Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: punto gt  (Posjeta: 37339 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Lule_50

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 153
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka-dv
  • Moj Skuter: sr 50
  • MojSetup: trophy 70
Odg: punto gt
« Odgovori #80 : 19 Siječanj, 2009, 13:29:31 »
ajme kakvih gluposti napisanih ima eeee..

taj auto zbog svojih godina zahtjeva puno ljubavi i novaca da bi davao onu svoju čar...a kad se to sve napravi auto ubija...,neznam šta vi očekujete od auta starog 13-14 god...
oni koji se nisu vozili u njemu ili ga imali nek ne jedu g#vn#...


haha evo ljubitelj talijana nam je došao :toothy9:...neka neka,od bratica turbak je pici mici! :icon_thumright:

Offline AdrO

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 38
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: po prednjem SRku...
Odg: punto gt
« Odgovori #81 : 19 Siječanj, 2009, 14:13:39 »
Ima jen moj frend punta 1.9 dizela, 2002 godina i odličan je.. i na ribičiju i u lov ide... sve super, malo troši.. ali nije to to..

Evo jučer navečer taj frend i ja išli van na pivo sa tim puntijem.. I gle čuda upali se lampica da nema ulja! A servis i zamjena ulja napravljena u 8 mjesecu! Stali mi, pogledali na šipku i nema ni kapi ulja! Natočili novo ulje i gas!
Zaključak: auto ima 90 tkm i troši ulje ko gorivo!!

ništa onda,...prodat šugavog fiata i kupit golf

Offline aeroxtuning

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 2988
  • Spol: Muški
  • ..:::K T M:::..
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Dubrovnik
  • Moj Skuter: AEROX,KTM 660 SMC
  • Moja Kaciga: Shark RSI Lavilla
Odg: punto gt
« Odgovori #82 : 19 Siječanj, 2009, 14:27:19 »
ajme kakvih gluposti napisanih ima eeee..

taj auto zbog svojih godina zahtjeva puno ljubavi i novaca da bi davao onu svoju čar...a kad se to sve napravi auto ubija...,neznam šta vi očekujete od auta starog 13-14 god...
oni koji se nisu vozili u njemu ili ga imali nek ne jedu g#vn#...


taj se auto nece kvarit kad ga vozis normalno,ali on trazi da mu ti das gas.....auto je pila ipo,ali jesi li se zapitao da kad bi neko udrio s njim jako da nista ne bi ostalo od auta,jer je puntu kao i ostalim talijanima limarija katastrofa.... @shiltac-evo u servisu 2 petice gti presle oko 30-tak tisuca,trose 1,2 1,3 litre ulja na 1000 km..........

Offline Brla

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 824
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Sveti Ivan Ž
  • Moj Skuter: Runner VX
  • Moja Kaciga: HJC fg-15
  • MojSetup: 209, polini, vxr, itd.
  • MojSpuh: serijala
Odg: punto gt
« Odgovori #83 : 19 Siječanj, 2009, 14:57:42 »
sam da kažem da ako imate priliku odite kupite auto negdje vani(njemačka,austrija)-to se posebno odnosi na vw i audi... jer za balkan ide "lošija roba"

Offline AdrO

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 38
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: po prednjem SRku...
Odg: punto gt
« Odgovori #84 : 19 Siječanj, 2009, 15:36:40 »
taj se auto nece kvarit kad ga vozis normalno,ali on trazi da mu ti das gas.....auto je pila ipo,ali jesi li se zapitao da kad bi neko udrio s njim jako da nista ne bi ostalo od auta,jer je puntu kao i ostalim talijanima limarija katastrofa.... @shiltac-evo u servisu 2 petice gti presle oko 30-tak tisuca,trose 1,2 1,3 litre ulja na 1000 km..........
[/quote]

slušaj,znam dobro o tom autu jer mi ga bratić ima..prešao je oko 115000km,makina nikad otvarana,jedan od najočuvanijih u hr,redovno servisiranje i sve 5..ako se brineš o njemu slušat če te

nisam se zapitao šta bude kad se zabije u zid,...nit me interesira,ne mislim se zabijat nego vozit,.kupujem auto zato što mi se sviđa a ne kolko zvijezdica ima na crash testu..

