Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Bez goriva  (Posjeta: 5292 )

0 Članova i 3 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Dino

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 937
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: mc2
  • MojSpuh: sc08
Bez goriva
« : 24 Ožujak, 2007, 22:22:31 »
I tako ja i frend prije dvi i po ure išli malo đir prema Pagu, dosadno u kući, i sve ok, ja obuka novu jaketu ;D, rukavice, kazaljka pokazuje da ima pola rezervara goriva, pretekli tri-četri auta i dolazimo pred paški most. Tamo je već počelo puhati i ispred mosta se okrenemo i lagano nazad, kad nakon 500 m skuter se ugasi ??? :icon_scratch: :angry9: Ma sve bi to bilo dobro da se to dogodilo negdi di je naseljeno,ali što napraviti kad smo ja i prijatelj jedina živa bića u krugu od 3 km... I tako ja psujem sve žive i mrtve, prijatelj samo ponavlja za mnom, odvidavam svićicu, malo je očistim, ali opet ništa. I tako desetak minuta sidimo kraj skutera i pogledam u rezervar, kad tamo ni kapi goriva! A bolje i to nego da je neki kvar, vadim mobitel, zovem staroga da donese goriva, kad čuješ onu žensku: «žao nam je, svota na vašem računu nije dovoljna za ovaj poziv, obnovite svoj račun, trenutno stanje računa je 0.06»!!! Opet psujem sve žive i mrtve, i lagano ga guramo kući. Kući dolazimo tek nakon uru ipo i nakon 7km guranja skutera od 130kg! Virujte mi, od danas cijenim nizbrdice više nego išta na svitu  :toothy3: :toothy3:

Offline StreetRunner

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1504
  • Spol: Muški
  • HAJDUK ŽIVI VJE?NO
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: huligana
  • Moj Skuter: ludo
Odg: Bez goriva
« Odgovori #1 : 25 Ožujak, 2007, 12:14:46 »
 :laughing7: :laughing7: :laughing7: :laughing7:Dobar si,dobar.Meni se nikad nije dogodilo tako nešto,rezerva mi je dobra a kad točin onda utočin 10-20kn i vozikan se
a proda ja trka?a i kupija Vespu,k**ra* me boli kad me narod voli!!!

Offline zox

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 94
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: DrŽaVa VoLoSkO
  • Moj Skuter: Honda Dylan 150 replica Valentino Rossi
Odg: Bez goriva
« Odgovori #2 : 25 Ožujak, 2007, 13:36:01 »
Bočicu od cole, onu od 0.5 pod sic i na miru si....(naravno u nju staviš benzu..) :toothy9:

Offline Tino22

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 338
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG-Sesvete
  • Moj Skuter: Peugeot Vivacity
  • MojSetup: Nemam
  • MojSpuh: Serijski
Odg: Bez goriva
« Odgovori #3 : 25 Ožujak, 2007, 13:57:19 »
Bočicu od cole, onu od 0.5 pod sic i na miru si....(naravno u nju staviš benzu..) :toothy9:

To je najpametnije napravit.Prošle godine vozimo se frend i ja.On na tomosu, ja na skuteru i vozikamo se lagano po kvartu.Dogovorili smo se da se idemo vozit okolo po selima (ima oko 6 sela).Vozimo se i kad tamo... ugasi mi se skuter.Provjerim svječicu, neće upalit.Na kraju skužim da nema bezina.Pošto u krugu od 10 km nema benzinske gurao sam ga kući.Od tada uvijek imam 2 litre benzina i ulje ispod sica za svaki slučaj. ;D 8)

Offline roby44

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1500
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Bez goriva
« Odgovori #4 : 25 Ožujak, 2007, 14:07:08 »
pa ljudi,cajger od benzina  :jerk:
zato postoji...
ja uvijek imam paniku od toga da mi stane negdje od nedostatka benzina, tak da je rijetko na rezervi  :laughing7:

Offline mrcina

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5929
  • Spol: Muški
  • čuvajte se policajca. jebu svakog koga stignu.
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Piaggio X9 250 / Plava Vektra 1,6 16V
  • MojSetup: polini kuplung i plava centrala.
  • MojSpuh: Gianneli
Odg: Bez goriva
« Odgovori #5 : 25 Ožujak, 2007, 15:51:38 »
ma dino znaš ti onu narodnu, tko nema u mozgu manuelni je radnik.
Piaggio X9 250  Black Box

