Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Izlet u Novi Marof  (Posjeta: 22808 )

0 Članova i 4 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline 2TDottore

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 5917
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Purejet
Odg: Izlet u Novi Marof
« Odgovori #80 : 02 Ožujak, 2009, 18:19:00 »
decki moji pa nije to sam tak......jedno je mislit a drugo je kad dodjes tam i pocnes vozit i onda skuzis da bas sekunde nejdu dolje tak lagano pogotovo na tak kratkoj i zatvorenoj stazi sa kratkim zavojima.

Gledao sam vremena open klase koja se po performansama nemože uspoređivati sa serijskim vxr-om i vremena su bila od 1.22 pa do najsporijeg koji je vozio 1.40.

cek ti oces rec da seriski vxr moze konkurirat nadrkanim sp-ovima i 70-kama iz OPEN-a.....mislim da grijesis al ajde nema veze.....ovi koji voze 1,38 sa takvim motorima su zalutali na stazu.......  :laughing7:

no dobro......daj ti meni reci jesi ti slozio tog svog zipa 125RR da odes onda s nama koji se tu dogovaramo jednom prilikom opet na marof da se malo izdivljamo i kak ti velis napokon saznamo krajnje limite koje mozemo izvuc iz svojih bjesnih pila.......  :laughing11:

Offline Marekvz1

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1666
  • Spol: Muški
  • ajmoooo..
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varaždin
  • Moj Skuter: Imao sam...
  • Moja Kaciga: Čupa na glavi...
  • MojSetup: Jedino silikonski s Peveca..
  • MojSpuh: Prodao sam...
Odg: Izlet u Novi Marof
« Odgovori #81 : 02 Ožujak, 2009, 18:21:51 »
ja mislim da bi ja mogel ispod 2:00  :laughing7: :laughing7:
Vrnul sam se...Tanji nego ikad.....j#bo te led.

Offline exfreerider

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 660
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Divlja po metropoli
  • Moj Skuter: ex.VXR 200, ex. Zip 125 4T LC RR sada Polo TDI RR
  • MojSetup: najja?i kit - konj za volanom
  • MojSpuh: Samo najglasniji
Odg: Izlet u Novi Marof
« Odgovori #82 : 02 Ožujak, 2009, 18:24:46 »
decki moji pa nije to sam tak......jedno je mislit a drugo je kad dodjes tam i pocnes vozit i onda skuzis da bas sekunde nejdu dolje tak lagano pogotovo na tak kratkoj i zatvorenoj stazi sa kratkim zavojima.

cek ti oces rec da seriski vxr moze konkurirat nadrkanim sp-ovima i 70-kama iz OPEN-a.....mislim da grijesis al ajde nema veze.....ovi koji voze 1,38 sa takvim motorima su zalutali na stazu.......  :laughing7:

no dobro......daj ti meni reci jesi ti slozio tog svog zipa 125RR da odes onda s nama koji se tu dogovaramo jednom prilikom opet na marof da se malo izdivljamo i kak ti velis napokon saznamo krajnje limite koje mozemo izvuc iz svojih bjesnih pila.......  :laughing11:

Potpuno se slažem sa svime šta si rekao i ne mislim da sam ikakva konkurencija trkačim pilama :binkybaby: iako puno ovisi kakav tulipan vozi pilu :frajer:

Danas sam mislio dovršiti zipaća jer je buraz totalizirao svoj auto pa mu trebaju neka kolica ali vrijeme nije na našoj strani ovoga tjedna

Rado ću vam se pridružiti na stazi :icon_thumright:
« Zadnja izmjena: 02 Ožujak, 2009, 18:28:47 exfreerider »
No drift no fun

Na ravnom se vide konji a po zavojima majmuni ja sam ipak ve?i majmun lol

Offline 2TDottore

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 5917
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Purejet
Odg: Izlet u Novi Marof
« Odgovori #83 : 02 Ožujak, 2009, 18:27:19 »
Potpuno se slažem sa svime šta si rekao i ne mislim da sam ikakva konkurencija trkačim pilama :binkybaby:

Danas sam mislio dovršiti zipaća jer je buraz totalizirao svoj auto pa mu trebaju neka kolica ali vrijeme nije na našoj strani ovoga tjedna

Rado ću vam se pridružiti na stazi
:icon_thumright:

e to mi je drago cut  :icon_thumright: .....onda nas je vec cetvero u igri...... jos nadjemo dvoje troje i mozemo si rezervirat termin ili mozda ocete ic na divlje......  :icon_tongue:
« Zadnja izmjena: 02 Ožujak, 2009, 18:28:58 2TDottore »

