Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: koji je bolji po vama bmw ili audi  (Posjeta: 14487 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline smmania

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • *
  • Postova: 725
  • Spol: Muški
  • ?ovik sa Škoja
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • http://bikepics.com/members/dino0706/
  • Mjesto: Baška-Rijeka
  • Moj Skuter: RR -bike patike
  • MojSpuh: YOSHIMURA TRC
Odg: koji je bolji po vama bmw ili audi
« Odgovori #20 : 05 Svibanj, 2009, 13:34:30 »
ajde ljudi bez prepiranja ko dijeca ste   ;D svako ima svoje guste  :icon_thumright:
ja danas se vracam doma i murija na stanici bila,izade mi pandur na cestu i pocne mahat(a nema palicu),a ja iz kulture poceo njemu mahat i secer na kraj prodem pokraj njega i potrubim iz postovanja

Offline crogenie

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 512
  • Spol: Muški
  • old-skul member
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: RI-Trsat
  • Moj Skuter: Runner VX125
  • Moja Kaciga: ultra-sporcka
  • MojSetup: Malossi 209
  • MojSpuh: 4Road
Odg: koji je bolji po vama bmw ili audi
« Odgovori #21 : 05 Svibanj, 2009, 14:08:42 »
bas radi takvih ko ti, nikada nebi kupio ''auto''  :icon_thumright: , tj da mi tata kupi 8), a bmw nebi kupia pa iskreno nikada, jer mi je veci gust slozit si auto i onda takjve ko ti samo proc pored :)

Joj daj ne kenjaj više molim te... Ti ćeš složit auto i proć ćeš kraj 330 ili M3... Koji je slagao cijeli tim ljudi...  ::) ja sam kupio bmw a da mi nisu ni mama ni tata pomogli, i sam plaćam ratu kredita. Čak i da složiš neku baju od 300 kila sa nekim jačim motorom u prvom zavoju ćeš izletit samo tako..

zaljubljenik sam u BMW, pa ono, uvijek mi je BMW ispred svih autiju... Što se tice audija, respekt prema R8... Al opet, da biram uvijek al uvijek BMW. Razlog je zadnji pogon, i naravno to što je audi očito kopirao zadnji kraj od BMW-a i agresivan izgled... Kod audija me smeta šta nemaju tradiciju i agresivan izgled (osim zadnjih modela), a aute bez tradicije ne volim... Pogledajte kako je recimo A4 izgledao 2000. godine a pogledajte model iz 2009... nebis nikad rekao da je to isti auto... Plus sve i jedan test u klasi automobila sportskih na stazi i usporedba M i S modela uvijek završava na BMW-ovoj strani. Tko kaže da se BMW kvari? Kvari se svaki auto koji ne održavaš. :) Ja sam na svom imao do sada 3 kvara (auto ima 200.000) i to sve i jedan kvar zato jer je neki krkan prije drkao po motoru... Recimo, slomljena plastika na kileru pa je budala to išla krpat, pa senzor bregaste, i dihtung sklopa na kojem je filter ulja... Nekima jednostavno ne treba dat da diraju po autima... da ne govorim još koliko sitnica po autu, a sve zbog greške prijašnjeg vlasnika i nekog majmuna kojem je taj vlasnik to nosio na "servis"...
... V-TEC - IT JUST KICKED IN YO...
- pa finu guzu stavi u S klasu, i po gasu..

Offline RideRR4EveRR

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1002
  • Spol: Muški
  • Stunt Яide
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Stuntbase
  • Mjesto: Zagreb-dubrava
  • Moja Kaciga: Head armor
Odg: koji je bolji po vama bmw ili audi
« Odgovori #22 : 05 Svibanj, 2009, 14:17:51 »
nijedan
Potpis

Offline Ive_MHR

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 736
  • Spol: Muški
  • SCHRANZ TRAUMA
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: PU
  • Moj Skuter: Gilera Runner 50
Odg: koji je bolji po vama bmw ili audi
« Odgovori #23 : 05 Svibanj, 2009, 16:26:42 »
Joj daj ne kenjaj više molim te... Ti ćeš složit auto i proć ćeš kraj 330 ili M3... Koji je slagao cijeli tim ljudi...  ::) ja sam kupio bmw a da mi nisu ni mama ni tata pomogli, i sam plaćam ratu kredita. Čak i da složiš neku baju od 300 kila sa nekim jačim motorom u prvom zavoju ćeš izletit samo tako..

