Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: aprilia sr70r  (Posjeta: 30213 )

0 Članova i 4 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline giannelli

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 3272
  • Spol: Muški
  • Warn a brother (WB)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: DBK
  • Moj Skuter: SR50R
Odg: aprilia sr70r
« Odgovori #120 : 07 Srpanj, 2010, 00:22:00 »
ne ne, imas 3 izlaza na čuki, jedan je za napon, posto sam kupio polovan ne znam kakvi su prikljuci original kod mene je sve to potrgano bilo, ugl zalemio sam onaj prikljucak za onu 9V bateriju, s nje vuce struju, a u minus sam ubacio prekidac tako d ami niej upaljen sat stalno, drugi izlaz je za okretaje, omotas zicu oko kabela bobine i to je to. treci izlaz je za temp, njega nisam spajao psoto mi je receno da to ne radi na satu.  :dontknow:
Serijski phva ima taj 209ha atomizer što mu je i mana ed ima 211fa atomizer koji je puno pogođeniji zanemarimo klipič 40 i a7 iglu,ler diznu 34

Offline pajo

  • ilegalac team
  • moderator
  • Tržnica : (+6)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3956
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: aprilia sr70r
« Odgovori #121 : 07 Srpanj, 2010, 00:51:17 »
hvala :icon_thumright:
sutra idem po obtaljku pa reko da provijerim :icon_thumright: :icon_thumright:
lovac u mutnom team

Offline giannelli

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 3272
  • Spol: Muški
  • Warn a brother (WB)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: DBK
  • Moj Skuter: SR50R
Odg: aprilia sr70r
« Odgovori #122 : 07 Srpanj, 2010, 04:53:58 »
Ovu sam spojio na 9V jer se pise po forumu da zna pregorit obrtomjer zbog ne stabilnog napona. U pravilu da, na kontakt bravu.
Serijski phva ima taj 209ha atomizer što mu je i mana ed ima 211fa atomizer koji je puno pogođeniji zanemarimo klipič 40 i a7 iglu,ler diznu 34

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: aprilia sr70r
« Odgovori #123 : 07 Srpanj, 2010, 05:36:29 »
ta baterija od 9V ti nece dugo trajati, meni je izdrzavala oko 7-9 dana na Koso termometru

Offline giannelli

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 3272
  • Spol: Muški
  • Warn a brother (WB)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: DBK
  • Moj Skuter: SR50R
Odg: aprilia sr70r
« Odgovori #124 : 07 Srpanj, 2010, 14:41:46 »
To mi je samo za nastelat, vecinu vremena ni nece radit i osvjetljenje takodjer ne radi na njemu.
Serijski phva ima taj 209ha atomizer što mu je i mana ed ima 211fa atomizer koji je puno pogođeniji zanemarimo klipič 40 i a7 iglu,ler diznu 34

Offline giannelli

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 3272
  • Spol: Muški
  • Warn a brother (WB)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: DBK
  • Moj Skuter: SR50R
Odg: aprilia sr70r
« Odgovori #125 : 11 Kolovoz, 2010, 19:16:34 »
nakon godinu dana stajanja u garazi dosao je napokon taj dan da je na tockovim ai fino tockara opet.  :laughing7:

setup je

mhr replica kit, prosiren ispuh.
malossi hpc radilica (bila prosvirala klipnjaca, dao hac-u, da mi montira topovu klipnjacu s one s plavim polutkama i evo šljaka, hpc za 300kn :laughing7:)
leovince touring spuh/izvadjena blokada
dellorto21 phbg bs, malossi e13, dizna 90
stage6 prirubnica pod 45°
multiuvar2000 5,7gr (trebali bi mi 6,1 ali nemaju ih cekam da naruce)
serijski kuplung sa zelenim top federima
plavi eloksirani čep od ulja getribe  :glasses9:
amotizer yss, ovim putem hvala igor.sb-u sto mi je pokazao taj amort koji je namjenjen zapravo za dragster125,ima 4 razine podesavanja tvrdoce te kosta samo 25€ ganci novi

narucio sam u auto krešo dvije nove sava mc29, moram odnjet spojit s6 čuku kod frenda jer ne znam gdje ide treca zica (okretaji, masa i neka treca), sutra otic i kupit neki crni lak da mi prodje tehnici jer su plastike u banani pa kasnije ide neka crna s crvenom ili plavom perlom.  :)

fali mi šaraf na nosacu spuha da, primjetio sam.
Serijski phva ima taj 209ha atomizer što mu je i mana ed ima 211fa atomizer koji je puno pogođeniji zanemarimo klipič 40 i a7 iglu,ler diznu 34

Offline igor.sb

  • igoriiinaaa
  • moderator
  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: Ja sam geek!!
  • Spol: Muški
  • Aj si nemoj zamislit... Nisi? OK!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: JEDE gorivo
  • MojSetup: VRAG U MOTORU
  • MojSpuh: golly k....
Odg: aprilia sr70r
« Odgovori #126 : 11 Kolovoz, 2010, 19:47:56 »
jeb plastike, glavno da su sve na broju za tehnicki

deklo spica, sam ga treba ofarbat, touring je jeb... samo ta naljepnica na njemu, kao i sve ostale nalje, to smeta :)

jel duzi amort? kaki ti je u odnosu na serijski? na kojoj je poziciji?

