Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: oglasnik moderator  (Posjeta: 1569 )

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline ChRiStIaN

  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4163
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bedekovčina
  • Moj Skuter: Aprilia Leonardo 250
  • Moja Kaciga: SMK Gullwing
  • MojSetup: Polini Hi-Speed control
  • MojSpuh: Serijala
oglasnik moderator
« : 20 Travanj, 2009, 19:46:09 »
je je...na mene se galamilo a gledam sad oglase...đejzssss

http://www.mojskuter.com/forum/index.php?topic=17138.0

piso sam i u tu temu vec 2-3 posta i moderator mi je uredno izbrisao post, uredno uredio oglas (neznam zasto) al fali afkors cijena!

Dakle, npr ja sam zainteresiran za djelove te a fali glavna stavka a to je cijena...i to nije jedini oglas, nekoliko sam ih nepotpunih primjetio!

Dakle, ak osam vec jednom apelirao, zasto moram sad otvarat temu da se malo reda tamo uvede? A ja sam bio zao i los moderator jer sam takve oglase odjebavao...a samo po pravilima radio...dakle...cekam odgovor! Psiao sam i adminu PM vec jedan, nikakav reply nsiam dobio...znaci protiv ovog mdoeratora se nista nemoze (iako je ocito da su oglasi u kur*u) a meni se sralo akj je svaki oglas timo samo to sam ga ja na teži naćin uredio, nerijetko i obrisao!

 :)

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: oglasnik moderator
« Odgovori #1 : 20 Travanj, 2009, 19:58:11 »
OK, nasao si jedan oglas koji ne stima. Evo sada vidim da nije uredjen kako treba, zakljucati cemo i rijeseno.

Offline Pupo

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2865
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG/Pž
  • Moj Skuter: Area 51
Odg: oglasnik moderator
« Odgovori #2 : 20 Travanj, 2009, 20:09:53 »
Uvijek možeš prijatvit post i olakšati posao moderatoru a ne bumpati oglas koji nezadovoljava pravila i tako pomagati nesavjesnom trgovcu.

Offline ChRiStIaN

  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4163
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bedekovčina
  • Moj Skuter: Aprilia Leonardo 250
  • Moja Kaciga: SMK Gullwing
  • MojSetup: Polini Hi-Speed control
  • MojSpuh: Serijala
Odg: oglasnik moderator
« Odgovori #3 : 20 Travanj, 2009, 20:46:58 »
Uvijek možeš prijatvit post i olakšati posao moderatoru a ne bumpati oglas koji nezadovoljava pravila i tako pomagati nesavjesnom trgovcu.

Kolega, citati malo moj prvi post...da ponovim

Napiso sam vec jednom da taj ogals ne stima, moderator je uredno vidio, popravio nije i jso je moje upozorenje izbrisao. Posalo sam adminu Pm ni on to nije rijesio! Nadalje...sjecate se moje mod ere na oglasniku? Jedan oglas da meni nije stimao na vijestima bi zavrsio...srecom, to se nikad nije dogodilo. A stvari tipa ove se u zadnje vrijeme precesto dogadaju...samo velim...mene se napadalo za posao koji sam radio po pravilima a ovakvo rasulo nikome ne smeta...to je ono kaj me boli!

Offline eladio

  • We are the Borg
  • administrator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 9351
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Xciting 400i
  • Moja Kaciga: SMK Hybrid
  • MojSpuh: Yasuni black ed.
Odg: oglasnik moderator
« Odgovori #4 : 20 Travanj, 2009, 21:33:52 »
..ja sam se upravo vratio s tecaja (vezano za zenidbu) , vremena da i imam i NE  :toothy3:

..mislim da ima i drugih mjesta di se moze moderirati, takodjer ima i medju oglasima, ali u konacnici nije sad bas ono totalno rasulo..

ovu temu cu lockat jer bez veze podize tenzije   :vrijemezalock:



PS
..sto se tebe i tvog rada nisam imao zamjerki, maknuo sam te na tvoj zahtjev , i cisto u biti zelim da malo vise uzivas na ovome forumu, jer tamo na oglasima, to covjeka samo ispili  :toothy3: ...

 :icon_thumright:


Mi ništa ne obećavamo, i to ispunjavamo!