zaljubljenik sam u BMW, pa ono, uvijek mi je BMW ispred svih autiju... Što se tice audija, respekt prema R8... Al opet, da biram uvijek al uvijek BMW. Razlog je zadnji pogon, i naravno to što je audi očito kopirao zadnji kraj od BMW-a i agresivan izgled... Kod audija me smeta šta nemaju tradiciju i agresivan izgled (osim zadnjih modela), a aute bez tradicije ne volim... Pogledajte kako je recimo A4 izgledao 2000. godine a pogledajte model iz 2009... nebis nikad rekao da je to isti auto... Plus sve i jedan test u klasi automobila sportskih na stazi i usporedba M i S modela uvijek završava na BMW-ovoj strani. Tko kaže da se BMW kvari? Kvari se svaki auto koji ne održavaš. :) Ja sam na svom imao do sada 3 kvara (auto ima 200.000) i to sve i jedan kvar zato jer je neki krkan prije drkao po motoru... Recimo, slomljena plastika na kileru pa je budala to išla krpat, pa senzor bregaste, i dihtung sklopa na kojem je filter ulja... Nekima jednostavno ne treba dat da diraju po autima... da ne govorim još koliko sitnica po autu, a sve zbog greške prijašnjeg vlasnika i nekog majmuna kojem je taj vlasnik to nosio na "servis"...

Joj ajde ne kenjaj puno, nisi shvatio kurca sta sam tio rec, meni je veci gust si sam slagat auto(kada bi znao vise o mehanici) nego kupit bmw i kurcit se, a onda kada vas neki talijan,njemac ili nes trece sta bi vi rekli baja odere, onda odma price ovo ono, aj spusti se na zemlju..
Ma koji prvi zavoj na ravnici ce mi izletit klip kroz karter vec i probit glavu usput LOL, aj molim te..
« Zadnja izmjena: 05 Svibanj, 2009, 16:29:30 Ive_MHR »

Offline ryder on the storm

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 524
  • badtothebone
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • click here
  • Mjesto: pula
  • Moj Skuter: Gilera Runner 70sp, Audi A6
Odg: koji je bolji po vama bmw ili audi
« Odgovori #24 : 05 Svibanj, 2009, 16:32:52 »
bas radi takvih ko ti, nikada nebi kupio ''auto''  :icon_thumright: , tj da mi tata kupi 8), a bmw nebi kupia pa iskreno nikada, jer mi je veci gust slozit si auto i onda takjve ko ti samo proc pored :)
HAHAHA CAR

kako tipo kad če 150 ks unutra :toothy3: :laughing6: :laughing6:

ontopic bmw-sport mercedes-udobnost audi - mix, iako vozim audija, da uzimam nešto novo te klase bio bi to bmw
kit:Malossi mhr replica
auspuh:Malossi mhr replica
vario:malossi multivar
red sponge,... radilica i dell 21 comming soon

Offline crogenie

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 512
  • Spol: Muški
  • old-skul member
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: RI-Trsat
  • Moj Skuter: Runner VX125
  • Moja Kaciga: ultra-sporcka
  • MojSetup: Malossi 209
  • MojSpuh: 4Road
Odg: koji je bolji po vama bmw ili audi
« Odgovori #25 : 05 Svibanj, 2009, 16:39:12 »
Joj ajde ne kenjaj puno, nisi shvatio kurca sta sam tio rec, meni je veci gust si sam slagat auto(kada bi znao vise o mehanici) nego kupit bmw i kurcit se, a onda kada vas neki talijan,njemac ili nes trece sta bi vi rekli baja odere, onda odma price ovo ono, aj spusti se na zemlju..
Ma koji prvi zavoj na ravnici ce mi izletit klip kroz karter vec i probit glavu usput LOL, aj molim te..

Shvatio sam ja dobro sta si ti htio rec.. Ja nisam kupio BMW da se kurcim, mene mos oprat sa bilo kojima autom od 90ks i 1000 kila, pa me zabole k**ra* sta je to tako... A ako je netko kupio taj auto da se kurči, opet njegova stvar. Ako ti to smeta, plati pa se kurči i ti isto. Ima puno vise u autu od motora i ubrzanja na ravnici... Naravno, govorim o ovjesu, kočnicama, itd. Pa mozes ti kupit i BMW i slagat si ako već briješ da znaš... A ti stalno po svim temama spominješ tata kupio ovo ono... Pa šta te boli rac šta je nekom tata kupio, pa ako ima neka kupi, tko nema nema i šta sad.
... V-TEC - IT JUST KICKED IN YO...
- pa finu guzu stavi u S klasu, i po gasu..

