ¨kompin pad ¨
« Odgovori #43 : 17 Lipanj, 2009, 13:40:20 »
to i ja govorim...

Offline mrcina

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5929
  • Spol: Muški
  • čuvajte se policajca. jebu svakog koga stignu.
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Piaggio X9 250 / Plava Vektra 1,6 16V
  • MojSetup: polini kuplung i plava centrala.
  • MojSpuh: Gianneli
Odg: ¨kompin pad ¨
« Odgovori #44 : 17 Lipanj, 2009, 13:40:46 »
pazi to što ih nije vidio zbog zavoja je olakotna okolnost ali da im je oduzeo prednost te izazvao prometnu je fakt.

sad on njih nemože ma može tužiti ali bu izgubio sud, drugo ako je zavoj a on skreče a desetput je sporiji onda su mu i reakcije desetput sporije to vozač mora ukalkulirati kod skretanja. dakle ne lile lale več gas i van sa ceste a to se na filmiču nevidi.

dakle ili je vozač umoran ili je nadrogiran(ALKOHOLIZIRAN)
Piaggio X9 250  Black Box

Offline charnel

  • Tržnica : (+11)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2292
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Šibenik
  • Moj Skuter: Ukraden
  • Moja Kaciga: nolan n84
  • MojSpuh: sp 180
Odg: ¨kompin pad ¨
« Odgovori #45 : 17 Lipanj, 2009, 13:44:32 »
dobro traktor je spor , to stoji, treba mu 100godina da prijede traku.
ali po tvome tu se onda uopce ne smije skretat, jer uvik moze neko doletit ...
tu je ogranicenje valjda 50, oni su vozili preko i skrivili prometnu, a ne traktorist.

Offline mrcina

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5929
  • Spol: Muški
  • čuvajte se policajca. jebu svakog koga stignu.
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Piaggio X9 250 / Plava Vektra 1,6 16V
  • MojSetup: polini kuplung i plava centrala.
  • MojSpuh: Gianneli
Odg: ¨kompin pad ¨
« Odgovori #46 : 17 Lipanj, 2009, 13:56:35 »
jel znaš merkator u zagrebačkoj cesti znaš kakvi se tamo manevri rade a puna je crta.

ovaj manevar kad je to prometna cesta mor abiti u skladu sa prometom siguran a ne polako stičičemo ima vremena, čekaj nismo digli penziju.

takvih sudara na podravskoj magistrali ima na tone ali uvijek je traktor kriv jer on skreče a ne zadržava pravac 
Piaggio X9 250  Black Box

Offline charnel

  • Tržnica : (+11)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2292
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Šibenik
  • Moj Skuter: Ukraden
  • Moja Kaciga: nolan n84
  • MojSpuh: sp 180
Odg: ¨kompin pad ¨
« Odgovori #47 : 17 Lipanj, 2009, 13:59:26 »
pa nije zakonom propisana brzina skretanja koliko ja znam , mozda se varam  :dontknow:

a onda je po tvom traktorist bija u prekrsaju cim je pocea skretat bez obzira na ove na skuterima.

Offline mrcina

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5929
  • Spol: Muški
  • čuvajte se policajca. jebu svakog koga stignu.
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Piaggio X9 250 / Plava Vektra 1,6 16V
  • MojSetup: polini kuplung i plava centrala.
  • MojSpuh: Gianneli
Odg: ¨kompin pad ¨
« Odgovori #48 : 17 Lipanj, 2009, 14:01:37 »
po zakonu kad dođe do ovoga traktor je kriv to su fakti jer se on isprečio i blokirao promet.
svako skretanje i poduzimanje radnje nesmiju biti takvi da smetaju prometu pa to ti je prvo pravilo kod polaganja.
Piaggio X9 250  Black Box

Offline charnel

  • Tržnica : (+11)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2292
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Šibenik
  • Moj Skuter: Ukraden
  • Moja Kaciga: nolan n84
  • MojSpuh: sp 180
Odg: ¨kompin pad ¨
« Odgovori #49 : 17 Lipanj, 2009, 14:06:53 »
po zakonu kad dođe do ovoga traktor je kriv to su fakti jer se on isprečio i blokirao promet.
svako skretanje i poduzimanje radnje nesmiju biti takvi da smetaju prometu pa to ti je prvo pravilo kod polaganja.
pa traktorist nije vidovit jbt, kad je poceo skretat u traci preko koje je skretao nije bilo prometa... (bar ne u njegovom vidnom polju)

Offline Pupo

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2865
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG/Pž
  • Moj Skuter: Area 51
Odg: ¨kompin pad ¨
« Odgovori #50 : 17 Lipanj, 2009, 14:11:31 »
Jbt, pa nemože se ovaj teleportirat s traktorom preko ceste. Uglavnom bit će jako zanimljivo na sudu ako dođe do toga. Pogotovo ako se ustanovi da je ovaj imao 250ccm sa malom tablicom i sl.
Neznam mrcina jesi kad bio na selu al stavi se u neku realnu sitaciju, nemožeš sve gledat crno i bijelo!


Bit će vještačenje brzine skutera i vidjet će se koliko su išli a to će povući sa sobom maksimalnu brzinu 50ccm skutera i sl. Bit će zanimljivo. Trebali ste staviti vidio na index.hr da se proslavite u zemlji! :D

Offline veka84sb

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1272
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Slavonski Brod
  • Moj Skuter: - bez skutera
  • Moja Kaciga: HJC Phoenix FG-14
  • MojSetup: -
  • MojSpuh: -
Odg: ¨kompin pad ¨
« Odgovori #51 : 17 Lipanj, 2009, 14:11:38 »
po zakonu kad dođe do ovoga traktor je kriv to su fakti jer se on isprečio i blokirao promet.
svako skretanje i poduzimanje radnje nesmiju biti takvi da smetaju prometu pa to ti je prvo pravilo kod polaganja.