Offline exfreerider

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 660
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Divlja po metropoli
  • Moj Skuter: ex.VXR 200, ex. Zip 125 4T LC RR sada Polo TDI RR
  • MojSetup: najja?i kit - konj za volanom
  • MojSpuh: Samo najglasniji
Odg: Izlet u Novi Marof
« Odgovori #84 : 02 Ožujak, 2009, 18:30:47 »
Tako grupno na crno nikako :nono:

i dok sam solo išao bio mi je bed

dva puta sam se okrenuo doma  :'(

jednoj je gazda kosio travu a drugi puta su štrumfovi na bmw-ima bili na stazi
No drift no fun

Na ravnom se vide konji a po zavojima majmuni ja sam ipak ve?i majmun lol

Offline 2TDottore

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 5917
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Purejet
Odg: Izlet u Novi Marof
« Odgovori #85 : 02 Ožujak, 2009, 18:33:48 »
onda kad se dogovorimo nazovemo gore i rezerviramo si termin..........tak je mozda i najbolje..... :icon_thumright:.....a po meni 200kn fakat nije puno za cijeli dan i ne isplati se riskirat da nam sere gazda ili da dodju štrumfovi pa imamo sranja.

Offline greenlite

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 682
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: čk
Odg: Izlet u Novi Marof
« Odgovori #86 : 02 Ožujak, 2009, 18:36:36 »
trebalo bi se z gazdom dogovorit a i međusobno odredit datum kad bi išli se spucati ... meni je baba rekla da bi nas minimalno četvero trebalo biti...
ajd dobro naznam kak bi bil s vremenom al nexusu bi dušu vadil :laughing7:
znam kak je bilo v belici dok su me pustili na stazu


Offline 2TDottore

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 5917
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Purejet
Odg: Izlet u Novi Marof
« Odgovori #87 : 02 Ožujak, 2009, 18:38:16 »
kaj se mene tice mozemo vec sad dogovort termin pa lako onda nazovemo dan ranije i rezerviramo.......a kaj se tice vadjenja duse djelim s tobom misljenje da i moj stalker ko i tvoj nexus nebi puno bolje proso po tom pitanju  :laughing11:

Offline exfreerider

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 660
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Divlja po metropoli
  • Moj Skuter: ex.VXR 200, ex. Zip 125 4T LC RR sada Polo TDI RR
  • MojSetup: najja?i kit - konj za volanom
  • MojSpuh: Samo najglasniji
Odg: Izlet u Novi Marof
« Odgovori #88 : 02 Ožujak, 2009, 18:41:29 »
Na marofu mi je vxr trošio 6l to je bio max

termin trebamo odabrati ovisno o ekipi kakva bi išla mislim na obaveze i to

dva sata su sasvim dovoljna za izcrpiti se na stazi

možemo čak i recimo petak poslije podne od 5 pa do 9 da izbjegnemo vikend gužvu :hello:
No drift no fun

Na ravnom se vide konji a po zavojima majmuni ja sam ipak ve?i majmun lol

Offline 2TDottore

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 5917
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Purejet
Odg: Izlet u Novi Marof
« Odgovori #89 : 02 Ožujak, 2009, 18:48:01 »
kak ces po mraku vozit......  :laughing7:....kaj se mene tice najbolje je ipak vikend i nadam se da necemo bas naletit na veliku guzvu jer onda mozemo doc laganini prije podne i onda mi koji smo prvi put na stazi prvi dio dana se malo zajebavamo i vrtimo krugove bezveze i onda polako pojacavamo tempo i onda zadnjih sat dva udri dok ne zacvika...... :laughing11: jer inace ak dodjes na knap s vremenom i prije mraka onda ti je velika sansa da opadnes u prvom krugu jer moras odma forsirat dok te mrak ne pojede  :laughing7:

Offline greenlite

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 682
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: čk
Odg: Izlet u Novi Marof
« Odgovori #90 : 02 Ožujak, 2009, 18:49:48 »
Pa ono nebi bilo loše ako bi i kraj tjedna bili jer istina da bude za vikend gužva pogotovo ak bude i vrijeme lijepo... može 20.03? Ma i vikend bi mi bilo ok al opet nebi htel da me koji karting pobere

Offline 2TDottore

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 5917
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Purejet
Odg: Izlet u Novi Marof
« Odgovori #91 : 02 Ožujak, 2009, 18:53:05 »
kaj se mene tice moze 20.3  :icon_thumright: al ja bi cim ranije ranije ak mozete jer ak se nadjemo tam oko 5 kak je Ex reko to mi zgleda nekak prekasno.