Offline Dino

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 937
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: mc2
  • MojSpuh: sc08
Odg: Bez goriva
« Odgovori #6 : 25 Ožujak, 2007, 23:30:07 »
pa ljudi,cajger od benzina  :jerk:
zato postoji...
ja uvijek imam paniku od toga da mi stane negdje od nedostatka benzina, tak da je rijetko na rezervi  :laughing7:
Ali stvar je u tome da meni uvijek stoji da ima pola rezervara goriva,biće se kazaljka zaglavila ili nešto tako :dontknow:

Offline eladio

  • We are the Borg
  • administrator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 9351
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Xciting 400i
  • Moja Kaciga: SMK Hybrid
  • MojSpuh: Yasuni black ed.
Odg: Bez goriva
« Odgovori #7 : 26 Ožujak, 2007, 10:18:21 »
 :redface: hebeno je to  :toothy3:
Mi ništa ne obećavamo, i to ispunjavamo!

Offline StreetRunner

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1504
  • Spol: Muški
  • HAJDUK ŽIVI VJE?NO
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: huligana
  • Moj Skuter: ludo
Odg: Bez goriva
« Odgovori #8 : 26 Ožujak, 2007, 10:58:21 »
ja san brale uvik na rezervi i boli me briga :laughing7: :glasses9: :frajer:Bar dok ne ostanen jednon bez benge :laughing7: :laughing7:
a proda ja trka?a i kupija Vespu,k**ra* me boli kad me narod voli!!!

Offline Dino

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 937
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: mc2
  • MojSpuh: sc08
Odg: Bez goriva
« Odgovori #9 : 26 Ožujak, 2007, 18:23:03 »
ja san brale uvik na rezervi i boli me briga :laughing7: :glasses9: :frajer:Bar dok ne ostanen jednon bez benge :laughing7: :laughing7:
Ja isto dok san ima runnera,uvik mi je bija na rezervi, jer san zna da na rezervi mogu napraviti točno 50km.I na runneru je dobro što ima i onaj mali brojač kilometara kojega možeš poništiti,tako kad se upali rezerva,poništiš ga i voziš se dok ne dođe do 50km :)

Offline Sugar

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 617
  • Mr J je cajka fan
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Bez goriva
« Odgovori #10 : 27 Ožujak, 2007, 00:38:58 »
a zamisli ovo!


4 sata ujutro vozim se sam od bola prema supetru(na bracu-tad sam jos imo yamahu tzr) i na sredini otoka nema nicega 20-ak km radijusa bez para na mobitelu a u 8 ujutro moram na trajekt da furam motor u split na vlak za zagreb!

ne vidis prst pred nosom u mraku a neki k**ra* suska oko mene,usro sam se ziv!sva sreca naletile neke trebice,ja ostavio motor sa strane u sumi i s njima do supetra,po karnister i u taksi!


zejbancija me ispala oko petsto kuna,njagora noc u mom zivotu

Offline roby44

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1500
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Bez goriva
« Odgovori #11 : 27 Ožujak, 2007, 01:33:57 »
pa ak su naletile trebice onda i nije tak lose bilo  :laughing7: :laughing9:
treba izvuc pozitivnu stranu situacije :glasses9:

Offline Punisher

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3649
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Piaggio X8 150
  • Moja Kaciga: Nolan N62
Odg: Bez goriva
« Odgovori #12 : 27 Ožujak, 2007, 08:43:10 »
 :laughing7: Još mi se nije desilo da sam ostao bez benzina niti će se desiti... pa makar bio u gradu čim dođem na rezervu odmah ga idem nalokat  :laughing7:
Who's looking for punishment ??

