Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Bliski susreti s policijom  (Posjeta: 88484 )

0 Članova i 8 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline FRED PERRY

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 88
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • My Deviant
  • Mjesto: Zagreb - Dubrava
  • Moj Skuter: Speedfight 100cc
  • MojSpuh: LeoVince Touring
Odg: A
« Odgovori #280 : 17 Srpanj, 2008, 22:51:17 »
Ne možete si ni zamislit kako je sada meni!
Dobit cu kazne, ici cu na sud!
Sve moje prijatelje dosada su pustili!
A ja moram kazne placat!
Motor imam 1 dan!
Iss, najradje bi se ubio!
Sta sad?
Dal da prodam motor?
Dal da se i dalje vozim?
 :'( :'( :'(
zakaj bi prodal motor..tek si ga dobil....jebiga imal si peh..kaj sad...dogada se....

Pa nemam ja tolko para da kazne placam!
Zaustavit ce me opet!


Offline Bokygs

  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2090
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: GS
  • Moj Skuter: DT 125
Odg: A
« Odgovori #281 : 17 Srpanj, 2008, 23:10:26 »
Ne možete si ni zamislit kako je sada meni!
Dobit cu kazne, ici cu na sud!
Sve moje prijatelje dosada su pustili!
A ja moram kazne placat!
Motor imam 1 dan!
Iss, najradje bi se ubio!
Sta sad?
Dal da prodam motor?
Dal da se i dalje vozim?
 :'( :'( :'(
zakaj bi prodal motor..tek si ga dobil....jebiga imal si peh..kaj sad...dogada se....

Pa nemam ja tolko para da kazne placam!
Zaustavit ce me opet!


Pa koji si motor uopće kupio,a ako ne vidiš rješenja nemoj se voziti dok ne napuniš 16 god i položiš,jer šteta je prodavati motor...

Offline Ivan

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 57
  • Spol: Muški
  • M696
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Oto?ac
  • Moj Skuter: Gilera Runner 180SP
Odg: Bliski susreti s policijom
« Odgovori #282 : 17 Srpanj, 2008, 23:14:38 »
Mislim da maloljetnici ne plaćaju kazne, dobit će ti starci neku cifru za platiti jer su ti dali da se voziš pa su oni odgovorni. Tako mi je frendu bilo, al je njemu bio motor registriran i mislim da je imao kacigu. Na kraju mu stari dobio 1000kn kazne jer je motor bio na staroga. Ne brini se, čekaj da ti dođe poziv na sud, a onda ćeš vidjeti što će ti sudac reć.
Bolje izgubiti sekundu u životu, nego život u sekundi...

Offline FRED PERRY

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 88
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • My Deviant
  • Mjesto: Zagreb - Dubrava
  • Moj Skuter: Speedfight 100cc
  • MojSpuh: LeoVince Touring
Odg: Bliski susreti s policijom
« Odgovori #283 : 17 Srpanj, 2008, 23:32:41 »
Citat:
Pa koji si motor uopće kupio,a ako ne vidiš rješenja nemoj se voziti dok ne napuniš 16 god i položiš,jer šteta je prodavati motor...

Kupio sam Speedfight 100 i to prije 2 dana i namjeravao sam ga vozit do 16 dok ne polozim,
a tada kupit vx!

Citat:
Mislim da maloljetnici ne plaćaju kazne, dobit će ti starci neku cifru za platiti jer su ti dali da se voziš pa su oni odgovorni. Tako mi je frendu bilo, al je njemu bio motor registriran i mislim da je imao kacigu. Na kraju mu stari dobio 1000kn kazne jer je motor bio na staroga. Ne brini se, čekaj da ti dođe poziv na sud, a onda ćeš vidjeti što će ti sudac reć.