Offline exfreerider

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 660
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Divlja po metropoli
  • Moj Skuter: ex.VXR 200, ex. Zip 125 4T LC RR sada Polo TDI RR
  • MojSetup: najja?i kit - konj za volanom
  • MojSpuh: Samo najglasniji
Odg: Izlet u Novi Marof
« Odgovori #92 : 02 Ožujak, 2009, 18:54:24 »
Ma kako god samo da meni pila bude u voznom stanju ja sam uvijek za dobru ganjačinu i po gradu i po sljemenu a najbolje po stazi :frajer:

ovo oko 5 sam rekao jer sam mislio da budemo išli oko 5mj dok je dan puno duži

20.3 mi je nekako prerano :icon_scratch:
No drift no fun

Na ravnom se vide konji a po zavojima majmuni ja sam ipak ve?i majmun lol

Offline greenlite

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 682
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: čk
Odg: Izlet u Novi Marof
« Odgovori #93 : 02 Ožujak, 2009, 18:55:00 »
Ja sam u 14h gotov s poslom iako radim do 16h tak da s moje strane :icon_thumright:

Offline 2TDottore

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 5917
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Purejet
Odg: Izlet u Novi Marof
« Odgovori #94 : 02 Ožujak, 2009, 18:59:09 »
ma ja sam mislio sad otic ak bu ljepo vrijeme cim prije da pohvatamo malo zavoje mi koji nismo nikad bili.....pa lako mi odemo i u 5 mjesecu......kad odes jedamput na stazu to postane zarazno  :laughing11:

Offline greenlite

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 682
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: čk
Odg: Izlet u Novi Marof
« Odgovori #95 : 02 Ožujak, 2009, 19:13:42 »
ma to dottore  :headbang: , je exfreerider ti ipak imaš odvoženih sto krugova po toj stazi a ja tek tri sa ktmom na orange dayu...moramo i mi strenirati stazu za 1:30 :laughing11:, ajd dottore najdemo još nekog sa strane pa 20.3 se dogovorimo jer i ja bi čim prije, da i nije uopće problem da se ide i u 5. mjesecu

Offline 2TDottore

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 5917
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Purejet
Odg: Izlet u Novi Marof
« Odgovori #96 : 02 Ožujak, 2009, 19:35:07 »
ma to dottore  :headbang: , je exfreerider ti ipak imaš odvoženih sto krugova po toj stazi a ja tek tri sa ktmom na orange dayu...moramo i mi strenirati stazu za 1:30 :laughing11:, ajd dottore najdemo još nekog sa strane pa 20.3 se dogovorimo jer i ja bi čim prije, da i nije uopće problem da se ide i u 5. mjesecu

dogovoreno....aj pitaj ti jos nekog i ja cu se raspitat ko bi jos iso pa neka exfreerider onda ide s nama u 5.mjesecu ak nece sad ic s nama jer si sigurno misli pa necu ic s ovim amaterima oni nemaju pojma i nek prvo malo treniraju jer nema smisla da ih ostavim za 5 krugova......  :laughing11: 

Offline Pupo

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2865
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG/Pž
  • Moj Skuter: Area 51
Odg: Izlet u Novi Marof
« Odgovori #97 : 02 Ožujak, 2009, 21:00:48 »
Vidim da se ekipa zahuktava za marof pa imam par pitanja :D Može li mi netko dati informaciju koliko je staza daleko od željezničke stanice. Kad sam već u Varaždinu, iako mi skuter nije ovdje volio bih se zaletiti do Marofa i upoznati ekipu.

Gledao sam malo kartu marofa :D ali nema nigdje staze naznačeno
http://www.cromaps.com/vacmap/plan_grada_novi_marof.htm

Offline greenlite

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 682
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: čk
Odg: Izlet u Novi Marof
« Odgovori #98 : 02 Ožujak, 2009, 21:06:18 »
poslije rijeke korošćak skreneš lijevo na rotoru kad ideš prema zagrebu tj skreneš prema autoputu i 500 metara s lijeve strane je staza

Offline 2TDottore

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 5917
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Purejet
Odg: Izlet u Novi Marof
« Odgovori #99 : 02 Ožujak, 2009, 21:13:09 »
evo mozda ti ovo pomogne.Znaci ides iz centra marofa ovom cestom sta je oznacena sa brojem 3 prema ovoj cesti E65,ona ti vodi na autoput za zg i prije skretanja na autoput ti je staza sa lijeve strane


« Zadnja izmjena: 02 Ožujak, 2009, 21:16:32 2TDottore »