Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Bliski susreti s policijom  (Posjeta: 88537 )

0 Članova i 11 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline aeroman

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 334
  • Spol: Muški
  • smoke weed every day!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
  • Moj Skuter: Aerox
Odg: Bliski susreti s policijom
« Odgovori #60 : 10 Svibanj, 2007, 00:12:52 »
Mogo je al vidiš da nije,mislim da mora pred tobom napisat kaznu i da ti to potpišeš :icon_scratch: Hebe se načelniku za kacige ;D Ima on pametnijeg posla...
Za dom i slobodu Hrvatskome NARODU!!!!!!!!!!!

Offline Punisher

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3649
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Piaggio X8 150
  • Moja Kaciga: Nolan N62
Odg: Bliski susreti s policijom
« Odgovori #61 : 10 Svibanj, 2007, 08:31:53 »
Rijetko plavci iz auta zaustavljaju >>>reklamiranje<<Čak sam jednom na semaforu vidio pandurski auto i točno ispred njega >>>reklamiranje<<
Who's looking for punishment ??

Offline Nikon

  • ~k®®ty! CA!!~ ..... mig! mig!
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2578
  • Spol: Muški
  • how low can you go ^.^
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • SMK Predatori
  • Mjesto: Spalato
  • Moj Skuter: Beverly 500
Odg: Bliski susreti s policijom
« Odgovori #62 : 10 Svibanj, 2007, 09:03:37 »
Rijetko plavci iz auta zaustavljaju >>>reklamiranje<<Čak sam jednom na semaforu vidio pandurski auto i točno ispred njega >>>reklamiranje<<

ne zaustavljaju oni vozila koja nisu u stanju uvatit ako ovaj krene bizat :)

Offline Punisher

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3649
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Piaggio X8 150
  • Moja Kaciga: Nolan N62
Who's looking for punishment ??

Offline StreetRunner

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1504
  • Spol: Muški
  • HAJDUK ŽIVI VJE?NO
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: huligana
  • Moj Skuter: ludo
Odg: Bliski susreti s policijom
« Odgovori #64 : 11 Svibanj, 2007, 11:49:43 »
Mogo je al vidiš da nije,mislim da mora pred tobom napisat kaznu i da ti to potpišeš :icon_scratch: Hebe se načelniku za kacige ;D Ima on pametnijeg posla...
virij mi da nema.Otkad je u Omiš doša novi načelnik(neki mladi) koncentrira se samo na promet(biće se tako oće dokazat,budala) i sve je više patrola i zaustavljanj ai kazni.Uglavnon 100 sranja u prometu otkad je ovi doša
a proda ja trka?a i kupija Vespu,k**ra* me boli kad me narod voli!!!

Offline mrcina

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5929
  • Spol: Muški
  • čuvajte se policajca. jebu svakog koga stignu.
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Piaggio X9 250 / Plava Vektra 1,6 16V
  • MojSetup: polini kuplung i plava centrala.
  • MojSpuh: Gianneli
Odg: Bliski susreti s policijom
« Odgovori #65 : 11 Svibanj, 2007, 11:54:56 »
pa promet ti je idealan za stvaranje pozitivnih pomaka u službi.uvijek netko krši ono što nebi smio i kazne same dolaze a kriminalci su sad večinom motorizirani i lakše ih se kontrolom prometa može uhvatit.
malo gledaj kak to rade ameri. svi negativci da što prije pobjegnu sa mjesta sranja posežu za vozilom pa je jednostavnije postaviti blokadu i kopati auto nego trčati kilometre i kilometre za budalama.
Piaggio X9 250  Black Box

Offline enigma

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1237
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Pula
Odg: Bliski susreti s policijom
« Odgovori #66 : 11 Svibanj, 2007, 14:14:34 »
slažem se...