Offline aeroxtuning

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 2988
  • Spol: Muški
  • ..:::K T M:::..
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Dubrovnik
  • Moj Skuter: AEROX,KTM 660 SMC
  • Moja Kaciga: Shark RSI Lavilla
Odg: punto gt
« Odgovori #85 : 19 Siječanj, 2009, 17:16:02 »
u pravu si ti,ali nedogodila se nesreca nikome,jer talijani ko da su od papira.frendu je vufer polomio cijeli gepek na fiat tipa,nisam mogo vjerovat.vuferu nista...a mislim da je punto gt ikona od auta,ali nije za svakoga.tvom braticu svaka cast na takvom primjerku :)

Offline Shiltac

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2112
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varaždin
Odg: punto gt
« Odgovori #86 : 19 Siječanj, 2009, 18:26:52 »
ajme kakvih gluposti napisanih ima eeee..

taj auto zbog svojih godina zahtjeva puno ljubavi i novaca da bi davao onu svoju čar...a kad se to sve napravi auto ubija...,neznam šta vi očekujete od auta starog 13-14 god...
oni koji se nisu vozili u njemu ili ga imali nek ne jedu g#vn#...


taj se auto nece kvarit kad ga vozis normalno,ali on trazi da mu ti das gas.....auto je pila ipo,ali jesi li se zapitao da kad bi neko udrio s njim jako da nista ne bi ostalo od auta,jer je puntu kao i ostalim talijanima limarija katastrofa.... @shiltac-evo u servisu 2 petice gti presle oko 30-tak tisuca,trose 1,2 1,3 litre ulja na 1000 km..........

čul sam za takve primjere! ali sa tim nekja nevalja! to nije moguće..

Offline aeroxtuning

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 2988
  • Spol: Muški
  • ..:::K T M:::..
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Dubrovnik
  • Moj Skuter: AEROX,KTM 660 SMC
  • Moja Kaciga: Shark RSI Lavilla
Odg: punto gt
« Odgovori #87 : 19 Siječanj, 2009, 18:36:13 »
naravno da je moguce...iskusniji mehanicari i auto elektricari sumnjaju na namjerno tvornicko podesavanje elektronike da se nesto dogadja s autom kad prodje garancija da bi zaradili na dijelovima.ima odi puno cudnih slucajeva svih marki auta...

Offline AdrO

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 38
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: po prednjem SRku...
Odg: punto gt
« Odgovori #88 : 19 Siječanj, 2009, 20:04:09 »
u pravu si ti,ali nedogodila se nesreca nikome,jer talijani ko da su od papira.frendu je vufer polomio cijeli gepek na fiat tipa,nisam mogo vjerovat.vuferu nista...a mislim da je punto gt ikona od auta,ali nije za svakoga.tvom braticu svaka cast na takvom primjerku :)

je taj tvoj frend možda ive??

..i da,naravno da nije za svakoga...pa to i govorim...,treba se znat brinut o turbaku starom 13 i više god.   :icon_thumright:

Offline neno20

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 370
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Mali Lošinj
  • Moj Skuter: Aprilia sr50 ditech nekad vozio, piaggio typhoon,piaggio nrg trenutni...
Odg: punto gt
« Odgovori #89 : 19 Siječanj, 2009, 21:09:16 »
ljudi božji pa to je auto star 13,14 godina pa koji se ne kvari toliko star,nije to način da se popljuje po fiatu,nekome je dobar nekome loš,svako ima pravo na svoje mišljenje a pustite ono čuo sam od ovoga ili onoga da je dobar ili loš,onaj tko ga je imao ili vozio zna kakav je a ostali mogu samo nagađat što su čuli

Offline marko.p

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1858
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Karlovac,Zagreb
  • Moj Skuter: GP1, Sr50 Replica Alex de Angelis,Golf Plus sportline tdi, Polo 9N3 tdi
  • Moja Kaciga: HJC, IXS
Odg: punto gt
« Odgovori #90 : 19 Siječanj, 2009, 21:56:03 »
meni su najjaći oni,čuo sam sam od ovoga ili onoga ili mehaničara,a ima mehaničara koji su glupi ko k**ra* i pričaju gluposti

Offline Ive_MHR

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 736
  • Spol: Muški
  • SCHRANZ TRAUMA
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: PU
  • Moj Skuter: Gilera Runner 50
Odg: punto gt
« Odgovori #91 : 20 Siječanj, 2009, 14:06:39 »
u pravu si ti,ali nedogodila se nesreca nikome,jer talijani ko da su od papira.frendu je vufer polomio cijeli gepek na fiat tipa,nisam mogo vjerovat.vuferu nista...a mislim da je punto gt ikona od auta,ali nije za svakoga.tvom braticu svaka cast na takvom primjerku :)

je taj tvoj frend možda ive??

