Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: keeway 50-auspuh???  (Posjeta: 1397 )

0 Članova i 4 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline R@kija

  • Tržnica : (+23)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7964
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
keeway 50-auspuh???
« : 19 Travanj, 2009, 13:12:03 »
evo do nekid an sve ok i odjednom mi pocne se iz spuha cut neki rac...koda je probusen...al stavim ruku na izlaz (spuh je u obliku rezica) i pocne se gusit jer ne pusta jel se u njemu nes razletilo ili sta...jucer doso na raskrizje normalno kak ruži to i da cu krenut i odjednom vrati se stari zvuk ko prvog dana i dodem do birtije i kad iso doma opet ruži u njemu...


kaj bi moglo bit

Offline R@kija

  • Tržnica : (+23)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7964
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: keeway 50-auspuh???
« Odgovori #1 : 19 Travanj, 2009, 21:36:18 »
zbog ceg bi mogo proprdit auspuh prije:od vune napola pune vode ili od katalizatora razvaljenog...

jer raskopo samtop i vuna je napola puna vode jer kad mi je radio baco je vodu van...sad bar znam zakaj ...

a kad drzim u rukama granu bez topa i cimam ga ljevo desno  osjeti se kak se katalizator pomice...

kaj onda da radim da izvadim katalizator ...al jel ce onda se pun rac jace čut spuh ak ga izvadim...

sa cime bi mogo vunu oprat ili da ju samo osušim...

Offline luna500rr

  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5526
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zmijavci
Odg: keeway 50-auspuh???
« Odgovori #2 : 19 Travanj, 2009, 21:56:56 »
vunu samo zamjeni zeljeznom oko 20kn ce te doci. To je ona vuna sto se sudoperi ciste. Mozes i vec postojecu vunu oprati i benzinom i pustiti da se osusi, ovisno od cega ti je vuna te dali ce je benzin nagristi. Katalizator ti nece previse pojacati buku, samo ce se malo promjeniti zvuk

Offline giannelli

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 3272
  • Spol: Muški
  • Warn a brother (WB)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: DBK
  • Moj Skuter: SR50R
Odg: keeway 50-auspuh???
« Odgovori #3 : 19 Travanj, 2009, 21:58:53 »
kupi kamene vune i natrpaj u prigusivac, a katalizator izvadi ako ti se da zezat.

@lunarr, ne valja samo zeljezne vune stavit, zeljeznu vunu omotas oko cijevi i kamena okolo, jer celicna nece ublazit buku, samo smanjit gorenje kamene vune.
Serijski phva ima taj 209ha atomizer što mu je i mana ed ima 211fa atomizer koji je puno pogođeniji zanemarimo klipič 40 i a7 iglu,ler diznu 34

Offline R@kija

  • Tržnica : (+23)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7964
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: keeway 50-auspuh???
« Odgovori #4 : 19 Travanj, 2009, 23:29:48 »
a dobro al od ceg bi prije tak prdio od vune ili od katalizatora...jer katalizator se samo mice mal ljevo desno...

di ima za kupit tu kamenu vunu i kolko dojde...mojoj viuni nije nis samo je malo vode na njoj...

Offline R@kija

  • Tržnica : (+23)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7964
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: keeway 50-auspuh???
« Odgovori #5 : 20 Travanj, 2009, 10:05:22 »
a dobro al od ceg bi prije tak prdio od vune ili od katalizatora...jer katalizator se samo mice mal ljevo desno...

di ima za kupit tu kamenu vunu i kolko dojde...mojoj viuni nije nis samo je malo vode na njoj...

Offline dino_sk

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4159
  • Spol: Muški
  • 099 /672-1765
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Petrinja
Odg: keeway 50-auspuh???
« Odgovori #6 : 20 Travanj, 2009, 10:15:23 »
pevec,baumax....

Offline R@kija

  • Tržnica : (+23)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7964
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: keeway 50-auspuh???
« Odgovori #7 : 20 Travanj, 2009, 10:27:00 »
pevec,baumax....
ma daj ocu rac kupovat vunu za taj grob...


posusit cu ovu danas pa cu videt kak ce funkcionirat...ak nebu nis posle ide katalizator van

Offline dino_sk

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4159
  • Spol: Muški
  • 099 /672-1765
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Petrinja
Odg: keeway 50-auspuh???
« Odgovori #8 : 20 Travanj, 2009, 10:29:03 »
ma daj ocu rac kupovat vunu za taj grob...


pa sta onda pitas di ima   :toothy11:

Offline R@kija

  • Tržnica : (+23)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7964
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: keeway 50-auspuh???
« Odgovori #9 : 20 Travanj, 2009, 11:16:59 »
pa sta onda pitas di ima   :toothy11:
tak zanimalo me...

Offline R@kija

  • Tržnica : (+23)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7964
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: keeway 50-auspuh???
« Odgovori #10 : 20 Travanj, 2009, 12:51:55 »
posusio sam vunu al rac...opet isto prdi malo slabije al jos uvijek...jel fakat moguce da je do katalizatora

Offline doritos

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (+6)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 3108
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: ZIP SP1
  • MojSetup: grinč mi fkral sve :/
Odg: keeway 50-auspuh???
« Odgovori #11 : 20 Travanj, 2009, 13:01:05 »
koji si ti specijalac... steraj taj spuh u k**ra* i kupi kak se spada spuh a ne to g#vn% od spuha...

ak je to spuh :toothy12:

Offline R@kija

  • Tržnica : (+23)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7964
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: keeway 50-auspuh???
« Odgovori #12 : 20 Travanj, 2009, 13:54:12 »
koji si ti specijalac... steraj taj spuh u k**ra* i kupi kak se spada spuh a ne to g#vn% od spuha...

ak je to spuh :toothy12:
jbt ti ja to posaljem poruku za onaj spuh ti nis...da javi mi...neda mis e kupovat drugi spuh kad je motor na prodaju

Offline tomof10

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1086
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Neum
  • Moj Skuter: MaLaGuTi F10 LC
Odg: keeway 50-auspuh???
« Odgovori #13 : 20 Travanj, 2009, 14:40:57 »
ako ti vodu baca kroz spuh to ti je otiso diftung na cilindru tako je meni bilo.

Offline R@kija

  • Tržnica : (+23)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7964
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: keeway 50-auspuh???
« Odgovori #14 : 20 Travanj, 2009, 15:21:58 »
ako ti vodu baca kroz spuh to ti je otiso diftung na cilindru tako je meni bilo.
bacal je zato kaj je vuna bila puna vode