Offline enigma

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1237
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Pula
Odg: Bez goriva
« Odgovori #13 : 27 Ožujak, 2007, 09:00:47 »
:laughing7: Još mi se nije desilo da sam ostao bez benzina niti će se desiti... pa makar bio u gradu čim dođem na rezervu odmah ga idem nalokat  :laughing7:

nikad ne raci nikad :laughing6:

Offline Punisher

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3649
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Piaggio X8 150
  • Moja Kaciga: Nolan N62
Odg: Bez goriva
« Odgovori #14 : 27 Ožujak, 2007, 12:10:17 »
:laughing7: Još mi se nije desilo da sam ostao bez benzina niti će se desiti... pa makar bio u gradu čim dođem na rezervu odmah ga idem nalokat  :laughing7:

nikad ne raci nikad :laughing6:
A zasad dok radim mogu 'gurat politiku'  :laughing3: :laughing6:
Who's looking for punishment ??

Offline StreetRunner

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1504
  • Spol: Muški
  • HAJDUK ŽIVI VJE?NO
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: huligana
  • Moj Skuter: ludo
Odg: Bez goriva
« Odgovori #15 : 27 Ožujak, 2007, 19:00:28 »
a zamisli ovo!


4 sata ujutro vozim se sam od bola prema supetru(na bracu-tad sam jos imo yamahu tzr) i na sredini otoka nema nicega 20-ak km radijusa bez para na mobitelu a u 8 ujutro moram na trajekt da furam motor u split na vlak za zagreb!

ne vidis prst pred nosom u mraku a neki k**ra* suska oko mene,usro sam se ziv!sva sreca naletile neke trebice,ja ostavio motor sa strane u sumi i s njima do supetra,po karnister i u taksi!


zejbancija me ispala oko petsto kuna,njagora noc u mom zivotu
a nije tebi bilo ni tako loše.A jesi ti inače s Brača ili
a proda ja trka?a i kupija Vespu,k**ra* me boli kad me narod voli!!!

Offline IZd

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1164
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Nexus 250 SP
Odg: Bez goriva
« Odgovori #16 : 27 Ožujak, 2007, 19:47:34 »
Ja isto "volim" trošit gorivo da zadnje kapi, za sada nisam ostao bez goriva, ali s obzirom na trenutni stil lako je moguće ad će se to brzo dogoditi...

Offline Genesis051

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1759
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: Hyosung Aquila 125 (prije: G. Runner 50 P.Jet)
Odg: Bez goriva
« Odgovori #17 : 27 Ožujak, 2007, 22:25:16 »
Samo jednom sam gurao Tomosovog Automatic-a, ali zbog tehničke greške: već je bio "u godinama" i krenuo sam "u noć", a benza je curila na napukloj gumenoj cijevčici, na "relaciji" između tanka i karba... A tada nije svaka pumpa bila "Open 24 h" ... Odšetao od (parsto metara prije) Bakarca, do centra Rijeke (cca 12-13 Km), pogurao ga uz jednu impresivnu uzbrdicu (ali automatic ima 50-ak Kg,  a Runner 50 ccm, 98 Kg   :toothy3: - to je upola lakše gurat  :laughing7: ) Natankao benzu, rješio cjevčicu, i otišao ponovo kud sam se uputio !...
Live to ride, ride to live

Offline Sugar

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 617
  • Mr J je cajka fan
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Bez goriva
« Odgovori #18 : 27 Ožujak, 2007, 23:33:05 »
a zamisli ovo!


4 sata ujutro vozim se sam od bola prema supetru(na bracu-tad sam jos imo yamahu tzr) i na sredini otoka nema nicega 20-ak km radijusa bez para na mobitelu a u 8 ujutro moram na trajekt da furam motor u split na vlak za zagreb!

ne vidis prst pred nosom u mraku a neki k**ra* suska oko mene,usro sam se ziv!sva sreca naletile neke trebice,ja ostavio motor sa strane u sumi i s njima do supetra,po karnister i u taksi!


zejbancija me ispala oko petsto kuna,njagora noc u mom zivotu
a nije tebi bilo ni tako loše.A jesi ti inače s Brača ili

supetar mi je drugi dom,kad god nema skole sam tamo,inace sam u zagrebu

Offline StreetRunner

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1504
  • Spol: Muški
  • HAJDUK ŽIVI VJE?NO
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: huligana
  • Moj Skuter: ludo
Odg: Bez goriva
« Odgovori #19 : 28 Ožujak, 2007, 12:07:31 »
aj neka,drago mi je.A koko motor odvezeš u Zg,jeli ga voziš ili privoziš s nekin
a proda ja trka?a i kupija Vespu,k**ra* me boli kad me narod voli!!!