Ah...5000 do 15000 kn za vozacku, 1000 kn za kacigu...
Kaj ce mi starci morat prodat auto da meni plate kaznu...
Il uvjek ostaje opcija - ZATVOR...
Ono 60 dana...Kaj je to...Nis...
Bas me to brine, kaj idem na sud...
Imao sam dosta neugodnih iskustava sa sudom i policijom...
Toga se nit ne zelim prisjecati...
I sad opet...Pa gdje je tome kraj...
Maximalna kazna je 16000 kn...
A motor vrijedi 6000 kn...
Trebo sam im dat motor pa neg ga voze
u pi**u materinu ak ocu...
Il sam ih trebo mozda podmitit,
sa deset kuna kojih mi je stara dala za gablec...
Uglavnom jos jedno lijepo iskustvo...
Je*o ja motore, policiju, sudove, zakone, birokraciju,
i na kraju samog sebe...
Toliko od mene...
 :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'(


Offline Galjego

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 239
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: F15
  • MojSetup: MHR replica
Odg: Bliski susreti s policijom
« Odgovori #284 : 18 Srpanj, 2008, 14:04:00 »
Ajde šta plačeš...šta si uzima skut ako si mislia da te policija neće hvatati???

Ako ti je PROBLEM ići na sud i tamo slušati RIJeČI kako ti teta qizdi i oprašta ti kaznu te daje UKOR onda prodaj skuter jer ni nije za tebe onda.

Ima sam 7,8 prijava kad me policija štopala, pisali su sve i svašta, ja sam im samo hladnokrvno dao podatke i to je to.
Čestitka došla na kuću, otiša na sud, tamo uvik ista priča, nikad se neće ponovit i aj ća.

4 ili 5 kazni sam riješia na sudu, ove 2,3 nisu došle niti će doć...također maloljetan...
Prazno...:=)

Offline X-Thug

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2314
  • Spol: Muški
  • Osobni Text?
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: BMW E91
Odg: Bliski susreti s policijom
« Odgovori #285 : 18 Srpanj, 2008, 18:56:40 »
zanima me npr ja vozin iman vozacku i sve to a vozin nekog bez kacige,kome ide kazna meni ili njemu i takodjer isto vridi i za pojaseve u autu pitanje ako san ja vezan a ovaj pokraj mene nije
...........1...........8...........7...........

Offline exfreerider

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 660
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Divlja po metropoli
  • Moj Skuter: ex.VXR 200, ex. Zip 125 4T LC RR sada Polo TDI RR
  • MojSetup: najja?i kit - konj za volanom
  • MojSpuh: Samo najglasniji
Odg: Bliski susreti s policijom
« Odgovori #286 : 18 Srpanj, 2008, 19:03:10 »
tko je vidio plačati kazne šupcima u saboru :nono: :frajer:
No drift no fun

Na ravnom se vide konji a po zavojima majmuni ja sam ipak ve?i majmun lol

Offline 3alfa3

  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15008
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: Bliski susreti s policijom
« Odgovori #287 : 19 Srpanj, 2008, 00:53:28 »
zanima me npr ja vozin iman vozacku i sve to a vozin nekog bez kacige,kome ide kazna meni ili njemu i takodjer isto vridi i za pojaseve u autu pitanje ako san ja vezan a ovaj pokraj mene nije

Suvozac bez kacige si sam placa kaznu kao i suvozac u autu ako nije vezan

Offline Galjego

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 239
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: F15
  • MojSetup: MHR replica
Odg: Bliski susreti s policijom
« Odgovori #288 : 19 Srpanj, 2008, 09:32:07 »
Bila je u nas ima par dana neka racija...
Policije na svakom raskrižju, u svakom dijelu "grada"...sigurno je bilo 6,7 patrola...

I sve u krugu od 1,2 km...neznam jel to bila neka uobičajna ruta, kontrola ili...

Ali ono je bilo previše, i SAMO su zaustavaljali motore...ja idem na trenig, prođem ispod kuće, vidim doli policiju i okrenem se nasri ceste, idem drugim putem kružiti i njih sritnem u toj pripizdini, i naravno, kad sam ih vidia lagano nasrid ceste okrenia se pa nek me vataju i full gas. I nisma moga doć do treniga, nego pješice...naravno, nemam regan motor, a nemogu ga regat jer sam izgubia prometnu i tablicu, a starome teško otić u PU...nemam vozačku...takorekuć niš, ali dok nevidim policijski motor nestajem.