Offline Ante712

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 45
  • Spol: Muški
  • GILERA RUNNER 200 VXR
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • skuteri
  • Mjesto: Ljubuski
  • Moj Skuter: GILERA RUNNER 200VXR
Odg: Bliski susreti s policijom
« Odgovori #67 : 09 Srpanj, 2007, 15:30:09 »
ev ja sam iz hercegovine....kod nas policija nece nista...mene su vec 2 puta zaustavili...imam prometnu VXRa kacigu i goriva...testova nisam vidio...samo mu dam prometnu malo popricam s njim...i tako ljudine su....ako si u stanju na zadnjem proc kraj njih nece te ni zaustavljat samo ono palcom pokazu super  :icon_thumright: a ima ih pun kur*** bez kaciga ne regan motor...nista opet nece nista...evo primjera...moj jedan prijatelj ceka ono odjavnicu iz njemacke za leonarda 125...bio registriran na njemacke table i sad lik ga doveo vamo i stari mu table odnio u njemacku i to da ga odjavi...i tako da i papira nije imo...no nije bitno zaustavi ti njega policija molim putne isprave....nemam ¨¨imas vozacku¨¨ nemam ¨¨imas prometnu¨¨ nemam ¨¨ imas papire¨¨ nemam ¨¨imas osobnu¨¨ nemam ¨¨imas goriva¨¨ imam ¨¨voooziii¨¨ hehe ma kraljine su a mozes se namerit na nekog supka koji te zajebaje al u svakom slucaju moras bit lezeran ako si usran samo ce te zajebavat...imam neonku na skuteru ona je u hrvatskoj ono kazna ide za to...zaustavi ti mene i pita sta je to plavo dole...goovrim ja ma to je svjetlo da vidim bocnu nogaru kad ga parkiram...on se ceri...eto polako s policijom i bit ce sve ok...
DISCOPULIS

Offline ..::IVKULJA::..

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 906
  • Spol: Muški
  • zdravka
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: žu-os
  • Moj Skuter: fixer
  • Moja Kaciga: morski pas
Odg: Bliski susreti s policijom
« Odgovori #68 : 19 Srpanj, 2007, 19:24:53 »
prica mi stara neki dan..ugl..neki murjak joj reko da sam im ja glavna tema rasprave u postaji...naravno zbog tockaranja...i sad pogrjesio sam sto sam prvi put stao pa znaju ko vozi motor...e sad sam ga ofarbao i skinio tablicu,naravno kaciga na glavu i peglaj...sad neznaju ko vozi a vise im necu stat..kad god sam stao dobio sam makar kaznu za retrovizore...oprostili su mi svega 2 ili 3 puta i to isti murjak sa cijom sam kcerkom dobar hehehe...inace to je sve hrpa neobucavanih ljudi koji su nakon rata smjesteni kao djelatnici policije jer su se ipak zalozili za obranu drzave...jbg ni neznaju zakon.. jer mi je jednom pisao za retrovizore i nije znao clanak ja mu kazem koji je to clanak i stavak i on mi kaze bogati znas bolje od mene..i to mi je oprostio
inace bio je jedan pandur na kle 500 koji me je prcao uzduz i popreko...prvo me upozoravao da ne divljam po gradu i ja ajd necu vise...odem na nadvoznjak izvan grada di auti ni ne prolaze on se okrene zamnom i napise mi kaznu...pa reko majku ti j**** jesi tolko kreten prvo mi kazes da idem dalje a sad mi tu pises kaznu...reko odsad divljam po gradu pa me uhvati ako mos...ugl neam sad nes protiv njih al mi je samo krivo sto neprcaju vozace auta...ovdje aute ne zaustavljaju preko ljeta a za motore imaju posebne akcije..i to mi je kretenski ako imam sve od opreme na sebi i ispravan motor jedino neam retrovizore sta me im koji k**ra* jebat...tak i tak se po pravilu trebas okrenuti prije prestrojavanja
jel mogu s tom iskaznicom u grad da fatam žene i to, ulazim u poznate klubove i ponosno pijuckam kolu dok vani stoji bt49qt9

Offline Mr J

  • Mudrost je vrijednija od brzine.
  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6214
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: HD V-Rod
  • Moja Kaciga: Schuberth R1
  • MojSetup: Uvijek spreman!
  • MojSpuh: Protočan :)
Odg: Bliski susreti s policijom
« Odgovori #69 : 20 Srpanj, 2007, 09:10:10 »
Treba voziti ispravan motor sa odgovarajucom opremom postivajuci znakove u prometu... Ako ces bjezati policiji dovodis u opasnost i sebe i druge sudionike u prometu...  + sto si uvijek u strahu gdje vreba policija...