..i da,naravno da nije za svakoga...pa to i govorim...,treba se znat brinut o turbaku starom 13 i više god.   :icon_thumright:

šta brijes ti sonjo nisam ja imao vufer kada se ono desilo prodan je odavna

Svi serete po talijanima ovo ono a sta vozite golf 2 ili 3 i to dizel ono ma daj ajde molim te pola vas je utucano u svabe i nemos dokazat nis drugo osim svabe i svabe i svabe...

Auto ako ga se pazi ce ici ako ga ti gazis i ne pazis normalno da ce se kvarit iako ima ekscesa francuzi :icon_biggrin:

Offline ivan007

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1110
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Gilera ST 200
  • Moja Kaciga: HJC IS-17ARMADA
Odg: punto gt
« Odgovori #92 : 20 Siječanj, 2009, 17:53:01 »
tako je svabo,svabo i samo svabo........kad budes imo boljeg njemca onda dojdi napisat koji post nemoj se smatrat uvredjenjim ali punto je skula naspram njemca!
đaba se kurčiš i bacas mrki pogled kad upali se zeleno trebat ce ti dvogled .......XD

Offline Brla

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 824
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Sveti Ivan Ž
  • Moj Skuter: Runner VX
  • Moja Kaciga: HJC fg-15
  • MojSetup: 209, polini, vxr, itd.
  • MojSpuh: serijala
Odg: punto gt
« Odgovori #93 : 20 Siječanj, 2009, 18:41:29 »
tako je svabo,svabo i samo svabo........kad budes imo boljeg njemca onda dojdi napisat koji post nemoj se smatrat uvredjenjim ali punto je skula naspram njemca!

tako je! imo sam golfa 2 1.6 turbaka '89 godina radio ko urica, trošio malo i palio ko metak i prodan je za slične novce za koje je i kupljen  :icon_thumright: sad imam passata 1.9 tdi onu stariju liniju i odvrtio je pol miliona km i dalje radi ko urica, troši 5,5 l i ni kapi ulja  :icon_thumright:

Offline S.F. sf2

  • Tržnica : (+1)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 499
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: sf2 lc
  • MojSetup: ne
Odg: punto gt
« Odgovori #94 : 20 Siječanj, 2009, 18:50:57 »
decki nema smisla usporedit svabu i ostale,oni su liga za sebe  :headbang: kak bi rekli postoje auti i mercedes  :laughing7: a i nema smisla usporedjivat i govorit pouzdanosti kad se radi o malom benzincu s turbinom ,sve se kvari kak ne bi onda punto gt,taj punto me zanima jer za male pare dosta nudi a sad kolko ide,ide

Offline AdrO

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 38
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: po prednjem SRku...
Odg: punto gt
« Odgovori #95 : 20 Siječanj, 2009, 18:56:37 »
tako je svabo,svabo i samo svabo........kad budes imo boljeg njemca onda dojdi napisat koji post nemoj se smatrat uvredjenjim ali punto je skula naspram njemca!

a naspram kojeg to nemca??

Offline RideRR4EveRR

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1002
  • Spol: Muški
  • Stunt Яide
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Stuntbase
  • Mjesto: Zagreb-dubrava
  • Moja Kaciga: Head armor
Odg: punto gt
« Odgovori #96 : 20 Siječanj, 2009, 19:28:29 »
Postoje auti a postoji i vtec  ::)
Potpis

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Odg: punto gt
« Odgovori #97 : 20 Siječanj, 2009, 19:29:45 »
Postoje auti a postoji i vtec  ::)
HONDA :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta

Offline AdrO

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 38
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: po prednjem SRku...
Odg: punto gt
« Odgovori #98 : 20 Siječanj, 2009, 19:39:46 »
a postoje i različiti ukusi ha?!

Offline Shiltac

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2112
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varaždin
Odg: punto gt
« Odgovori #99 : 20 Siječanj, 2009, 20:03:30 »
U mojoj obitelji od kad postoje auti su samo švabe.. jedino smo imali jedno vrijeme megane coupe, i tamo negdje, mislim da 1993 godine smo kupili čisto novu hondu accord, tad je to bila pojava, ali smo snjom prešli samo 500 i nešto km jer su nam je ukrali i do dana današnjeg ni traga..
« Zadnja izmjena: 20 Siječanj, 2009, 20:05:49 Shiltac »