Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: ranaaa(kobasice,čvarci,krvavice,debrecinke,kulenje,dinje, mrtvi mačići,gulašuvi)  (Posjeta: 6758 )

0 Članova i 5 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline neer

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 4468
  • Spol: Ženski
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • jizzhut
  • Mjesto: šmićanci
  • Moj Skuter: Tvojskuter
ajde malo o ranniii tak svaki dan muku mucim s nesanicom i sva ova hrana mi je postalt dosadna ko da zvacem ništa..jel imate kakav recept da nije kompliciran kao odrezak na banjalucki,hercegovačko debelo crijevo iliti tvrdo skoreni pečeni svnjski šupak,nego ono nesto jednsotavno npr neka kajgana sta da stavim u nju a da zaboravim onaj okus obicnih mrtvih jaja.ili neki sendvic sta sve stavljate u sandwič ili da diwljakusa da neki recept s dinjama onaj sto kruzi internetom kazu da radi cudo s dinjama.ajde nesto kviki,neko brzo jelo a da nije iz konzerve jer ih bas i nemam.umirjet cu pun mi frizider neke salame umjetne,pasteta mi na sve tjelesne otvore izlazi,ono sranje kulen i to vise neznam sta da radim..oču iznenadit zeludac. :help:
« Zadnja izmjena: 10 Veljača, 2009, 05:15:15 neer »

Offline neer

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 4468
  • Spol: Ženski
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • jizzhut
  • Mjesto: šmićanci
  • Moj Skuter: Tvojskuter
btw nemojte mi one fore burek,hamburger kod joze trovača i mc donalds to je smece dobro jozo trovač je fensi znamo da peče mrtve kerove .ali koga briga to je poslastica subotnjeg izlaska.

Offline gokiSP

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 11002
  • .
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri
  • Moj Skuter: NRG 180
karbonara nije losa za nabrzaka...

Offline gokiSP

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 11002
  • .
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri
  • Moj Skuter: NRG 180
to ti se sigurno neda sad radit...a ja ogladnio od ove tvoje teme pa idem sad napravit sendvic od neke salamicine majoneze i kiselih krastavaca... najbrze najfinije... :icon_biggrin:

Offline neer

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 4468
  • Spol: Ženski
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • jizzhut
  • Mjesto: šmićanci
  • Moj Skuter: Tvojskuter
jao dupe bi sad ado za karbonare ona slaninica fina mmm ma to cu malo sutra pravit kazm ti prekomplicirano...sendvici dolaze u obzir jaja i sve sto se reze bez da se radi vise od pola sata ....btw dobar tek care ti bas imas friškog kruha  :happy6:

Offline gokiSP

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 11002
  • .
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri
  • Moj Skuter: NRG 180
uh da friskog, stara danas pekla domaci kruh... :headbang:  ja se najeo i sad zapalio i sad mogu mirno ic spavat... btw hvala care ;-)

Offline Biker(ss)

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1101
  • Spol: Muški
  • Live to ride, ride to live.
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Sisak
  • Moj Skuter: SF2 , GSXR 1000 k5
  • Moja Kaciga: HJC IS-17
  • MojSpuh: Yoshimura
probaj malo lignji....da vidiš kako češ iznenaditi želudac  :laughing7:


a jesi se sjetio roštilja?
———-/´¯/)——--(\¯`\
———/—//———--\\ —\
——--/—//————-\\- -\
—-/´¯/—/´¯\———/¯`\—\¯`\ -/-/--/—/—/-|_—-_|-\---\—\—\  (-(—(—(—/-)--)--(--(-\—)—)— ) -\————\/--/— \—\/————/ --\———— /—— -\-————/ —\-———-(———-)———- / —-\———-\——---/——-- /   :D

Offline dino gp1

  • MS elite
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3596
  • Spol: Muški
  • Gdje god te život nosi, uvijek moraš znati tko si
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
karbonara nije losa za nabrzaka...

I pašta sa četiri vrste sira... jednostavno i brzo za napraviti i (meni) fino... :fooood:

Offline gokiSP

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 11002
  • .
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri
  • Moj Skuter: NRG 180
u i to je fino, neznam jel si ko kad radio pastetu od tune...meni fino i brzo gotovo...

Offline YamahaSpy

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 806
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • www.mojskuter.com
  • Mjesto: Velika Goric
  • Moj Skuter: Yamaha Spy
  • MojSetup: Top Performance
  • MojSpuh: LeoVince ZX
Dali vi vjerujete da je jedna popusena kutija cigareta = meso sa rostilja?? To su znanstvenici tak rekli da je isti efekt dim iz cigarete i meso rostilj. Da bi rostilj trebalo jest jednom na mjesec.

Offline dino_sk

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4159
  • Spol: Muški
  • 099 /672-1765
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Petrinja
špagete - tunjevina iz konzerve ona mljevena-šampinjoni  - vrhnje i zacini
to ja sebi stalno radim kad stara nece da kuha i super ispadne  :klopa: :klopa:

Offline gokiSP

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 11002
  • .
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri
  • Moj Skuter: NRG 180
gljive i tuna?