E sad me neš zanima...ima par dana, ispred neke trafike, kupujem sokove i smokie, i stavljam ih u sic (motor je ugašen i na nogari, nije u prometu), i taman dok sam to radia, iza leđa mi se stvori policijski dužnosnik u civilu, pokaže mi značku, i naravno neko auto njihovo privatno...
Traže dokumente,a  ja ima samo one papire šta sam dobia na tehničkom i na osiguranju, te knjižicu vozila...a problem je šta u knjižici vozila piše druga boja nego šta je (a koliko samo prekršaja narpavim kad sidnem na motor...ame..)...i šta me začudilo, vide torbu sportsku na motoru, i pitaju momak, jeli imaš droge, otvori sic, šta imaš u pederuši, stani tu na auto...i pregledaju me...neš su zapisali u svoju tekicu i otišli...sa riječima..."koštat će tebe ova zajebancija"...

Jel imaju ikakvo pravo da napišu kaznu, jer nissam bio u prometu, iako sam im iskreno reka da idem sa treniga...?!?
Prazno...:=)

Offline Tomma

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1208
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb!
  • Moj Skuter: Runner PureJet
  • Moja Kaciga: Mat
  • MojSpuh: Serijala
Odg: Bliski susreti s policijom
« Odgovori #289 : 19 Srpanj, 2008, 09:43:36 »
Brijem da ti nista ne moze jer te nisu copili na djelu...A ovo sto te trazio da otvoris sic,to si moro jer su ocito oni drotovi za drogu..meni lik dodje ispred zgrade,vadi sve iz djepova,a ja pred ulazom :laughing3: :laughing3:

Offline 3alfa3

  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15008
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: Bliski susreti s policijom
« Odgovori #290 : 19 Srpanj, 2008, 09:46:35 »
Jel imaju ikakvo pravo da napišu kaznu, jer nissam bio u prometu, iako sam im iskreno reka da idem sa treniga...?!?

Nebi ti smjeli pisat nikakvu kaznu


Offline mrcina

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5929
  • Spol: Muški
  • čuvajte se policajca. jebu svakog koga stignu.
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Piaggio X9 250 / Plava Vektra 1,6 16V
  • MojSetup: polini kuplung i plava centrala.
  • MojSpuh: Gianneli
Odg: Bliski susreti s policijom
« Odgovori #291 : 19 Srpanj, 2008, 09:52:45 »
jesi li vidio značku i jesu li rekli da su policajci.
ako ne nebrini niš ti nebu došlo.
inače ako su u civilu i ne predstave se uopče ih ne doživljavaj jer tko te smije tražiti dokumente , samo policija a ako su u civilu mora reči policija i pokazati dokumente, nešto slično kao u kobrama na tv.
Piaggio X9 250  Black Box

Offline 3alfa3

  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15008
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: Bliski susreti s policijom
« Odgovori #292 : 19 Srpanj, 2008, 10:04:12 »
jesi li vidio značku i jesu li rekli da su policajci.
ako ne nebrini niš ti nebu došlo.
inače ako su u civilu i ne predstave se uopče ih ne doživljavaj jer tko te smije tražiti dokumente , samo policija a ako su u civilu mora reči policija i pokazati dokumente, nešto slično kao u kobrama na tv.

...ali svakako ostati pristojan, jer takvi arogantni drotovi znaju isprebijat bez puno razloga - samo cekaju sitnicu....

Offline Galjego

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 239
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: F15
  • MojSetup: MHR replica
Odg: Bliski susreti s policijom
« Odgovori #293 : 19 Srpanj, 2008, 10:07:47 »
jesi li vidio značku i jesu li rekli da su policajci.
ako ne nebrini niš ti nebu došlo.
inače ako su u civilu i ne predstave se uopče ih ne doživljavaj jer tko te smije tražiti dokumente , samo policija a ako su u civilu mora reči policija i pokazati dokumente, nešto slično kao u kobrama na tv.