Bjezati policajcu na enduru ili bmw-u je izuzetno tesko i nebih to nikome preporucio osim ako lik nije na R-u i nalazi se na autoputu, i tada je to glava u torbi ali je nesto sigurnije, mada nisam za nikakvo bjezanje policiji...

Lijepo postuj zakon i bit ce sigurnije i za tebe i za ostale!  :icon_thumright:
Žena ti kaže "Idi k vragu!". Ti odeš, a ona te i tamo dočeka!

Offline Punisher

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3649
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Piaggio X8 150
  • Moja Kaciga: Nolan N62
Odg: Bliski susreti s policijom
« Odgovori #70 : 20 Srpanj, 2007, 09:11:35 »
Treba voziti ispravan motor sa odgovarajucom opremom postivajuci znakove u prometu... Ako ces bjezati policiji dovodis u opasnost i sebe i druge sudionike u prometu...  + sto si uvijek u strahu gdje vreba policija...

Bjezati policajcu na enduru ili bmw-u je izuzetno tesko i nebih to nikome preporucio osim ako lik nije na R-u i nalazi se na autoputu, i tada je to glava u torbi ali je nesto sigurnije, mada nisam za nikakvo bjezanje policiji...

Lijepo postuj zakon i bit ce sigurnije i za tebe i za ostale!  :icon_thumright:
Signature  ;D
Who's looking for punishment ??

Offline ..::IVKULJA::..

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 906
  • Spol: Muški
  • zdravka
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: žu-os
  • Moj Skuter: fixer
  • Moja Kaciga: morski pas
Odg: Bliski susreti s policijom
« Odgovori #71 : 20 Srpanj, 2007, 14:07:52 »
zareko sam se da necu stavit retrovizore i tocka...to je nesto najruznije sto se moze vidit na skuteru
jel mogu s tom iskaznicom u grad da fatam žene i to, ulazim u poznate klubove i ponosno pijuckam kolu dok vani stoji bt49qt9

Offline enigma

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1237
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Pula
Odg: Bliski susreti s policijom
« Odgovori #72 : 20 Srpanj, 2007, 14:30:47 »
čuj, retrovizori ne služe za izložbu...misliš da nemaju svrhu?

Treba voziti ispravan motor sa odgovarajucom opremom postivajuci znakove u prometu...

Lijepo postuj zakon i bit ce sigurnije i za tebe i za ostale!  :icon_thumright:

evo ovo je lijepo rečeno :icon_thumright:

Offline aco stunter_50

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 160
  • Spol: Muški
  • ko mi šta može
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Beli Manastir
  • Moj Skuter: Kymco Agility 50
Odg: Bliski susreti s policijom
« Odgovori #73 : 20 Srpanj, 2007, 16:39:49 »
ističe mi rega a para nemam za regu i sada je skidam i vozim se bez nje a kod nas svi biježe muriji jel niko nema vozačku a nas par imaju na piku jel mi kao divljamao i ometamo red i mir u gradu idioti imamo pistu i nedaju nam da pravimo gluposti na napustenoj pisti i to van grada stavili čuvara nekog samo da mi nedolazimo
Ko mi šta može

Offline ..::IVKULJA::..

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 906
  • Spol: Muški
  • zdravka
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: žu-os
  • Moj Skuter: fixer
  • Moja Kaciga: morski pas
Odg: Bliski susreti s policijom
« Odgovori #74 : 21 Srpanj, 2007, 09:43:03 »
gle imao sam retrovizor i od vibracija se ogledao treslo tak da svejedno nisam nista vidio;)
jel mogu s tom iskaznicom u grad da fatam žene i to, ulazim u poznate klubove i ponosno pijuckam kolu dok vani stoji bt49qt9

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Bliski susreti s policijom
« Odgovori #75 : 21 Srpanj, 2007, 17:50:58 »
u Zagrebu  je drukčije neg u dalmaciji ili npr. u hercegovini..
moraš bit fin i ne radit krupne svinjarije..
sitne prekršaje da, ali bit bezobrazan i radit teške prekršaje, to ne..
ne svađati se s policijom, jer su oni svi došli sa sela u veliki grad i sad su policajci, zakon su, poštuj ih to je njihov kompleks..
kad kažeš, oprostite, neću više, ili joooj, tak nešto, onda oni vide da si se ponizio pa te puste..
a ne ko moj kolega, on se s njima svadi, *ebe im mater, pa ga gone, pišu mu kazne, bio je čak u buksi preko noći!!
za što, da pokažeš kak se rođeni purger sramoti?
nikada..