Offline Bruno1990

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 2897
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: SP
  • Moja Kaciga: KBC replica
zeleno tjesto sa mesom  :icon_tongue: :icon_tongue: :icon_tongue: :icon_tongue:
il......... tjesto i tunu pomjesam  :icon_tongue: :icon_tongue:

od variva i takvih stvari ne volim skoro nista, eventualno grašak i noklice hehehe i grah-repu  :icon_tongue:

i naravno SARMU
Frajer pere zube petardama ...

Offline neer

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 4468
  • Spol: Ženski
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • jizzhut
  • Mjesto: šmićanci
  • Moj Skuter: Tvojskuter
zeleno tjesto sa mesom  :icon_tongue: :icon_tongue: :icon_tongue: :icon_tongue:
il......... tjesto i tunu pomjesam  :icon_tongue: :icon_tongue:

od variva i takvih stvari ne volim skoro nista, eventualno grašak i noklice hehehe i grah-repu  :icon_tongue:

i naravno SARMU

NOKLICE no noklice voli ma bubana to majka radi švaki dan jelda mmm  :toothy12:

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
da ti pomognem malo :) odes lijepo na : http://www.coolinarika.com/ ...sa strane pise recepti i odes grupe jela...pa biras sebi lijepo od ...pred jela,supa,glavnog jela pa do salata i deserta ...ili jednostavno upises koji te recept zanima...imas sve objasnjeno kako se pravi i sta treba...ili jednostavno odes top 10 npr glavni jela i vidit ces sta se ljudima najvise svidja....ja odavde staroj skidam recepte za torte....prije par dana prvi put u zivotu sam probo poznatu Cheescake....tortu od sira....uvijek mi je bila zelja je probat i da vidim kakvo je to...na kraju je ispalo fenomenalno :)
Valentino Rossi 46!!!!!

Offline neer

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 4468
  • Spol: Ženski
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • jizzhut
  • Mjesto: šmićanci
  • Moj Skuter: Tvojskuter
ma vi nsite nista skontali ja otvorim temu vi je zaserete hahahaha  :toothy3: :toothy3: :toothy12: zajebavam se..ma nesto ultra bezo manje od pola sata da je priprema.

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
pa eno tamo imas od toga kako napravit obicna jaja....do toga kako napravit veceru za 50 osoba i ispec janje ili slicnu koju zivotinju :D ....upisi tamo npr Jaja i izbacit ce ti 50 vrsta i kako napravit jaja ....
Valentino Rossi 46!!!!!

Offline Bruno1990

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 2897
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: SP
  • Moja Kaciga: KBC replica
NOKLICE no noklice voli ma bubana to majka radi švaki dan jelda mmm  :toothy12:
hahahahahha tako je  :notworthy: :notworthy: :notworthy:
Frajer pere zube petardama ...

Offline speedburn2

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1925
  • Spol: Muški
  • U raju je ljepo, al u paklu je bolje društvo
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ogulin (Oštarije)
  • Moj Skuter: sad vise nis i najbolje mi je
  • Moja Kaciga: Airoh
  • MojSetup: malo je sa strane kitan
evo da ti kazem svoj specijalitet vrijeme propreme 20 min, jednostavno a fino za ubit  :icon_thumright:

ljepo si kupis sampinjone, operes ih i narezes, uzmes jedan luk ili ti kapulu kako hoces nju ljepo isto narezes, i to stavis dinstat, smutis jedno 4-5 jaja na kajganu i kad se sampinjoni i kapula sdinstaju prelijes jaja preko toga i to ljepo mjesas da ne zagori, kad je gotovo naribaj malo sira po tome, nemoj stedit, i ljepo dobro zapapri!!


vjeruj mi ja se ubijam u tome, prefino mi je probaj neces zazalit
Bolje biti malo lud nego malo pametan


moji remixevi:  http://www.speedyshare.com/162452628.html. http://www.speedyshare.com/971695594.html.

Offline PROOF

  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3920
  • Spol: Muški
  • aj ne seri jeate
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varazdin-Vratno
  • Moj Skuter: ide u blokadu đitn vu-vu
  • Moja Kaciga: head inside
  • MojSetup: cul sam nekaj o kitu ali neznam,on zivi u vodi jel?
  • MojSpuh: kaj si njim?ja mislim da imam,moram pitat mamu
uzmes 4 jaja i pomjesas ih i stavis u tavicu i onda narezes salame(na kockice) i sira prospes po tome i oonda jos poslje kad je gotovo  malo kecapa gore i nemos boljeg....
ĐITN ĐITN......
FUCKING ZAŠIKJENIC :ajdeajde:
PIČKIN PRDEC
KALAFUNĐIJA RULZ :pottytrain4: We are the best, Fuck all the rest