It is time for the Beast... the MUSTANG...... Coming soon on your screens ...

Offline giannelli

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 3272
  • Spol: Muški
  • Warn a brother (WB)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: DBK
  • Moj Skuter: SR50R
Odg: aprilia sr70r
« Odgovori #127 : 12 Kolovoz, 2010, 01:44:37 »
a amotizer je malo duzi tako para, nisam mjerio.  :dontknow: stavio sam ga na najtvrdju poziciju jer gljiva je vrlo blizu kadi pa da nebi preko rupe ili slicno otpala, dubrovnik je pun rupa.  :laughing7: a s obzirom da je sad tvrdji od serijskog je dosta udobnij.

naljke su tu iz sprdancije, inace sam samo blatobrtan izljepio aftermarket djelovima, čuning, al budem ljepo oslajfao plastike pa neku drugu boju, ovo je ionako fuserski lakirano i trebalo bi plastike kitat pa sam mislio odmah neku crnu s plavom perlom. ugl plastike cu svakako lakirat, ako nista zakrpit ovo radi sebe i estetike.  :laughing7:

al cuo sam da slikavaju vozila sad i da moraju kao bit ne osteceni, ne znam prosle godine nisam isao na tehnicki s njim jer je tek druga rega bila.
Serijski phva ima taj 209ha atomizer što mu je i mana ed ima 211fa atomizer koji je puno pogođeniji zanemarimo klipič 40 i a7 iglu,ler diznu 34

Offline ForRace3

  • Tržnica : (-1)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 371
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: aprilia sr70r
« Odgovori #128 : 16 Kolovoz, 2010, 23:18:42 »
Svidja mi se skuter, jednostavan je, a ako oces long life skuter stavi gore redsponge i original filter, zujat ce previse sa e13 :D
Desilo ti se Njesra kao i meni, meni se iskrivio amortizer i nosac masine, nosac sam nabavio novi, sada sam u potrazi za amortizerom, vidim da si dao samo 25€...jbt pa to je ok cijena, ja planiram uzet RS3, samo sto kosta 140€ :/

Offline igor.sb

  • igoriiinaaa
  • moderator
  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: Ja sam geek!!
  • Spol: Muški
  • Aj si nemoj zamislit... Nisi? OK!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: JEDE gorivo
  • MojSetup: VRAG U MOTORU
  • MojSpuh: golly k....
Odg: aprilia sr70r
« Odgovori #129 : 17 Kolovoz, 2010, 00:23:21 »
''malossi'' je sminka i ne vrijedi te novce

It is time for the Beast... the MUSTANG...... Coming soon on your screens ...

Offline giannelli

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 3272
  • Spol: Muški
  • Warn a brother (WB)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: DBK
  • Moj Skuter: SR50R
Odg: aprilia sr70r
« Odgovori #130 : 17 Kolovoz, 2010, 18:12:23 »
Ma vec mi je dojadila gljiva stvarno se preglasno cuje, pokusao sam neki dan smjestit airbox isod sica al ne moze se zatvorit sic onda, samo zivce izgubio. Razmisljao sam uzet onaj airbox sa dvije rupe od nekog aftermarket proizvodjaca uzet, cuo sam da je dosta tisi, ili neki drugi airbox nabavit. Ugl gljiva ide dole. A nosac moram i ja zbavit.
Serijski phva ima taj 209ha atomizer što mu je i mana ed ima 211fa atomizer koji je puno pogođeniji zanemarimo klipič 40 i a7 iglu,ler diznu 34

Offline giannelli

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 3272
  • Spol: Muški
  • Warn a brother (WB)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: DBK
  • Moj Skuter: SR50R
Odg: aprilia sr70r
« Odgovori #131 : 21 Kolovoz, 2010, 17:57:57 »
Legle dvije nove save mc29, narucene rucice, s6 zvono, polini bocica, dihtung casice karba te drugi filter zraka.
Serijski phva ima taj 209ha atomizer što mu je i mana ed ima 211fa atomizer koji je puno pogođeniji zanemarimo klipič 40 i a7 iglu,ler diznu 34

Offline Tomy GS

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 108
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: GOSPIC
  • Moj Skuter: SPEEDFIGHT2
  • MojSetup: TOP PERFORMANCE TROPHY 70
  • MojSpuh: LEO VINCE 70
Odg: aprilia sr70r
« Odgovori #132 : 26 Kolovoz, 2010, 17:47:10 »
Lijep skuter!inbox ti je pun nemogu ti poslat poruku pa to očisti ,da se dog oko onoga!