Offline X-Thug

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2314
  • Spol: Muški
  • Osobni Text?
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: BMW E91
Odg: Bliski susreti s policijom
« Odgovori #76 : 21 Srpanj, 2007, 19:07:58 »
u Zagrebu  je drukčije neg u dalmaciji ili npr. u hercegovini..
moraš bit fin i ne radit krupne svinjarije..
sitne prekršaje da, ali bit bezobrazan i radit teške prekršaje, to ne..
ne svađati se s policijom, jer su oni svi došli sa sela u veliki grad i sad su policajci, zakon su, poštuj ih to je njihov kompleks..
kad kažeš, oprostite, neću više, ili joooj, tak nešto, onda oni vide da si se ponizio pa te puste..
a ne ko moj kolega, on se s njima svadi, *ebe im mater, pa ga gone, pišu mu kazne, bio je čak u buksi preko noći!!
za što, da pokažeš kak se rođeni purger sramoti?
nikada..
nebi reka da ima puno razlike...sve ti zavisi na kakvoga naletiš i kakav mu je dan...
...........1...........8...........7...........

Offline robert

  • Mr.GESTAPO
  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8105
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Zippo Friends Croatia
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: LINIĆTRANS/CIPELCUG
Odg: Bliski susreti s policijom
« Odgovori #77 : 22 Srpanj, 2007, 00:06:32 »
evo moje price:
drugi dan da imam uopce skuter!
policija me zaustavi na gorickoj cesti kod buzina i pita:
JESTE PILI?
ja mu odgovaram iskreno: jesam popio 2 piva!
on me gleda kao da je vidio papu na skateboardu i kaze nemojte me zajebavati!
ja njemu ako zelite dajte alkotest ili kako se to ovdje u hrvatskoj zove!
on meni dajte prometnu i vozacku!
ja mu dam papire i onda nastaje pravi cirkus!
vratio sam se iz njemacke prije 6 mjeseci i dozvolu jos nisam preveo a on kao da je vidio bibliju na kinezkom prevedenu pita sto je to!
ja mu prevedem sve sto je htio znati a on kaze ok vozi dalje!
2 sata kasnije vidim tog istog policajca u njegovom autu u odri kod zir-marketinga kako spava kao usred noci!
sada moje pitanje.
jasno mi je da alkohol i auto, skuter itd... neidu skupa ali ko daje njemu pravo kao policajcu da spava na poslu?

Offline Nikon

  • ~k®®ty! CA!!~ ..... mig! mig!
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2578
  • Spol: Muški
  • how low can you go ^.^
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • SMK Predatori
  • Mjesto: Spalato
  • Moj Skuter: Beverly 500
Odg: Bliski susreti s policijom
« Odgovori #78 : 22 Srpanj, 2007, 08:23:22 »
haha hrvatska policija... sta se cudis  :toothy9:
SMK Predatori Member
www.smk-predatori.com

Offline ..::IVKULJA::..

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 906
  • Spol: Muški
  • zdravka
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: žu-os
  • Moj Skuter: fixer
  • Moja Kaciga: morski pas
Odg: Bliski susreti s policijom
« Odgovori #79 : 28 Srpanj, 2007, 21:18:37 »
eo prije 5 min sam imao bliski susret,oso sestru odvest kod frendice,i napravio jedan djir po gradu,zazvoni mi telefon i ja da se javim nisam ni gledao murjak istrci pred mene sa palicom,ja nisam stigo ukocit i prodjem a on me pokusa gurnit sa motora!!!!!seljak,jel ima on to pravo ili je samo vidio u americkim filmovima???
jel mogu s tom iskaznicom u grad da fatam žene i to, ulazim u poznate klubove i ponosno pijuckam kolu dok vani stoji bt49qt9