Rekli su..."dobra večer momak..policija"...i izvadili značku...
Prazno...:=)

Offline 3alfa3

  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15008
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: Bliski susreti s policijom
« Odgovori #294 : 19 Srpanj, 2008, 10:14:05 »
jesi li vidio značku i jesu li rekli da su policajci.
ako ne nebrini niš ti nebu došlo.
inače ako su u civilu i ne predstave se uopče ih ne doživljavaj jer tko te smije tražiti dokumente , samo policija a ako su u civilu mora reči policija i pokazati dokumente, nešto slično kao u kobrama na tv.

Rekli su..."dobra večer momak..policija"...i izvadili značku...

Kako bilo, ti nisi sudjelovao u prometu i zbog toga nisi u nikakvom prekrsaju. Cak niti sto nemas tablicu niti regan skut. Eventualno bi mogao dobit kaznu ako je skuter dulje vrijeme ne registriran, ali to nije kazna koju policajac pise na licu mjesta nego automatski dolazi postom na adresu. Iako, za takve slucajeve sam samo cuo u ZG dok drugdje nisu tako azurni.

I da, pod sudjelovanjem u prometu se smatra upravljanje upaljenim ili ugasenim skuterom. Tako da mozes na primjer gurati skuter, ali ne smijes sjesti na njega dok je on u pokretu ukoliko nemas vozacku, registriran skuter i sve ostalo sto ide

Offline Galjego

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 239
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: F15
  • MojSetup: MHR replica
Odg: Bliski susreti s policijom
« Odgovori #295 : 19 Srpanj, 2008, 10:17:30 »
Ok, hvala alfa...

Btw. ono za dugo neregan skut, meni je skut bio neregan punih 6 godina, došao na teh. prošle godine, poslala me u policiju na odjavu, ja otišao na drugi teh. servis i čovjek me pustio.
A kazna nije došla u tih 6 godina.

Ma taman 2 dana prije istekla rega neg su me tapali.
Prazno...:=)

Offline mrcina

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5929
  • Spol: Muški
  • čuvajte se policajca. jebu svakog koga stignu.
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Piaggio X9 250 / Plava Vektra 1,6 16V
  • MojSetup: polini kuplung i plava centrala.
  • MojSpuh: Gianneli
Odg: Bliski susreti s policijom
« Odgovori #296 : 19 Srpanj, 2008, 14:18:30 »
ha čuj čist ok pristup i od tebe sve ostalo na nivou ili ???
Piaggio X9 250  Black Box

Offline Galjego

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 239
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: F15
  • MojSetup: MHR replica
Odg: Bliski susreti s policijom
« Odgovori #297 : 19 Srpanj, 2008, 21:39:57 »
ha čuj čist ok pristup i od tebe sve ostalo na nivou ili ???

Uvik sam takav pred pandurima:)

Šta se dublje uvučeš u guzicu to bolje:) :jerk:
Prazno...:=)

Offline PViVaCiTy

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 86
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Peugeot Vivacity
Odg: Bliski susreti s policijom
« Odgovori #298 : 22 Srpanj, 2008, 14:06:37 »
ma to su ti ovi murjaci koji kao traze jel ima drogirasa i to.takvi su kod nas bili svaki dan dolazili par tjedana i uvijek vozacka prometna i to i nikad nista...a najbolje retardirani murjak ima 2m i 100 kg i kurci se kak ce nas istuc hahaha...i jos recimo mi sjedimo na zidicu ,skuter sparkiran, kaciga objesena na onu kukicu ispod volana i pita decki di su vam kacige nesmijete na motor bez kaciga  :dontknow: :dontknow:
Peugeot Vivacity
Dellorto 19 PHBG
Malossi Red Sponge + 3 rupe fi 8 na filta?u

Offline vktr

  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2426
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Bliski susreti s policijom
« Odgovori #299 : 23 Srpanj, 2008, 01:21:04 »
A napokon pročito svih 20str :toothy3: jučer se ja vozao malo bez kacige i prošao pokraj pandura koji su se smjestili u golfiću na ulazu u školu i nisu dali nikakve znakove da stanem, i kako sam se udaljavao okrenuo zadnji kraj njima vrlo lako su mogli vidjeti regu, kaj sad jel mogu oni kaj pisati ako me nisu zaustavili ni ništa?