Offline giannelli

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 3272
  • Spol: Muški
  • Warn a brother (WB)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: DBK
  • Moj Skuter: SR50R
Odg: aprilia sr70r
« Odgovori #133 : 26 Kolovoz, 2010, 21:07:14 »
ispraznio inbox.

evo dvije slikice savica  :glasses9:

Serijski phva ima taj 209ha atomizer što mu je i mana ed ima 211fa atomizer koji je puno pogođeniji zanemarimo klipič 40 i a7 iglu,ler diznu 34

Offline Tomy GS

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 108
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: GOSPIC
  • Moj Skuter: SPEEDFIGHT2
  • MojSetup: TOP PERFORMANCE TROPHY 70
  • MojSpuh: LEO VINCE 70
Odg: aprilia sr70r
« Odgovori #134 : 28 Kolovoz, 2010, 21:00:00 »
E ja stvarno neznam stari....meni piše crvenim slovima da je korisnikov inbox pun i zato ti nemogu poslat por!

Offline roxyy

  • Tržnica : (+4)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 429
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: konavle
  • Moj Skuter: sr50r,corrado g60
  • Moja Kaciga: .......
Odg: aprilia sr70r
« Odgovori #135 : 22 Listopad, 2010, 22:11:02 »
koji ti je ovo blatobran na zadnjem točku ??

Offline pralas

  • Tržnica : (+17)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5982
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
Odg: aprilia sr70r
« Odgovori #136 : 22 Listopad, 2010, 22:54:41 »
sve super,ali me ovaj lv touring bode u oci :icon_scratch:
stavi yasuni r,revers ili nesto slicno i onda ce biti bombon :icon_thumright:

Offline giannelli

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 3272
  • Spol: Muški
  • Warn a brother (WB)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: DBK
  • Moj Skuter: SR50R
Odg: aprilia sr70r
« Odgovori #137 : 25 Listopad, 2010, 13:33:00 »
blatobran nazad je od runner 50 starog.. A lv touring je dobar spuh. Nemam trenitno para za bolji spuh.. A i ovako kidam sve pedesetke po gradu.. :D al kad bude para sve ce to da bude. 


Inace skuter sam lakiro na nekim mjestima kak je padano sa njega, pokrpao plastike i nabavio zatvoreni filher zraka.

Ako tko zna koju diznu da odp stavim jer lose je vrijeme i nemam nas vremena za stelanje...
Serijski phva ima taj 209ha atomizer što mu je i mana ed ima 211fa atomizer koji je puno pogođeniji zanemarimo klipič 40 i a7 iglu,ler diznu 34

Offline walkay

  • moderator
  • Tržnica : (+26)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5428
  • Spol: Muški
  • Dr. TGB
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
  • Moj Skuter: SP180, ZIP SP180
  • Moja Kaciga: Vemar vtx atlan
Odg: aprilia sr70r
« Odgovori #138 : 25 Listopad, 2010, 15:45:45 »
Mi smo na isti skuter, identican setup stavili: dell 19 mm, serijski airbox, Yasuni R stavili diznu 85! Radi odlicno!  :icon_thumright:

Offline giannelli

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 3272
  • Spol: Muški
  • Warn a brother (WB)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: DBK
  • Moj Skuter: SR50R
Odg: aprilia sr70r
« Odgovori #139 : 09 Studeni, 2010, 18:38:08 »
danas se malo kemijalo posto pada kisa i plosnati airbox je zamjenio gljivu. stavio sam odmah 3 broja manju diznu i zasad lergas je ok dosta tisi i bolje prima gas te manje trokira. kako ide nisma probao jer pada kisa.

uz to skuter je bez ogrebotine sada za to se potudila slajferica i spraycan.  :glasses9: fus al bolje nego onako izstrugano, moram prednju desnu i zadnju ljevu plastiku nabavit pa ide lakiranje nanovo neka veselija boja tak da ako tko ima nek ponudi na pm.






i slika od sinoc sa novim filterom.

Serijski phva ima taj 209ha atomizer što mu je i mana ed ima 211fa atomizer koji je puno pogođeniji zanemarimo klipič 40 i a7 iglu,ler diznu 34