Offline animatrix

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3829
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Vukovar
  • Moj Skuter: Luna Vision II
  • Moja Kaciga: Vemar TAI2K
  • MojSetup: DR Evo 70cc AC
  • MojSpuh: TT
Odg: koji je bolji po vama bmw ili audi
« Odgovori #26 : 05 Svibanj, 2009, 18:17:05 »
ma svadjate se bezveze... auti se nemogu mjeriti koji je bolji.. mozes svakome nac manu, stvar je u ukusima. ja se nebih bunio ni za jednog recimo, oba su vrh. al bih izabrao bmw-a
Built Not Bought // Preradjujem cilindre

Offline Ive_MHR

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 736
  • Spol: Muški
  • SCHRANZ TRAUMA
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: PU
  • Moj Skuter: Gilera Runner 50
Odg: koji je bolji po vama bmw ili audi
« Odgovori #27 : 05 Svibanj, 2009, 18:26:00 »
HAHAHA CAR

kako tipo kad če 150 ks unutra :toothy3: :laughing6: :laughing6:

ontopic bmw-sport mercedes-udobnost audi - mix, iako vozim audija, da uzimam nešto novo te klase bio bi to bmw

malo je to :icon_biggrin:

Crogenie, prvo ovo je skuter a ne auto forum, drugo, neda mi se prepucavat, niti sl, auto mi je prijevoz a ne tu neko kurcenje i sl

Offline seba

  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Banned!
  • Postova: 2886
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Vrbovsko
  • Moj Skuter: sr 150
  • Moja Kaciga: ktm
  • MojSpuh: sp 180
Odg: koji je bolji po vama bmw ili audi
« Odgovori #28 : 05 Svibanj, 2009, 18:35:19 »
malo je to :icon_biggrin:

Crogenie, prvo ovo je skuter a ne auto forum, drugo, neda mi se prepucavat, niti sl, auto mi je prijevoz a ne tu neko kurcenje i sl
pa oavj dio foruma je vezan za automobile,tako da se tu moze pisat sta god se hoce o autima :icon_biggrin:

Offline Tomma

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1208
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb!
  • Moj Skuter: Runner PureJet
  • Moja Kaciga: Mat
  • MojSpuh: Serijala

Offline smmania

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • *
  • Postova: 725
  • Spol: Muški
  • ?ovik sa Škoja
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • http://bikepics.com/members/dino0706/
  • Mjesto: Baška-Rijeka
  • Moj Skuter: RR -bike patike
  • MojSpuh: YOSHIMURA TRC
Odg: koji je bolji po vama bmw ili audi
« Odgovori #30 : 05 Svibanj, 2009, 20:16:22 »
  ;D audi  ;D
ja danas se vracam doma i murija na stanici bila,izade mi pandur na cestu i pocne mahat(a nema palicu),a ja iz kulture poceo njemu mahat i secer na kraj prodem pokraj njega i potrubim iz postovanja

Offline pajo

  • ilegalac team
  • moderator
  • Tržnica : (+6)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3956
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: koji je bolji po vama bmw ili audi
« Odgovori #31 : 05 Svibanj, 2009, 21:56:45 »
definitivno audi.
imam 80tku 91 god 1.6td ima malo više 400.000km pocinčana karoserija.nebi ga mijeno za ništa takvog godišta
nedavno mijenjali karike glava nikad skidana ima tvornički štambilj.
ma da pomeni glupa je usporedba jer oba dvije marke su vurhunski auti,tako da ja bi se ipak odlučio za AUDI :headbang: :headbang: :headbang:
lovac u mutnom team

Offline ivan007

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1110
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Gilera ST 200
  • Moja Kaciga: HJC IS-17ARMADA
Odg: koji je bolji po vama bmw ili audi
« Odgovori #32 : 06 Svibanj, 2009, 06:40:37 »
bas radi takvih ko ti, nikada nebi kupio ''auto''  :icon_thumright: , tj da mi tata kupi 8), a bmw nebi kupia pa iskreno nikada, jer mi je veci gust slozit si auto i onda takjve ko ti samo proc pored :)
heheheh tata kupio :toothy12: pa ti bi i to da mozes.......a o ovom da ces proc kraj mene :toothy3:
đaba se kurčiš i bacas mrki pogled kad upali se zeleno trebat ce ti dvogled .......XD