Mrcina je u pravu i policija kada radi izvjesce samo gleda tko je onom drugom zaprijecio put ...traktor je u krivoj traci i to je to .... ali takvi slucjevi ne prolaze na sudu jer se lako moze dokazati da traktorist nije mogao predvidjeti dva motora sto nailaze velikom brzinom iza krivine i onda sud donosi odluku. U ovom slucaju traktorist je kriv sto se tice policije ,ali sto se tice pravosudja nece biti (ne bi trebao zbog specificnih okolnosti) krv.

Offline mrcina

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5929
  • Spol: Muški
  • čuvajte se policajca. jebu svakog koga stignu.
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Piaggio X9 250 / Plava Vektra 1,6 16V
  • MojSetup: polini kuplung i plava centrala.
  • MojSpuh: Gianneli
Odg: ¨kompin pad ¨
« Odgovori #52 : 17 Lipanj, 2009, 14:12:08 »
ali u vidnom polju mu je bio zavoj. ako je blizu zavoj onda su tu i vozila te je stoga opreznost mora biti  punooooooooo veča ali on to nije ispunio.
Piaggio X9 250  Black Box

Offline mrcina

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5929
  • Spol: Muški
  • čuvajte se policajca. jebu svakog koga stignu.
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Piaggio X9 250 / Plava Vektra 1,6 16V
  • MojSetup: polini kuplung i plava centrala.
  • MojSpuh: Gianneli
Odg: ¨kompin pad ¨
« Odgovori #53 : 17 Lipanj, 2009, 14:13:31 »
Mrcina je u pravu i policija kada radi izvjesce samo gleda tko je onom drugom zaprijecio put ...traktor je u krivoj traci i to je to .... ali takvi slucjevi ne prolaze na sudu jer se lako moze dokazati da traktorist nije mogao predvidjeti dva motora sto nailaze velikom brzinom iza krivine i onda sud donosi odluku. U ovom slucjau traktorist je kriv sto se tice policije ali sto se tice pravosudja nece biti (ne bi trebao zbog specificnih okolnosti) krv.


a sud če reči nije mogao predvidjet ali je morao predvidjet.

dakle ako nešto nemožeš predvidjeti a ti zamisli i primoraj sam sebe zamisliti.
Piaggio X9 250  Black Box

Offline veka84sb

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1272
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Slavonski Brod
  • Moj Skuter: - bez skutera
  • Moja Kaciga: HJC Phoenix FG-14
  • MojSetup: -
  • MojSpuh: -
Odg: ¨kompin pad ¨
« Odgovori #54 : 17 Lipanj, 2009, 14:14:35 »
Ma ne pomaze nikakav oprez kada iza krivine doljece projektil! Odma napomenem da nema veze i da je cuo motor jer i gluhe osobe mogu poloziti vozacki !

Offline charnel

  • Tržnica : (+11)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2292
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Šibenik
  • Moj Skuter: Ukraden
  • Moja Kaciga: nolan n84
  • MojSpuh: sp 180
Odg: ¨kompin pad ¨
« Odgovori #55 : 17 Lipanj, 2009, 14:15:51 »
ali u vidnom polju mu je bio zavoj. ako je blizu zavoj onda su tu i vozila te je stoga opreznost mora biti  punooooooooo veča ali on to nije ispunio.
hhaha a oni prije zavoja nisu trebali predvidjet opasnost

mislim tvrdite da je traktorist u prekrsaju cim je poceo skretat u dvoriste. ok.

Offline veka84sb

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1272
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Slavonski Brod
  • Moj Skuter: - bez skutera
  • Moja Kaciga: HJC Phoenix FG-14
  • MojSetup: -
  • MojSpuh: -
Odg: ¨kompin pad ¨
« Odgovori #56 : 17 Lipanj, 2009, 14:18:15 »
Po onim silnim kucama i skretanjima sa ceste ,na snimci je rijec o  cesti koja ima ogranicenje od max 50km/h . Da je bila prilagodjena brzina udesa ne bi bilo. Traktor je poceo skretati prije nego su motori naisli i to ce biti njegova obrana koja na sudu prolazi....

Offline mrcina

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5929
  • Spol: Muški
  • čuvajte se policajca. jebu svakog koga stignu.
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Piaggio X9 250 / Plava Vektra 1,6 16V
  • MojSetup: polini kuplung i plava centrala.
  • MojSpuh: Gianneli
Odg: ¨kompin pad ¨
« Odgovori #57 : 17 Lipanj, 2009, 14:25:29 »
neprolazi. to je olakotna okolnost. tu jedino može proč obostrana krivica.
Piaggio X9 250  Black Box

Offline Bokygs

  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2090
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: GS
  • Moj Skuter: DT 125
Odg: ¨kompin pad ¨
« Odgovori #58 : 17 Lipanj, 2009, 14:37:28 »
neprolazi. to je olakotna okolnost. tu jedino može proč obostrana krivica.

E stim se potpuno slažem.
Traktor je kriv jer im je presjekao put i jer nije dobro pazio pri skretanju,al su i oni krivi zbog neprilagođene brzine...

Offline gokiSP

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 11002
  • .
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri
  • Moj Skuter: NRG 180
Odg: ¨kompin pad ¨
« Odgovori #59 : 17 Lipanj, 2009, 14:42:17 »
kako nije dobro pazio...u trenutku kad je skretao nije nikoga bilo na cesti i naravno da ce onda skrenuti a to sta su ovu sa 100 i nesto doletili u sekundi bome neide nemu na grbacu...