Offline Karabatic22

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 26
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Crikvenica
  • Moj Skuter: NRG Power
  • MojSpuh: Stage 6 Pro replica
Odg: koji je bolji po vama bmw ili audi
« Odgovori #33 : 06 Svibanj, 2009, 10:15:14 »
meni stari ima a6 3.0 s-line quattro 2008, ja(kao suvozac) i moj stari smo prezadovoljni, inace audi je puno ali bas puno ljepsi dizajn ima od BMW-a sa ovim ledicam je po meni sada najjaci u dizajnu, puno ali bas puno manje se kvari od BMW-a tj audi se uopce ne kvari, audi ima najbolje razvijeni pogon na sva 4 tj. quattro, a po brzini i ije bas BMW- nesto brzi tako da...  Moj glas ide za AUDI :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
...tko lezi, ne bezi...

Offline Ive_MHR

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 736
  • Spol: Muški
  • SCHRANZ TRAUMA
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: PU
  • Moj Skuter: Gilera Runner 50
Odg: koji je bolji po vama bmw ili audi
« Odgovori #34 : 06 Svibanj, 2009, 12:31:56 »
heheheh tata kupio :toothy12: pa ti bi i to da mozes.......a o ovom da ces proc kraj mene :toothy3:

samo se ti smij, smijat cu se ja tebi kada te krama od fiata prode :icon_biggrin: :icon_biggrin:

Offline ivan007

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1110
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Gilera ST 200
  • Moja Kaciga: HJC IS-17ARMADA
Odg: koji je bolji po vama bmw ili audi
« Odgovori #35 : 06 Svibanj, 2009, 13:55:06 »
samo se ti smij, smijat cu se ja tebi kada te krama od fiata prode :icon_biggrin: :icon_biggrin:
proci ces kraj mene al kad budem parkiran i u kaficu pio kavu tako da :laughing7: dobro necemo se prepucavat imas nabrijanog fiata koji jede sve po puli
đaba se kurčiš i bacas mrki pogled kad upali se zeleno trebat ce ti dvogled .......XD

Offline ProDriverGT(TGB)

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 668
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: R50X
  • MojSetup: Polini Sport
  • MojSpuh: Chrom
Odg: koji je bolji po vama bmw ili audi
« Odgovori #36 : 06 Svibanj, 2009, 17:14:51 »
Sta se audi uopce moze usporedivat s BMW-om?Kakav audi...

Offline smmania

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • *
  • Postova: 725
  • Spol: Muški
  • ?ovik sa Škoja
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • http://bikepics.com/members/dino0706/
  • Mjesto: Baška-Rijeka
  • Moj Skuter: RR -bike patike
  • MojSpuh: YOSHIMURA TRC
Odg: koji je bolji po vama bmw ili audi
« Odgovori #37 : 06 Svibanj, 2009, 20:05:22 »
Sta se audi uopce moze usporedivat s BMW-om?Kakav audi...

sta ti znas nikad nisi niti jedan vozio imas 16 godina barem ti tako u profilu pise  :toothy12:
ja danas se vracam doma i murija na stanici bila,izade mi pandur na cestu i pocne mahat(a nema palicu),a ja iz kulture poceo njemu mahat i secer na kraj prodem pokraj njega i potrubim iz postovanja

Offline Ive_MHR

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 736
  • Spol: Muški
  • SCHRANZ TRAUMA
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: PU
  • Moj Skuter: Gilera Runner 50
Odg: koji je bolji po vama bmw ili audi
« Odgovori #38 : 06 Svibanj, 2009, 20:12:09 »
proci ces kraj mene al kad budem parkiran i u kaficu pio kavu tako da :laughing7: dobro necemo se prepucavat imas nabrijanog fiata koji jede sve po puli

kako si decec zabrijal, nisam ja to ni reko al necu se prepucavat, tata kupi mi auto :toothy9:

Offline sven_vx

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 3661
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zg
  • Moj Skuter: vx250
Odg: koji je bolji po vama bmw ili audi
« Odgovori #39 : 06 Svibanj, 2009, 20:19:13 »
jao ive ti si zabrijao sa tim Fiatom...jbt fiat danas nema niti jedan dobar auto...a niti prije nije imao...niti nikad nece imat...tako da...to sta ti imas Tipa sa 80ks brijes da si niki lauda... :laughing3: